Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Poučka o predvídateľnosti červených šiat

Burning


Poučka o predvídateľnosti červených šiatViaceré z vás v komentároch pod predchádzajúcim článkom písali, že text o ženskom cykle je presne to, nad čím ste rozmýšľali aj vy. Tak vám dnes prinášam ďalší článok s touto témou, dúfam, že vás pobaví. Prajem príjemné čítanie.

Vzhľadom na ženský cyklus existujú štyri druhy postoja: 

Typickým príkladom toho prvého je Carlisle, ktorý si vo všetkých prípadoch uvedomuje dôležitosť regulácie krvi v ľudskom tele a berie to ako prirodzenú súčasť.

Edward je príkladom číslo dva. Síce to berie ako prirodzenú súčasť života, ale keď to Bella dostane, radšej sa tvári, že o tom nevie a odíde z jej dosahu čo najďalej. Aby sa však nepovedalo, že je totálne bezcitný, pošle za Bellou Alice, ktorá by ju najradšej zbavila utrpenia po upírsky, ale namiesto toho iba donesie zmrzlinu a romantické filmy. 

Emmett vždy vytasí svoje najlepšie vtipy o náladách žien a o tom, že po vyhodení Evy z raja jej Boh prisľúbil, že to zaplatí vlastnou krvou a ona si vybrala mesačné splátky. 

Keď už hovoríme o kalendároch, privádza ma to ku mne a tým pádom aj k môjmu postoju. V škole prežívam bolesť každej spolužiačky. Nesúvisí to len s mojou túžbou po krvi, ale asj so schopnosťou vnímať pocity všetkých okolo. Chodím po tomto svete už istý čas a keďže sú moje dni pridlhé, s Emmettom som vyvinul isté riešenie. Vytvorený projekt sme pomenovali „Poučka o predvídateľnosti červených šiat“.

Najdôležitejšia zo všetkého bola logistika. Prvý mesiac som si do tabľky zapísal mená všetkých spolužiačiek a odsledoval si, kedy to na nich príde. Reakcie ďalších mužov rodiny a spolužiakov mi v tom takisto veľmi dobre pomáhali. Už som vedel, kedy sa vyhnúť Jessice, kedy neísť po tej istej chodbe ako Angela a kedy bude Lauren podarovať čokoládu.

Tento systém má však jednu veľkú nevýhodu. Na ďalší mesiac sa musíte prispôsobiť zmenám a začať odznova.

Záver tohto pokusu teda bol, že je prd platný a jediné, čo mužom zostáva, je iba ticho trpieť, kým to prejde a ďakovať Bohu za to, že je vaša žena upírka a podobné problémy nemáva.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poučka o predvídateľnosti červených šiat:

 1
05.11.2021 [15:35]

LiviaCullenNieeee, to si nemohla Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Geniálne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. Lorinne webmaster
02.11.2021 [15:44]

LorinneJessy: To je oveľa logickejšie vysvetlenie ako to moje Emoticon Emoticon

1. Jessy
02.11.2021 [15:27]

Raz som čítala vyjadrenie Steph v súvislosti s menštruáciou a upírmi. A vyjadrila sa tak, že im to natoľko nevadí ani ich to neláka, keďže tá krv nie je okysličená a neprudi zo srdca. Emoticon Za iných okolností by to asi mali všetky študentky na forkskej strednej zrátané. Emoticon Emoticon Emoticon V tomto ohľade je poľutovaniahodný ale Jasper, lebo toľko žien s PMS syndrómom a bolesťou pokope by som nechcela zažívať Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!