Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele leacullenfun

Rachelle


leacullenfun

leacullenfunPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Zoe

Věk: 15

O mně: Všetko začalo na konci školského roka, keď som sa hrozne nudila a nemala čo čítat. Všimla som si peknú kresbu obálky Súmraku na zošite matematiky mojej kamarátky, a moja zvedavosť na seba nedala dlho čakať. Do kníh Stephanie Meyerovej som sa jednoducho zamilovala, a aj keď ich pomaly poznám naspamäť, tak sa k nim vždy rada vrátim.

K tomuto webu... popravde sa priznám, že som ho najprv v láske nemala, lebo som si nechcela pokaziť spomienky na dokonalosť knihy. No zase sa ohlásila moja zvedavosť, a tak som začala čítat a zistila, aké je to tu úžasné. A za dlhší čas som si tu našla svojich obľúbených autorov, na ktorých nedám dopustiť (heh, shindeen a any12 a mnoho dalších :D) .

Nie som do Twilight série nejak extra veľký blázon, no páči sa mi, ako tu ľudia píšu svoju tvorbu a je mi cťou, že sa tu s ostatnými môžem podeliť o svoje nápady, o výplody svojej fantázie...

A ešte niečo ohľadom mňa... strašne rada kreslím (nejdú mi ani za nič na svete portréty), čítam (moja hlava je ako prenosný časopis ohľadom kníh žánru fantasy), hrám na klavíry a, samozrejme, tvrdnem na nete (zbožnujem pozerať The vampire diaries a Bones). No a som vodnár a vďaka tomu že som, aká som mám oči otvorené a dokážem veriť veciam ktorým iný nie... no a som dosť fylozofická povaha :) :).

A,mimochodom, som team Edward, ale vo filme (knihy mám stokrát radšej ako film) sa mi páči Jacob. Mojou obľúbenou knihou zo série je Nov, ale Zatmenie veľmi nemusím...


A konečne posledná veta na záver. Dopredu sa ospravedlňujem adminom, ktorí budú opravovať moje články za obrovskú horu chýb, som antitalent na gramatiku. No budem sa snažiť polepšiť, aby som vám nerobila vrásky na čele :) :).

Kontakt:

E-mail: leonarda97 (zavináč) azet.sk

Skype: leonarda971

Statistiky:

Moje články: 24

Moje komentáře

Datum registrace: 22. 4. 2011

Poslední přihlášení: 13. 9. 2013, 21:00

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od leacullenfun

Poviedky od leacullenfun
Kapitolové: Tí Praví - rozpísaná, Posol nádeje - rozpísaná
Poezia: Odvrátená strana
Jednorázovky: Dum spiro, spero, Medzi nebom a zemou, medzi mnou a tebou.
Drabble: Bude šťastná, Prvý, nesmelý bozk, Rovnaká otázka, rovnaká odpoveď?

Články:

 

Tí praví 10. kapitola (časť druhá)

Tí praví 10. kapitola (časť druhá)Dozvieme sa, čo sa stalo so Stefanom. No a Bella bude musieť niesť následky za svoje rozhodnutie vytvoriť ďalších upírov. Celá kapitola, tak ako pár ďalších, sa nesie v takom klanovom duchu, aj keď nebezpečenstvo sa už pomaly črtá... spoznali ste kde?
Viac neprezradím, teším sa na váš názor, dúfam, že dlhé čakanie vás neodradilo. Ďakujem za každý každučký komentár, ktorý som si našla, či už na zhrnutí, či pod kapitolou, všetky mi dodávajú neuveriteľnú chuť písať ďalej.
Enjoy it, leacullenfun.

 

Medzi nebom a zemou, medzi mnou a tebou

Medzi nebom a zemou, medzi mnou a tebou„Je niečo medzi nebom a zemou." Absolútne normálna veta, teda, minimálne z úst človeka, prirodzenej bytosti. No ako táto veta vyznie z úst niekoho, kto človekom ani náhodou nie je?
Kratučká jednorázovka o stretnutí Belly a Edwarda, ale z úplne iného smeru ako zvyčajne... akciu nečakajte, ide skôr o zmes nevinnosti, mágie a troška romantiky...
Pekné čítanie, teším sa na vaše názory.
Vaša leacullenfun

 

Tí praví 10. kapitola (časť prvá)

Tí praví 10. kapitola (časť prvá)Dodnes si pamätám, aké to pre mňa bolo, keď som prvý raz uverejnila svoj článok a napätá čakala, čo na to poviete, či sa nedočkám komentára, ktorý mi priamo povie "dievča, to nemá význam". No, našťastie, sa tak nestalo, a ja som tu pred vami dnes zas, s mojou prvou desiatou kapitolou...
Poviem len to, že by nebolo o čom písať, keby sa niečo nestalo. Čo to je tentoraz? Kapitolu som rozdelila na dve časti, tá prvá je len úvodom k tej druhej, je plná rozhovorov - je na čase začať nadväzovať aké-také vzťahy. :)
Prajem pekné čítanie, teším sa na vašu odozvu a PF 2012 k tomu... Vaša leacullenfun.

 

Tí praví 9. kapitola

Tí praví 9. kapitolaJa viem, ja viem... no u mňa sa pravidelného prispievania asi nedočkáte. :D Dúfam, že rozsah kapitoly vám to vynahradí...
Čo sa dnes dozvieme?
Zvládne Damon prvú skúšku?
Čo sa stalo s telami Eleny a Stefana?
Stihne Bella s Damonom uniknúť slnku?
To všetko a niečo naviac nižšie...
Teším sa na vaše reakcie, prajem príjemné čítanie.
Vaša leacullenfun.

 

Tí praví 8. kapitola

Tí praví 8. kapitolaKto prežil tú autonehodu a Bellin nie veľmi skúsený a podarený pokus o premenu? Stefan? Elena? Či dokonca Damon? Ako konkrétna osoba (možno osoby :D) zareaguje na svoju novú existenciu, ale aj na Bellu samotnú?
Je zvláštne, že ľudia si uvedomia a začnú vážiť svoje šťastie, svoje zázemie, svoju rodinu až vtedy, keď ju takmer stratia.
A viete, čo som ešte zistila? Neviem písať krátke kapitoly (dúfam, že to oceníte :D ). Pekné čítanie, no a veľmi sa poteším aj komentárom (vopred ďakujem).
Vaša leacullenfunUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!