Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Sundance

Sundance

SundancePráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Terka

Bydliště: okres Prachatice

Věk: 17

O mně: Každá holka tu napíše, že je obyčejné děvče, ale to já říct nemůžu, protože rozhodně obyčejná nejsem a ani nechci být. Hlavně svou povahu považuji za... nezvyklou.

Když mi někdo nějak ublíží, pak už na to nezapomenu. Nejsem typ, co by odpouštěl, tak mi to, prosím, nestěžujte. Jestli se někdo chce hádat, tak prosím, ale věřte mi, že jsem dost tvrdohlavá a trpělivá na to, aby vás to po chvilce přestalo bavit.

K psaní jsem se dostala díky tomuto webu. Vždycky jsem se chtěla stát uznávanou spisovatelkou - a bude to asi můj sen až do pozdního stáří - a tohle je asi nejlepší cesta, přes kterou se k tomu můžu dostat. Vím, že je to jen bláznivý sen mladé holky, který se určitě nikdy nesplní, ale od čeho bychom měli fantazii, kdybychom nemohli snít?

Doopravdy jsem si víc oblíbila Jakea, nevím proč ani jak, prostě ho mám radši. Celkově mi jsou milejší vlci. Nečekejte v mých povídkách, že tam najdete jako hlavní postavu Bellu, Eda a tak dále, protože já si svoje hlavní hrdiny vymýšlím, dávám jim charakter a většinou i partnery, které už v knize či filmu najdete.

„Vidličky jsou naše budoucnost." - Liam Payne

„Pokud člověk bere svou dívku jako samozřejmost, opravdu by si zasloužil facku - Baseballovou pálkou!" - Louis Tomlinson

„Kdyby to bylo legální, oženil bych se s jídlem." - Niall Horan

Kontakt:

E-mail: krystofkat (zavináč) seznam.cz

ICQ: 472777241ICQ status

Skype: krystofkat077

Web: www.dancesun.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 109

Moje komentáře

Titulek článku Text
28.05.2015 (17:51)Shrnutí povídekPovídky od Sundance PCullen, jsem moc ráda, že se ještě něco zajímá, bohužel to s mojí tvorbou v poslední době nevypadá nejlépe. Už to vypadalo na to, že skončím úplně jak s psaním, tak i s adminováním, ale chci zkusit ještě druhý pokus. Takže odpověď na tvoji otázku je, že v nejbližší době to moc nadějně nevypadá, ale třeba časem, až se vše uklidní.

Moc děkuji za zájem. Emoticon
11.08.2014 (15:06)FanFiction na pokračováníMagic Blood 7. kapitola Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit. Doplň si prosím do perexu něco o ději a také odkaz na předchozí kapitolu, až tak uděláš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
06.07.2014 (19:42)O webuChcete se stát Ověřenými přispěvateli? AliceCullen999, bohužel jsi byla dnes zamítnuta, zažádat si můžeš znovu za měsíc.
12.05.2014 (15:08)Shrnutí povídekPovídky od Sundance JessicaWhitlock, přidala jsem tě. Emoticon
22.04.2014 (17:49)O webuMáte zájem? Allienka, práva jsem ti přidělila, vítej mezi námi, než ale zamíříš do sekce Pomoc autorům, kde si pročteš pravidla, oprav si pár chyb v profilu.
- ráda pokecám -> ráda pokecám. (tečka na konci věty),
- všechno, kromě -> všechno kromě,
- více, než -> více než

Suesannie, práva jsem ti přidělila, vítej mezi námi. Než ale zamíříš do sekce Pomoc autorům, kde si pročteš pravidla, oprav si pár chyb v profilu.
- pravděpodobné že -> pravděpodobné, že (chybí čárka),
- Pána prstenů až -> Pána prstenů, až (chybí čárka)


Pokud jsem na někoho zapomněla, tak se moc omlouvám a prosím, aby se znovu připomněl. Emoticon
22.04.2014 (17:26)O webuMáte zájem? trefi133, práva jsem ti přidělila, vítej mezi námi. Než se vhrneš do sekce Pomoc autorům, kde si pročteš pravidla, oprav si jednu chybu v profilu.
- autorka, a asi -> autorka a asi (bez čárky)

Elisabella, práva ti zatím přidělit nemůžu, protože máš v profilu chyby.
- twilight -> Twilight,
- Renesme -> Renesmé,
- Qiletové -> Quileutové

Archer, práva jsem ti přidělila, vítej mezi námi. Než zamíříš do sekce Pomoc autorům, kde si pročteš, pravidla, oprav si pár chyb v profilu.
- jako takové, jsem -> jako taková jsem (bez čárky),
- názor, nebo radu -> názor nebo radu (bez čárky)

darknessinme, práva jsem ti přidělila, vítej mezi námi. Nejdřív zamiř do sekce Pomoc autorům, kde si pročteš pravidla. Hodně štěstí v další tvorbě.
09.04.2014 (15:08)FanFiction jednodílnéJsem Splátce Ahoj, článek ti bohužel musím zase vrátit. Máš v něm chyby:
- počáteční uvozovky se nedělají jako dvě čárky, mají svůj speciální znak,
- čárky,
- Emmet -> Emmett,
- překlepy,
- nová přímá řeč patří na novou řádku.

Až si chyby opravíš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
27.03.2014 (18:14)Pomoc autorůmSchvalování článků Kala, článek máme v administraci, všechno jsi tedy udělala správně, ale ještě na tebe nedošla s opravováním řada. Budeš muset vydržet. Emoticon
27.03.2014 (16:30)O webuMáte zájem? NicoleVVV, práva jsem ti přidělila, vítej mezi námi. Nejdřív zamiř do sekce Pomoc autorům, kde si pročteš pravidla. Hodně štěstí a mnoho úspěchů. Emoticon

AliceMaryBrandon,práva jsem ti přidělila, ale než půjdeš do sekce Pomoc autorům, aby sis pročetla pravidla, oprav si pár chybiček, které máš v profilu.
- Naila -> Nialla
- Whitlok -> Whitlock
- a ráda... -> A ráda... (velké písmeno po tečce)
Díky a přeji hodně čtenářů. Emoticon
20.03.2014 (19:30)FanFiction na pokračováníTo (ne)jsem já - 4. kapitola Ahoj, článek jsem ti opravila, ale dávej si, prosím, pozor na:
- čárky,
- vynechaná písmena/slova,
- překlepy.
Díky. Emoticon
20.03.2014 (19:02)FanFiction na pokračováníProkletí ztráty paměti 4.kapitola Ahoj, článek jsem ti opravila, ale dávej si pozor na čárky. Taky jsem ti přehodila dodatek, který jsi měla v perexu, pod text. Příště si na to dej pozor, díky. Emoticon
20.03.2014 (16:28)FanFiction na pokračováníLilliane Mercerová? Volturiová? Nebo Cullenová? 15. kapitola Ahoj, článek jsem ti opravila, ale dávej si doopravdy velký pozor na čárky a překlepy. Díky. Emoticon
19.03.2014 (15:06)O webuMáte zájem? VeverkaHouhová, práva jsem ti přidělila, vítej mezi námi. Než se vrhneš do sekce Pomoc autorům, kde si přečteš pravidla, oprav si jednu chybku, kterou jsi přehlédla. Po slovním spojení "na kole." následuje mezera a pak budeš pokračovat "A půjdu studovat..." Přeji hodně štěstí. Emoticon

BellinaTom, práva jsem ti přidělila, vítej mezi námi. Nejdřív zamiř do sekce Pomoc autorům, kde si přečteš pravidla. Přeji hodně štěstí a úspěchů. Emoticon
17.03.2014 (22:32)O webuMáte zájem? BellinaTom, práva ti zatím přidělit nemůžu, protože máš v profilu chyby.
- ovšem jak jinak -> ovšem, jak jinak;
- svažím -> snažím;
- TS3 kterou -> TS3, kterou;
- YT -> YT.;
- odkaz přendej do kolonky web.
Až si všechno opravíš, zažádej si znovu. Díky. Emoticon

VeraNike, práva jsem ti přidělila, vítej mezi námi, ale oprav si dvě malé chybičky v profilu. Pak zamiř do sekce Pomoc autorům, kde si pročteš pravidla. Díky.
- Vás -> vás;
- Bohem a to -> Bohem, a to.

VeverkaHoubova, tobě práva přidělit bohužel nemůžu, protože máš v profilu mnoho chyb.
- školu budu -> školu, budu;
- plavu jezdím -> plavu, jezdím;
- za tečkou se dělá mezera;
- pudu -> půjdu;
- Sem -> Jsem.
Až si všechno opravíš, zažádej si znovu, díky. Emoticon

ZacharyCullen, tobě jsem práva přidělila, vítej mezi námi. Než se vrhneš do sekce Pomoc autorům, aby sis tam přečetl pravidla, tak si oprav pár chybek v profilu.
- náhodou a to -> náhodou, a to;
- filmů. (za tečkou následuje mezera);
- uchvátili -> uchvátily.
Díky. Emoticon


Pokud jsem na někoho zapomněla, tak se moc omlouvám a prosím vás, abyste se ozvali. Emoticon
16.03.2014 (12:16)FanFiction na pokračováníLadies of victory - 4. kapitola Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit. Dávej si pozor na přímou řeč, tu jsem ti opravila, ale také si, prosím, doplň odkazy na přecházející a následující kapitolu. Díky. Emoticon
16.03.2014 (12:06)FanFiction na pokračováníPřekážky - Dvacátá pátá Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit. Doplň si, prosím, odkaz na předešlou a následující kapitolu. Až tak uděláš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
15.03.2014 (20:37)FanFiction na pokračováníVysněná - 31. kapitola - Miluj, budeš milován Ahoj, článek jsem ti opravila, ale dej si, prosím, pozor na čárky a dělení slov. Také nezapomeň zaškrtnout u první kapitoly Dokončená povídková řada. Díky. Emoticon
14.03.2014 (17:22)O webuPravidla JanicQaSwan, bohužel žádáš u špatného článku. Komentáře tohoto typu směřuj, prosím, do rubriky Pomoc autorům do článku Žádosti o smazání článků. Díky. Emoticon
13.03.2014 (18:46)FanFiction na pokračováníLilliane Mercerová? Volturiová? Nebo Cullenová? 14. kapitola Ahoj, článek jsem ti opravila, ale pozor na:
- čárky (!!!);
- vynechaná slova;
- nespisovné tvary mimo přímou řeč;
- obětí/objetí;
- překlepy.

Příště si na to dej, prosím, pozor. Díky. Emoticon
12.03.2014 (15:13)FanFiction na pokračováníPrincezna - 1. kapitola Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit.
- do perexu si doplň něco víc o ději;
- čárky;
- přímá řeč.

Až si chyby opravíš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky.
Emoticon
12.03.2014 (15:00)FanFiction na pokračováníPláž - 2. kapitola Ahoj, článěk ti bohužel musím kvůli chybám vrátit. Jde sice vidět, že jsi něco s článek po předchozím upozornění na chyby dělala, ale stále v něm jsou. Zaměř se hlavně na:
- každá věta musí končit nějakým interpunkčním znaménkem;
- na začátku řádku se nedělá mezera;
- překlepy;
- čárky;
- přímá řeč (!!!).

Vidím, že s přímou řečí si nevíš rady, tak ti posílám koncept, ze kterého to dokonale pochopíš:
Pokud za přímou řečí nenásleduje věta uvozovací (řekl, vykřikl, zeptal se, odpověděl, pozdravil, vyděsil se, souhlasil…), nesmí přímá řeč končit čárkou.
1) Po přímé řeči následuje činnost, kterou udělal někdo jiný:
„Vyřiď všem, že je mi líto, že jsem se nerozloučila, ale nešlo to.“ Přikývl.
„Můžu tě ještě o něco poprosit?“ Otočil se a vyčkával.
„Alice, prosím, nech to tak, jak to je!“ Jen přikývla.
2) Událost se stala až poté, co osoba domluvila, popř. popisuje své pocity:
„Vyřiď všem, že je mi líto, že jsem se nerozloučila, ale nešlo to.“ Popadla jsem kufr a vydala se vstříc novému životu.
„Vyřiď všem, že je mi líto, že jsem se nerozloučila, ale nešlo to.“ Chtělo se mi plakat, ale nedala jsem na sobě nic znát.

Pokud věta uvozovací následuje, nesmí přímá řeč končit tečkou. Zde je více možností.
1) Může končit vykřičníkem nebo otazníkem:
„Můžu tě ještě o něco poprosit?“ žádala jsem, než stihnul odejít.
„Alice, prosím, nech to tak, jak to je!“ vykřikla jsem.
2) V ostatních případech musí končit čárkou:
„Alice, za pět minut nastoupím do letadla. Nezabráníš mi v tom,“ řekla jsem odhodlaně.

Pokud mezi jednu přímou řeč vložíme větu, může to být napsáno dvěma způsoby.
1) „Pojď,“ řekla, „uvařím ti kafe."
2) „Pojď,“ řekla. „Uvařím ti kafe."


Pokud si s opravou nevíš rady, kontaktuj někoho z korektorů v článku Pomoc autorům. :) Až si chyby opravíš, zaškrtni Článek je hotov. Díky. Emoticon
09.03.2014 (12:32)O webuChcete se stát Ověřenými přispěvateli? SimaRCullen, ještě stále se o tobě rozhoduje, musíš vydržet. Emoticon
08.03.2014 (12:08)O webuChcete se stát Profi přispěvateli? MyLS, Alexa215, CatherineCullen: Přidala jsem vás do poradny, tak teď mějte strpení. Emoticon
07.03.2014 (12:03)FanFiction na pokračováníZakletá Popelka 48. kapitola Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit. Máš moc dlouhý perex, doporučená délka je kolem dvaceti slov, tak si ho prosím zkrať. Až si to opravíš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
03.03.2014 (10:23)O webuChcete se stát Ověřenými přispěvateli? SimaRCullen, přidala jsem tě do poradny, tak si teď musíš počkat na verdikt. Emoticon

Mispool, zkus víc zapracovat na ději. Rozepsat se a neopakovat. Emoticon
19.01.2014 (15:27)FanFiction na pokračováníShledání 6. kapitola Ahoj, článek jsem ti opravila, ale příště si dej pozor na:
- by si -> bys;
- valz -> waltz;
- mě/mně;
- čárky.

Díky. Emoticon
19.01.2014 (12:48)O webuChcete se stát Ověřenými přispěvateli? LiviaCullen, stále se o tobě rozhoduje, musíš mít strpení. Emoticon
19.01.2014 (12:41)Shrnutí povídekPovídky od emam Ahoj, tak už máš opravené ty odkazy i zaškrtnuto Dokončená povídková řada. Emoticon
17.01.2014 (10:14)Shrnutí povídekPovídky od emam Ahoj, uvidím, co se s tím dá dělat, protože kdybych to udělala já, lezla bych do článků jiných adminek. Budeš muset vydržet, než se s někým dohodnu. Díky. Emoticon
16.01.2014 (17:29)FanFiction na pokračováníNejúžasnější hrozné léto 12. kapitola Ahoj, článek jsem ti opravila, ale příště si dej pozor na:
- dolní uvozovky nepíšeme jako dvě čárky, mají svůj speciální znak;
- čárky;
- nezapomeň zaškrtnout u první kapitoly „Dokončená povídková řada".

Díky. Emoticon
12.01.2014 (14:17)FanFiction na pokračováníJen kamarádi - 5. kapitola Ahoj, článek ti bohužel musím kvůli chybám vrátit. Zaměř se hlavně na:
- přímá řeč;
- čárky;
- mě/mně;
- dělení slov;
- skloňování jmen.

Až si vše opravíš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
12.01.2014 (12:06)FanFiction na pokračováníJen se nadechnout - 21. kapitola Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit. Do perexu si prosím dopiš něco víc o kapitole a doplň si odkaz na předchozí a následující kapitolu. Díky. Emoticon
11.01.2014 (19:29)FanFiction jednodílnéFakulta lásky Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit. Do perexu si prosím doplň něco víc o povídce. Až tak učiníš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
10.01.2014 (22:48)FanFiction na pokračováníMiluj mě, jestli to dokážeš - 1. kapitola - Trochu špatné načasování Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit. Do perexu si prosím dopiš něco víc o povídce. Až tak uděláš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
10.01.2014 (22:22)FanFiction na pokračováníVítejte v pekle alias in Volterra - Prolog Ahoj, článek ti bohužel musím kvůli chybám vrátit. Zaměř se hlavně na:
- počáteční uvozovky jsou dole;
- čárky;
- přímá řeč.

Až si chyby opravíš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
10.01.2014 (22:16)FanFiction na pokračováníPrincezna?! Proč ne?- 2. kapitola - Otec Ahoj, článek jsem ti opravila, ale příště si dej pozor na:
- mě/mně;
- vynechaná písmena a slova.

Díky. Emoticon
09.01.2014 (15:09)FanFiction na pokračováníMoje krásná čarodějka 1. kapitola - Překvapení Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit. Máš velké odsazení textu, oprav si to prosím. Až tak učiníš, zaškrtni Článek je hotov. Díky. Emoticon
08.01.2014 (18:09)Parodovaná poezieBella o Edovi Ahoj, i tento článek ti musím vrátit kvůli chybám:
- nech základní typ písma (tento vymažeš pomocí tlačítka "Odstranit formátování";
- do perexu si dopiš něco víc o ději;
- název (Edowi -> Edovi);
- překlepy;
- čárky.

Až si vše opravíš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
08.01.2014 (18:03)FanFiction poezieHledání Ahoj, článek ti bohužel musím kvůli chybám vrátit:
- číslovky píšeme slovem;
- v celém textu nech jen jeden styl písma;
- každá věta začíná velkým písmenem;
- shoda podmětu s přísudkem.

Až si vše opravíš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky.
08.01.2014 (15:52)FanFiction parodieTak to je haluz!!! 1. kapitola Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit. Máš moc velký perex obrázek (max. velikost 100px -> 10kb), až si to opravíš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
05.01.2014 (14:00)Pomoc autorůmSchvalování článků Beka, přesně tak. Jak jsem napsala předtím, články se řadí podle data vytvoření, nikoliv podle času zaškrtnutí Článek je hotov. Emoticon
05.01.2014 (13:58)FanFiction na pokračováníLilliane Mercerová? Volturiová? Nebo Cullenová? 8. kapitola Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit. Do perexu si prosím dopiš něco víc o kapitole. Až tak uděláš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Emoticon
05.01.2014 (12:57)Pomoc autorůmSchvalování článků Beka, články se v administraci řadí podle data vytvoření, takže čím dřív článek vytvoří, tím rychleji bude vydán. Emoticon
04.01.2014 (15:14)O webuMáte zájem? MariaCCullen, práva jsem ti přidělila, ale pár chyb sis ještě neopravila a jedné jsem si nevšimla ani já.
- Zajmám -> Zajímám;
- dělá srandu ,že to ho víc koupím než nosím -> dělá srandu, že toho víc koupím, než nosím (mezera se nedělá před čárkou, ale až za; toho (v tomto případě dohromady); čárka před „než").
Oprav si to, prosím. Emoticon

Beka, práva jsem ti také přidělila, ale oprav si prosím ještě:
- twilight -> Twilight;
- mističtí tvorové -> mystičtí tvorové.

Děvčata, vítejte mezi námi. Nejdřív zamiřte do sekce Pomoc autorům, kde si pročtěte pravidla. Emoticon Přeji mnoho úspěchů.
04.01.2014 (13:27)O webuMáte zájem? Beka, práva ti zatím nemohu přidělit, protože máš v profilu chyby:
- Hunger games -> Hunger Games;
- prokletý zaklínače -> Prokleté zaklínače;
- miluju jsou -> miluju, jsou;
- twilight -> Twilight;
- mističtí -> mystičtí.
Až si vše opravíš, znovu požádej o práva. Emoticon

Peggy, práva jsem ti přidělila, vítej mezi námi. Nejdřív zamiř do sekce Pomoc autorům a pročti si pravidla. Přeji mnoho úspěchů. Emoticon

MariaCCullen, práva ti zatím přidělit nemohu, protože máš v profilu chyby:
- čtu ale, psát -> čtu, ale psát;
- chyby to -> chyby, to;
- země -> ze mě;
- srandu že, to ho -> srandu, že toho;
- koupím než nosím -> koupím, než nosím;
- měla jsem je -> měla jsem ho (to tričko);
- No to je -> No, to je.
Až si všechno opravíš, zažádej si znovu. Emoticon
01.01.2014 (18:20)O webuChcete se stát Profi přispěvateli? Holky, všechny jste v poradně, tak teď jen mějte strpení. Emoticon
30.12.2013 (22:41)FanFiction na pokračováníPrincezna?! Proč ne? - 1. kapitola - Cesta Ahoj, článek ti bohužel musím vrátit. Tento název tady už je, tak tě prosím o přejmenování povídky. Až to budeš mít, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
30.12.2013 (20:37)FanFiction na pokračováníSnad se shledáme - kapitola 9. Ahoj, článek ti bohužel musím kvůli chybám vrátit. Zaměř se hlavně na:
- kolem pomlčky se dělají mezery (i v názvu);
- přímá řeč;
- svědomý -> svědomí;
- překlepy;
- zaškrtávej prosím Článek je hotov až ve chvíli, kdy bude vydaná předchozí kapitola.

Až si vše opravíš, zaškrtni Článek je hotov, dřív ne. Díky. Emoticon
30.12.2013 (20:30)FanFiction na pokračováníSnad se shledáme- kapitola 10. Ahoj, článek ti bohužel musím kvůli chybám vrátit. Zaměř se hlavně na:
- kolem pomlčky se dělají mezery;
- přímá řeč;
- by jsi -> bys.

Až si chyby opravíš, zaškrtni znovu Článek je hotov. Díky. Emoticon
25.12.2013 (18:16)Shrnutí povídekPovídky od Johnna Poslala jsem ti mail, tak se prosím koukni a odepiš. Emoticon Doopravdy bych to potřebovala co nejdřív.

Datum registrace: 1. 1. 2011

Poslední přihlášení: 1. 10. 2020, 23:17

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Sundance

Povídky od SundanceKapitolovky:
Žlutooký chlapec - pozastavená
Místo pěstounů teta? To bude ráj! Anebo ne? - dokončená
Hope is always here - rozepsaná
Dárečky - rozepsaná

Jednorázovky:
Jacobův deník | Vzdálená | Láska v jednom lístku 1., 2. a 3. část | Je to i můj život

Soutěžní povídky:
Štěstí, osud nebo zázrak? | Nevěřila jsem mu | Vánoční zázraky

Poezie:
Jací jsou? Mám odpověď... | Jak se doopravdy jeví | Osudu neporučíš! | Období Twilight... | Sam a Leah | Hádky s blonckou aneb Rozbřesk ve verších - 1. část | Jsi zpět, ale já tě už nechci! | Bez tebe jsem... Ne, bez tebe nejsem! | Nit, srdce a ty... | Olympiáda I. | Čtverec milenců | The destiny

Drabble:
Velké díky...

Nápady:
Magnet jménem minulost - v přípravě (jednorázovka)

Články:

 

Hope is always here - 29. kapitola

Hope is always here - 29. kapitolaA děj se konečně hýbe. Ale jakým směrem? Co budou naši hlavní hrdinové nuceni řešit? ;) Sudance

 

Hope is always here - 28. kapitola

Hope is always here - 28. kapitola„Kolik ti dal času?“ šeptl jsem s pohledem upřeným do prázdna. Psychicky jsem se připravoval na všechno, co mohla říct. Sundance

 

Hope is always here - 27. kapitola

Hope is always here - 27. kapitolaPohneme se v ději dál a zaměříme se na vztah Paule s Diou. Celá kapitola je jen o nich, ale nemusíte se bát, že odteď už se nic nestane. Naopak! Řekněme, že teď máme jenom klid před bouří. ;) Sundance

 

Hope is always here - 26. kapitola

Hope is always here - 26. kapitola Konečně se to musí vyřešit mezi Paulem a Di. Jakým lepším způsobem, než darováním nějaké věci? :) Sundance

 

Dárečky - 4. kapitola

Dárečky - 4. kapitola Rose se rozhodla, že za každou cenu zjistí, co se stalo s Courtney. Příjemné čtení. ;) SundanceUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!