Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele SarahBell

SarahBell

SarahBellPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Praha

Věk: 16

O mně: Tak co by jste o mě chtěli vědět? Jsem opravdu ukecaná a hlučná a když se s někým bavím, už se patrně nedostane ke slovu. Jinak studuju obor Tvorba pro děti na Uměleckoprůmylové škole v Praze. Jsem takový všestraný člověk, hraju na klavír, maluju a kreslím, tancuju, občas dělám modeling a samozdřejmě píšu. Také jsem velký knihomol, obvzláště, když jedu do školy vlakem, tak čtu povídky na mobilu nebo svoje knížky. Zbožňuju Fantasy, ale ráda čtu i detektivky, nebo životní příběhy. Moje nejoblíbenější kniha (vyjma Stmívání) je Velký Gatsby, od F. S. Fitzgeralda. Tu můžu číst pořád a pořád dokola. Také můžu kdykoli číst třeba Vejce a já, Jazzové povídky, Rozmarné léto, nebo i Hunger games a Nádherné bytosti. Také jsem se poslední dobou začetla do série Padesát odstínů a už za sebou mám první dva díly.

Moje slabost lpí v historii, především týkající se 20. století. Zbožňuju Coco Chanel, nebo Edith Piaf, ale také Elvise Presleyho, Little Richarda nebo Jerry Lee Lewise. Moje slabost pro historii se promítá i do mých povídek a proto se většinou odehrávají v minulosti, nebo jsou s ní nějak zpjaty.
Co ještě říct? Jsem team Edward, ale nijak to nehrotím. Strašně ráda dělám trailery, takže k téměř každé mé povídce nějaký najdete. Mrkněte do mého shrnutí a třeba se vám něco zalíbí.
Takhle bych mohla psát donekonečna, protože se už zase projevila moje ukecanost, ale nebudu vás tím týrat. Kdyby někdo chtěl třeba jen pokecat, nebo měl nějaký dotaz, prosím na shrnutí, nebo e-mail. ICQ je prozatím nedostupné.

Kontakt:

E-mail: sara.bouse (zavináč) seznam.cz

ICQ: 681843239ICQ status

Facebook: https://www.facebook.com/sara.bousova.7

Web: fanforeveryone.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 59

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 1. 2013

Poslední přihlášení: 20. 2. 2020, 16:02

Shrnutí povídek:

 

Povídky od SarahBell

Povídky od SarahBell

Kapitolovky:

Zlatá padesátá - dokončené

Dřevěný kolík - rozepsané

Drabble:

Protichůdné myšlenky * Jistota * Věčnost musí stačit * Když se s tím smíříte * První pohled do jejích očí * Jediný telefonát * Poslední e-mail * Romantické filmy

Články:

 

Hledání ztrát a nálezů

Hledání ztrát a nálezůDouble drabble (200 slov). Bella odjela pryč, aby mohla být se svým upírem. Přemýšlí o tom, co udělala a jestli je to správné. Hledá svůj sen, své ztráty i nálezy.

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Nabídka

NabídkaDrabble (100 slov). Bella v jedné krátké chvilce uvažuje o jedné nabídce od jednoho upíra. Ale dokáže se ubránit své... svému přání?

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Kouzelný advent - 5. kapitola

Kouzelný advent - 5. kapitola

Poslední kapitola do Vánoční kapitolové soutěže.

Občas je dobré ověřit si fakta, než začnete šílet. A tím by se mohli řídit i Edward s Bellou a vyhnout se tak svému, možná, absurdního strachu. Budou tu i vypjaté vztahy, ale nebojte, dodržela jsem podmínku Happy Endu.

 

Kouzelný advent - 4. kapitola

Kouzelný advent - 4. kapitola

Další kapitola do Vánoční kapitolové soutěže.

Strach, pár šťastných setkání a chvíle odpuštění. To všechno nás čeká v další kapitole. Kdo komu ale bude odpouštět a kdo se s kým setká?

 

Kouzelný advent - 3. kapitola

Kouzelný advent - 3. kapitola

Další kapitola do Vánoční kapitolové soutěže.

Máme tu třetí adventní víkend. Bella je naprosto zmatená a neví, co by měla dělat. Navíc dojde k jednomu ne zrovna vhodnému odhalení a konec také není zrovna růžový.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!