Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné

 

Všetko tip-top, pán Cullen II.

Všetko tip-top, pán Cullen II.Prípravy na svadbu Edwarda a Tanye sú v plnom prúde a Bella si začína uvedomovať, že Edward jej nie je ľahostajný. Zvládne však táto vyťažená slečna bojovať v plnom nasadení proti svojim citom, ktoré sú také silné?

Prajem pekné čítanie. VictoriaCullen

 

Skok do neznáma

Skok do neznámaPíše sa rok 1917 a Esme sa chystá na svadbu s Charlesom. Čo by sa však stalo, ak by si ho nakoniec odmietla vziať, nikdy by neotehotnela ani sa nepokúsila spáchať samovraždu skokom z útesu, kedy ju zachránil Carlisle?
Mala by vôbec za takýchto podmienok šancu sa s ním ešte stretnúť?
Pekné čítanie prajem. :)

 

Pozri, bláznova žena

Pozri, bláznova ženaToto je ďalšia poviedka odo mňa. Carlisle a Esme majú prekvapenie, ste zvedaví aké! Dozviete sa tu! Ja viem, dlho som nič nepridala, neviem, či sa oplatí ešte písať. Číta to tu ešte vlastne niekto? No, preč s depresiami. Užite si článok. *EN*

 

První sněhová vločka

První sněhová vločkaAlice a Jasper ♥
Povídka z minulého roku, která tak trochu nestihla vyjít včas. Je situovaná do Štědrého dne, tak snad to tento rok vyjde. :)

 

Když se svět hroutí - Odchod

Když se svět hroutí - OdchodPovídka o tom, jak odchází Edward. Nechává Bellu napospas svým pocitům a myslí si, že jí tím ochraní. Jak povídka dopadne si přečtěte a doufám, že zanecháte i nějaký komentář. Díky, Kristl :)

 

Cappuccinové vzpomínky

Cappuccinové vzpomínkyKaždý ten příběh známe. Bella, Edward, Forks. Tentokrát ale z jiného úhlu ze vzpomínek mladé ženy nad šálkem oříškového cappuccina. Příjemné čtení, snad moje psaní po těch letech pauzy nepatří do starého železa.

 

Nemehlo na zumbe

Nemehlo na zumbe

Ak vie na Olympijskom polostrove niekto vrtieť zadkom ako latinskoamerické tanečnice, tak potom je to Jacob Black. A ak po tom istom polostrove kráča niekto, kto má obe nohy ľavé, nemôže to byť nikto iný ako Isabella Swanová. Ale čo keď jedna stávka prinúti túto nešikovnicu dostaviť sa na jednu z hodín zumby, ktorej inštruktorom nie je nikto iný než sám Jacob? A čoho chcel Jake vlastne dosiahnuť, keď po vyhranej stávke Bellu donútil, aby sa práve ona prišla natriasať na spôsob Jennifer Lopez?

Ďalší spoluautorský počin z dielne Empress + maryblack. Všetkým prajeme veselé Vianoce! ♥

 

Keď duša bolí

Keď duša bolíAké pocity asi prežíval Edward počas scénky v Zatmení, keď videl Bellu bozkávať sa s Jacobom?

 

Láska nebo nenávist

Láska nebo nenávistStředověké vězení bylo chladné i na začátku léta. Přesto dalo vykvést skryté lásce Jaspera a Alice...

 

Poslední přání pro mou nejlepší kamarádku Jane 3. část

Tak, příběh nám končí. Jane a Alec jsou obviněni z čarodějnictví, ale co Mary?

« Předchozí  1 ... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 ... 322   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!