Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Obchod u paní Lover 2. část

Obchod u paní Lover 2. částVětšina chtěla pokračování, tak ho tady máte. S první částí této jednorázovky nejsem spokojená, takže se mi do psaní části druhé vůbec nechtělo... Děkuji za komentáře k předešlé části, i když popravdě řečeno moc nevěřím, že se vám to líbilo. Takže... Potká Bella ještě Edwarda? Nebo si najde někoho jiného?

Bylo pár týdnů po Vánocích a Edward se už v našem obchodě neukázal. Slehla se po něm zem. Skoro jakoby nikdy neexistoval.

Jako vzpomínka na něj mi zbyl jen jeho vzkaz s přáním pěkných Vánoc.

Nebýt toho vzkazu, skoro bych si myslela, že jsem si ho vymyslela.

Před několika dny jsem se dozvěděla, že obchod bude mít nové majitele. Starý vlastník těžce onemocněl, a tak když dostal nabídku na prodej, neváhal a přijal ji.

Noví majitelé se jmenovali Cullenovi. V obchodě chtěli dělat nějaké změny a věnovat se zejména značkovému oblečení, botám a šperkům. Doufám, že nebudou propouštět. Novou práci bych asi těžko našla, když už mi trvalo najít si i tuhle…

Užívala jsem si poslední zbytek víkendu. Zítra mělo dojít na seznámení s novými majiteli a já se toho hodně obávala.

Bydlela jsem ve starém panelovém bytě. Malý, ale útulný. Nikdy jsem neměla tolik peněz, abych si mohla dovolit něco většího.

V čem asi tak bydlí Edward? Ne, stop! Zakázala jsem si na něj myslet, ale stejně to nefungovalo.

To je jako když vám někdo řekne, ať nemyslíte na růžového slona a vy si ho okamžitě představíte. Byla jsem beznadějný případ.

Ale proč mi psal, že nemá přítelkyni? Chtěl mi tím snad něco naznačit? A byly ty růže vůbec pro mě? Tolik otázek a tak málo odpovědí.

Povzdechla jsem si a sedla si k televizi. Možná bych mohla uklidit. Vánočnímu úklidu jsem se úspěšně vyhnula, ale taky to tu nyní podle toho vypadá.

Pustila jsem se tedy do úklidu a za tři hodiny měla hotovo. Byla jsem úplně vyčerpaná. Takový nepořádek jsem snad nikdy neměla.

Bylo sice teprve jen devět hodin, ale byla jsem tak unavená, takže jsem si šla lehnout. Mé poslední myšlenky patřily Edwardovi.

Ráno jsem se probudila se stáhnutým žaludkem. Byla jsem hrozně nervózní. Vím, že o nic nešlo, ale co když mě vyhodí? Co bych pak dělala? Musela bych jít bydlet k Charliemu.

Taky by to šlo, ale v mých letech bydlet s otcem? Katastrofa.

K snídani jsem si vzala jenom jogurt. Na nic většího jsem neměla chuť ani žaludek.

Oblékla jsem si černé úzké kalhoty a k tomu si vzala volné modré tričko.

S velkou nechutí jsem nasedla do svého auta a vyjela do práce.

Před obchodem parkovalo stříbrné Volvo, černý Mercedes a žluté Porsche. Hned jsem věděla, že ty auta patří novým majitelům. Nikdo jiný tady takováto auta nemá.

Dnes jsme měli zavřeno. Uvnitř byli všichni pracovníci a tři neznámí lidé.

Malá, krátkovlasá černovláska. Trochu připomínala elfa.

Vysoká, milá a hnědovlasá paní, která na mě hned působila mateřským dojmem.

A jako poslední byl nějaký blonďatý muž. Vypadal velice přátelsky. Mluvil tam se Stevem, což byl uklízeč. Šla jsem k nim blíž a všechny pozdravila.

Hned ke mně přiběhla ta malá černovláska.

„Ahoj, já jsem Alice. My dvě budeme skvělé kamarádky, uvidíš,“ začala na mě chrlit Alice a já ji s úžasem pozorovala.

„Těší mě. Já jsem Isabella, ale stačí Bella,“ usmála jsem se na ni shovívavě. Alice mě hned objala a já jen nestačila koukat. Tohle se mi nikdy nestalo.

„Bello, tohle jsou mí rodiče. Carlisle a Esme Cullenovi,“ představila mě, když mě přestala objímat.

„Těší mě,“ usmála jsem se na ně.

Esme se na mě usmála s láskou a taky mě objala. Asi to mají v rodině. Carlisle jen pokýval hlavou a dál se vybavoval se Stevem. Víc slov nebylo třeba. Nenápadně jsem se od nich vzdálila a šla k Merilin. To byla prodavačka.

„Tak co na ně říkáš?“ zeptala se mě hned, jak jsem k ní přišla. Merilin byla postarší dáma, ale taky největší drbna, co jsem kdy potkala.

„Jsou fajn,“ řekla jsem neutrálně. Pořád jsem nevěděla, co si o nich myslet. Znala jsem je jen chvíli.

V tom se otevřely zadní dveře. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost. Nejspíš to byl nějaký další pracovník. Ale to jsem se pořádně sekla.

Merilin přede mnou úplně ztuhla a chytla mě za ramena. Tím mě přinutila k otočení. Ze dveří akorát vycházel Edward s oslňujícím úsměvem na tváři. Mířil si to k nám.

Takže Edward se jmenuje celým jménem Edward Cullen? Panebože! Byla jsem v šoku.

Vlastně mi Edward o Alici vyprávěl. Ale na světě je tolik dívek s jejím jménem, že mě nenapadlo, že by to byla jeho sestra.

„Zdravím dámy,“ řekl Edward, když přišel až k nám. „Bello,“ podíval se na mě významně.

„Ano?“ zeptala jsem se zaraženě. Vůbec jsem nevěděla, jak se mám chovat.

„Mohl bych s tebou mluvit o samotě?“ zeptal se mě s pozvednutým obočím.

„Já nevím,“ odpověděla jsem mu upřímně. Taky jsem nevěděla, jak se k němu mám chovat. Mám mu začít taky tykat? Před tím jsme si ale netykali. V hlavě jsem měla zmatek, jako nikdy jindy.

Edward to vyřešil po svém. Vzal mě za ruku a táhl mě do skladu.

Do skladu? Snad mě nechce zabít. Tuhle myšlenku jsem hned zahnala. Ani nevím, jak mě mohla napadnout.

Edward nás ve skladu zavřel a rozsvítil. Sedla jsem si na nějaké nevybalené krabice a Edward si sedl naproti mně. Mlčeli jsme.

„Dárky se líbily?“ zeptala jsem se po chvilce mlčení.

„Jo, všichni byli nadšení,“ odpověděl a zamyšleně si mě prohlížel. Pod tíhou jeho pohledu jsem se nepříjemně ošila.

„Co je?“ zeptala jsem se, když už to nešlo vydržet. Ne, že by mi jeho pohled byl nepříjemný, ale nevěděla jsem, co od něj čekat.

Taky jsem se tak zatím úspěšně vyhýbala problému s tykáním…

„Já nevím. Vadí ti můj pohled?“ Edward si stoupl a sedl si vedle mě. Srdce mi začalo bít jako o život.

„Ne, to ne. Jen nevím, co si mám myslet,“ přiznala jsem se.

„Nevíš, co si máš myslet o mně?“ Edward měl v očích jiskřičky a bylo vidět, že se dobře baví. Alespoň někdo.

„Hm,“ zamručela jsem.

„Myslel jsem na tebe,“ řekl Edward zase po chvíli a díval se mi do očí. Začala jsem nabírat červenou barvu. To tu dlouho nebylo, pomyslela jsem si sarkasticky.

„Já… Taky jsem si na tebe párkrát vzpomněla,“ zalhala jsem. Taky jsem mu nevědomky začala tykat, ale Edward nevypadal, že by mu to vadilo.

„Párkrát?“ zeptal se mě smutným hlasem. To jsem mu měla říct, že jsem na něj myslela celou tu dobu, co jsme se neviděli?! Povzdechla jsem si a složila hlavu do dlaní.

„Skoro pořád,“ zašeptala jsem, ale on mě slyšel, protože se zasmál. Perfektní. Takže jsem se akorát ztrapnila.

Jenže Edward zase udělal něco, co jsem nečekala. Objal mě kolem ramen.

„Tak to jsme na tom stejně. Co budeme dělat?“ zeptal se a sundal mi ruce z tváře.

„Já nevím,“ pípla jsem. Snažila jsem se na něj nedívat.

Bohužel neúspěšně.

„Můžu udělat něco, o čem jsem snil od našeho prvního setkání?“ zeptal se mě s otazníky v očích. Automaticky jsem přikývla.

Edward se ke mně pomalu nahnul a rty se lehce otřel o ty mé. Když viděl, že neprotestuju, začal být jistější. Chytil mou tvář do dlaní a já mu prsty zamotala do vlasů. Líbali jsme se něžně, ale přesto náruživě. Nevěděla jsem, že tyto dvě kombinace jdou dohromady.

Edward se odtáhl, až když mi došel dech. Čelem se opřel o mé a krásně se na mě usmál.

„Miluju obchod u paní Lover,“ zašeptal. Nechápavě jsem se na něj podívala a on mě lehce políbil.

„Nebýt něj, nikdy bych tě nepotkal,“ objasnil mi, když se opět odtáhl.

Nevěděla jsem, co mu na to říct. V Edwardově přítomnosti se mi to stávalo poměrně často.

„Zamiloval jsem se do tebe,“ zašeptal Edward, když viděl, že se nemám k odpovědi. Na tohle jsem však už odpověď znala.

„Já do tebe taky.“ Edward mě dlouze políbil a já věděla, že takhle to má být.

A tímto začal náš společný život. Později společná věčnost.


Můj názor znáte. Řekla bych, že se to pokračováním zkazilo.

Taky jsem chtěla říct, že kdybych tohle četla od někoho jiného, nelíbilo by se mi to. Ale záleží na vás. Se sebekritikou bych tu byla až do večera. :-D

Obchod u paní LoverSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Obchod u paní Lover 2. část:

 1 2 3   Další »
19.01.2012 [18:09]

MatikEsmeCullenTak to je KRÁSNE Emoticon To pokračovanie sa ti podarilo .. a žiadne také že s tým nie si spokojná ... Je to Krásne !!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26. makky7
15.01.2012 [8:25]

krásný Emoticon Emoticon Emoticon

25. Yriss
06.11.2011 [18:23]

YrissTo bola krása . Už tam chýbalo čosi pôvodné ale to čo pribudlo by si zaslúžilo desať hviezdičiek z piatich . Bells naňho myslí a myslí a až obchod kúpi Cullens family , aj ho tretne . Celá v rozpakoch s ním skončí v sklade uvažuje či ju nezabije ( to som sa skoro ušúľala od smiechu ) . Romantika so sladkým humorom a nakoniec ešte sladší bozk . Bolo to perfektné nech si hovoríš čo chceš . Bolo to krásne a jednoduché . Neviem čo ešte dodať . Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.10.2011 [12:06]

simi1918 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.10.2011 [19:45]

alicecullenhale2 Emoticon Emoticon Emoticon
to pokračovanie nám upresnilo tok myšlienok a tak vieme akým smerom sa uberali ak by sme to nevedeli predstavovali by sme si všetky hrôzy sveta... lebo to bolo niečo ako sad end a ja osobne viac ocením happy end... Emoticon naozaj vydarené... Emoticon

29.09.2011 [22:13]

KatarinaCullenNádheraaa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A nehovor, že nie, lebo by si klamala samú seba. Strašne sa mi páčilo ako ju zobral nabok a pobozkal Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Perfektné, píšeš veľmi pekne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12.09.2011 [7:12]

DeninaLoveProstě boží! Nevím co jiného na to napsat! Je to krásne a prosím nedělej se to co ostatní! Nestyď se za svou tvorbu a neříkej že se ti to nelíbí a že je to hrozné! My všichni vímě, že to je nádherné tak toho nech! Emoticon
Moc hezký! Jen by mě zajímalo jak to dopadlo s tím obchodem... Emoticon Emoticon Takové malé mini pokráčko by se šiklo! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Krásné! Emoticon

11.09.2011 [18:39]

kollart Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

08.09.2011 [21:17]

teresaterkavžyť to bylo úžasný...a vůbec nic si nezkazila....opravdu.....famózní.... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. lucka2010
08.09.2011 [17:13]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!