Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele N1I1K1O1L

worvdanikkuba


N1I1K1O1L

N1I1K1O1LPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Raději si sedněte, bude to pro vás šok. Jmenuji se... Nikola!!! :D

Bydliště: Praha, Praha a zase Praha :)

O mně:

Včerejšek je historie, zítřek je záhada a dnešek je dar jménem přítomnost! ♥

Kontakt:

E-mail: nikitka.tom (zavináč) seznam.cz

Skype: Nikitka588

Statistiky:

Moje články: 43

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 3. 2011

Poslední přihlášení: 29. 11. 2013, 20:03

Shrnutí povídek:

 

Povídky od N1I1K1O1L

Povídky od N1I1K1O1L

Kapitolové

Můj kolega idiot - Rozepsaná

Nikdy - Dokončená

Poslední trosečník - Rozepsaná

Jednorázové

Podnájemník

Důvod žít

Otisk

Obchod u paní Lover

Obchod u paní Lover 2. část

Protože zázraky se dějí

Válka právníků

Drabble

Nad čím přemýšlíš?

Články:

 

Důvod žít 1. část

Důvod žít 1. část

Do Emmetta jsou od dětství vkládané velké naděje. Jakožto skvělý hráč v baseballu má před sebou hvězdnou budoucnost. Anebo bude vše jinak? A co když skončí na vozíku?

Má cenu žít, když nemůžete dosáhnout svého snu?

 

Můj kolega idiot 9. kapitola

Můj kolega idiot 9. kapitolaProběhnou očekávané nákupy. Jak dopadnou? Co se Bella dozví? Po skoro třech měsících nová kapitola. ;)

 

Můj kolega idiot 8. kapitola

Můj kolega idiot 8. kapitolaBella se snaží zahnat myšlenky na Edwarda a Tanyu prací. Podaří se jí to?

 

Můj kolega idiot 7. kapitola

Můj kolega idiot 7. kapitolaBella jde na "rande" s Peterem, ale dopadne podle jejích představ? Jak na Petera bude reagovat Edward? A na konci máme něco, co možná pár z vás tušilo.

 

Můj kolega idiot 6. kapitola

Můj kolega idiot 6. kapitolaMalinko zlomová kapitola, ale opravdu jenom malinko. :)

Posuneme se o kousek dál a Bella si uvědomí jednu zavádějící věc. :)

 

Můj kolega idiot 5. kapitola

Můj kolega idiot 5. kapitolaSlíbené rande. Nakonec jsem ho napsala podle svého... :)

 

Můj kolega idiot 4. kapitola

Můj kolega idiot 4. kapitolaNezabíjejte mě, ale v této kapitole se trochu posuneme v době. Čeká nás výsledek rozvodu, Bella, která píchne pneumatiku, smutný Edward a možná i domluvené rande. :)

 

Můj kolega idiot 3. kapitola

Můj kolega idiot 3. kapitolaKdo byl za dveřmi? Čeká nás výpověď, sprcha a následné znovupřijetí. Podle mě nic moc kapitola, ale budu ráda za Váš názor. :) N1I1K1O1L

 

Můj kolega idiot 2. kapitola

Můj kolega idiot 2. kapitolaPrvní část druhého případu. Zatím to není nijak vtipné. Rozvod a boj o dítě. Budou s tímto případem Bella a Edward souhlasit?

 

Poslední trosečník 3. kapitola

Poslední trosečník 3. kapitolaDruhá výzva... Bella bude ve dvojici s Edwardem, jak si povedou? Dají si najevo vzájemné sympatie? Anebo je všechno jinak?

Síň slávy

Můj kolega idiot 1. kapitola

Můj kolega idiot 1. kapitolaPokračování jednorázovky Válka právníků. Edward s Bellou pracují na společném případu, ale zvládnou to? Jejich hádky a pošťuchování zdaleka neskončily, naopak...

 

Poslední trosečník 2. kapitola

Poslední trosečník 2. kapitolaTrochu nudná kapitola, ale po rozjetí to bude lepší. Čeká nás první výzva, tak snad se bude kapitola líbit. :-)

 

Poslední trosečník 1. kapitola

Poslední trosečník 1. kapitolaEdward a Bella jsou poloupíři. Neznají se, ale oba se přihlásí z osobních důvodů do reality show Kdo přežije. Poloupíři z celého světa se sejdou na ostrově Panama. Soutěž o jeden milion dolarů. Kdo by ho nebral, že? Každý den se bude pořádat soutěž o imunitu a každý den někdo vypadne. Povídka plná změn, intrik a možná i lásky. Tak kdo přežije jako poslední trosečník?

 

Válka právníků

Válka právníkůBella a Edward. Nejlepší právnická esa ve městě. Avšak jejich nenávist nezná meze.

 

Nikdy 22. kapitola

Nikdy 22. kapitolaMáme tu poslední díl Nikdy. Jak to nakonec dopadlo? Usmířila se Bella s Edwardem? Nebo šel každý svou cestou?

 

Nikdy 21. kapitola

Nikdy 21. kapitolaJasper řekne Alici něco důležitého. Jak na to zareaguje? Dále Emmett vymýšlí seznam vánočních dárků. Co všechno vymyslel se dozvíte v této kapitole.

 

Smutná princezna

Smutná princeznaRosalie je princezna a je zamilovaná do rytíře Emmetta. Ten je poslán do boje, ale vrátí se živý? Tato jednorázovka je podle mého snu, tak se omlouvám za nejasnosti. A prosím o komentáře... jako vždy. :-)

 

Nikdy 20. kapitola

Nikdy 20. kapitolaBlížíme se ke konci... Kapitola je krátká, ale vysvětlí pár věcí. Zkrátka tu je očekávaný rozhovor Belly a Edwarda.

 

Nikdy 19. kapitola

Nikdy 19. kapitolaTato kapitola je podle mě docela akční. :-D Dozvíme se, jak dopadlo rande Belly a Mika a taky to, jak na rande reagoval Edward...

 

Nikdy 18. kapitola

Nikdy 18. kapitolaChtěli jste Jasperův pohled, máte ho. Je to taková nudná kapitola, ale jeho pohled se mi píše prostě špatně. V příští kapitole se objeví také zmiňovaná válečná atmosféra u Edwarda a Belly. V této kapitole se nám některé páry vydají na víkend do zahraničí... Užijte si čtení a doufám, že zanecháte nějaké komentáře. :-P

 

Protože zázraky se dějí

Protože zázraky se dějíTato jednorázovka pojednává o Edwardovi v roli Santa Clause. Proč se rozhodl roznášet dětem dárky? Jednorázovka o nenávisti k sobě samotnému, o lásce a také o kruté realitě... N1I1K1O1L

 

Nikdy 17. kapitola

Nikdy 17. kapitolaEmmett se nudí, a tak vymyslí nějaké aktivity... Bella uvidí Edwarda s Veronicou a přijme něčí pozvání na rande. Na konci nás také čeká jeden zajímavý rozhovor. Pěkné čtení a prosím o komentáře. ;)

 

Nikdy 16. kapitola

Nikdy 16. kapitolaPohled Alice a hraní šachů. Taky věřte, že Veronica bude ještě dělat problémy. Jinak moc děkuji za komentáře! Ani nevíte, jak mě těší. :-)

 

Nikdy 15. kapitola

Nikdy 15. kapitolaPatnáctá kapitola... Páni! Původně jsem plánovala povídku ukončit na patnácté kapitole, ale nějak se to zvrtlo... Edward se bude usmiřovat s Bellou, ale podruhé mu Bells jen tak neodpustí. Co se stalo? To si budete muset přečíst! :-)

 

Nikdy 14. kapitola

Nikdy 14. kapitola Další kapitola je konečně na světě. Rose se svěří Emmettovi se svou minulostí a na školu nastoupí nová žákyně, která zasáhne do osudu jednoho páru.

 

Obchod u paní Lover 2. část

Obchod u paní Lover 2. částVětšina chtěla pokračování, tak ho tady máte. S první částí této jednorázovky nejsem spokojená, takže se mi do psaní části druhé vůbec nechtělo... Děkuji za komentáře k předešlé části, i když popravdě řečeno moc nevěřím, že se vám to líbilo. Takže... Potká Bella ještě Edwarda? Nebo si najde někoho jiného?

 

Nikdy 13. kapitola

Nikdy 13. kapitolaMinule jsme začali sladké usmiřování. V této kapitole v něm pokračujeme. Edward s Bellou si k sobě začínají hledat cestu. Jen upozorňuji, že nic není tak růžové, jak se zdá. N1I1K1O1L

 

Obchod u paní Lover

Obchod u paní LoverV této jednorázovce Bella pracuje v Obchodě s dárky u paní Lover. Pomáhá tam lidem vybírat dárky. Jednou tam takhle narazí na krásného Edwarda Cullena... Oddechová jednorázovka. :-) N1I1K1O1L

 

Nad čím přemýšlíš?

Nad čím přemýšlíš?Drabble věnován mé skvělé kamarádce. Je o tom, co všechno Edward chce. Jen pro upřesnění. Toto napsal mé kamarádce jeden kluk. Samozřejmě jsem text trochu pozměnila. Ale chci ukázat, že i kluci dokážou být romantičtí! Můj první drabble, který je z Edwardova pohledu. Má 200 slov... N1I1K1O1L

 

Nikdy 12. kapitola

Nikdy 12. kapitolaV této kapitole zjistíme, že Edward nemá tak špatné sebeovládání, jak jsme si mysleli. Taky se nám tady vystřídají tři pohledy. A někdo si vyzná lásku. Pěkné čtení. N1I1K1O1L

 

Nikdy 11. kapitola

Nikdy 11. kapitolaTak, další kapitola je na světě. Podle mě je pohodovější a s moc hezkým koncem. Docela jsem se divila, že minulá kapitola měla takový úspěch. Tak snad ho bude mít i tato. Přeji pěkné čtení.

 

Nikdy 10. kapitola

Nikdy 10. kapitolaMáme tu první kulatiny. V této kapitole proběhne velké stěhování. Možná i pár hádek. Uvidíme. Děkuji za komentáře u předešlé kapitoly. Hrozně moc mě potěšily. Jak jejich obsah, tak jejich počet. Jen tak dál! :-)

 

Nikdy 9. kapitola

Nikdy 9. kapitolaA máme tu slibované překvápko. Nevím, co nebo koho jste čekali, takže snad vás nezklamu. Některá z vás dokonce uhodla, kdo či co čekalo na holky na sedačce. Na konci nahlédneme do pohledu Emmetta. A taky se dozvíme jednu novinku. Tak snad se vám tato kapitola bude líbit. :-)

 

Nikdy 8. kapitola

Nikdy 8. kapitolaRozhovor Rose s Alicí. Dále také rozhovor holek s klukama. To vše se dočtete v osmé kapitole. :-)

 

Nikdy 7. kapitola

Nikdy 7. kapitolaTato kapitola je podle mě nudná, ale přesto se v ní stane něco zásadního. A to, že Rosalie přestane nenávidět Emmetta. Jak a za jakých okolností se dočtete v téhle kapitole. Takže čtěte. :) A taky znovu děkuji za nádherné komentáře, které mi zanecháváte.

 

Nikdy 6. kapitola

Nikdy 6. kapitolaŠestou kapitolu jsem napsala ani nevím jak. Hrozně moc mě potěšily vaše komentáře. Ani nevíte, jak si jich vážím. A hlavně díky nim jsem napsala tuto kapitolu takhle brzo. V téhle kapitole se Emmett a ostatní vrací domů z lovu. Co tam objeví? Čtěte a komentujte.

 

Nikdy 5. kapitola

Nikdy 5. kapitolaPátá kapitola navazuje na kapitolu čtvrtou. Bude v ní telefonát s Esme, a holky se dozví něco důležitého. Co to bude? Budete si to muset přečíst, abyste to zjistili. Tahle kapitola se mi hrozně špatně psala, proto ji přidávám až teď. Pokud mi zanecháte komentáře, budu nadmíru spokojená. :-)

 

Nechtěný otisk

Nechtěný otiskNechtěný otisk se týká Sama. To jste možná už sami odhadli. Jak se asi cítil, když se otiskl do Emily? Pomyslel vůbec na Leu?

 

Nikdy 4. kapitola

Nikdy 4. kapitolaČtvrtou kapitolu jsem na přání mé dobré kamarádky udělala z pohledu Alice. Holky klukům budou dělat naschvály a kluci jim to budou vracet. Tak snad se vám to bude líbit. :-)

 

Nikdy 3. kapitola

Nikdy 3. kapitolaTřetí kapitola je na světě. A s tím i pohled Emmetta. Rozhodovala jsem se, jestli mám přidat k Emmettovi pohled Jaspera či Edwarda, nakonec vyhrál Jasper. Takže se zde dočkáte i jeho pohledu. Uvidím, koho dám příště. Mohli byste mi poradit. A také prosím o komentíky. U minulé kapitoly jich bylo málo, a tak nevím, jestli se vám má povídka nelíbí, či jen nekomentujete. Děkuji. :-)

 

Nikdy 2. kapitola

Nikdy 2. kapitolaPo dlouhé době přidávám druhou kapitolu. Moc se omlouvám za zpoždění, ale měla jsem nějaké problémy ve škole, a tak jsem na psaní neměla čas a upřímně ani chuť. Kapitoly už budu přidávat pravidelně. Z této kapitoly nemám moc dobrý pocit, a tak jsem zvědavá na váš názor. Opět prosím o komentáře, i když to bude třeba samá kritika. A taky bych chtěla poradit. Na příště plánuji pohled Emmetta, a tak se ptám, jestli mám udělat celou kapitolu jen z jeho pohledu a nebo z pohledu ještě někoho jiného. A popřípadě - koho?

Dokončeno

Nikdy 1. kapitola

Nikdy 1. kapitolaV této povídce jsou vě rodiny. Haleovi a Cullenovi. V rodině Haleových jsou samé ženy upírky – Rosalie, Isabella, Alice a Esme. V rodině Cullenových jsou naopak samí muži upíři – Emmett, Edward, Jasper a Carlisle. Haleovi chovají silnou nenávist vůči mužům. Ať už k upírům, nebo k lidem. Cullenovi na tom nejsou o moc lépe. Vědí, že ženy přitahují jen svou krásou. Cullenovi žijí rok v městečku Forks, kam se čirou náhodou stěhují Haleovi. Jak dopadne jejich první setkání? Bude to láska na první pohled? Anebo se budou nenávidět? Prosím o komentáře, abych věděla, jestli mám pokračovat. :-)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!