Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od SarahBell

Povídky od SarahBell

Kapitolovky:

Zlatá padesátá - dokončené

Dřevěný kolík - rozepsané

Drabble:

Protichůdné myšlenky * Jistota * Věčnost musí stačit * Když se s tím smíříte * První pohled do jejích očí * Jediný telefonát * Poslední e-mail * Romantické filmy

 

 

                                                                                                

 

 POZOR!

ROZHODLA JSEM SE, DÁT SI MALOU PAUZU. NE OD PSANÍ, ALE OD PŘIDÁVÁNÍ NA TYTO STRÁNKY, ALESPOŇ CO SE TÝČE KAPITOL. JDE O TO, ŽE JSEM ZJISTILA, ŽE TRAGICKY NEZVLÁDÁM POVÍDKY DOPISOVAT, PROTOŽE DOST ČASTO ZTRATÍM ZANÍCENÍ PRO PŘÍBĚH. ROZHODLA JSEM SE TEDY, ŽE ZAČNU OPĚT ZVEŘEJŇOVAT VŽDY AŽ BUDE POVÍDKA DOKONČENA. TÍMTO SE OMLOUVÁM VŠEM ČTENÁŘŮM, ALE SLIBUJI, ŽE SVÉ POVÍDKY DOKONČÍM.

 

 

Apocalypse

Rozepsané povídky:

Dřevěný kolík

 

                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

ZLATÁ PADESÁTÁ

Stav: DOKONČENÉ

Žánr: ODDECHOVÝ, ZÁBAVNÝ

Píše se rok 1957 a Bella patří mezi nejoblíbenější holky na škole - Glitters girls. Klukům z jejich party se říká Fixed Boys. Jeden bez druhého nedají ránu, je to parta rebelů, kteří nerespektují žádný řád, dělají si co chtějí. Do nového roku ale příjde záhadná rodina Cullenových. Co všechno se začne měnit v Bellině soukromém i společenském životě?

1.2. 3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.

Epilog

 

Dodatky:

Jiná minulost, jiný Edward ♥

Trojdílná jednorázovka o Edwardově minulosti, kterou by jste si neměli nechat ujít. Dozvíte se, proč je Edward tak jiný, jaký byl, jak potkal Lynette, proč ji opustil, jaké pletky měl s dívkami a jak se dostal k Cullenovým.

Tato série je specielně věnována kiki1, která podctivě komentuje a postrčila mě k tomu to napsat, ale i všem ostatním věrným čtenářům, kteří si mou povídku oblíbili.

1863 - 1. část

1896 - 2. část

1922 + 1957 - 3. část

 

 

 


KOUZELNÝ ADVENT

 Stav: Dokončené

Žánr: Oddechové, romantické, soutěžní

 

 

Soutěžní povídka do Vánoční kapitolové soutěže.

Vánoce jsou pro každého obdobím radosti, štěstí a rodinné pohody. Jenže Belle přivádějí více starostí než radostí. Od chvíle, kdy ji Edward opustil coby poloupírku, musí vychovávat jejich dceru Nessie sama. Vždy na Vánoce však musí vzpomínat, protože právě na Vánoce se jí zhroutil svět. Jediné, co jí zůstalo, je Renesmé. Jediné, v co jí zbývá doufat, je to, že alespoň ona jí zůstane navěky.

 

1.2.3.4.5.

 


 

 

Stav: COMING SOON

 

Letní navazující pokračování na povídku Zlatá padesátá. Bella se svojí partou odjíždí si pročistit hlavu od nadpřirozena do Los Angeles, jenže ani tam se skrytého světa nezbaví. Navíc jí dožene pár nedořešených situací.

 

 


 

 Bella je Jiná a to znamená, že její poviností je bránit upírům a vlkodlakům ovládnout svět. Nikdy jí nedělalo problém probodnout hruď upíra dřevěným kolíkem, alespoň dokud nepotká jednoho zvláštního, zlatookého upíra. Ten nechtěně otřese celým světem. Znovu se zaplete do jejího života a jejich napjatý vztah nepřátel se začne přehupovat v něco jíného. Něco, co se nelíbí ani jednomu druhu a ti se rozhodnou zasáhnout.

Prolog + 1 2. ♥ 3. ♥ 4. ♥ 5. ♥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Protichůdné myšlenky

 

Jistota

 

Věčnost musí stačit

 

 

 Když se s tím smíříte...

 

 

První pohled do jejích očí

 

Jediný telefonát

 

Poslední e-mail

bella

 

Romantické filmy

 

Nabídka (Soutěžní)

 

Hledání ztrát a nálezů (Soutěžní)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

APOCALYPSE

Už vás někdy napadlo, co by se stalo, kdyby se upíři množili dál a dál, až by jich bylo více než samotných lidí? Tohle se právě stalo. V roce 2672 už svět nepatří lidem. Převládají upíři a většina lidí žije v takzvaných táborech,kde je systematicky pěstují. Ostatní "divocí" lidé žijí v malých koloniích a utíkají z místa na místo. K takovým patří i Bella, která

zůstala sama a hledá novou kolonii. Jenže co když jednoho dne potká zvláštního upíra, který ji odmítá zabít nebo odvést do tábora? Příběh o lásce, odvaze, nadřazenosti a zmaru...

 

 

 

 

 

 

 

 


 


SPOUSTA NOVÝCH NÁPADÍKŮ PRÁVĚ PŘIBYLA, TAKŽE POKUD SE VÁM NĚCO LÍBÍ, NEVÁHEJTE NAPSAT DO KOMENTU.

 

 

    Isabelle Moreau je vášnivá francouzka, která studuje na Pařížské univerzitě malbu. Žije jako každý vysokoškolák, užívá si mládí, různých výstřelků a baví se se spolužáky. Jednou ale potká Edwarda Cullena, francouze se zvláštním americkým příjmením, i přes to je to rozený francouz. Studuje fotografii na stejné univerzitě a tak se pomalu sblíží. Dostanou se ale dál, než přes své přátelství? A co Bella se svou horkou krví a nestálostí?

 


Jižní Korea rok 1951. Probíhá studená válka. Spousta mladých mužů umírá za Ameriku. A taky spousta z nich potřebuje nějakou tu zábavu. Lovely Sweethearts, tak si říká skupina dívek, mezi něž patří i Bella, která jezdí po Jižní Koreji od jednoho Amerického tábora k druhému a zpívají pro vojáky. Jednou se ale Bella zaplete s jedním z vojáků až příliž, ale musí ject dál. Jaká shoda okolností může změnit životy?

Jedna z mých dalších historických povídek, kde se nebude šetřit hudbou, zábavou, emocemi, ale ani krutostí války.

 


Bella byla jen chudá květinářka, když ho potkala. Píše se rok 1922 a Bella prodává květiny na ulici. Peněz je málo a jí nezbývá nic, než jen sledovat smetánku New Yorku, jak si užívá zbohatlický život. Jednou ale potká zvláštního muže. Ten jí znovu vyhledá a žádá jí o její společnost a zdá se být neodbytný. Bella pro jednou kývne a tím se dostane do víru večírků, drahých šatů a překrásných aut. Stane se nejznámější milenkou bohatého starého mládence Edwarda Cullena. Jenže ani média, ani nejbližší rodina neví, co se odehrává v jejich soukromí. Příběh není ani tak plný akce, jako vypjatých vztahů a dramatických údálostí, jež změní chudou květinářku na bohatou dámu ve vysoké společnosti. Ale jak moc jí peníze a společnost změní? Zapomene na opravdové hodnoty života?

 

Další historická povídka. Nemůžu si pomoct, miluju historii. Inspiraci jsem našla při čtení knihy Velký Gatsby, i když spíše dobou a tou bohatou vrstvou, která v té době překypovala večírky, zábavou a faleší.


 

"Gangster road story", tak by se snad dal popsat tenhle příběh. Edward a Bella, dva zamilovaní lidé, kteří se rozhodli navázat na nejproslulejší gangsterský pár. Vylupují banky, vykrádají klenotnictví, přepadávají obchody a benzínky a přeci stále unikají policii. Je to také tím, že na své straně mají i temnější moc, než lidské podsvětí. Svět, který je většině lidí utajený, svět upírů.

 


Být ve světě plném ctižádostivých hereček a nekvalitních herců, coby producent nejoblíbenější americké telenovely, je občas dost nebezpečné. Obvzláště, když Edward Cullen blázní po jedné z hereček z vedlejších rolí, krásné upírce Isabelle Swanové. Ta šíleně touží být hlavní hvězdou seriálu, jenže v cestě jí stojí její největší sokyně - Wendy Gollyová. Rozhodne se využít Edwardovy nábožnosti vůči ní. Pravidlo zní: "Já budu hvězda a moje tělo bude jenom tvoje." A tak Edwardovi nezbývá, než kličkovat, lhát a přemýšlet, jak se zbavit hlavní herečky. Jenže všechno začíná spadat do šíleného víru, kdy se všechno děje jinak, než bylo v plánu. Kdyby jen Edward tolik netoužil po Bellině těle.

 

 


 

 

Příběh z doby, kdy se svět vzpamatoval z první světové války, módu ovládla Coco Chanel a architektonické skvosty byly v kubistickém stylu.

Bella má pěkného bohatého snoubence, dostane se do té nejvyšší společnosti a dostane se jí všecho, co se jí zamane. Přesto má však drobný pocit, že je to špatně. Ona ani její snoubenec nejsou schopní říct že milují toho druhého, jsou pro sebe přijatelní a "mají se rádi". V tu chvíli se Bella setká se záhadným mužem jménem Edward Cullen, který je dokonalý. Odjede se snoubencem k moři na jihu Francie, ale čm víc je její snoubenec na pracovních schůzkách, tím více se přibližuje k Edwardovi. Mezitím se na scénu dostane Edwardova "neteř" která zamotá celým, už tak napjatým vztahem. Kdo si získá Bellu? Edward? Snoubenec? Nebo nikdo?

 Bella je vdaná, ale svého muže vídá jen zřídka a navíc mu už nějakou dobu toleruje milenky. Jednou se ale rozhodne, že si chce užít také a vydá se do města. Tam potká záhadného Edwarda Cullena, který jí pozve na skleničku a pak k sobě domů. Bella si románek plánovala jako jeden nezávazný úlet, ale to se zvrtne v něco víc. Vztahy se vyhrotí a ona se dostane mezi dva muže, kteří se jí snaží ubránit jen pro sebe.


 

Bella pracuje jako knihovnice - historička. Píše historické knihy o lidských příbězích a teď se jí do ruky dostaly deníky čtyř mladých lidí za první světové války. Mezi nimi je i záhadný muž, který po smrti svých přátel zmizel, jistý Edward Masen. K Bellině údivu se právě tento muž objeví u ní v knihovně a pozve jí na schůzku. Bella se díky deníkům pomalu zaplétá hlouběji do příběhu i do skryté části Edwarda Cullena.


 

Belle Swanové patří výsadní právo. Je jediná osoba, která ho má. Místo nedotknutelné. Je totiž ženou největšího bosse v Los Angeleském podsvětí. Může se pohybovat v prostředí nebezpečné mafie, plné drog, nájemných vražd, špinavých peněz a soukromých nezákoných obchodů, aniž by se jí cokoli mohlo stát. Každý ví, kdo to je a každý ví, co by se s ním stalo, kdyby jí jen zkřivil vlásek. Bella se ale ze společnosti manžela příliš netěší, on žije především pracovním životem a ona má pouze společnost jeho kumpánů. Jednoho dne ale dostane jako přiděleného společníka mladého a pohledného Edwarda Cullena. On se stane jejím stálým společníkem. Jak se vyvine jejich vztah? Jak to otřese jejím právem i celým jejím podsvětním královstvím? Proč se vlastně Edward dal k mafii?Jsou tři. Jsou vyhledáváni a zároveň hledáni. Jejich specializací jsou myšlenky. Edward, Bella a Christopher dokáží spojit své jedinečné dary a tak se dostat do jakékoli mysli, vzít z ní nějakou myšlenku či vzpomínku a zase za sebou zamést stopy. Jejich síla je bezmezná, neboť nemají v obchodě s myšlenkami konkurenci. Prodávají důležité myšlenky filosofům, vědcům a profesorům, kteří jsou schopní obětovat své rodiny pro jednu takovou myšlenku. Jiní jsou zase ochotní dát celé jmění za to, aby se nevhodný svědek zbavil informací bez toho aby zemřel.

Jejich síla byla velkolepá a nezničitelná, alespoň si to mysleli. Teď se ale na scéně objevil někdo, kdo jejich podnik chce zničit. Nebo možná něco jiného, ale rozhodně je chtějí dostat pryč z povědomí.


 

15+ násilí, vulgární slova, sex

 

Když se narodíte do té největší chátry, nemáte moc možností jak se uživit. Edward a jeho kamarád Emmett se proto rozhodnou udělat nějakou tu službičku pro… mafii. Ale tím to pro ně nekončí. Dostávají se na horskou dráhu, kde jsou chvíli nahoře a chvíli dole a nikdy nevědí, co je před nimi. Město ovšem ovládne rodina Volturiových, která je opředená děsivými tajemstvími. Právě k nim se Edward a Emmett přidají a postupně se dostávají hlouběji do sítí intrik, nájemných vražd, pašeráctví a dalších obchodů.

 

Edward a Emmett jsou jako mozek a svaly, perfektní parťáci. Společně si užívají alkoholu a žen, jak se jim zlíbí. Jenže i do jejich životů vstupují ženy, které nejsou jen kusy masa. Pro Emmetta je to Rose, zpěvačka z kabaretu a pro Edwarda je to Bella. Plachá a inteligentní dívka, která si ovšem nenechá jen tak něco líbit.

 

Příběh plný zášti, bolesti, vzteku ale i nešťastné a šťastné lásky, nádherných chvil a krásné idilky. Rychlá auta, alkohol, bordely a zbraně. To vše naplňuje jejich životy. Ale nikdy nezapomínejte na pravidla.

 

1. Nezradíš

2. Udrž tajemství

3. Nespojuj kšefty se svými vztahy

 


Co když je Isabella Swanová nádherná upírka a Edward Cullen je... inu, prezident USA. Isabella pro něj pracuje coby konzultant pro styk s veřejností a už vyřešila, zařídila, ale také ututlala spoustu věcí. Co když ale bude muset ututlat největší skandál století? A co když se ten skandál týká jí? Podaří se jí zahladit stopy po stále trvajícím poměru s prezidentem? A co lidé? Smí se zamilovat samotný prezident, nebo je něco takového nepřípustné?


 

Isabella Swanová, známá filmová herečka. Je jí teprve dvacet sedm let, ale trpí paranoiou ze stárnutí. Její život je i přes nesmírné bohatství a slávu pustý a prázdný a tak začne uvažovat o lákavé nabídce. Totiž prodat celé své tělo, osobnost, duši a vůbec celý svůj život filmové společnosti. Výměnou za onen obchod bude přenesena do jistého virtuálního světa, kde bude navěky zvěčněná ve svém stávajícím věku, ve své kráse. Filmová společnost může tento svět jakkoli pozměňovat za účelem vytvoření nového filmu a tak se Isabella dostává do změti různých realit, kde její reakce na virtuálně vytvořené události utváří příběh právě natáčeného příběhu. Co když ale do příběhu vstoupí muž? Je to skutečný člověk, nebo jen virtuální iluze?

Vítejte v budoucnosti.

Vítejte ve virtuálním světě.

Vítejte ve světě, kde je možné cokoliv.

Je ale možné dostat se ven?

 


Bella je detektiv FBI, žije se svým přítelem Jacobem až do oné nehody. V tu chvíli se svět rozdělí na dvě reality. V jedné z nich - v té modré, jak jí nazývá Bella - Jake nehodu nepřežil a za Bellou se vrátil její kamarád Edward, aby jí byl oporou. Pak jde spát, zavře oči, otevře je a spí v jedné posteli s Jacobem, který žije a dýchá. To je ta červená realita.

Bella vyšetřuje dva rozdílné případy, každý v jiné realitě a její situace se dá zvládat, alespoň do doby, než se jí začnou drobnosti ze dvou realit promíchávat a prolínat. A pak už je doopravdy na čase zjistit co je pravda a co sen.

Ano, inspiroval mě seriál Procitnutí, doufám že to nikomu nebude vadit.

 


 

 

Můj blog o FF a FA:

Profil TADY

Další stránky na kterých působím(kliknutím na logo zobrazíte profil):

Christmas Harley Quinn 25 by MuffinSarah

MuffinSarahSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od SarahBell:

 1 2   Další »
16. SiReeN
26.08.2013 [21:15]

SiReeNAhoj, všimla jsem si, že máš přímo obrovský avatar - jeho velikost může být maximálně 10 kB a tvůj má přes 350 kB. Emoticon Prosím tě tedy, aby sis ho zmenšila, aby vyhovoval normám. Děkuji. Emoticon

23.08.2013 [14:27]

SarahBellMackenzieCullen: Výsadní Právo je zatím ve stavu nápadu, ale rozhodně se do ní pustím.
VictoriaCullen: Iluze na prodej bude opravdu brzy, jsem skoro v polovině psaní. Velký Gatsby mě rozbrečel, jak kniha tak film. Jsem ráda žse těšíš a že si to předtím četlaprotože z toho je vidět, jací byli lidé a navíc je to prostě dokonalá kiha. Emoticon

21.08.2013 [21:39]

VictoriaCullenAhoj, síce som nečítala doposiaľ žiadnu tvoju poviedku, veľmi ma zaujal tvoj nápad Iluze na prodej. A pod slovom "veľmi", som myslela, naozaj poriadne. A tak som si prečítala knihu Veľký Gatsby a už sa teším, keď si pozriem aj film, pretože ma to úplne dostalo a z toho konca sa mi tlačia slzy do oči (a to som ten prekliaty film ešte ani nevidela). Takže som sa chcela len informovať, kedy plánuješ začať písať túto poviedku?? Prosím, nech je to čo najskôr... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20.08.2013 [18:55]

MackenzieCullenAhoj, kedy napíšeš poviedku Výsadní právo? Emoticon

14.08.2013 [21:43]

SarahBellMajda: snažím se seč můžu, ale momentálně nemám vlastní počítač a tak se tomu nemůžu plně věnovat, ale určitě to bude brzy. Emoticon

11. Majda
14.08.2013 [20:15]

ahoj, kde vázne epilog "padesátek" ??? sem napnutá jak kšandy!!!!!!! je to boží příběh,prosím dokonči to co nejdřív Emoticon

21.07.2013 [14:33]

SarahBellBrzy, snad se mi jí podaří jí poslat na schválení ještě dnes. Jsem ráda, že se na ní těšíte. Emoticon

21.07.2013 [14:12]

NesiiKedy bude 23. Kapitola ZP??? Emoticon

8. Kocula
16.07.2013 [7:55]

Ahoj...Nápady na povídky máš super! Nejvíc z nich se mi líbí Čtu tvoje deníky a Dřevěný kolík... Vypadá to na super povídky takže je určitě začni psát co nejdřív. Už se na ně těším.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.06.2013 [10:34]

GabrielaVespucciAhojky!
Moc se mi libil ctu tvoje deniky. Bude to bomba. Drzim ti palce dokud mi nekrupnou :-) :-D

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!