Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele SarahBell

SarahBell

SarahBellPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Praha

Věk: 16

O mně: Tak co by jste o mě chtěli vědět? Jsem opravdu ukecaná a hlučná a když se s někým bavím, už se patrně nedostane ke slovu. Jinak studuju obor Tvorba pro děti na Uměleckoprůmylové škole v Praze. Jsem takový všestraný člověk, hraju na klavír, maluju a kreslím, tancuju, občas dělám modeling a samozdřejmě píšu. Také jsem velký knihomol, obvzláště, když jedu do školy vlakem, tak čtu povídky na mobilu nebo svoje knížky. Zbožňuju Fantasy, ale ráda čtu i detektivky, nebo životní příběhy. Moje nejoblíbenější kniha (vyjma Stmívání) je Velký Gatsby, od F. S. Fitzgeralda. Tu můžu číst pořád a pořád dokola. Také můžu kdykoli číst třeba Vejce a já, Jazzové povídky, Rozmarné léto, nebo i Hunger games a Nádherné bytosti. Také jsem se poslední dobou začetla do série Padesát odstínů a už za sebou mám první dva díly.

Moje slabost lpí v historii, především týkající se 20. století. Zbožňuju Coco Chanel, nebo Edith Piaf, ale také Elvise Presleyho, Little Richarda nebo Jerry Lee Lewise. Moje slabost pro historii se promítá i do mých povídek a proto se většinou odehrávají v minulosti, nebo jsou s ní nějak zpjaty.
Co ještě říct? Jsem team Edward, ale nijak to nehrotím. Strašně ráda dělám trailery, takže k téměř každé mé povídce nějaký najdete. Mrkněte do mého shrnutí a třeba se vám něco zalíbí.
Takhle bych mohla psát donekonečna, protože se už zase projevila moje ukecanost, ale nebudu vás tím týrat. Kdyby někdo chtěl třeba jen pokecat, nebo měl nějaký dotaz, prosím na shrnutí, nebo e-mail. ICQ je prozatím nedostupné.

Kontakt:

E-mail: sara.bouse (zavináč) seznam.cz

ICQ: 681843239ICQ status

Facebook: https://www.facebook.com/sara.bousova.7

Web: fanforeveryone.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 59

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 1. 2013

Poslední přihlášení: 20. 2. 2020, 16:02

Shrnutí povídek:

 

Povídky od SarahBell

Povídky od SarahBell

Kapitolovky:

Zlatá padesátá - dokončené

Dřevěný kolík - rozepsané

Drabble:

Protichůdné myšlenky * Jistota * Věčnost musí stačit * Když se s tím smíříte * První pohled do jejích očí * Jediný telefonát * Poslední e-mail * Romantické filmy

Články:

 

Hledání ztrát a nálezů

Hledání ztrát a nálezůDouble drabble (200 slov). Bella odjela pryč, aby mohla být se svým upírem. Přemýšlí o tom, co udělala a jestli je to správné. Hledá svůj sen, své ztráty i nálezy.

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Nabídka

NabídkaDrabble (100 slov). Bella v jedné krátké chvilce uvažuje o jedné nabídce od jednoho upíra. Ale dokáže se ubránit své... svému přání?

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Kouzelný advent - 5. kapitola

Kouzelný advent - 5. kapitola

Poslední kapitola do Vánoční kapitolové soutěže.

Občas je dobré ověřit si fakta, než začnete šílet. A tím by se mohli řídit i Edward s Bellou a vyhnout se tak svému, možná, absurdního strachu. Budou tu i vypjaté vztahy, ale nebojte, dodržela jsem podmínku Happy Endu.

 

Kouzelný advent - 4. kapitola

Kouzelný advent - 4. kapitola

Další kapitola do Vánoční kapitolové soutěže.

Strach, pár šťastných setkání a chvíle odpuštění. To všechno nás čeká v další kapitole. Kdo komu ale bude odpouštět a kdo se s kým setká?

 

Kouzelný advent - 3. kapitola

Kouzelný advent - 3. kapitola

Další kapitola do Vánoční kapitolové soutěže.

Máme tu třetí adventní víkend. Bella je naprosto zmatená a neví, co by měla dělat. Navíc dojde k jednomu ne zrovna vhodnému odhalení a konec také není zrovna růžový.

 

Kouzelný advent - 2. kapitola

Kouzelný advent - 2. kapitola

Další kapitola do Vánoční kapitolové soutěže.

Přichází další adventní týden, který nezačíná zrovna s příjemnými vánočními pocity, alespoň ne pro Bellu. Jenže další týden uvidíme z pohledu Renesmé a taky Edwarda. Čeká nás hned několik setkání, které je další určenou podmínkou. Některá budou překvapivá, některá ne zrovna příjemná a některá budou tou nejšťastnější chvílí, jakou jsme si mohli přát.

 

Kouzelný advent - 1. kapitola

Kouzelný advent - 1. kapitola

Soutěžní povídka do Vánoční kapitolové soutěže.

Vánoce jsou pro každého obdobím radosti, štěstí a rodinné pohody. Jenže Belle přivádějí více starostí než radostí. Od chvíle, kdy ji Edward opustil coby poloupírku, musí vychovávat jejich dceru Nessie sama. Vždy na Vánoce však musí vzpomínat, protože právě na Vánoce se jí zhroutil svět. Jediné, co jí zůstalo, je Renesmé. Jediné, v co jí zbývá doufat, je to, že alespoň ona jí zůstane navěky.

 

Romantické filmy

Romantické filmyRomantické filmy zná asi každý. Každý ve skrytu duše doufá, že se něco takového stane i jemu. Obvzláště po rozchodu.

Plní se sny?

Příjemné počtení, SarahBell

 

Dřevěný kolík - 4. kapitola

Edward Cullen se zdá být neodbytný, ale i to se dá přejít. Co když ale Belle znovu zachrání život?

 

Dřevěný kolík - 3. kapitola

Dřevěný kolík - 3. kapitolaBella se zuřivě snaží sama sobě nalhat, že má pro toho zvláštního upíra slabost. Jak dlouho to ale vydrží?

 

Zlatá padesátá - Epilog

Zlatá padesátá - EpilogKonec naší povídky o padesátých letech. Jak skončí osudy našich postav? Přečtěte si epilog a nezapomeňte přihodit komentář. Děkuju moc, SarahBell.

 

Dřevěný kolík - 2. kapitola

Dřevěný kolík - 2. kapitolaBella udělá něco, čeho bude litovat. Vymstí se jí to nakonec, nebo to byla dobrá věc i přes morální trauma?

 

Dřevěný kolík - prolog + 1. kapitola

Dřevěný kolík - prolog + 1. kapitola

Bella je Jiná, a to znamená, že její poviností je bránit upírům a vlkodlakům ovládnout svět. Nikdy jí nedělalo problém probodnout hruď upíra dřevěným kolíkem, alespoň dokud nepotká jednoho zvláštního, zlatookého upíra. Ten nechtěně otřese celým světem. Znovu se zaplete do jejího života a jejich napjatý vztah nepřátel se začne přehupovat v něco jíného. Něco, co se nelíbí ani jednomu druhu, a ti se rozhodnou zasáhnout.

"Objetí má vyjádřit: neohrožuješ mě, nebojím se být tak blízko, můžu se uvolnit, cítit se v bezpečí, někdo mě chrání a rozumí mi. Tradice praví, že pokaždé, když někoho s radostí obejmeme, získáme den života."

- Paulo Coelho

 

Zlatá padesátá - 25. kapitola

Zlatá padesátá - 25. kapitolaPředposlední část. Co všechno je ochotná Lynette udělat, aby získala Edwarda? Doufám, že si to užijete.

 

Jiná minulost, jiný Edward - 1922 + 1957 (3. část)

Jiná minulost, jiný Edward - 1922 + 1957 (3. část)Poslední část historie jiného Edwarda. Je to sice kratší, ale je to důležitá část Edwardovy historie, důležitý bod, který ho navěky změnil.

 

Zlatá padesátá - 24. kapitola

Zlatá padesátá - 24. kapitolaBella se vyrovnává s rozchodem, ale ani ten nepřinesl klid.

 

Zlatá padesátá - 23. kapitola

Zlatá padesátá - 23. kapitolaDosáhne Lynette svého? Co se stane na jedné hloupé oslavě? Bude muset někdo zemřít?

 

Apocalypse

ApocalypseUž vás někdy napadlo, co by se stalo, kdyby se upíři množili dál a dál, až by jich bylo více než samotných lidí? Tohle se právě stalo. V roce 2672 už svět nepatří lidem. Převládají upíři a většina lidí žije v takzvaných táborech, kde je systematicky pěstují. Ostatní "divocí" lidé žijí v malých koloniích a utíkají z místa na místo. K takovým patří i Bella, která zůstala sama a hledá novou kolonii. Jenže co když jednoho dne potká zvláštního upíra, který ji odmítá zabít nebo odvést do tábora? Příběh o lásce, odvaze, nadřazenosti a zmaru...

SarahBell

 

Zlatá padesátá - 22. kapitola

Zlatá padesátá - 22. kapitolaPokračování Vánočním ránem. Bellu čeká další vcelku nemilé zjištění, se kterým se musí poprat.

 

Jiná minulost, jiný Edward - 1896 (2. část)

Jiná minulost, jiný Edward - 1896 (2. část)Další část Edwardovi historie o pár desítek let později. Co všechno se změní a jakého poznání Edward dospějě?

 

Zlatá padesátá - 21. kapitola

Zlatá padesátá - 21. kapitolaTakže Cullen příjde ke Swanovým na Vánoce? Jenže, co všechno se dozví Bella o své rodině? A co si dají k Vánocům? Užijte si písničku z Elvisova vánočního alba z roku 1957 a začtěte se do kapitolky.

 

Jiná minulost, jiný Edward - 1863 (1. část)

Jiná minulost, jiný Edward - 1863 (1. část)Tak jak jsem slíbila, tak jsem udělala. Tohle je především pro čtenáře mojí povídky Zlatá padesátá, ale můžete to číst jako prostou alternativní verzi Edwardovy historie. Doufám, že se to bude líbit a nezapomenete napsat komentář.

Edward a jeho přítel Nicholas si zvykli na nespoutaný život, jenže teď má všechno končit, když je Edward zasnoubený. Jenže krásná neznámá, která se objeví na zásnubním banketu poplete Edwardovi hlavu a nabídne mu také možnost se z povinosti manželství vykroutit.

 

Zlatá padesátá - 20. kapitola

Zlatá padesátá - 20. kapitolaŠkolní ples se má stát buďto nejlepší, nebo nejhorší vzpomínkou na školu. Ale rozhodně má být nezapomenutelný. Jak si ho zapamatuje Bella?

 

Zlatá padesátá - 19. kapitola

Zlatá padesátá - 19. kapitolaBellina nervozita ze včerejšího setkání ji ovládá. Má promluvit s Edwardem, nebo využít toho, že jí nevidí do hlavy?

 

Zlatá padesátá - 18. kapitola

Zlatá padesátá - 18. kapitolaNěkdo Belle vstoupí do cesty. Někdo, kdo důvěrně zná Edwardovo tajemství a Edwarda samotného více, než Bella sama.

 

Zlatá padesátá - 17. kapitola

Zlatá padesátá - 17. kapitolaBella se s tím celkem rychle smířila a snaží se zůstat před ostatními taková, jako vždycky.

 

Poslední e-mail

Poslední e-mailE-mail Belly Alici. Ten poslední. Double drabble (200 slov).

 

Zlatá padesátá - 16. kapitola

Zlatá padesátá - 16. kapitolaBelle se změnil celý život ve vteřině. Jak bude reagovat na nové poznání o svých blízkých? Co všecho se změní?

Příjemné počtení přeje SarahBell

 

Zlatá padesátá - 15. kapitola

Zlatá padesátá - 15. kapitolaÚmorné peklo pro všechny studenty. Strávit celý týden s učiteli by nechtěl nikdo. Jenže co když se objeví jeden záhadný člověk s jedním děsivým poznáním? Tohle setkání změní Bellin svět i pohled na svět. SarahBell

 

Zlatá padesátá - 14. kapitola

Zlatá padesátá - 14. kapitolaSnaha vypořádat se se smrtí se u každého může projevit jinak. Každý se s tím musí srovnat, aby mohl pokračovat dál. Doufám, že se bude líbit tak jako předchozí kapitoly. SarahBell

 

Zlatá padesátá - 13. kapitola

Zlatá padesátá - 13. kapitolaBella se pohádá s Edwardem, ale to se brzy udobří. Alice se rozhodne, že se rodina seznámí s Bellou, ale Rosalie nereaguje zrovna přívětivě.

 

Zlatá padesátá - 12. kapitola

Zlatá padesátá - 12. kapitolaVšichni jsou zdrcení ze smrti mladé dívky a nejhůře to nese Bess. Propadá záchvatům hysterie a snaží se to řešit alkoholem. Trochu to ale přežene a zvrtne se to. Zůstala viset Belle na krku a Bella si musí poradit. Doufám, že se bude líbit.

SarahBell

 

Zlatá padesátá - 11. kapitola

Zlatá padesátá - 11. kapitolaŠkolní zábava, na kterou jde celá parta. Tady máte, co se tam všechno dělo, a co se zvrtlo, a máte k tomu jednu písničku z té doby, tak se snad bude líbit.

Příjemné čtení.

SarahBell

 

Jediný telefonát

Jediný telefonátKdyž jediný telefonát může změnit váš osud. Drabble (100 slov). SarahBell

 

Zlatá padesátá - 10. kapitola

Zlatá padesátá - 10. kapitolaDalší den ve škole, všude už se šušká o jejím vztahu s Edwardem. Nastane ale hádka s Jacobem, který jí vyčítá její vztah. Co se za dnešek vlastně stane?

SarahBell

 

Zlatá padesátá - 9. kapitola

Zlatá padesátá - 9. kapitolaNeděle u Swanových a také to, na co všichni čekali... rande Belly a Edwarda. Pokazí se něco nebo bude dokonalé?

SarahBell

 

Zlatá padesátá - 8. kapitola

Zlatá padesátá - 8. kapitolaBella navečer zamíří do baru k Wirgimu, aby se pobavila s partou. Co se ale stane, když se její cesta domů zvrtne a ona skončí v nemocnici?

Příjemné počtení

SarahBell

 

Zlatá padesátá - 7. kapitola

Zlatá padesátá - 7. kapitolaU Belly se bude pořádat malý tajný večírek, zatímco její mamka bude pryč. Co všechno si parta Glitter girls a Fixed boys užije, zatímco bude rodič pryč?

Doufám, že si počtete,

SarahBell.

 

Zlatá padesátá - 6. kapitola

Zlatá padesátá - 6. kapitolaTak jsme se dostali do dalšího dne. Kocovina postihla všechny z party, ale odpoledne je jako zázrakem opustí, a tak začnou zase vyvádět fórky a dělat si legraci z nemožných roztleskávaček a fotbalistů. Doufám, že se přinejmenším pobavíte.

SarahBell

 

Zlatá padesátá - 5. kapitola

Zlatá padesátá - 5. kapitolaBella je na dramaťáku a musí zůstat po škole s Edwardem. Belle začíná připadat celá Cullenovic rodina podezřelá zvláště, když Edward bezestopy zmizí, když se poraní. Doufám, že se vám bude líbit povídka a opět jsem připravila písničku, která se v povídce vyskytuje. SarahBell

 

První pohled do jejích očí

První pohled do jejích očíEdward v první chvíli, kdy vidí Renesmee. Jediná vteřina ve 200 slovech (double drable). Snad se bude líbit. Napadlo mě to po cestě ve vlaku. SarahBell

 

Zlatá padesátá - 4. kapitola

Zlatá padesátá - 4. kapitolaBella jde s přáteli do baru, aby se pobavila, a pak jede k Bess přespávat. Další den opět tráví ve škole a nemůže se dočkat dramaťáku. Vybrala jsem vám k tomu dobovou písničku (vyšla roku, kdy se příběh odehrává - 1957, je ze stejnojmenného filmu), tak se snad bude líbit. Příjemné počtení. SarahBell

 

Zlatá padesátá - 3. kapitola

Zlatá padesátá - 3. kapitolaDalší den ve škole. Bella je zmatená tím, jak se zachoval Jacob, nejde jí to do hlavy. Navíc, Edward Cullen, se stává ještě záhadnějším a zvláštnějším než na začátku. Přeju příjemné počtení. SarahBell

 

Zlatá padesátá - 2. kapitola

Zlatá padesátá - 2. kapitolaTak jsme se dostaly k první hodině s Edwardem a taky se posuneme až na párty. Doufám že se bude líbit.

Dokončeno

Zlatá padesátá - 1. kapitola

Zlatá padesátá - 1. kapitolaZačínáme v roce 1957, na začátku školního roku. Bella a její kamarádky jsou nejoblíbenější na škole, Glitter girls, zatímco nejlepší kluci na škole jsou Fixed boys. Jeden bez druhého nedají ránu. Do školy ale přibyde někdo nový. Záhadný Edward Cullen nastoupí do stejné třídy jako Bella. Bella je krví rebelka a pro slovo nemá daleko, a tak se začne točit kolem nováčka. Doufám, že se začtete, SarahBell.

 

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 7. kapitola

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 7. kapitolaTak, je tu další kapitola, co vlastně Sulpicia Sáře chce a proč se jí ukázala? A proč se nemůžou dostat domů? Doufám, že se vám kapitola bude líbit.

SarahBell

 

Když se s tím smíříte...

Když se s tím smíříte...Patrně tisíckrát omílané téma, ale i tak doufám, že se bude líbit. Bella se rozhodla vyměnit svůj život za životy ostatních, které miluje. Drabble o 100 slovech, snad se bude líbit.

 

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 6. kapitola

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 6. kapitolaSára se rozhodla pustit se do vyšetřování záhadné smrti a jede do Volterry. Tady máme

 

Věčnost musí stačit

Věčnost musí stačitCo se Belle prohnalo hlavou, když se rozhodla žít s Edwardem věčně? Drabble (100 slov). Doufám, že se bude líbit. SarahBell

 

Jistota

JistotaTak je to tu zase, rozhodla jsem se napsat další double drabble (200 slov) o tom co se odehrává Edwardovi v hlavě. Tentokrát svatební den. Doufám, že se bude líbit jak ten první. SarahBell

 

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 5. kapitola

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 5. kapitolaTak příchází další kapitola, ta ovšem není dvakrát veselá. Doufám, že i tak vás strhne napětím. Přeju příjemné počtení a přidejte taky nějaký ten komentář. SarahBell

 

Protichůdné myšlenky

Protichůdné myšlenkyJedná se o double drabble (200 slov). Jde o Edwardovu nejistotu o kompromisu, který s Bellou uzavřel. Doufám, že se bude líbit. SarahBell

 

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 4. kapitola

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 4. kapitolaTeď už nic nedává smysl. Sára je na tom sice trochu lépe, ale nemůže se zbavit pocitu, že ji někdo sleduje. Co se ale bude dít, až všichni poleví a nastane na chvíli klid? Doufám, že vám napětím bude bušit srdce. SarahBell

 

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 3. kapitola

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 3. kapitolaPříběh nabírá na napětí, začínají se dít opravdu divné věci. Co se vlastně děje? Snad se bude líbit. :) SarahBell

 

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 2. kapitola

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 2. kapitolaKonečně se dostaneme k něčemu trochu zajímavějšímu a posuneme se trochu v ději. Dozvíte se například Sářin příběh a něco víc o jejích darech. Přeji příjemné počtení, SarahBell. :)

 

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 1. kapitola

Život máš jen jeden, i když je nekonečný - 1. kapitolaSára a její mamka se rozhodly žít lidský život, ale to ještě neznamená, že bude klidný. Zjistí, že jsou na stejném místě, kde se zdržují Cullenovi, a navíc se začnou dít divné a děsivé věci. Jak obstojí členové dvou rodin před jediným upírem? Tady se seznamujete s hlavní postavou, Sárou. Přeju příjemné počtení, SarahBell.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!