Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné

 

Překvapení - část 2.

Překvapení - část 2.Jak reagovala upíří rodina na malé lidské dítě? Dalších 1000 slov mého příběhu.

 

Mikuláš u Cullenových

Mikuláš u CullenovýchPřináším Vám krátkou jednorázovku o svátku, který každý dobře zná. Jak to pobrala Nessie u Cullenových? A co čert, Mikuláš a andílek?

 

Minulé životy - Aro Volturi

Minulé životy - Aro VolturiMinulé životy... Jak část názvu napovídá, jedná se o to, že minulé převtělení určité osoby se dostalo k nějakému daru. Ten dar se v tehdejším převtělení rozvíjel, přičemž jej nám známí upíři v prvním momentu pocítili a uvědomili si jej.

Tu se jedná o Ara. Jak asi přišel v minulém převtělení ke svému daru? Příjemné počtení přeje zuzinecckaa a hlavně VerCullen.

 

Pryč od počítače, Edwarde Masene! 2. část

Pryč od počítače, Edwarde Masene! 2. částDalší část trochu zapomenutého příběhu o Edwardovi. Tahle povídka je taková znovuzrozená, tak doufám, že se vám bude ještě líbit. Přeji příjemné čtení. Vaše SweetNess

 

Kompenzácia

KompenzáciaKrátka jednorázovka, ktorá vznikla vtedy, keď som si už nutne potrebovala odpočinúť od starostí. Pôjde v nej prevážne nevážne o pripútanie. Dúfam, že sa bude aspoň trochu páčiť. ♥

 

Tajemství štěstí

Tajemství štěstíPovídka o pochopení štěstí, které může mít každý, jen ho musí přijmout. Přijme to své štěstí Jacob nakonec? Aneb volba Belly z mého pohledu. Pěkné počtení!

 

Pod drobnohledem

Pod drobnohledemEsmé a Alice zasvětily Bellu do tajů zahradnické práce. Co všechno se může stát, když tři upírky zahradničí…

 

Překvapení - část 1

Překvapení - část 1Co se stane, když Bella najde v lese lidské dítě? Jak se tam vlastně vzalo? Co na to rodina upírů a Edward? Přečtěte si prvních 1000 slov mého příběhu.

 

Veselé Vánoce, Bello - 2. část

Veselé Vánoce, Bello - 2. částDruhá část, v níž Bella jede ke Cullenovým, seznamuje se s paní Cullenovou a vzpomíná na první setkání s jedním uchechtancem.

 

Pomsta jménem ostrov Esmé

Pomsta jménem ostrov EsméTakže vám přináším svoji první jednorázovku se jménem Pomsta jménem ostrov Esmé. Je to o pomstě Cullenových Belle za její vtip s vodou. Snažila jsem se to psát jednoduše a vtipně, tak doufám, že se vám bude líbít a alespoň se pousmějete. Vaše Emesalie

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 323   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!