Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Maja

Povídky od MajaKapitolové : I am Time Traveller, Boat On The River, My new Life, I Lost Him, You left me, but something your is forever my

Jednodílné: Dárce, Jen neusínej, Smrt přijde i pro tebe, lásko (+Lareth), Rozhodnutí, Nikdo v tichu, I Miss You, Nejlepší přítel, Vlákna osudu (+Lareth)

Jednodílovky - vícedílné: Last way, Sen nebo realita?,

Parodie: Emmett a hummřice Annebell (+JoHarvelle), Carlisle a cvokař (+JoHarvelle), Zpětný úder od Mickeyho

Aktualizace: 23.1. 2011

 


 


 


I am Time Traveller- Nová povídka! Bella je trošičku jiná, než normálně, ale i přesto je magnetem na všechna neštěstí světa. :D Je tu ale pár rozdílu, Bella totiž dokáže krásně zpívat a jejím snem je stát se operní solistkou. Ale co dokáže mladá žena na počátku 18-ctého století? Její život je těžký, ale od té doby, co pozná jednoho pozoruhodného mladíka, se změní.

Edward "žije" se svou rodinou v Londýně, ale děje se s ním něco, co nikdo nedokáže vysvětlit.

Co se s nim děje? Potkají se Edward a Bella? Jak to vlastně dopadne?

Prolog, 1, 2, 3,

 


 

 

Boat On The River -  Bella překonala Edwardův odchod a smířila se s tím, že je on už navždy pryč. Nad vodou ji drží myšlenka mateřství, které ji za chvilku čeká.

Jenže když už si Bella myslí, že všechno bude v pořádku a že realita je na místě, věci se změní. Přestože se snaží ze všech sil žít normálně, odlišný svět se k ní vrací větší rychlostí, než ona od něj stíhá utíká.

Bod zlomu se odehraje v nemocnici, do které Bellu převezou, kvůli pádu ze schodů. Čas hraje pro Bellu velkou a hlavní roli. Neví, jestli o své dítě příjde nebo ne. Jenže se v poza toho všeho objevují pozorovatelé.

1, 2, 3, 4, 5, 6,


 

 

 

My new Life - Bella po odchodu Edwarda utíká do Denalli, kde poznává Tanyu. Snaží se žít svým novým životem. Ale do cesty se ji po několika letech klidu připlétají Cullenovi a ničí vše, co dokázala vybudovat. Snaží se znova utéct, ale tentkrát je to těžší. Z jedné strany jsou Cullenovi, z druhé Volturiovi.

Když se všichni střetnou, vyhne se Bella boji?A dokáže vůbec Edwardovi odpustit?

A kdyýž ano, co se stane pak?

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,


 

 

I Lost Him - Bella se stěhuje se svou upírskou rodinou do malého městečka Forks. Její překvapení nastává, když ve stejném městě potkají další upíry. Cullenovi.

Bella poznává Edwarda, ale jejich vztah nemíří k šťastnému konci. Naopak, v den svadby Edward zmizí, najdou se pouze stopy po boji a pár kusů utržené látky. D

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9


 

 

 

You left me, but something your is forever my -  Bella je s Edwardem těhotná, ale on o tom nic neví.

Při cestě do nemocnice, na běžnou kontrolu se Belle stane těžká nehoda, která ohrozí jí i dítě. Jak se s tim Bella popere? Přežije? Přežije její dítě? Setká se ještě někdy s Edwradem?

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, další kapitoly převzala JoHarvelle

 


 

 

 

Time Is Running - Příběh se odehrává, dalo by se říct na začátku New MOonu. Edward, Bellu opustí a ta se snaží zapomenout a nakonec se jí to podaří. Ale jak, když se ji všechny vzpomínky vracejí díky tomu, co nosí pod srdcem?

 

Dárce - Vánoce už jsou tu za chvilku a mladá dívka Marry, se potuluje po ulicích. Jenže stane se jí něco, co by si nikdy nepředstavovala. V jedné chvíli málem zemřela v druhé, poznala přítele.

 

Rozhodnutí - Nikdy nevíte, jestli se rozhodnete správně. A když se nestihnete rozhodnout, vzpomínky a důsledky vás doženou, vždycky.


Nikdo v tichu - Když se odehrál boj mezi Edwardem a Victorii, hrál čas hlavní roli. Teď čas jen vzpomíná, co se stalo a bezmocně se dívá, co se děje teď.

Kdyby vám někdo známý, nějaká osoba pošeptala své poslední přání, měli byste nutkání ho splnit? Nebo byste tomu přání chtěli zabránit? Co kdyby to bylo přání zemřít? Pořád byste trvali na svém?


I Miss You - Co se děje, když se každá vaše buňka naplní největším štěstím? Když máte vedle sebe tu nejdokonalejší bytost. Kdo vám dokáže takové štěstí zkazit?

Smrt, té nikdy nezabráníte.

 

Nejlepší přítel -Pouhá nehoda, špatně sešlápnutá brzda smyk a konec? Takle by to ale končit nemělo? Ne?

Jak lehké je přijít o někoho. Tak proč je tak těžké, říct mu sbohem?

 

Vlákna osudu (+Lareth) -Tuto jednorázovku jsme dali dohromady s Lareth, které vděčím za skvělý spisovatelský zážitek.


Jen neusínej, Smrt si přijde i pro tebe, lásko (+Lareth) -Tuto jednorázovku jsme dali dohromady s Lareth, zase a opravdu musím říct, že se nám povedla.

 

 

 


 

 

 

Last Way - Skočit? Neskočit? Žít bez něho? To samo o sobě něco vypovídá.

1, 2, 3


 

 

 

Sen nebo realita? - Už dlouho víte, že je pryč, ale pak, když ho znova objevíte. Pro co se rozhodnete? Pro to, že jste se zcela zbláznili, nebo že je tu málá možnost, že je zpátky?

1, 2


 

 

 

 

 

Emmett a hummřice Annabell - S JoHarvelle jsme se jednou takle v noci (bylo spíš ráno, ale to je jedno) nudily. No a vznikla z toho tahle opravdu, vážná parodie o Emmettovi a jeho nové lásce!

 

Carlisle a cvokař - Velké přiznání doktora Carlisle Cullena. Co všechno se skrývá za ikonou moderního dokonalého muže s jeho ideální rodinou? Další parodie ve spolupráci s JoHarvelle.


Zpětný úder od Mickeyho -Pomsta je vždy sladká.

 

 

 


 

 

Moje další tvorba se nachází na: www.scrivere.ic.cz

Pokud máte nějaký dotaz, zastihnete mě na ICQ: 439-096-943

PS: Kapitolovky, které jsou označané D, jsou dokončené.

 


 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Maja:

 1
1. vinnetou
16.10.2018 [21:21]

ahoj, budeš pokračovat v nějaké kapitolovce? moc si chci nějakou přečíst, ale bojím se, že se nedozvím konec...
tak jdu zatím na jednodílné a tak :))

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!