Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné

 

Vášnivá čtenářka 1. část

Vášnivá čtenářka 1. částVe škole probírají fantasy literaturu a Bella se začte do jedné z knih. Znáte to? Knížky, povídky, časopisy… To je fuk. Když se prostě do něčeho ponoříme, je velmi těžké s tím přestat. Nespíte ani nejíte a mezi jednotlivými díly/kapitolami máte absťáky. Myslím, že tohle známe úplně všechny. A pokud ne, tak asi nejste tak vášniví čtenáři… Bohužel, ale i bohudík. Příjemné čtení přeje chloe.

 

Je libo otisk, Caie? 1/3

Nedoporučujeme číst do 15 let.

 Je libo otisk, Caie? 1/3Aro zjistil, že Cullenovi stvořili nesmrtelné dítě, tak se ho vydal se svými bratry zničit. Kdyby věděl, co ho potká, velice rychle by si to rozmyslel. A nejen on...
(Psáno převážně nevážně. :D)

 

Sladká pomsta 3/3

Sladká pomsta 3/3Konečně se dozvíme, jak se ve skutečnosti potkala Victorie s Jamesem a co se s ním skutečně stalo. Dozvíme se, jaké moci se vlastně Victoria obává.

 

Všetko tip-top, pán Cullen I.

Všetko tip-top, pán Cullen I.Bella je závislá na dokonalostiach a vždy chce mať všetko pod kontrolou. A tak, keď dostane ponuku vystrojiť svadbu snov tajomnému boháčovi Edwardovi, rýchlo ho uistí, že všetko bude perfektné a nemá sa čoho obávať. Lenže, len čo sa pustí do príprav, jej život sa rúca ako domček z karát. Nič nevychádza a jej akoby sa lepila smola na päty. A čo so zákernou nevestou a sexy ženíchom, ktorý ju priťahuje?

 

Tvoj život v mojich rukách

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tvoj život v mojich rukáchRosalie si prežila za ľudského života muky, za ktoré bol zodpovedný jej snúbenec, Royce King. Lenže jej život sa smrťou neskončil a potreba pomsty ju doženie až naspäť k nemu... Mel99

 

Nakupování

NakupováníJestli čekáte Alici, zklamu vás. =) Tohle je povídka o Leah. Jak to dopadne, když si chce vlčice koupit šaty a prostě se o sebe postarat? Dozvíte se v této povídce. Snad vás to pobaví.

 

Fortis sanguinum

Fortis sanguinum V překladu Krvežíznivý bojovník. Další z mnoha verzí Demetriho minulosti. Ovšem s malým bonusem, který Demetri rozhodně nečekal a docela ho rozhodil. Přeji příjemné čtení, Yzis.

 

Nemenná láska

Nemenná láskaUpíri. Bytosti tak dokonalé a bezchybné. Hovorí sa, že i bezcitné. Opak je však pravdou. Ak dokonalé, tak len vo dvojici... Ako Esme a Carlisle.
Česko-slovenská spoluautorská poviedka z nočnej dielne Kate3 a Jessy. Prajeme príjemné čítanie. :)

 

Madness or love? 3/3

Madness or love? 3/3Poslední díl příběhu o Leah a Caiovi. Jak dopadne?

Zabil bych pro tebe. Umřel bych kvůli tobě. Potřebuji tě. Miluji tě. Neodcházej…

 

Motorkář

MotorkářBella má zkouškové období a zdá se, že jí štěstí nepřálo. Od té doby, co se na ni Edward vykašlal, se obrací vše k zlému. Je to snad schválně? Maličká chuťovka.
Hezké čtení přeji.

« Předchozí  1 ... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 323   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!