Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od blotik

Povídky od blotikKapitolové povídky
Život z ptačí perspektivy (dokončená)
Holube, bojuj! (druhá série ŽZPP; píše se)
Zázrak (pozastavená)
Fear itself (dopsaná)
Jednorázové povídky
Again I will not let you,
Radost & smutek?, Šťastní do konce existence?
Všechno a nic
O veliké řepě, ale jinak
Splněné přání (soutěžní povídka)
Vánoční ‚skřítci‘ (soutěžní povídka)
Spoluautorské
Kdo to bude? (se Slecinkou; od 10 s *** [kdo ví? Ten, kdo se přihlásí dobrovolně])
Málokdo mě viděl (se SuzySue; dopsaná)
Hvězda (s nessienkou; dopsaná)
The Last Chance (s MyLS; od 6. s Dannie)
Správná rodina, ale špatná sestra (s DeSs; od 8 s enchantress)
My love is deeper than ocean (s NancyWhite)
Poezie
Osud je na své straně
Drabble
Konec aneb Skáču nejspíš pro tebe
Jin Jang
Jin Jang 2
Konečně šťastná
Upíři na slunci přece září, ne?
Zaseklo se to!
Tohle, že je upír?
Narozeninový dort
Proradné bačkory (Soutěžní drabble)
Bojovné klíště

Jeden ze dvou vždy vycouvá a vymluví se. Proč si teda nepořídit místnost bez oken a dveří a nikoho tam nepustit?

blotik

Informace

28. 8. 2012 - Holube, bojuj! - 5. kapitola

22. 8. 2013 - Krev a vůle, ke tvé smůle

 

 

 

 

Zdravím, lidičky. Jestli zde ještě někdo zůstal. Ráda bych se zeptala, jestli někdo má čas a chuť se mnou dopsat spoluautorské povídky. Nerada po sobě nechávám resty, a proto bych chtěla povídky dokončit. Kdyby kdokoli měl chuť se mnou nějakou povídku psát, ale opravdu ji dopsat dokonce, ozvěte se. Budu jenom ráda. :) (Jedná se o povídky: Kdo to bude, The Last Chance; Správná rodina, ale špatná sestra.)

blotik :)

 


Život z ptačí perspektivy

Povídka je o Belle, která, dokud nepřijeli Cullenovi, žila šťastně se svým otcem Charliem. Cullenovi přijeli, ale jakmile přijeli, začali se dít zvláštní věci. Bella si začíná všímat zvláštností, díky kterým se Cullenovi lišili. Jednou večer k ní přiletí kluk. Má zelené oči a je hodně zvláštní. Už jenom tím, že přiletí. Proč? Co se po jeho návštěvě stane? A jak to vlastně všechno dopadne?

KAPITOLKY:

1 - 2 - 3 - 4 - 5  (1. část/2. část) - 6 -7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15

16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30

31 - 32 - 33 - 34 Konec první série

Holube bojuj!

Děj se odehrává přibližně dvacet let po přestěhování Belly na vzdušnou pobočku. Učení už zvládla a vrátila se dolů, na zem. Našla si práci, přítele... Jenže má stále zlé pocity, i když si přesně nepamatuje proč. A jedna vzpomínka, boj a květina to změní. Vzpomene si na slib daný před lety a s jeho splněním přijde i velice těžké rozhodnutí.

 

KAPITOLKY:

1 ~ 2 ~ 3 ~ 4 ~ 5 ~ 6 ~ 7 ~ 8 ~ 9 ~ 10 ~ 11 ~ 12 ~ 13 ~ 14 ~ 15

Zázrak

Tato povídka navazuje na rozbřesk. I když ne tak úplně. Bella je upír, ale s Edwardem nemá Renesme. Neměli tolik potíží s Volturiovými, i když právě oni Edwarda přinutili, ať Bellu přemění. Ten samozřejmě nechce. Nakonec ji ovšem promění po tom, co se Bella dozví, že nemůže mít děti, když už potratila. Edward si až pak uvědomil, jak křehký je život člověka, a proto nechtěl přijít i o Bellu. Rose ho za to nenávidí, ale ještě víc nenávidí Bellu. Jednou, asi dva měsíce po přeměně Belly, začne mít Bella předtuchu. Vlastně to ani není taková předtucha. Stane se zázrak. Jaký? To si přečtete v této povídce. A co když onen zázrak bude něco jiného, než se bude zdát?

1 - Legenda + Ostrov Esme

2 - Let

3 - Slíbils to!

4 - Zlá? Ne! Ještě horší zpráva!

5 - Máš pravdu, Bello!

6 - Jsem těhotná.

7 - Je to tady!

8 - Porod

 

Fear itself

Je tady nová povídka s názvem Fear itself. (Za název děkuji SarceS.) Příběh je o Cullenových a jejich životě, když je Nessie starší a jde poprvé na střední školu. Je celosvětová krize, takže i naše řady Cullenů, Denaliů i vlkodlaků (prostě celá smečka) jsou užší.

Když přijdou do Forks, Nessie se "zamiluje" do jedné dívky. Ta se bude ze začátku bát se s ní sblížit, ale nakonec si padnou do noty a budou nejlepší kamarádky. Ale co když ona dívka není tak úplně normální. Co když se bála oprávněně a má taky své malé tajemství. Ale když se Cullenovi dozvědí o jejím tajemství, budou ho chtít vidět. Lili, tak se ta dívka jmenuje, k nim pojede, ale svého cíle nedojde. Proč? Co se vlastně stalo? Co, nebo kdo, je to překvapení?

P.S.: Vemte si ze mě příklad. Nikdy se nevsázejte o povídky. Tohle je sázková povídka. ;)

P.P.S.: Za to, že to tady máte, vděčíte Nessience (že tu sázku se mnou vůbec uzavřela), NancyWhite (bez které bych to nezvádla, hlavně kvůli jejím radám) a SarceS (která mi pomohla vymyslet název a taky mi dodávala inspiraci svýma povídkama). Holky moje zlaté, děkuju. :-*

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 + Epilog

 

 

 

 

 

 

Radost a smutek?

Tak mě napadlo, co by se stalo, kdyby se potkali Edward a Bella jako lidé? Byli by zamilovaní, ale Edward by zmizel. Byla by z nich vůbec někdy upíří dvojice?

Jednorázovka

 

Šťastní do konce existence?

Je to pokračování Smutek & radost?. Asi to nebude už tak užásné, protože první dílky mají vždy něco do sebe, ale doufám, že se vám bude líbit.

Jednorázovka

Žebračka

Víceautorská povídka od ZabZy. Má účast na:

4. kapitola

20. kapitola

 

O veliké řepě, ale jinak

Bella dostane hlad. A potřebuje něco přinést ze zahrádky. Ale hodně věcí se zvrtne.

Jednorázovka

 

Vánoční ‚skřítci‘

Vánoční soutěžní povídka. Umístila se na 1. místě. (Což jsem opravdu nečekala. :))

Povídka

Splněné přání

Vánoční soutěžní povídka. Umístila se na 7. místě.

Povídka

Krev a vůle, ke tvé smůle

Naše hrdinka jde sama domů z práce, ale něco se zvrtne. A potom ještě jednou. Aneb Když se mi splaší myšlenky a já se vrátím k tomu, co jsem dávno opustila. :)

Povídka

 

 

Osud je na své straně

Pokus o napsání básničky, která se odehrává v době, kdy sedí Bella ve svém pokoji po Edwardově odchodu. Já vím, bylo tady toho na stejné téma už tolik... Ale jeden čertík, teda sestřčka, mě přemluvila. :D

Báseň

Konec aneb Skáču nejspíš pro tebe

Bella na útesu...

 

Drabble

Jin Jang

Někdy se všechno mění. New moon, rozchod. Tady ale trochu jinak. Stejně jako Jing Jang má svůj opak, Bella s Edwardem mohou mít taky své přesné protiklady...

Drabble

Jin Jang 2

Jak Edward zareaguje na to, že se s ním Bella rozchází? Bude to opravdu Jin Jang, opak? Nebo bude reagovat stejně jako Bella. A co Bella, jak svůj rozchod odůvodní? Toto je pokračování Jin Jang.

Drabble

Konečně šťastná

Přemýšleli jste někdy o tom, že by někdo ze ságy mohl mít lepší osud? Že by se některá dvojice zaměnila za jinou? Tahle postava byla většinou za tu zlou, tady ale ne. Doufám, že se bude líbit.

Drabble

Upíři na slunci přece září, ne?

Je to v době, kdy Edward s Bellou stojí v lese a ona mu říká, že ví, že je upír. Pak se to tak trochu zvrtne.

Drabble

Zaseklo se to!

Bella a Edward. Co se jim může stát, když je upír? No, můžou se zaseknout.

Drabble

Tohle, že je upír?

Zase jsem si na mušku vzala Edwarda. A jak to dopadlo?

Edward, Bella, les. Edward se snaží Bellu vystrašit. Jak to dopadne?

Drabble

Narozeninový dort

Bella slaví své 17. narozeniny. Oslavu pořádá zase Alice, tentokrát to ale dopadně trochu jinak, než jak je to v knize popsáno. Já totiž nikdy neopisuju. ;)

Drabble

Proradné bačkory

Vánoční soutění drabble. Umístil se na 5. místě.

Drabble

Bojovné klíště

Bojovné klíště

Jedno loučení s Edwardem v lese, období New Moon. Jenže to bych nebyla já, abych to všechno nějak nezaonačila. Já prostě u drabble nechci smutné konce, ani ty už předem dané. Snad se trochu zasmějete.

Drabble

Vždy to byl on

 

Je to konec filmu New moon. Jake si stoupnul před auto, ve kterém jeli Edward a Bella v ne zrovna skvělém rozpoložení. Chtel si promluvit. Jak to dopadne?

Drabble 

 

 

Hvězda

Edward a jeho rodina se přistěhujou do Forks. Edward najde svoji louku, na které tráví noci. Dívá se na hvězdy a jednu, která mu zázračným způsobem přirostla k srdci, pojmenuje. Jednou se ale stane, že uvidí padat hvězdu. Co se potom stane?

(Spolu s Nessienkou)

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - Epilog

Párty na téma: Horor

S RenesmeCullen jsme se daly do hromady přes icq a jednou jsme se tak pěkně zakecaly, až z toho vznikla parodie. Obě doufáme, že se vám bude tahle "kratší" parodie líbit a zanecháte komentář nebo kritiku.

Popis: Přemišťování duší a těl je určitě zajímavá věc. O tom nic nikdo neví. Možná jen staří Quielité a hrstka živočichů, kteří se ocitli v blízkosti malé Nessie, která ráda experimentuje a pořádá různé párty. Jak se s tím vyrovnají a co se jim vlastně přesně stane?

(Spolu s RenesmeCullen)

Jednorázovka

Málokdo mě viděl

Jak by to asi vypadalo kdyby Volturovi nebyli ti nejvyšší, ale vládla jim jedna mocná, tisíce let stará, krásná, ne moc kamarádská, upírka, které se všichni bojí a jen málokdo viděl její tvář? Jak by to vypadalo? Kdo by jí zamotal život? Co tam dělají Cullenovi? A jak dlouho Volturovi vydrží plnit její rozkazy a být podřízení?

(Spolu se SuzySue)

Prolog + 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 + Epilog

Kdo to bude?

Edward, Bella a Jacob - typický trojúhelník, avšak ne v téhle povídce. Bella je šťastná holka, chodí s krásným, sebevědomým Jakem a její nejlepší kamarád je Edwar. Je veselá, milá a praštěná, ale bohužel taky naivní, a proto nevidí, že ji její milý zahýbá skoro s každou.

Edward je narozdíl od své nejlepší kámošky stále volný, nadbíhají mu totiž jenom samé sebevědomé princezničky, které mu přidělávají více starostí než užitku. A k tomu všemu mu ještě vyhrožuje Jake, kterému se nelíbí, že s ním Bella tráví tolik času.

Proto se Ed rozhodne s Bellou napsat jemu osudný seznam a společně začnou pátrat po "té pravé". Najde ji?

[Spolu se Slečinkou 1. - 9.]

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11

The Last Chance

Bell. Filmová hvězda, která má těžký život. Rodiče se jí rozvedli a Bella žije s matkou. Otce nenávidí za to, že se kvůli němu její rodiče rozvedli. Bellina matka chce, aby Bell pochopila, že už spolu nemohli být ani jeden, a že za to nemůže jen otec, a tak Bell, i s jejím o rok starším bratrem, pošle za ním. Bellina nenávist k otci ovšem rozpoutá řetězec nešťastných náhod, který velice ovlivní její život. Dokáže se ze všeho vyhrabat, nebo její život může klesnout ještě hlouběji?

[Spolu s MyLS 1-5] (Spolu s Dannie 6. kapitola ->)

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15

Správná rodina, ale špatná sestra

Bella a Elisabeth. Dvě setry a dcery vážených a bohatých rodičů. Elisabeth je rozmazlená, sobecká, zlá a hloupá. Zajímají ji jen hezcí kluci, vzhled a peníze. Bella je její přesný opak, taková, jakou ji všichni známe. Hodná, milá, chytrá a rozhodně nesobecká. Ona se stará spíš o známky a o ostatní. Svoje kapesné často dává na charitu a pomoc. Přes všechny rozdíly se mají sestry rády. I zlá a sobecká Elisabeth si na Bellu udělá kdykoliv čas. Jenže tento život se Belle nelíbí. Ona chce pomáhat lidem. Vystuduje na zdravotní sestřičku a po čase přesvědčí rodiče a vyráží do zemí postihnutých hladomorem nebo přírodní katastrofou. Mezitím si Elisabeth nechá uspořádat velkou párty, jen tak. Tu jí bude zařizovat Esme a na tuto párty pak vezme celou rodinu. Když Elisabeth spatří Edwarda, hlavou se jí prožene jedinná myšlenka: Toho musím mít. Jedno mají sestry společné - tvrdohlavost. A tak se Elisabeth snaží Edwarda uhnat, nastoupí dokonce i na stejnou střední. A Edward? Neslyší její myšlenky, takže ho zajímá. (Navíc je podobná Belle, takže se mu trochu i líbí). Elisabeth se snaží chovat mile a přátelsky, takže si Edwarda nakonec získá. Jenže pak nadejde den, kdy mají setry narozeniny. (Jsou dvojčata.) A Edward zjistí, že má tu nesprávnou...

[Spolu s DeSs 1. - 7. kapitola] (Spolu s enchantress 8. kapitola -> )

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10

 

My Love Is Deeper Than Ocean

 

 

Kontakt na mě:

ICQ: 374-542-641

e-mail: blotik@email.cz

má další tvorba: Shrnutí na bez-hranic

má další tvorba: Shrnutí na ourstories

můj a mého dvojčátka web: www.aeonalili.webnode.cz


 


 

 

 

 

 

Smajle, smajle, ukaž zoubky,
na hlavě ti stojí chloupky.
Neukážu, nejsou mé,
z lékárny jsou půjčené.

by Lili a blotikSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od blotik:

 1
102. Agule99
08.07.2014 [13:01]

Agule99Ahoj, domluvila jse se s BlackStar a už by to mělo být v pořádku :).
A díky za rychlé vydání všech básniček. Emoticon
*A.99*

101. Agule99
08.07.2014 [12:54]

Agule99Ahoj, smím se zeptat - poezie u OP autorů by měla jít vždy na titulku nebo ne? :)
Protože jedna z těch mých to nemá zaškrtnuté, a má vyjít dnes (Chladnokrevný pán)...
Díky předem za odpověď :).
*A.99*

17.05.2014 [19:24]

zuzinecckaa Emoticon Jj, takhle zpětně je to fakt nehorázně vtipné... Emoticon Ani by mě nenapadlo, že nastane něco takového... Emoticon Emoticon

99.
Smazat | Upravit | 17.05.2014 [17:09]

Když se na to podívám z tvé strany tak by mě to také pobavilo.

98.
Smazat | Upravit | 17.05.2014 [13:23]

Ahoj, já si myslela, že se zlobíš... Když jsi to musela smazat. Emoticon

97.
Smazat | Upravit | 17.05.2014 [6:33]

Ahoj, já o těch číslech věděla... Jen jsem je zapomněla smazat.

96.
Smazat | Upravit | 16.05.2014 [13:37]

Ahoj, mohu se zeptat jaká čísla?

16.05.2014 [4:00]

zuzinecckaaAhoj,
všimla jsem si tvého komentáře u povídky Můj stvořitel, moje láska, který mě trochu pobavil. Emoticon Já jsem té autorce totiž tu povídku opravila a při výpisu chyb jsem jí citovala, kde se vyskytly, aby jí to bylo jasnější. Emoticon Emoticon Akorát jsem asi tedy nečekala, že je omylem zkopíruje i sem do administrace... Emoticon Emoticon

94.
Smazat | Upravit | 14.05.2014 [22:17]

Ještě jednou děkuju za vysvětlení.

93.
Smazat | Upravit | 14.05.2014 [18:39]

Děkuju. Ptala jsem se jen, aby nedošlo k nedorozumění, když jsem někde četla, že se článek nemá upravovat, když tam je admin.

92.
Smazat | Upravit | 13.05.2014 [21:15]

Ahoj, prosím, tě, mohla by jsi odejít z mého článku, když si ho mám opravit? Nebo to můžu opravovat i teď, když tam je čtvereček " nic neupravujte a neméně" ?

91. Johnna
09.11.2013 [18:45]

JohnnaAhoj,
nevím, kdo má na starosti mazání článků, ale už celkem dlouho tam mám žádost na smazání kapitoly, myslím, že tam bylo i víc lidí. Emoticon Doufám, že ta možnost mazání tu ještě je.
Pěkný zbytek večíra

09.11.2013 [17:57]

rosaliCahojky máš ode mě maila Emoticon

30.08.2013 [8:34]

arnesisJeee :D děkuju :) taky že mě to baví psát :D můžu nechat v aréně vyřádit svou chemickou duši 3:) a ano, ještě budu odbočovat,docela hodně :D

22.08.2013 [0:22]

arnesisJasně! Byla bych moc ráda :) takže..až nějak začnu dávat něco dohromady, tak se ti ozvu, moc děkuju :)

87. MyLS
21.08.2013 [21:12]

MyLSJsem na veterině :D.
Jo, to jsem si všimla, že to náhrada moc nedala ;). Už mám poctivě přečteno a ještě si to musím nějak srovnat v hlavě. Teď odjíždí, ale myslím, že v neděli, nebo spíš od pondělí bysme se do toho mohly dát ;)

21.08.2013 [18:07]

arnesisAle hodlám teď se zase věnovat psaní :D takže jestli bych ti to pak směla poslat na kontrolu, zda to není taková blbost jako první kapitola :X

21.08.2013 [9:20]

arnesisDíky :D ...děj bych měla i vymyšlenej, konec domýšlím, ale nějak se bojím, že to sepíšu blbě a budu za trolla, takže mám u třetí kapitoly jeden odstavec a jsem nějak líná s tím něco udělat :D

84. MyLS
21.08.2013 [0:14]

MyLSAhoj,:) k povídce bych se ráda vrátila, byla by škoda ji nechat jen tak ležet... Nejdřív se v ní ale musím zorientovat (nastudovat, co se dělo do teď, páč ti to pamatuju jen matně :D) a pak bysme se do toho mohly dát ;)
Já jsem na střední v Kromclu, ale ve Zlín je cajk. Jaký máš na UTB obor? :)

20.08.2013 [15:16]

arnesisNo, uvidím, jak bude chuť, teď hraju hru s motivy Hunger Games, takže jsem víc zažraná do nich, takže jestli bude chuť, tak se možná k Equilibrii vrátím, ale nějak na tu povídku asi nemám :X

19.08.2013 [18:34]

rosaliCahojky tak sem ti tu povídku poslala e-mail ;)

15.08.2013 [21:12]

arnesisAhoj, mám otázečku, myslíš, že mám zažádat o smazání povídky Euquilibrie? Zajímá mě tvůj názor z obou hledisek, jak administrátora, tak čtenáře. :)

14.08.2013 [16:49]

rosaliCAhoj chtěla bych tě poprosit o opravení mé povídky Láska nebo povinnost? předem díky za odpověď Emoticon Emoticon

13.08.2013 [17:31]

RosabellaLarrinCullenAhoj, jsem tady nová ve psaní svých vlastních povídek, a tak bych potřebovala pomoct od Korektora. Jestli by jsi teda měla zájem mi pomoci, byla bych moc ráda. Emoticon Emoticon
Předem děkuji za odpověď. Emoticon

78. Johnna
30.07.2013 [14:51]

JohnnaAhoj. Mám problém s tím obrázkem k mé povídce Poison - jed na ješitnost. Jak mám zmenšit ten obrázek, prosím? Napsala bych to k té povídce, ale nechci tam mít tolik komentářu o chybách. : Emoticon Tak promiň, že tě otravuji tady, ale fakt nevím jak zmenšti ty kB. Emoticon Prosím pomoz.

29.07.2013 [20:43]

MaryAngelAhoj, ďakujem za opravu obrázku. Nevšimla som si, že nevyhovuje pravidlám.
Samozrejme, budem používať tú správnu verziu. Emoticon

76. Mea
29.07.2013 [15:35]

MeaAhoj, mám problém s opravou povídky a nějak v tom taky plavu (spíš se topím). Takže prosím, jestli by si mi s tím, prosím nepomohla a nedělala mi korektorku. Předem děkuji za odpoveď.

75. Mcfan
24.07.2013 [19:47]

McfanUrčitě. Emoticon Zleva od Kristen je Eva Green (Temné stíny) a vpravo je Emma Stone (Easy A). Emoticon Jinak na chyby si dám pozor. Emoticon

12.07.2013 [6:47]

WhiteTiePoslala jsem ti tedy email, jakmile ti dorazí, dej mi prosím vědět. Děkuji.

06.07.2013 [16:02]

WhiteTieAhoj, pošli mi prosím na sebe email, abychom se mohly domluvit ohledně testu na administrátora. Děkuji.

10.10.2012 [13:54]

baroslavaAhojky na mail poslala povídku, která má tři části na korekturu. Děkuju moc Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.10.2012 [19:42]

x0kubicmar0xAhoj, poslala jsem ti mail.. :) Předem děkuju... :) Kubicmar

21.09.2012 [14:13]

baroslavaAhojky. Poslala jsem ti další kapitolu na korekturu. Díky Bí. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

69. Funny1
20.09.2012 [19:11]

Funny1Jj, to nevadí. Snad příště. Emoticon Emoticon

68. Funny1
19.09.2012 [13:25]

Funny1Ahoj, já bych možná měla zájem napsat s tebou tu povídku, teda kdyby jsi chtěla... Fun Emoticon Emoticon

13.09.2012 [10:56]

baroslavaAhojky poslala jsem ti na mail další kapitolu na opravu. Děkuji Emoticon Emoticon Emoticon

20.08.2012 [14:29]

baroslavaAhojky poslala jsem ti na mail další kapitoly na korekturu. Děkuju Emoticon Emoticon Emoticon

06.08.2012 [17:10]

DaddyslittlegirlAhoj, našla jsem tě v seznamu objektivních kritiků. Chtěla bych tě poprosit, jestli by ses podívala na mou povídku Po světě chodil vůl... Prosila jsem už Forevergirl, ale ta zdá se na stránkách končí... Tak bych chtěla požádat ještě i tebe. Odkaz na první kapitolu: www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/po-svete-chodil-vul-1/
Kdyby sis na to udělala čas byla bych ti moc vděčná... Děkuji...

06.08.2012 [10:10]

baroslavaAhojky. Poslala jsem ti na mail dvě kapitoly ke korektuře. Děkuju moc. Emoticon Emoticon Emoticon

02.08.2012 [9:18]

baroslavaAhojky na mail jsem ti poslala moji jednodílnou povídku na korekturu Emoticon Emoticon Emoticon

23.07.2012 [13:29]

baroslavaAhojky na mail jsem ti poslala další kapitolu mé povídky na korekturu. Děkuju moc. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.07.2012 [12:31]

baroslavaAhojky. Poslala jsem ti na mail další kapitolu. Moc děkuju za korekturu Emoticon Emoticon Emoticon

28.06.2012 [11:48]

baroslavaAhojky. Poslala jsem ti na mail svou další kapitolu. Byla bych ráda za korekturu. Děkuju moc. Prosím, co nejdříve Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

06.06.2012 [14:13]

baroslavaAhojky zrovna jsem ti na mail poslala dvě kapitoly na opravení. Jedna je ze staré povídky a druhá je nová. K ní bych poprosila tvůj názor. Děkuju. Emoticon Emoticon Emoticon

30.05.2012 [11:45]

baroslavaAhojky. Poslala jsem ti na mail povídku ke korektuře. Děkuju moc. Emoticon Emoticon Emoticon

24.05.2012 [14:36]

baroslavaAhojky. Poslala jsem ti na mail povídku ke korektuře. Děkuju moc. Emoticon Emoticon Emoticon

20.05.2012 [17:18]

domcamerci "Byla malá, a tak jediné, co mi dělalo starost, bylo, abych jí nezlámal žebra."
Není tam napsané, že to dělal jemně. A já se tu nesnažím rozdmýchávat nějaký spor, ale bráním se, protože poznámka o srdci, které je totiž pod žebry mě trochu vykolejila. A tak reaguju tím, že říkám, že pokud se kardiopulmonální masáž provede správně, žádná žebra se nezlomí. Eric má dva metry a ruce jako talíře. Jen se bál, aby jí ty žebra nezlámal zbytečně, když to umí.

20.05.2012 [13:53]

domcamerciDíky za osvětlení. Po dvou letech studování zdravotní školy a první pomoci snad vím, co se při masáži srdce děje a kde se srdce nachází. Emoticon

18.05.2012 [10:06]

baroslavaAhojky na mail jsem ti poslala další kapitolu mé povídky na korekturu. Děkuju moc. Jsi zlato Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.05.2012 [10:00]

baroslavaAhojky. Poslala jsem ti na mail svou další kapitolu. Byla bych ráda za korekturu. Děkuju moc. Prosím, co nejdříve Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.05.2012 [15:09]

baroslavaAhojky. Poslala jsem ti na mail povídku ke korektuře. Děkuju moc. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.04.2012 [13:34]

baroslavaAhojky na mail jsem ti poslala další kapitolu mé povídky na korekturu. Děkuju moc. Jsi zlato Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15.04.2012 [18:15]

vilinkaAhoj, chtěla bych tě moc poprosit, kdyby ses podívala na další kapitolu mé povídky a vyjádřila svůj názor. Emoticon Emoticon Děkuju moc. Emoticon

12.04.2012 [17:44]

baroslavaDěkuju ti moc za korekturu. Jsi úžasná, protože jsem jí posílala v pondělí asi pěti korektorkám a nic. Takže ještě jednou ti moc děkuju. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.04.2012 [23:33]

vilinkaAhoj, děkuji ti za kritiku u povídky. Jistě, každého víc potěší chvála, ale jak jsem si všimla, u této povídky jí mám až moc. Takže ti za tvůj názor děkuju, určitě jsem ho potřebovala a budu se snažit polepšit jak jen to půjde. Emoticon

47. Blotik
11.04.2012 [23:18]

Blotikbari, zítra se na to pokusím kouknout, dneska jsem opravila dva resty, ale víc vážně nestíhám. Promiň. Emoticon

11.04.2012 [9:08]

baroslavaAhojky. Na mail jsem ti poslala třetí kapitolu mé povídky, tak kdybys byla tak hodná a opravila mi jí. Byla bych radši, kdyby to bylo, co nejdříve. Děkuju moc. Jsi zlatá Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

45. Blotik
26.03.2012 [16:41]

BlotikMaryAngel: Já taky. Emoticon Emoticon

26.03.2012 [15:32]

MaryAngeldobre , skusim Emoticon ja by som totiz fakt chcela vediet ako to dopadne Emoticon

43. blotik
25.03.2012 [1:06]

MaryAngel: Já ji chci taky dokončit, protože se mi líbí a nemám ráda nedokončené věci, ale vím, že kdybych ji psala sama, ztratí to kouzlo spoluautorské. Takže vlastně v tomhle jsem závislá na ench. A vážně už nevím, jak ji sehnat. Měsíc a půl minimálně už o ní nemám žádnou zmínku. Zkus to u ní, možná se ti ozve a odpoví. Emoticon

23.03.2012 [14:18]

MaryAngeltak to je skoda, ze to takto viazne Emoticon chapem, ze mate toho vela a nie je toto priorita cislo jedna, ale ta poviedka je uplne super, a bola by skoda, keby zostane nedopisana Emoticon

41. Blotik
18.03.2012 [22:54]

BlotikMaryAngel: Jelikož jsem svou část už napsala (i když každá z nás má více kousků v jedné kapitole), takže se čeká jenom na Ench. Bohužel zase. Nevím, kde lítá, na ICQ ji nemůžu sehnat, na maily neodpovídá. Hm, deja vu. Emoticon Emoticon

13.03.2012 [18:27]

MaryAngelahoj, chcela som sa spytat, ako to vyzera s poviedkou Spravna rodina ale spatna sestra? ... nova kapitolka nebola uz velmi dlho Emoticon Emoticon

06.03.2012 [11:29]

baroslavaAhojky. Ráda bych se zeptala, jestli bys mi neudělala korekturu článku? Nedaří se mi najít chyby. Děkuji Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.02.2012 [10:48]

HanetkaBlotiku, nevím, jestli sis všimla... je tam další LS. www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/ledove-srdce-9-ledovy-zamek/
Ještě tě to nenudí?

12.02.2012 [19:16]

HanetkaBotiku, další Ledové srdce...
www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/ledove-srdce-8-v-lese/

26.01.2012 [17:19]

WhiteTieBloti, práva bys už měla mít, včera byla nastavena všem výhercům.

25.01.2012 [19:06]

enchantressAhojky Blotísku, baví mě to - moc! Akorát jsem teď měla nerozhodné známky a spíš jsem se učila a těch pár povídek, co jsem vydala byly ze zásob... Dneska si k tomu konečně sednu a dám se do práce, ale čekej to až po víkendu, protože jedu o víkendu pryč nebo taky možná zítra... Ještě jednou se omlouvám za mé zpoždění... :(

25.01.2012 [15:37]

LenisekAhoj,
mohla bych tě poprosit, jestli by si mi nemohla zkouknout můj článek? Mám problém najít chyby, které mi opravují. Byla bych ti moc vděčná, kdyby si mi byla ochotná opravovat články.
Předem díky

33. Blotik
24.01.2012 [21:41]

BlotikDee, jestli už chceš pátrat po tom, co je a není napsané dopředu, ten popis se psal už... rok a půl zpátky a vymyslela ho MyLS, proč ho měnit? Zatím si nikdo nestěžoval. Jestli nechceš číst a stačí ti stručný popis děje (který není celý, protože nová autorka, nové scény), prosím, potom už máš povídku za sebou. Proto ti tleskám, protože ani já přesně nevím, jak to skončí.
(P.S.: Pokud máš výhrady ke kapitole, prosím, kritkou nepohrnu ani já a myslím, že ani Dannie, každý je rád, když se může zlepšit. Pokud ale máš nějaké výhrady obecně, dopátrej se pravdy, potom suď. Toť má rada.)

24.01.2012 [17:32]

HanetkaBlotíčku... šestka!
www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/ledove-srdce-6-rozhodnuti/

31. Dee
24.01.2012 [17:09]

Je mi zo moc líto, ale TLCH si přečíst nemůžu!!! Ptáš se proč ?! Protože to ani číst nemusím !! Vždyť ty jsi mi v popisu té kapitolovky uvedla polovinu děje !! No, je to možné ?!! A taky to nemusím číst, protože vím, že to bude stejně super. Emoticon Ale i tak by nebylo na škodu víc stručnosti. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30. Blotik
22.01.2012 [22:34]

BlotikLidi, tak hurá. Můžete se už začít těšit na další dílek TLCH. Konečně jsem našla spoluautorku a celkem nám to zatím jde. *Klepe na dřevo* Tak se uvidí. Emoticon

18.01.2012 [11:54]

HanetkaBlotíku, pětka!
www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/ledove-srdce-5-zachranena/

28. Blotik
15.01.2012 [22:30]

BlotikTwilightkathei: Určitě bych spoluautorku uvítala. Ale je volná jenom jedna povídka. Kdo to bude. Tak jestli bys stále měla zájem, dej mi vědět na ICQ. Emoticon

14.01.2012 [22:35]

twilightkatheiAhojky pokud ještě hledáš spoluautorku , já bych zájem měla. :) tedy pokud ti nevadí že vlastně sama se psaním teprve pořádně začínám, ale čas a chut psát určitě mám. A trpělivost se u mě vždycky najde. Zdraví Twilighkathei

14.01.2012 [12:05]

HanetkaTak další, pokud máš chuť.
www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/ledove-srdce-4-prokleti/

08.01.2012 [21:14]

HanetkaBlotiku, trojka už je taky venku...
www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/ledove-srdce-3-medailon/
A díky za komentíky!

06.01.2012 [21:34]

HanetkaTak druhá kapitola visí. www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/ledove-srdce-2-ples-a-slzy/
Přeji hezké čtení.

06.01.2012 [18:33]

HanetkaBlotíku... ta nová kapitola visí v administraci už od pondělka a já jsem mezitím vložila už další. Obě najdeš už zveřejněné na ff, pokud bys nechtěla čekat. Tady to holt déle trvá.

02.01.2012 [21:05]

HanetkaJá vím, že ne, já jen, že toho prince nějak nemusím. A taky jsem to nevěděla, ale u té Popelky jsem právě tehdy byla poučena někým moudřejším.

02.01.2012 [20:48]

HanetkaBlotiku, díky za koment a novou kapitolu jsem právě vložila, takže jen počkat, až ji odpublikují. A co se týká té větvičky - je to běžný myslivecký zvyk, zrovna tak, jako se troubí třeba halali. Takže to v Popelce opravdu bylo a já jsem to v popisu honu použila taky, protože se to dělá, nemá na to patent jen Trávníček. Emoticon

20. Blotik
19.12.2011 [14:22]

Blotiknikco, až najdu spoluautorku, pak bude. Sama to psát asi nedokážu a spoluautorka není. Takže ti ne tvou otázku konkrétně odpovědět nemůžu. Omlouvám se. Emoticon Emoticon

19. nikca289
16.12.2011 [20:59]

Ahoj kedy bude dalsia kapitola povidky Kdo to bude ? Emoticon Emoticon Emoticon

18. Blotik
10.12.2011 [23:09]

Blotiklea, tak to ti nepovím, protože jsem Ench psala a ptala se, kdy napíšem další kapitolku a jaksi mi neodpovídá. Emoticon Takže vážně netuším. Emoticon

09.12.2011 [21:35]

leacullenfunawojte dievčence, ja sa len chcem spýtať, kedy bude pokračko SRASS? je to suprová poviedka, mám ju veľmi rada... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16. Blotik
22.10.2011 [20:55]

BlotikKari94: Samozřejmě. Klidně ti budu dělat korekturu. STačí mi napsat na e-mail nebo ICQ. Emoticon

15. kari94
22.10.2011 [6:16]

kari94Ahoj, chtěla bych poprosit, jestli by si mi nemohla dělat korekturu. Děkuju

16.09.2011 [14:56]

enchantressAhoj Blotik,
chci se ti omluvit na mou nepřístupnost, ale byla jsem v těžké situaci... Klekl mi pc a všechno se mi vymazalo, takže musím vše psát znova, ale neboj se dnes se vrhnu na SRAŠS... Takže bys to mohla mít do osmi na mejlu... ench

13. Blotik
08.09.2011 [21:14]

Blotikella, napiš ench, ať se staví na ICQ: Emoticon

12. ella
06.09.2011 [17:55]

kdy bude 9 kapitola spravna rodina , ale spatna sestra????Uš se na pokračování hrozne tesím Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11. Paes
03.09.2011 [21:25]

Paesmas nadherne shrnuti. povidky vypadaji uzasne urcite si brzo nejakou prectu Emoticon

15.08.2011 [12:45]

MatikEsmeCullenTak dúfam, že sa dočkáme.. už sa teším .... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12.08.2011 [0:30]

BlotikHolky, absolutně netuším. Musíme si sednou s Ench a napsat něco, ale já nemám čas, protože pořád lítám někde z domu pryč. Buď zahraničí, nebo jiné město. A u Ench netuším, jak to má. Tak snad to bude brzo. Emoticon

08.08.2011 [18:38]

leacullenfunprosím, kedy bude pokračovanie "správna rodina, ale špatná sestra?" tú poviedku mám strašne rada, neviem sa dočkať pokračka... Emoticon Emoticon Emoticon

05.08.2011 [10:49]

MatikEsmeCullenProsííím ťa... Kedy bude ďalšia kapitola : Správna rodina ale zlá sestra ???? Ďakujem :)
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15.07.2011 [22:17]

Lucka002Jinak jsem Ti ještě chtěla říct, že jsem uvažovala o tvém hledání spoluautorky... Asi bych do toho šla, pokud bys měla zájem, i když jsem chtěla rozjet svůj vlastní projekt, tohle by mě lákalo, jen se nedokážu rozhodnout, kterou povídku bych psala radši... Nechceš to rozhodnout za mě? Emoticon

15.07.2011 [22:15]

Lucka002Blotí, to víš, že to platí i na tebe. Já si pořád nemůžu zvyknout na to, že spousta adminčátek odchází, beru je všechny jako stálou součást našeho týmu, ty k nám prostě patříš pořád. Emoticon Děkuji za komentář, mám z něj moc velikou radost. Emoticon Emoticon

15.07.2011 [21:32]

patulka13no... tak ale aspoň, že bude někdy... Emoticon hlavně aby byla Emoticon a spěchat nemusíš... ať v tom nemáš zmatek... jak já Emoticon

15.07.2011 [17:47]

Blotikpati, jsem ráda, že se ti ta povídka líbí, ale já nevím, kdy napíšu další kapitolku. Emoticon

15.07.2011 [17:10]

patulka13prosím, prosím, prosím, prosím... jestli ze mě chceš udělat nejšťastnějšího člověka, napiš prosím další kapitolu The last chance... prosííííííííííííím... já to bez toho nevydržím... moc, moc, moc, moc prosím! Emoticon takže mám tu pro tebe schovaný ještě jedno poslední slovo... snad tě to nakopne k psaní... PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM! Emoticon

05.07.2011 [17:46]

BlotikLidi, hledám nějaké spoluautory na dokončení spoluautorských povídek. Staré spoluautorky se nehlásí a já bych chtěla tuto tvorbu dopsat. Byla bych velice ráda. Jedná se o poídky: The Last Chance, Kdo to bude?, Správná rodina, ale špatná sestra. Byla bych vám velice vděčná. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!