Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Vampy

love new moon


Vampy

VampyPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lora

Věk: 20

O mně: Ako máločo ma dokázala táto sága pohltiť, myslím, že odvtedy som už nenašla nič takéto, aj keď česť výnimkám. Medzi moje záujmy patrí písanie (samozrejme), nakupovanie (niekedy som horšia ako Alice, vážne, nevymýšľam si) a asi cestovanie.

Kontakt:

E-mail: laura.olexova (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 29

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 3. 2010

Poslední přihlášení: 12. 8. 2015, 20:08

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Vampy

Kapitolové poviedky:
Nádej na lásku... - rozpísaná
How I live my life - rozpísaná

Only for a night
Jednorázovky:
Koniec
Minulosť, súčastnosť... Budúcnosť?

Drabble:
Len môj
Bude to lepšie

Články:

 

Vezmem ťa späť

Vezmem ťa späťEdward sa snaží vrátiť k Belle, ale nájde len niečo zničené roztrhané a prázdne. Bellin jas sa stratil a Edward si uvedomuje svoje viny. Snaží sa zo všetkých síl, ale pochopí, že ju stratil nadobro. 300 slov inšpirovaných piesňou. Či vám bude jasné akou, to neviem, ale dúfam, že sa vám to bude páčiť.

 

Spomínanie

Drabble o tom, ako Bella spomína na krásne dni, ktoré strávila s Edwardom, ktoré sú pre ňu veľmi cenné a nedokáže sa ich vzdať. Príjemné čítanie! (100 slov)

 

Zlomená

Drabble (100 slov), ktoré vyjadruje strašnú bolesť, keď Edward podviedol svoju Bellu. Písané zo skúsenosti, veľmi novej, dúfam, že vás mojich pár slov osloví. Príjemné čítanie.

 

Only for a night - Kapitola štvrtá - Eternal night

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Only for a night - Kapitola štvrtá - Eternal nightÁno, nakoniec som to urobila a nechala ich pocítiť posledné vzplanutie ich vášnivej lásky. Berte to ako vianočný darček. Lebo pre mňa bol darček, jeden z najkrajších, každý komentár! :) Tak si to teda užite, napíšte mi svoje dojmy. A ako to medzi nimi dopadne - to sa dozviete v absolútnom finále! Jeden nádherný perex obrázok mi urobila Antje, ale žiaľ nakoniec sa nehodil k deju. Som jej aj tak veľmi vďačná a bude uverejnený u mňa na zhrnutí, lebo je skutočne nádherný. :) Šťastné a veselé už takto dopredu! :)

 

Bude to lepšie

Bude to lepšieAlternatívny odchod Edwarda, alebo čo sa v ňom dialo, keď Bellu opúšťal. Inšpirované skutočnosťou. Double drabble.

 

Len môj

Len môjDouble drabble o pocitoch Belly, keď konečne získala späť Edward. Príjemné čítanie.

 

Only for a night - Kapitola tretia - Just one more night

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Only for a night - Kapitola tretia - Just one more night Posledný diel, veľké ukončenie (aj keď nie veľkolepé, nie som s tým dokonale spokojná). Rozhodne sa Edward správne a skončí všetko podľa tradície B+E, alebo si zvolí Tanyu? Alebo nás čaká nečakaný koniec? Všetko sa dozviete...

 

Only for a night - Kapitola druhá - Really for a night?

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Only for a night - Kapitola druhá - Really for a night? Bella nestretla Edwarda od ich vášnivej noci, ale zdá sa, že to, čo sa stalo v nej zanechalo nejaké stopy. Zamilovala sa? A čo sa stane, keď zistí, že možno jej jediná noc s Edwardom sa môže stať jej jedinou?

Pokračovanie jednorázovky Only for a night.

 

How I live my life - 15. kapitola

Tak ako pokračuje Bellin príbeh? Uvedomí si Edward, že opustiť ju je chyba?

 

How I live my life - 14. kapitola

Dej sa pohol, len nie šťastne... Prečo sa to všetko vlastne stalo? Ako Edward reaguje na pravdu o Belle? A čo nepriatelia? Pekné čítanie.

 

How I live my life - 13. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zlom, zlom, zlom. Konečne sa hýbeme smerom, kam sa uberá aj Bellin osud a po prvýkrát sa stretávame, aj keď nepriamo s jej nepriateľmi. Ako bude príbeh pokračovať? A čo vzťah Belly a Edwarda, zmení niečo ich výlet? Príjemné čítanie.

 

How I live my life - 12. kapitola

Bella s Edwardom sa snažia prísť na to, kto im tak veľmi ubližuje, ale nenachádzajú veľa odpovedí. Ako bude pokračovať ich príbeh? Prezradím, že ich konečné rozhodnutie môže mať vplyv na celý ich ďalší život...

 

How I live my life - 11. kapitola

Tak kto to je? Čo urobia Belle? A podarí sa Edwardovi prísť včas, aby jej pomohol? Príjemné čítanie.

 

How I live my life - 10. kapitola

Tak a sme pri prvej okrúhlej cifre! Bella sa prebúdza po útoku, vystrašená a zmätená. Nevediac kedy na ňu znova zaútočia, Bella nachádza úľavu u Edwarda. Dostihnú ju jej nočné mory nakoniec?

 

Only for a night- Kapitola prvá

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Only for a night- Kapitola prváBella sa zoznamuje s veľmi sexi neznámym vo svojom obľúbenom klube. Ako to medzi nimi je? A kto to je? Spozná nakoniec Bella aspoň jeho meno? Či s ním zažije omnoho viac?

 

How I live my life - 9. kapitola

Dej sa nám konečne hýbe, či už romantikou alebo spoznávaním nepriateľov. Kto to je? A čo Belle urobia? A kto sú vlastne oni? Postupne sa dozvieme. Príjemné čítanie.

 

How I live my life - 8. kapitola

Tak a ďalšia časť je tu pre vás! Keď už mám ten čas, tak prečo ho takto nevyužiť? Konečne sa nám do poviedky zamotala romantika. Bude to Edward alebo David? Príjemné čítanie.

 

How I live my life - 7. kapitola

Tak po dlhšom čase sa mi znova podarilo pridať novú kapitolku! Ospravedlňujem sa prípadným čakateľkám, že museli čakať tak dlho, ale mala som isté technické a cestovateľské problémy. :) Ale vráťme sa ku kapitolke. Táto je veľmi stručná, ale zlomová. Bella sa konečne ocitne tvárou proti svojim nepriateľom! Príjemné čítanie.

 

How I live my life - 6. kapitola

Tak a dostali sme sa k plesu. S kým ho teda Bella strávi? A čo ho prekazí? A dočkáme sa konečne romantiky? Prepáčte, že som tak dlho nič nepridala, ale nebolo dosť času. Tak snáď sa bude páčiť! :)

 

Minulosť, súčasnosť... Budúcnosť?

Miliónkrát omielanú tému opustenej Belly som sa snažila pojať v trocha inom svetle. Ako sa Bella vyrovnáva s preludom, ktorý ju každý deň desí? Podarí sa jej nakoniec nájsť samú seba? Alebo dovolí minulosti aby ju zničila? Či začne úplne od začiatku? Príjemné čítanie praje Vampy.

 

How I live my life - 5. kapitola

V tejto časti sa nám vzťahy rozhádžu a vrátia zasa do normálu. A čo Dave? Ako toto celé môže dopadnúť?

 

How I live my life - 4. kapitola

V tejto kapitolke sa ocitneme vo Volterre, kde sa stretneme nielen s Volturiovcami, ale aj s ich členom, pre ktorého som pri písaní mala slabosť, takže bude dôležitý. A čo Belline schopnosti? Príjemné čítanie.

 

How I live my life - 3. kapitola

V tejto kapitolke sa stále ešte len rozbiehame, ale Bella objaví ďalšiu svoju silu, ktorá v nej už dlho driemala? Prečo ich má tak veľa? Je to tým, že je poloupírka? Či je v tom niečo iné? Dozviete sa v ďalších kapitolách. Ďakujem, Jessy!

 

How I live my life - 2. kapitola

Dlhá kapitola, v ktorej nájdete aj veľa pohľadov. Ako sa Belle podarí zoznámiť sa s Cullenovcami? Stále je to také rozbehové, nedejové, ale snáď sa vám to bude páčiť a zanecháte komentár. A vďaka za tie predchádzajúce a aj pomoc od šikovného dievčaťa! :)

 

How I live my life - 1. kapitola

Túto poviedku som našla po rokoch a nakoniec som sa rozhodla ju uverejniť, pretože keď som ju písala, veľa pre mňa znamenala. Dej začína vo Volterre, Bella nie je tak celkom upír, ale všetko sa dozviete v poviedke. Príjemné čítanie.

 

Nádej na lásku... 2. kapitola

Nádej na lásku... 2. kapitolaĎalší diel mojej poviedky, v poradí už druhý. V poslednom sme sa zoznámili trochu s Bellou a jej minulosťou. Koho ale stretne vo Forks? Bude už jej budúcnosť len pekná? Postupne sa to dočítate. Ďakujem za komentáre a odpustite mi chyby. :)

 

Koniec - jednorázovka

Koniec - jednorázovkaJedna z mojich jednodielnych poviedok. Je to klasika, po odchode Edwarda má Bella problémy atď. Poznáte to. Budem vďačná za komentáre. A prosím odpustite mi chyby.

 

Nádej na lásku... 1. kapitola

Nádej na lásku... 1. kapitolaJe to moja prvá poviedka na tomto webe a som nesmierne rada, že sem odteraz smiem pridávať články. Je to už staršia poviedka ale chcela som začať s niečím čo už mám hotové a teda by ste nemuseli toľko čakať. Ak budú komentáre bude poviedka pokračovať. Čím viacej ich bude, tým skôr bude nový diel. Prijmem aj kritiku (tú dokonca radšej pripadá mi úprimnejšia). Dúfam, že sa vám to bude páčiť aj keď je to, podľa môjho názoru desné. Odpustite mi chyby. Poviedka rozpráva o Belle a Edwardovi, teda naša klasika. Bella sa stane upírkou skôr ako sa stretne s Edwardom a vo svojom živote už zažila mnoho pádov. Stretne však svoju lásku a má nádej na nový začiatok. Keby to však bolo také jednoduché. Znova sa však dokáže, že láska prekoná všetky prekážky... Viacej informácií sa dozviete ak si poviedku prečítate.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!