Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Poviedky od MirushQka

Poviedky od MirushQkaKapitolové:
Volturi alebo Cullen? (dokončená)
Rozvod nie je vždy na škodu! (dokončená)
Červeno – zlatá voľba (rozpísaná)
Ja k tebe nepatrím! To ona... (rozpísaná)

Spoluautorské:
Šialená večnosť! - NoemiVolturiCullen (rozpísaná)
Druhý začiatok Emmetta McCarty Cullena - DarkPassion (rozpísaná)

Jednorázovky:
Sebecký Edward
Úľava v podobe smrti
Aj naďalej sama!
Hrôzy jednej noci

Poézia:
Stratená láska
Odišiel som!
Vyznanie

Aktualizácie

16.12. - Pridaná 3. kapitola poviedka Ja k tebe nepatrím! To ona...

14.12. - Pridaná 2. kapitola poviedky Ja k tebe nepatrím! To ona...

               Viem, že po strašne dlhom čase, a možno si na ňu ani nikto nespomenie, ale konečne ako tak píšem, tak som ju pridala. Vopred ale upozorňujem, kapitoly budú pribúdať pomaly...

   

 

 

Kapitolové poviedky:


Rozpísané:

 

 

Červeno – zlatá voľba


Príbeh je o Belle. Bella, niekedy dobré a poslušné dievča má po krk situácie, v ktorej žije. Krik, hádky, bitka... Reneé je s Philom. A Phil je, no povedzme, že dosť agresívny. Bella utečie. Prvá voľba padla na Forks. Daždivé mestečko - domov jej otca, no zároveň domov jej najlepšej priateľky, ktorá sa presťahovala k otcovi. Odchádza k Vicky. Jeden večer na cintoríne, kde bola pozrieť otca, stretáva záhadnú postavu. Kto to je?

1. kapitola


 

Ja k tebe nepatrím! To ona...


Pre zmenu ma skôr napadol nápad o dvojici Alice - Jasper. Teda skôr o Ellie a Jasperovi.

Ellie je obyčajne - neobyčajné dievča a má niečo spoločné s našou Alice. Predtuchy. Alebo vízie, nazvite si to ako chcete. Je človek a máva sny. Nie celkom veštecké, ale sem - tam vie čo sa stane ešte skôr ako sa to stalo. Myslí si o sebe, že je cvok, ale trvá to juž dlho, takže si na to zvykla - k nej to jendoducho patrí.

Alice a Jasper. Bol to tak dokonalý pár. Až kým neprišla bitka s Volturiovcami. Aro pomocou jednej členky svojej gardy - Chealse - odpútal Alice od Cullenovcov a pripútal ju k sebe. Jasper ostáva s rodinou. Je nešťastný, ide za Alice do Volterry, lenže tá k nemu už nič necíti - či je to pôsobením daru alebo ju Volterra tak neodvolateľne zmenila, nevie nikto Keď sa vracia, stretáva Ellie, ktorá mu dokonale zamotá hlavu.

Ako sa zamotá život týchto troch a v konečnom dôsledku celej rodiny? Vráti sa Alice k Jasperovi? Alebo sa Jasper znova zamiluje? Tentokrát ale do človeka? Bude mu Ellie veriť?

1.kapitola

2. kapitola

3.kapitola


Dokončené:


Rozvod nie je vždy na škodu!

  

Hlavnou hrdinkou je Klára, slovenka, ktorej rodičia spolu už dlhší čas nežijú a majú nových partnerov, a ktorý sa po dvoch rokoch konečne odhodlali podať žiadosť o rozvod. Klára ma svojho otca síce rada, no žiť s ním si nevie predstaviťa tak pevne dúfa, že ju súd dá k mame, tak ako aj jej 7-ročného brata...  Jej otec sa naopak netají tým, že by chcel po rozvode odísť aj so svojou novou priateľkou do Ameriky, a už vôbec sa netají tým, že by chcel aby Klára išla s ním aspoň kým nespraví strednú. Súd si myslí, že pre Kláru by bolo lepšie a výhodnejšie, keby mala strednú školu spravenú v Amerike, a tak ju nakoniec zverí do opatrovníctva jej otca... Pre Kláru, vernú twilight fanúšičku sa začne nový život, snaží sa tváriť, že sa jej predstava odletu zo Slovenska nepáči, už len kvôli jej mame, no keď jej otec povie meno mestečka, do ktorého sa sťahujú, a ktoré je jej ako zarytej fans známe, jednoducho nedokáže skrývať nadšenie...

Prológ..... 10. kapitola 20. kapitola

1. kapitola 11. kapitola 21. kapitola

2.kapitola 12. kapitola 22. kapitola - Sad End

3. kapitola 13. kapitola   23. kapitola - pokračovanie k Happy Endu

4. kapitola 14. kapitola  24. kapitola

5. kapitola 15. kapitola 25. kapitola

6. kapitola 16. kapitola 26. kapitola

7. kapitola 17. kapitola 27. kapitola

8. kapitola 18. kapitola 28. kapitola

9. kapitola 19. kapitola

 


 

 

Volturi alebo Cullen?

 


 


Bellu premenia Volturiovci po Edwardovm odchode a až do jedného dňa si žije viac menej spokojne vo Volterre... No Aro pozve Cullenovcov na plánovaný ples na počesť výročia Volterry. Ako sa Bella zachová keď ich znova stretne? A čo Felix, ktorý je je veľmi dobrým priateľ a po ich príchode si uvedomí, že našu Bellu miluje? Čo spraví Bella potom? A čo Edward... Nemiluje Belu tak ako tvrdil, alebo jej len klamal, lebo ju chcel ochrániť pred upírstvom?

 

1. kapitola

2. kapitola + 3. kapitola

4. kapitola + 5. kapitola

6.kapitola + 7.kapitola + 8. kapitola

9. kapitola

10. kapitola + 11. kapitola + 12. kapitola - Edward

13. kapitola + 14. kapitola - Edward

15. kapitola - Edward

16. kapitola + 17. kapitola - Edward

18. kapitola - Edward + 11. kapitola - Felix

12.kapitola - Felix


 


 

 

 

 

Spoluautorské:


Druhý začiatok Emmetta McCarty Cullena


(s DarkPassion)

Táto poviedka je o našom obľúbenom Emmettovi McCarty Cullenovi. Poznáme ho ako upíra, ktorý miluje Rosalie, ale čo keby tomu bolo inak? Čo keby sa len cítil zaviazaný a nevedel by jej povedať nie? Čo keby si vsugeroval, že odmietnutím jej lásky by sa rozpadla jeho rodina? Samy uvidíte aké následky to bude mať, a ako sa to rodina a hlavne Rose dozvedia. Emmett utečie a nájde super priateľa, síce je to človek a ešte k tomu gay, ale jediná opora, ktorú kedy spoznal. Neoberieme vás ani o sarkazmus, humor, no i smutné chvíľky a tiež nezabúdame na vývrtky lásky. Kam sa dostanú dvaja najlepší priatelia a čo prekvapí rodinu Volturiovcov, do ktorej bude Emmet dobrovoľne patriť a bude šťatsný, a rodinu Cullenovcov? Prečo sa naše dva veľké klany budú musieť spojiť? A tu sa Emmett po storčiach znovu stretáva so svojou rodinou.

1. kapitola

2. kapitola

3. kapitola

4.kapitola

5. kapitola

6. kapitola

7. kapitola

8. kapitolaŠialená večnosť!

 

(s NoemiVolturiCullen)

 

Večerný nápad, dvoch východniarok - nečakajte niečo príliš vážne... asi.

 

Dve dievčatá - Evka, Jazmína (Min) - sú na exkruzii zo školy, z krúžku Talianskeho jazyka v Talinsku. Prechádzajú všetky známe mestá a v jednom meste ich osloví krásna žena. Ponúka im exkurziu neďalekého mesta a hradu... Prijmú to učiteľky? O aké mesto ide? Čo sa stane? Čaká ich zábava alebo večné utrpenie?

 

Život našich hrdiniek sa zamotá, občas bude krásny, inokedy by najradšej so všetkým sekli... Musia sa vyrovnávať s mnohými vecami... Nájsť samé seba, prežiť, zvyknúť si, dospieť...

 

Dúfame, že Vás poviedka zaujme. :-)

Prológ a 1. kapitola 11. kapitola

2. kapitola 12. kapitola

3. kapitola

4. kapitola

5. kapitola

6. kapitola

 

7. kapitola

8. kapitola

9. kapitola

10. kapitola

 


 

  

 

Jednorázovky:

 

 

Sebecký Edward -Týmto skôr poteším team Jacob, aj keď ja osobne som team Edward... Bella sa byde vydávať za Jacoba a Edward sa tomu bude snažiť zabrániť. Či sa mu to podarí si prečítajte.

Úľava v podobe smrti! - Bella je na dne a bude mať návštevu, ktorá jej istým spôsobom pomôže.

Aj naďalej sama! -  A tak som sa raz o pol jednej v noci potrebovala vypísať... Berte to s rezervou... :D

Hrôzy jednej noci - Je to príbeh o Jane. O jej živote pred premenou. Jane je "pomocníčka" princeznej, no aj napriek tomu sú veľmi dobré priateľky, keďže spolu vyrastali. V jeden večer sa však udeje kopa vecí. Prežije to Jane? A čo Alec, zachránia sa? To všetci dobre vieme, čo sa ale udialo predtým?

 


 

Poézia (skôr pokus o "básničku")

Stratená láska!

Odišiel som

Vyznanie

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od MirushQka:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!