Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od blotik

Povídky od blotikKapitolové povídky
Život z ptačí perspektivy (dokončená)
Holube, bojuj! (druhá série ŽZPP; píše se)
Zázrak (pozastavená)
Fear itself (dopsaná)
Jednorázové povídky
Again I will not let you,
Radost & smutek?, Šťastní do konce existence?
Všechno a nic
O veliké řepě, ale jinak
Splněné přání (soutěžní povídka)
Vánoční ‚skřítci‘ (soutěžní povídka)
Spoluautorské
Kdo to bude? (se Slecinkou; od 10 s *** [kdo ví? Ten, kdo se přihlásí dobrovolně])
Málokdo mě viděl (se SuzySue; dopsaná)
Hvězda (s nessienkou; dopsaná)
The Last Chance (s MyLS; od 6. s Dannie)
Správná rodina, ale špatná sestra (s DeSs; od 8 s enchantress)
My love is deeper than ocean (s NancyWhite)
Poezie
Osud je na své straně
Drabble
Konec aneb Skáču nejspíš pro tebe
Jin Jang
Jin Jang 2
Konečně šťastná
Upíři na slunci přece září, ne?
Zaseklo se to!
Tohle, že je upír?
Narozeninový dort
Proradné bačkory (Soutěžní drabble)
Bojovné klíště

Jeden ze dvou vždy vycouvá a vymluví se. Proč si teda nepořídit místnost bez oken a dveří a nikoho tam nepustit?

blotik

Informace

28. 8. 2012 - Holube, bojuj! - 5. kapitola

22. 8. 2013 - Krev a vůle, ke tvé smůle

 

 

 

 

Zdravím, lidičky. Jestli zde ještě někdo zůstal. Ráda bych se zeptala, jestli někdo má čas a chuť se mnou dopsat spoluautorské povídky. Nerada po sobě nechávám resty, a proto bych chtěla povídky dokončit. Kdyby kdokoli měl chuť se mnou nějakou povídku psát, ale opravdu ji dopsat dokonce, ozvěte se. Budu jenom ráda. :) (Jedná se o povídky: Kdo to bude, The Last Chance; Správná rodina, ale špatná sestra.)

blotik :)

 


Život z ptačí perspektivy

Povídka je o Belle, která, dokud nepřijeli Cullenovi, žila šťastně se svým otcem Charliem. Cullenovi přijeli, ale jakmile přijeli, začali se dít zvláštní věci. Bella si začíná všímat zvláštností, díky kterým se Cullenovi lišili. Jednou večer k ní přiletí kluk. Má zelené oči a je hodně zvláštní. Už jenom tím, že přiletí. Proč? Co se po jeho návštěvě stane? A jak to vlastně všechno dopadne?

KAPITOLKY:

1 - 2 - 3 - 4 - 5  (1. část/2. část) - 6 -7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15

16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30

31 - 32 - 33 - 34 Konec první série

Holube bojuj!

Děj se odehrává přibližně dvacet let po přestěhování Belly na vzdušnou pobočku. Učení už zvládla a vrátila se dolů, na zem. Našla si práci, přítele... Jenže má stále zlé pocity, i když si přesně nepamatuje proč. A jedna vzpomínka, boj a květina to změní. Vzpomene si na slib daný před lety a s jeho splněním přijde i velice těžké rozhodnutí.

 

KAPITOLKY:

1 ~ 2 ~ 3 ~ 4 ~ 5 ~ 6 ~ 7 ~ 8 ~ 9 ~ 10 ~ 11 ~ 12 ~ 13 ~ 14 ~ 15

Zázrak

Tato povídka navazuje na rozbřesk. I když ne tak úplně. Bella je upír, ale s Edwardem nemá Renesme. Neměli tolik potíží s Volturiovými, i když právě oni Edwarda přinutili, ať Bellu přemění. Ten samozřejmě nechce. Nakonec ji ovšem promění po tom, co se Bella dozví, že nemůže mít děti, když už potratila. Edward si až pak uvědomil, jak křehký je život člověka, a proto nechtěl přijít i o Bellu. Rose ho za to nenávidí, ale ještě víc nenávidí Bellu. Jednou, asi dva měsíce po přeměně Belly, začne mít Bella předtuchu. Vlastně to ani není taková předtucha. Stane se zázrak. Jaký? To si přečtete v této povídce. A co když onen zázrak bude něco jiného, než se bude zdát?

1 - Legenda + Ostrov Esme

2 - Let

3 - Slíbils to!

4 - Zlá? Ne! Ještě horší zpráva!

5 - Máš pravdu, Bello!

6 - Jsem těhotná.

7 - Je to tady!

8 - Porod

 

Fear itself

Je tady nová povídka s názvem Fear itself. (Za název děkuji SarceS.) Příběh je o Cullenových a jejich životě, když je Nessie starší a jde poprvé na střední školu. Je celosvětová krize, takže i naše řady Cullenů, Denaliů i vlkodlaků (prostě celá smečka) jsou užší.

Když přijdou do Forks, Nessie se "zamiluje" do jedné dívky. Ta se bude ze začátku bát se s ní sblížit, ale nakonec si padnou do noty a budou nejlepší kamarádky. Ale co když ona dívka není tak úplně normální. Co když se bála oprávněně a má taky své malé tajemství. Ale když se Cullenovi dozvědí o jejím tajemství, budou ho chtít vidět. Lili, tak se ta dívka jmenuje, k nim pojede, ale svého cíle nedojde. Proč? Co se vlastně stalo? Co, nebo kdo, je to překvapení?

P.S.: Vemte si ze mě příklad. Nikdy se nevsázejte o povídky. Tohle je sázková povídka. ;)

P.P.S.: Za to, že to tady máte, vděčíte Nessience (že tu sázku se mnou vůbec uzavřela), NancyWhite (bez které bych to nezvádla, hlavně kvůli jejím radám) a SarceS (která mi pomohla vymyslet název a taky mi dodávala inspiraci svýma povídkama). Holky moje zlaté, děkuju. :-*

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 + Epilog

 

 

 

 

 

 

Radost a smutek?

Tak mě napadlo, co by se stalo, kdyby se potkali Edward a Bella jako lidé? Byli by zamilovaní, ale Edward by zmizel. Byla by z nich vůbec někdy upíří dvojice?

Jednorázovka

 

Šťastní do konce existence?

Je to pokračování Smutek & radost?. Asi to nebude už tak užásné, protože první dílky mají vždy něco do sebe, ale doufám, že se vám bude líbit.

Jednorázovka

Žebračka

Víceautorská povídka od ZabZy. Má účast na:

4. kapitola

20. kapitola

 

O veliké řepě, ale jinak

Bella dostane hlad. A potřebuje něco přinést ze zahrádky. Ale hodně věcí se zvrtne.

Jednorázovka

 

Vánoční ‚skřítci‘

Vánoční soutěžní povídka. Umístila se na 1. místě. (Což jsem opravdu nečekala. :))

Povídka

Splněné přání

Vánoční soutěžní povídka. Umístila se na 7. místě.

Povídka

Krev a vůle, ke tvé smůle

Naše hrdinka jde sama domů z práce, ale něco se zvrtne. A potom ještě jednou. Aneb Když se mi splaší myšlenky a já se vrátím k tomu, co jsem dávno opustila. :)

Povídka

 

 

Osud je na své straně

Pokus o napsání básničky, která se odehrává v době, kdy sedí Bella ve svém pokoji po Edwardově odchodu. Já vím, bylo tady toho na stejné téma už tolik... Ale jeden čertík, teda sestřčka, mě přemluvila. :D

Báseň

Konec aneb Skáču nejspíš pro tebe

Bella na útesu...

 

Drabble

Jin Jang

Někdy se všechno mění. New moon, rozchod. Tady ale trochu jinak. Stejně jako Jing Jang má svůj opak, Bella s Edwardem mohou mít taky své přesné protiklady...

Drabble

Jin Jang 2

Jak Edward zareaguje na to, že se s ním Bella rozchází? Bude to opravdu Jin Jang, opak? Nebo bude reagovat stejně jako Bella. A co Bella, jak svůj rozchod odůvodní? Toto je pokračování Jin Jang.

Drabble

Konečně šťastná

Přemýšleli jste někdy o tom, že by někdo ze ságy mohl mít lepší osud? Že by se některá dvojice zaměnila za jinou? Tahle postava byla většinou za tu zlou, tady ale ne. Doufám, že se bude líbit.

Drabble

Upíři na slunci přece září, ne?

Je to v době, kdy Edward s Bellou stojí v lese a ona mu říká, že ví, že je upír. Pak se to tak trochu zvrtne.

Drabble

Zaseklo se to!

Bella a Edward. Co se jim může stát, když je upír? No, můžou se zaseknout.

Drabble

Tohle, že je upír?

Zase jsem si na mušku vzala Edwarda. A jak to dopadlo?

Edward, Bella, les. Edward se snaží Bellu vystrašit. Jak to dopadne?

Drabble

Narozeninový dort

Bella slaví své 17. narozeniny. Oslavu pořádá zase Alice, tentokrát to ale dopadně trochu jinak, než jak je to v knize popsáno. Já totiž nikdy neopisuju. ;)

Drabble

Proradné bačkory

Vánoční soutění drabble. Umístil se na 5. místě.

Drabble

Bojovné klíště

Bojovné klíště

Jedno loučení s Edwardem v lese, období New Moon. Jenže to bych nebyla já, abych to všechno nějak nezaonačila. Já prostě u drabble nechci smutné konce, ani ty už předem dané. Snad se trochu zasmějete.

Drabble

Vždy to byl on

 

Je to konec filmu New moon. Jake si stoupnul před auto, ve kterém jeli Edward a Bella v ne zrovna skvělém rozpoložení. Chtel si promluvit. Jak to dopadne?

Drabble 

 

 

Hvězda

Edward a jeho rodina se přistěhujou do Forks. Edward najde svoji louku, na které tráví noci. Dívá se na hvězdy a jednu, která mu zázračným způsobem přirostla k srdci, pojmenuje. Jednou se ale stane, že uvidí padat hvězdu. Co se potom stane?

(Spolu s Nessienkou)

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - Epilog

Párty na téma: Horor

S RenesmeCullen jsme se daly do hromady přes icq a jednou jsme se tak pěkně zakecaly, až z toho vznikla parodie. Obě doufáme, že se vám bude tahle "kratší" parodie líbit a zanecháte komentář nebo kritiku.

Popis: Přemišťování duší a těl je určitě zajímavá věc. O tom nic nikdo neví. Možná jen staří Quielité a hrstka živočichů, kteří se ocitli v blízkosti malé Nessie, která ráda experimentuje a pořádá různé párty. Jak se s tím vyrovnají a co se jim vlastně přesně stane?

(Spolu s RenesmeCullen)

Jednorázovka

Málokdo mě viděl

Jak by to asi vypadalo kdyby Volturovi nebyli ti nejvyšší, ale vládla jim jedna mocná, tisíce let stará, krásná, ne moc kamarádská, upírka, které se všichni bojí a jen málokdo viděl její tvář? Jak by to vypadalo? Kdo by jí zamotal život? Co tam dělají Cullenovi? A jak dlouho Volturovi vydrží plnit její rozkazy a být podřízení?

(Spolu se SuzySue)

Prolog + 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 + Epilog

Kdo to bude?

Edward, Bella a Jacob - typický trojúhelník, avšak ne v téhle povídce. Bella je šťastná holka, chodí s krásným, sebevědomým Jakem a její nejlepší kamarád je Edwar. Je veselá, milá a praštěná, ale bohužel taky naivní, a proto nevidí, že ji její milý zahýbá skoro s každou.

Edward je narozdíl od své nejlepší kámošky stále volný, nadbíhají mu totiž jenom samé sebevědomé princezničky, které mu přidělávají více starostí než užitku. A k tomu všemu mu ještě vyhrožuje Jake, kterému se nelíbí, že s ním Bella tráví tolik času.

Proto se Ed rozhodne s Bellou napsat jemu osudný seznam a společně začnou pátrat po "té pravé". Najde ji?

[Spolu se Slečinkou 1. - 9.]

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11

The Last Chance

Bell. Filmová hvězda, která má těžký život. Rodiče se jí rozvedli a Bella žije s matkou. Otce nenávidí za to, že se kvůli němu její rodiče rozvedli. Bellina matka chce, aby Bell pochopila, že už spolu nemohli být ani jeden, a že za to nemůže jen otec, a tak Bell, i s jejím o rok starším bratrem, pošle za ním. Bellina nenávist k otci ovšem rozpoutá řetězec nešťastných náhod, který velice ovlivní její život. Dokáže se ze všeho vyhrabat, nebo její život může klesnout ještě hlouběji?

[Spolu s MyLS 1-5] (Spolu s Dannie 6. kapitola ->)

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15

Správná rodina, ale špatná sestra

Bella a Elisabeth. Dvě setry a dcery vážených a bohatých rodičů. Elisabeth je rozmazlená, sobecká, zlá a hloupá. Zajímají ji jen hezcí kluci, vzhled a peníze. Bella je její přesný opak, taková, jakou ji všichni známe. Hodná, milá, chytrá a rozhodně nesobecká. Ona se stará spíš o známky a o ostatní. Svoje kapesné často dává na charitu a pomoc. Přes všechny rozdíly se mají sestry rády. I zlá a sobecká Elisabeth si na Bellu udělá kdykoliv čas. Jenže tento život se Belle nelíbí. Ona chce pomáhat lidem. Vystuduje na zdravotní sestřičku a po čase přesvědčí rodiče a vyráží do zemí postihnutých hladomorem nebo přírodní katastrofou. Mezitím si Elisabeth nechá uspořádat velkou párty, jen tak. Tu jí bude zařizovat Esme a na tuto párty pak vezme celou rodinu. Když Elisabeth spatří Edwarda, hlavou se jí prožene jedinná myšlenka: Toho musím mít. Jedno mají sestry společné - tvrdohlavost. A tak se Elisabeth snaží Edwarda uhnat, nastoupí dokonce i na stejnou střední. A Edward? Neslyší její myšlenky, takže ho zajímá. (Navíc je podobná Belle, takže se mu trochu i líbí). Elisabeth se snaží chovat mile a přátelsky, takže si Edwarda nakonec získá. Jenže pak nadejde den, kdy mají setry narozeniny. (Jsou dvojčata.) A Edward zjistí, že má tu nesprávnou...

[Spolu s DeSs 1. - 7. kapitola] (Spolu s enchantress 8. kapitola -> )

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10

 

My Love Is Deeper Than Ocean

 

 

Kontakt na mě:

ICQ: 374-542-641

e-mail: blotik@email.cz

má další tvorba: Shrnutí na bez-hranic

má další tvorba: Shrnutí na ourstories

můj a mého dvojčátka web: www.aeonalili.webnode.cz


 


 

 

 

 

 

Smajle, smajle, ukaž zoubky,
na hlavě ti stojí chloupky.
Neukážu, nejsou mé,
z lékárny jsou půjčené.

by Lili a blotikSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od blotik:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 11   Další »
102. Agule99
08.07.2014 [13:01]

Agule99Ahoj, domluvila jse se s BlackStar a už by to mělo být v pořádku :).
A díky za rychlé vydání všech básniček. Emoticon
*A.99*

101. Agule99
08.07.2014 [12:54]

Agule99Ahoj, smím se zeptat - poezie u OP autorů by měla jít vždy na titulku nebo ne? :)
Protože jedna z těch mých to nemá zaškrtnuté, a má vyjít dnes (Chladnokrevný pán)...
Díky předem za odpověď :).
*A.99*

17.05.2014 [19:24]

zuzinecckaa Emoticon Jj, takhle zpětně je to fakt nehorázně vtipné... Emoticon Ani by mě nenapadlo, že nastane něco takového... Emoticon Emoticon

99.
Smazat | Upravit | 17.05.2014 [17:09]

Když se na to podívám z tvé strany tak by mě to také pobavilo.

98.
Smazat | Upravit | 17.05.2014 [13:23]

Ahoj, já si myslela, že se zlobíš... Když jsi to musela smazat. Emoticon

97.
Smazat | Upravit | 17.05.2014 [6:33]

Ahoj, já o těch číslech věděla... Jen jsem je zapomněla smazat.

96.
Smazat | Upravit | 16.05.2014 [13:37]

Ahoj, mohu se zeptat jaká čísla?

16.05.2014 [4:00]

zuzinecckaaAhoj,
všimla jsem si tvého komentáře u povídky Můj stvořitel, moje láska, který mě trochu pobavil. Emoticon Já jsem té autorce totiž tu povídku opravila a při výpisu chyb jsem jí citovala, kde se vyskytly, aby jí to bylo jasnější. Emoticon Emoticon Akorát jsem asi tedy nečekala, že je omylem zkopíruje i sem do administrace... Emoticon Emoticon

94.
Smazat | Upravit | 14.05.2014 [22:17]

Ještě jednou děkuju za vysvětlení.

93.
Smazat | Upravit | 14.05.2014 [18:39]

Děkuju. Ptala jsem se jen, aby nedošlo k nedorozumění, když jsem někde četla, že se článek nemá upravovat, když tam je admin.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 11   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!