Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné

KEC


 

Překvapení - část 1

Překvapení - část 1Co se stane, když Bella najde v lese lidské dítě? Jak se tam vlastně vzalo? Co na to rodina upírů a Edward? Přečtěte si prvních 1000 slov mého příběhu.

 

Veselé Vánoce, Bello - 2. část

Veselé Vánoce, Bello - 2. částDruhá část, v níž Bella jede ke Cullenovým, seznamuje se s paní Cullenovou a vzpomíná na první setkání s jedním uchechtancem.

 

Pomsta jménem ostrov Esmé

Pomsta jménem ostrov EsméTakže vám přináším svoji první jednorázovku se jménem Pomsta jménem ostrov Esmé. Je to o pomstě Cullenových Belle za její vtip s vodou. Snažila jsem se to psát jednoduše a vtipně, tak doufám, že se vám bude líbít a alespoň se pousmějete. Vaše Emesalie

 

Veselé Vánoce, Bello - 1. část

Veselé Vánoce, Bello - 1. částDo horkých letních dnů přináším první část jednorázovky s vánoční tématikou, která je o životě, smutku, zoufalství, ale také o naději a lásce, protože bez toho to prostě nejde. :)

 

Záhada? Vyřešena!

Záhada? Vyřešena!Edward řeší velice delikátní problém. Kdyby se s ním někomu svěřil, vypadal by jako blázen, a proto se rozhodne pátrat na vlastní pěst. K jakému výsledku se dobere? - Jedná se o drabble, který se trochu protáhl, ale jeho princip zůstává stejný. Snad vás tedy pobaví a vy mě odměníte komentem. chloe

 

Bábika

BábikaAko sa Rose cítila, keď zachraňovala Emmetta? Ako to celé vyzeralo? Zachránila seba alebo jeho? Príbeh o tom, ako sa dá záchranou zachrániť všeličo... Aj vlastný život. Príjemné čítanie.

 

Vytoužené šaty 2. část

Vytoužené šaty 2. částVe druhé části Mia potká někoho nového. Kdopak to bude? A jak jí ovlivní život? Dostane Mia nakonec šaty, nebo ne? A potká se s Cullenovými? Příjemné čtení. SweetNess

 

Pryč od počítače, Edwarde Masene! 1. část

Pryč od počítače, Edwarde Masene! 1. částPrvní část povídky o Edwardovi, který je člověk, ale bydlí u Cullenových, a jeho závislosti na počítači. Jak to s ním dopadne a co ho přiměje se počítače vzdát?

 

Vytoužené šaty 1. část

Vytoužené šaty 1. částPovídka vypráví o dívce jménem Mia Shellyová, která si moc přeje šaty. Ale jsou šaty opravdu to nejdůležitější? A jak zde vystupují Cullenovi? Příjemné čtení.

 

Dárek k narozeninám

Dárek k narozeninámBella má narozeniny. Čeká, že dárkům se asi nevyhne, zvlášť u Alice. Ale co dostane od Jacoba? To se dočtete v mé úplně první povídce. Příjemné čtení. SweetNess

« Předchozí  1 ... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 ... 324   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!