Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Detský tábor v La Push

zzzzzz


Detský tábor v La Push Keď majú Cullenovci a indiáni ako také prímerie, rozhodli sa Bella a Edward prihlásiť Renesmee na detský tábor v La Push pod vedením vlkolaka Paula. Ako taký tábor môže dopadnúť sa môžete dozvedieť z listu, ktorý Renesmee napísala domov.

Milá mamka a ocko,

Tu na indiánskom tábore v La Push je naozaj úžasne.

Náš vedúci Paul Lahote chcel, aby sme napísali rodičom domov, nech sa o nás nebojíte. Všetci sme v poriadku, len nám odplavilo jeden stan a dva spacáky. Našťastie, nikto z nás sa neutopil, lebo sme vtedy boli v horách a hľadali sme Halyn. Vieš čo, prosím ťa zavolaj Halyninemu otcovi a povedz mu, že je v poriadku. Teraz nemôže napísať, lebo ma ruku v sadre. Naozaj super bolo, ako sme sa vozili na Sethovom chrbte, ale Halyn by sme v tej tme asi nikdy nenašli, keby sa neblýskalo. Paul sa na Halyn nahneval, lebo vraj išla na túru sama a nikomu to nepovedala, ale to bolo počas toho požiaru, takže ju nikto nepočul. Ozaj, vieš, že keď naleješ benzín do ohňa, že to vybuchne? Mokré drevo nechcelo vôbec horieť, zato sa chytil jeden z našich stanov. A tiež niektoré naše veci. Ahawi teraz vyzerá trochu divne, ale to len kým mu vlasy znova narastú.

Dnes ráno všetci chlapci skákali zo skál do oceánu a potom mali plávať až na breh. Keďže Taima nevie plávať a ja som sa bála, že sa utopím, tak sme dostali kanoe, aby sme boli aspoň trochu vo vode. Vedúci nám ani nedal záchranné vesty, a my sme ho nechceli otravovať, lebo dával Achakovi prvú pomoc.

A okrem toho sme ja a Kitchi dostali také vyrážky. Paul povedal, že to je asi otrava z toho skazeného kurčaťa. Vraj také vyrážky dostal aj on, keď bol vo väzení. Som rada, že už tam nie je a mohol sa stať našim vedúcim. Za ten čas, čo tam bol, zistil, ako sa stať lepším.

Teraz už musím ísť. Ideme do mesta poslať listy a kúpiť náboje.

Nebojte sa o nás, máme sa dobre.

Vaša Renesmee.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Detský tábor v La Push :

 1
2. vinnetou
03.09.2021 [17:30]

Já být Bella, tak kašlu na smlouvu a hned za ní jedu Emoticon Emoticon

03.09.2021 [10:10]

JessyToto je presne list, ktorý si "túži" prečítať každý rodič. Emoticon Ja by som už asi skolabovala a viac ju nikam nepustila. Emoticon Ale dobre si zvolila štýl Renesminho podania. Emoticon Nič sa nedeje, všetko ok, nevadí, že horelo, hlavne, že žijeme. Emoticon Myslím, že to bol jej posledný tábor. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!