Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Sundance

Povídky od SundanceKapitolovky:
Žlutooký chlapec - pozastavená
Místo pěstounů teta? To bude ráj! Anebo ne? - dokončená
Hope is always here - rozepsaná
Dárečky - rozepsaná

Jednorázovky:
Jacobův deník | Vzdálená | Láska v jednom lístku 1., 2. a 3. část | Je to i můj život

Soutěžní povídky:
Štěstí, osud nebo zázrak? | Nevěřila jsem mu | Vánoční zázraky

Poezie:
Jací jsou? Mám odpověď... | Jak se doopravdy jeví | Osudu neporučíš! | Období Twilight... | Sam a Leah | Hádky s blonckou aneb Rozbřesk ve verších - 1. část | Jsi zpět, ale já tě už nechci! | Bez tebe jsem... Ne, bez tebe nejsem! | Nit, srdce a ty... | Olympiáda I. | Čtverec milenců | The destiny

Drabble:
Velké díky...

Nápady:
Magnet jménem minulost - v přípravě (jednorázovka)

 

Za většinu obrázků děkuju PetřeCullen. ;) 

„Pokud člověk bere svou dívku jako samozřejmost, opravdu by si zasloužil facku - Baseballovou pálkou!" - Louis Tomlinson 

„Neříkejte dívce, že se snaží flirtovat, když se snaží být milá, a neříkejte dívce, že je posedlá, když je zamilovaná." - Zayn Malik 


Dotazník k povídce Hope is always here ZDE

Magnet jménem minulost - 35% 

 

 Stav: pozastavená

 

Motto: Proti trampotám života dal Bůh lidem tři věci - naději, spánek a smích. 

Hlavní postavy: Isabella Halová, Silvia Redbirdová, Cullenovi, později Alexandra Halová 

Děj: Bella nemá lehký život. Její rodiče se pořád jen hádají a jí si všímají jen tehdy, kdy je potřeba něco udělat. Ještě, že má milovanou babičku, která je stejně jako ona čerokézská čarodějka. Obě mají magickou moc. Co se stane, když se Bella přestěhuje k babičce? A co když se vedle nich přistěhují Cullenovi? Náhoda nebo osud? A to má Bella ještě jeden úkol. Zabít padlého anděla a zlou velekněžku. 

Pozn.: Další kapitoly už píšu, ale můžu vám říct, že to není procházka růžovým sadem. S povídkou jsem začala, když jsem se do psaní teprve vžívala, takže fakt nevím, jak bych měla pokračovat. Jestli má někdo zájem mi helfnout, tak klidně napište. Zlobit se nebudu. ;) 

Prolog1. kapitola2. kapitola3. kapitola4. kapitola5. kapitola6. kapitola7. kapitola8. kapitola9. kapitola10. kapitola11. kapitola → 12. kapitola (70%) → 13. kapitola

  

 

Trailer

Stav: dokončená

Motto: Jediná věc, která se v životě dá změnit, je budoucnost. 

Hlavní postavy: Alexandra Ravenwoodová, Emily Uleyová, Sam Uley, Embry Call, ostratní ze smečky

Děj: Alex vystřídala nespočet pěstounských rodin, ale každá k ní byla lhostejná. Trvalo to déle, ale přece se našla sestra její matky. Alex tedy sedá do letadla a míří do Seattlu, kde na ni čeká Emily se Samem. Alex se nakonec spřátelí s celou smečkou. Bude nadále šedá myška? Nebo bude s klukama podnikat různé akce? Ať tak, či onak, má Alex geny od svého otce. Bude mít na to, aby vedla Quileutskou smečku? Nebo ty geny budou tak malé, že nepřeváží ani lidskost od Alexiny matky? A co Volturiovi? Jak ti se do toho zapletou? 

Prolog1. kapitola2. kapitola3. kapitola4. kapitola5. kapitola6. kapitola7. kapitola8. kapitola9. kapitola → 10. kapitola11. kapitola12. kapitola13. kapitola → 14. kapitola15. kapitola16. kapitola17. kapitola18. kapitola → 19. kapitola20. kapitola21. kapitola22. kapitola → 23. kapitola24. kapitola25. kapitola26. kapitola27. kapitola28. kapitola29. kapitola30. kapitola31. kapitola32. kapitola33. kapitola34. kapitola35. kapitola36. kapitola37. kapitola38. kapitola39. kapitola40. kapitola41. kapitola42. kapitola43. kapitola → Epilog 

Stav: rozepsaná

Motto: Naděje - to je obruč, která nedovolí srdci, aby puklo. 

Hlavní postavy: Diana a Alexej Těreškovovi, Paul Lahote, Angela Weberová, David, Jacob, zbytek smečky

Děj: Diana vyrůstala v dětském domově v České republice i s mladším bratrem. I když původem je Ruska, její domov je v ČR. Když začnou její kamarádi padat bezdůvodně ze schodů, ocitnou se sami v lese nebo dokonce vyskočí z okna, má pocit, že za to může ona. Cítí to, proto odtamtud i s bratříčkem uteče do Ameriky. Nechce, aby další na řadě byl on. Myslí si, že v malé rezervaci La Push tomu unikne a ochrání tak své přátele v Česku i sourozence. 

Co když ji ale i tam zlo vypátrá? Kdopak jí asi pomůže? A jak se to bude vyvíjet dál? 

Prolog + 1. kapitola → 2. kapitola 3. kapitola4. kapitola5. kapitola6. kapitola7. kapitola8. kapitola9. kapitola10. kapitola11. kapitola12. kapitola13. kapitola14. kapitola → 15. kapitola16. kapitola17. kapitola18. kapitola19. kapitola20. kapitola21. kapitola22. kapitola23. kapitola24. kapitola25.kapitola → 26. kapitola

Stav: rozepsaná 

Motto: Rodina je nad všechny poklady světa, bez rodiny nemáme nic. 

Hlavní postavy: Rose, Emm, Cullenovi, Valerie a Carrie 

Děj: Jak všichni ví, Rose vlastní dítě mít nemůže. Každý jí to poslední dobou připomíná, ale existuje přeci mnoho způsobů, jak si děťátko pořídit. Emm na jeden takový taky přijde, ale bude to správná volba? Když si konečně domů dovezou jedno malé stvořeníčko, ukáže se, že nebylo samo.

Existuje snad nějaká možnost, že by dětí měli ještě víc?

1. kapitola2. kapitola3. kapitola4. kapitola5. kapitola 

  

Hlavní postavy: Renesmé Carlie Cullen, Jacob Black, Culllenovi 

Děj: Vím, že toto téma je už ohrané, ale nějak jsem si nemohla pomoct. Jacobův pohled na Bellin porod, na jeho otisk, atd. Když Nessie vyrostla, byli jen kamarádi, ale jak kamarádství klopýtne, když jde o život milované osoby.

  

VZDÁLENÁ

Hlavní postavy: Isabella, Jacob, Edward, James 

Děj: Isabella - dcera krále Carlislea. Jacob - chudý syn kováře milující Bellu. Edward - rytíř toužící po bohatství. James - dychtivý princ. Jam tohle může skončit? 

 

 

spoluautorka Darca131 

Hlavní postavy: Renesmé, Jacob, skupina One Direction 

Děj: Nessie miluje klučičí skupinu One Direction, takže když bude moct jet na jejich koncert, skoro vypustí duši. Co všechno se jí ale připlete do cesty a koho nakonec potká? 

1. část 

2. část 

3. část

Je to i můj život

Hlavní postavy: Bella a Cullenovi

Děj: Bella má leukémii, jediná Rose ji drží při životě. Podle stejnojmenného filmu. 

 

 

Hlavní postavy: Sam Uley, Emily Uleyová, nějací kluci ze směčky

Děj: Bylo to štěstí, zázrak nebo osud, že Emily neumřela, když se Sam přeměnil a poranil jí tvář? Sama nevím, jaký závěř udělal Sam ohledně této věci, ale vím, že si to nikdy neodpustí (tedy v mé povídce).

 

Hlavní postavy: Kim, Jared Cameron, Alice Brandon, Edward Cameron...

Děj: Jsme v 17. století v paláci krále Edwarda. Jeho syn se vrátil z Pruska a vidí komornou Kim, jak se neše s košem. Nemohl za ní jít, bylo to proti dvorní etiketě. Ale dokázal, aby se setkali i jinak. Jak to s nimi nakonec dopadlo? :D

  

 

Hlavní postavy: Diana Callová, David Call, Seth a Leah Clearwaterovi a další

Děj: Na Vánoce se dějí zázraky, o čemž se může přesvědčit i Diana, která od narození nemůže chodit. Její nejlepší kamarádka Leah a její dvojče Seth s ní ale soucítí. O jakých zázracích se nakonec přesvědčíme? 

 

  

 

 

Co kdyby Bella umřela? Jak by se asi Edward cítil? Co by udělal? Nebijte mě za ten konec. :D

 

 

Období Twilight...

Z Jacobova pohledu je popsána celá Twilight sága. Od příjezdu Belly, po narození Nessie.

 

Jak se asi Leah cítila, když se Sam otiskl do Emily? Do její sestřenice ale i nejlepší kamarádky?

  

Myslím, že název říká vše, ale přeci jenom pro jistotu: Nejvíce je v tom zachyceno, jak se Jacob a Rosalie hádají. Ale také jsou tam části, které se v Rozbřesku doopravdy staly.

Předem upozorňuji, že nevím, kdy napíšu další část, tedy i poslední. Není o to moc velký zájem. :)

Hadky s blonckou aneb Rozbřesk ve verších - 1. část

 

Edward Bellu i s malou Renesmé opustil. Ale po pár letech se vrátil a chtěl odprosit Bellu, ale ta se nedala. Co Edwardovi řekne Nessie na to, že je opustil kvůli jiné? A bude Bella chtít, aby šel pryč napořád?

 

Myslím, že název už sám o sobě napovídá, ale přeci jenom - jak by asi přemýšlela Bella, když stála na útesu?  Vím, je to ohrané téma, ale já neodolala. 

 

Taková kravina, která nemá úroveň. 

 Olympiáda

spoluautorka zuzinecckaa

Já a zuzinecckaa jsme se nudily a tak jsme vyplodily tohle. No, přemýšlíme, že bychom toho udělali víc, takže zatím první část. 

Olympiáda I

Co když Bella je princezna a miluje Edwarda, který to na ni jen hraje, protože je bohatá? A co Jacob? Co když on k ní cítí pravou lásku, ale kvůli ní přijde o život? Čtěte... 

 

 

 

200 slov

Hlavní postavy: Bella a... no, to zjistíte v obsahu

Děj: No, nevím, jestli tu mám vypisovat děj z obsahu 200 slov.. :D

 

 

Stav: nápad (30% - napsáno)

Druh povídky: jednorázovka 

Děj: Leah se snaží před svou minulostí utéct, ale každý z nás ví, že ta nás vždycky dohoní. 

 

 

 Se svolením Ciel a Twins vám představuji

Obrázek dělala Ciel i přes svůj odpor k vlkům, takže díky. :D ;)

A co je k tomu potřeba? 

Stačí, abyste měli více rádi Jakea nebo kohokoli z vlků více než Edwarda. Pak byste si ještě měli napsat na profil, že jste přívrženci Jakeismu a napsat tam, koho konkrétně máte z vlků nejvíc rádi. ;) Ten, kdo se přidá, by se měl nahlásit dole do komentářů. Přidám ho do seznamu, který je níže. :D

Snad bude dost členů, abychom mohli jít proti Edwardismu. :D


Seznam členů:

Sundance (zakladatelka); (všechny vlky)

forewertwilight (Seth)

dcvstwilight (Jake)

Jannie (Jake)

LeahRoxyClearwater(všechny)

Bee1 (Jake)

Soso177 (Jake)

Darca131 (Jake)

JessicaWhitlock (Seth)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Sundance:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 15   Další »
28.05.2015 [17:51]

SundancePCullen, jsem moc ráda, že se ještě něco zajímá, bohužel to s mojí tvorbou v poslední době nevypadá nejlépe. Už to vypadalo na to, že skončím úplně jak s psaním, tak i s adminováním, ale chci zkusit ještě druhý pokus. Takže odpověď na tvoji otázku je, že v nejbližší době to moc nadějně nevypadá, ale třeba časem, až se vše uklidní.

Moc děkuji za zájem. Emoticon

148. PCullen
10.01.2015 [1:11]

Ahoj, zajímalo by mě, budeš pokračovat s povídkou Hope is always here? Vážně by mě zajímalo jak to celé dopadne.

12.05.2014 [15:08]

SundanceJessicaWhitlock, přidala jsem tě. Emoticon

10.05.2014 [23:02]

JessicaWhitlockAhoj, mohla by som sa pridať k Jakeismu? Mám rada Setha. Emoticon

145. kikča
01.03.2014 [0:00]

kdy bude Hope is always here????? :-(

144. emam
19.01.2014 [18:30]

emamDíky moc, jsi zlatá!!! Emoticon

143. emam
17.01.2014 [23:08]

emamNetušila jsem, že je to tak složité Emoticon Omlouvám se, že vám přidělávám práci a ještě jednou moc děkuji Emoticon

142. emam
16.01.2014 [18:42]

emamHezký den, děkuji za opravení 12. kapitoly Nejúžasnějšího hrozného léta (asi jsem omylem zkopírovala neopravenou verzi, omlouvám se) a zároveň i za upozornění, že mám povídku uzavřít. Má to trošku jeden háček, povídka je spoluatorská a druhá autorka (Tamias01) dala první kapitoly k publikování. Takže k nim nemám přístup a ona v poslední době nereaguje téměř na žádnou komunikaci. Bylo by možné to tam označit od tebe, jako od adminky? A pokud ano, smím být natolik ještě troufalá a poprosit tě u prvních kapitol NHL přidat odkazy na následující kapitoly? Já to publikovala až od 5. takže u těch předchozích to nebude. Omlouvám se za komplikace, ale není to zcela moje vina Emoticon Děkuji.

141. Johnna
27.12.2013 [14:58]

JohnnaMáš mail. Emoticon Emoticon

140. Johnna
24.12.2013 [15:41]

JohnnaHej, tak to se mi někam ztratilo. Emoticon Pošlelš mi pls znovu co tam všechno být? Ještě dneska ti to udělam. Na mě se musí s palcátem, sem hlava děravá, promiň. Emoticon Emoticon

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 15   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!