Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Soso177

Soso177

Soso177Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Sonča :D

Věk: 13

O mně: Keď som bola malá, spadla som v kočíku do jarku a roztrhla si peru, kde mám do dnes malú jazvičku.

Veľa vymýšľam, veľa píšem a veľa čítam. Najmä fantasty, ale aj príbehy zo života.
Chodím do školy v Rakúsku, kde mám každý deň deväť hodín, takže mi odpuste, že nepridám každý článok hneď na druhý deň.
Moja mama je šéfredaktorka časopisu, možno mám záľubu písaní aj po nej.
Mám o osem rokov mladšieho brata, ktorého občas naši až moc rozmaznávajú.
Zbožňujem sladký popcorn.

Písať som začala už ako malá a doteraz ma to baví. Na tento blog dávam svoje poviedky, lebo chcem nejakú odozvu, takže ak chcete, aby bola poviedka čo najskôr, komentáre sa veľmi cenia.

Inak zaraďujem sa do Jakeismu. Edwarda veľmi namám rada, ale znesiem ho.

Všetko ostatné, čo o mne potrebujete vedieť, je v mojich poviedkach.

Kontakt:

E-mail: Soso17777 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 46

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 8. 2011

Poslední přihlášení: 26. 10. 2016, 22:11

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Soso177

Poviedky od Soso177

Kapitolovky

/ Láska či závislosť? - dokončená / Hladina stúpa - rozpísaná / Bestseller - v príprave/ Definícia lásky - v príprave


Jednorázovky

/ Dieťa z vízie / Dieťa z vízie 2. časť / Neprišiel / Beštia / Dôležité pre Rosalie / Ako by to dopadlo


Drabble

/ Renesmé a Jacob - „dospeláci“ / Naozaj sme pre seba stvorení? / Vízie z minulosti


Nápady

Články:

 

Ty si moje všetko

Ty si moje všetkoBella a Edward sú ľudia, manželia a novopečení adoptívni rodičia malej Alice. Nazdávajú sa, že šťastnejší už byť nemôžu, a predsa sa Bella v noci zobudí na detský plač...

 

Ako by to dopadlo...

Ako by to dopadlo...... keby boli Edward a Bella obyčajní, šialene zaľúbení pubertiaci na tajnom rande v lese a o upírskom svete by nevedeli zhola nič? Lenže o niečom nevedieť neznamená, že to neexistuje... Príjemné čítanie.

 

Hladina stúpa - 18. kapitola: Lákavá nenávisť

Hladina stúpa - 18. kapitola: Lákavá nenávisťV tejto kapitola sa znova nachádzame vo Volterre, kde by nikdo nechcel stretnúť starých známych a kde je nenávisť rovnako výhodná ako lákavá.

 

Hladina stúpa - 17. kapitola: Nebezpečná podobnosť

Hladina stúpa - 17. kapitola: Nebezpečná podobnosťLein manžel a dcéry dorazia ku Cullenovcom bez toho, aby vedeli, čo ich čaká. Pia je veľmi citlivá na upírí pach. Ako to dopadne a kto je v ohrození?

 

Hladina stúpa - 16. kapitola: Dokonalá komplikácia

Hladina stúpa - 16. kapitola: Dokonalá komplikáciaV tejto kapitole sa dozviete, aké má Aro s Enrikom úmysly, prečo ho nezabije alebo prinajmenšom nie hneď a či bude Enrik ďalej vzdorovať. Tiež je prichystané jedno veľké prekvapenie. Či zlé alebo dobré, musíte posúdiť samy. Príjemné čítanie.

P.S. Dlho som neuverejnila žiadnu kapitolu, lebo som bola na dva týždne preč a nemala som internet. Dĺžka tejto kapitoly vám to snáď vynahradí. :)

 

Hladina stúpa - 15. kapitola: Tichá výstraha

Hladina stúpa - 15. kapitola: Tichá výstrahaAko pokračuje hľadanie Leinho manžela a jeho dvoch dcér po záhadnej rodine? Nechcem prezradiť veľa, takže sa nechajte prekvapiť. :) Príjemné čítanie.

P.S. Prepáčte, že som tak dlho nič neuverejnila, ale mala som zákaz počítača na viac ako tri týždne.

 

Hladina stúpa - 14. kapitola: To posledné, čo čakal

Hladina stúpa - 14. kapitola: To posledné, čo čakalV tejto kapitole sa dozviete, čo sa stalo s Enrikom a kto sú jeho únoscovia. Prečo si vybrali práve vlkolaka? Dokážu uzemniť jeho silu a teda aj nebezpečenstvo, ktoré pre nich predstavuje? Veď Lein syn sa len tak nedá... Prajem príjemné čítanie.

 

Hladina stúpa 13. kapitola: Neohľaduplný osud

Hladina stúpa 13. kapitola: Neohľaduplný osudČlovek mieni, osud mení, to je motto tejto kapitolky. Upíri uskutočnili svoj plán a Leah bude musieť zakročiť. Čo to ale znamená pre jej manžela, dcéry a premieňajúceho sa upíra?

 

Dôležité pre Rosalie

Dôležité pre RosalieRosalie žije ako upírka, ktorá sa stará o ľudské deti. Kto sú tie deti a prečo sú pre Volturiovcov také dôležité? Je Rosalie šťastná, alebo v jej živote stále niečo chýba?

 

Hladina stúpa - 12. kapitola: Odveta

Hladina stúpa - 12. kapitola: OdvetaLeah sa nemýlila, upírske opekačky nikomu neprejdu beztrestne. Oni tiež nie sú výnimka. Lenže upíri majú plán... Čítajte. :)

 

Hladina stúpa - 11. kapitola: Plánované riziko

Hladina stúpa - 11. kapitola: Plánované rizikoJe niečo horšie ako naplánovať riziko pre vlastnú rodinu?

 

Hladina stúpa - 10. kapitola: Naozaj to chceš?

Hladina stúpa - 10. kapitola: Naozaj to chceš?Enrik bude znova musieť urobiť ťažké rozhodnutie. Jeho najlepší kamarát sa premieňa na niečo, čo nenávidí a čomu nerozumie. Prajem príjemné čítanie.

 

Hladina stúpa - 9. kapitola: Prvýkrát vlkom

Hladina stúpa - 9. kapitola: Prvýkrát vlkomMyslím, že názov hovorí za všetko. Príjemné čítanie.

 

Hladina stúpa - 8. kapitola: Bledí zabijaci

Hladina stúpa - 8. kapitola: Bledí zabijaciTáto kapitola bude možno trocha brutálna. Z obyčajného basketbalového tréningu sa rýchlo stane niečo, čo si Enrik nikdy nepredstavoval ani v tých najhorších nočných morách. Príde Leah včas? A čo to všetko bude znamenať pre Enrika?

 

Hladina stúpa 7. kapitola: Naproti osudu

Hladina stúpa 7. kapitola: Naproti osuduLeah utekala pred svojou minulosť už príliš dlho a teraz sa jej bude musieť postaviť. Už nie je žiadna cesta späť. Leah môže urobiť len jediné - ísť svojmu osudu naproti.

 

Hladina stúpa - 6. kapitola: Zlé znamenie

Hladina stúpa - 6. kapitola: Zlé znamenieUž uplynulo jedenásť rokov odkedy sa Leah snažila svojho syna ochrániť pred nadprirodzenými vecami, ktoré mu zasahovali do života.
Doteraz si žili vcelku šťastný život, lenže všetko sa môže rýchlo zmeniť a to v podobe nového učiteľa biológie. Príjemné čítanie.

 

Hladina stúpa - 5. kapitola: Leino rozhodnutie

Hladina stúpa - 5. kapitola: Leino rozhodnutieAko sa zachová žena, ktorej syn tvrdí, že sa pozná s morskou pannou? Lenže Leah nie je tak úplne človek... Prajem príjemné čítanie.

 

Hladina stúpa - 4. kapitola: Odhalenie

Hladina stúpa - 4. kapitola: OdhalenieOdhaliť tajomstvo je riskantné. Môžete veľa stratiť, ale aj získať. Kapitola o Enrikovom rozhodnutí. V stávke je jeho česť, sľub a malá morská panna.

 

Hladina stúpa - 3. kapitola: Ľuďom sa nedá veriť

Hladina stúpa - 3. kapitola: Ľuďom sa nedá veriťKapitola o nepovolenom kamarátstve, o tajomstvách a predsudkoch morského sveta a dôležitá otázka. Dá sa ľuďom veriť?

 

Hladina stúpa - 2. kapitola: Tajomstvo hlbín

Hladina stúpa - 2. kapitola: Tajomstvo hlbínEnrika zachránila morská panna. Je skutočná? Čo od neho chce? Stelesňuje práve ona všetky tajomstá hlbín?

 

Hladina stúpa - 1. kapitola: Pomoc morskej panny

Hladina stúpa - 1. kapitola: Pomoc morskej pannyLeah odišla z La Push, aby začala nový život. Zaľúbila sa a vydala, prestala sa premieňať a má deti. Nikdy nechcela, aby mal ktokoľvek z jej rodiny niečo spoločné s nadprirodzeným svetom, z ktorého utiekla, no život na jej plány nedbal. Viac sa dočítate v mojej novej poviedke. (uverejnenú na moje narodeniny, tak ma potešte a čítajte)

 

Vízie minulosti

Vízie minulostiAlice vidí do budúcnosti. Bolo by také prekvapenie, keby dcéra jej netere videla minulosť? Tripple drabble (300 slov)

 

Beštia

Beštia„Zastav! Zastav a vysaď ma niekde. Stopnem si niečo alebo pôjdem pešo. Všetko lepšie ako byť s upírom...“ kričala Bella.

Scéna zo Súmraku. Jazda v aute z Port Angeles. Ako Belle došlo, že Edward je naozaj upír. A nebude jej to jedno, tak ako to poznáme.

 

Naozaj sme pre seba stvorení?

Naozaj sme pre seba stvorení?Tento double drabble (200 slov) - je o Edwardových myšlienkach, keď sledoval Bellu pri spaní. Dostala som chuť na klasiku. :) Príjemné čítanie.

 

Neprišiel

NeprišielChýbaš mi, láska. Potrebujem ťa, tvoja dcéra ťa potrebuje. Kde si? Prečo si neprišiel?

 

Dieťa z vízie 2. časť

Dieťa z vízie 2. časťČo presne Alice urobila, aby mohla získať svoje dievčatko? Ako reagoval Jasper? A čo rodina?

 

Dieťa z vízie

Dieťa z vízie Alice už dlhšie trpí pri pohľade na rozrastajúcu sa rodinu Renesmé Blackovej. Lenže čo ak existuje možnosť, ako by sa aj ona mohla stať matkou? A čo to dieťa z jej vízie?

 

Láska či závislosť 17. kapitola

Láska či závislosť 17. kapitolaA tu to máme - posledná kapitola. Dúfam že sa vám poviedka páčila. Tiež vás chcem poprosiť o nejaké komenty - váš celkový názor na poviedku. K tejto vám len poviem, že sa to konečne nejako rozuzlí a máte tam aj taký malý prídavok v podobe Leah. Užite si to. :)

 

Láska či závislosť 16. kapitola

Láska či závislosť 16. kapitolaV tejto kapitole to bude trochu napäté. Jacob obviňuje Nessie zo sebadeštruktívnych sklonov a ona pomaly prichádza na to, ako to celé vyriešiť. Je to predposledná kapitolka, tak nešetrite komentármi.

 

Láska či závislosť 15. kapitola

Láska či závislosť 15. kapitolaNessie na niečo prišla. Na niečo veľké. Ako ju to ovplyvní?

 

Láska či závislosť 14. kapitola

Láska či závislosť 14. kapitolaTáto kapitolka bude o tom, ako sa dokáže život pretočiť o 360 stupňov v priebehu pár minút. A nie raz. Som zvedavá, čo na to poviete.

 

Láska či závislosť 13. kapitola

Láska či závislosť 13. kapitolaTakže tu je ďalšia kapitolka. Prosím tých, čo ešte nezabudli na túto poviedku, aby mi zanechali nejaké komentáre. Blížime sa k záveru. Dozvie sa Renesmé prečo Embry prišiel a prečo sa správa čudne? Ako s tým súvisí Jacob?

 

Láska či závislosť 12. kapitola

Láska či závislosť 12. kapitolaTáto kapitola je z pohľadu Renesmé, ktorá bojuje sama so sebou a svojou bolesťou. Na návštevu príde Embry. Prečo prišiel? A ako bude Renesmé reagovať? Ako s tým súvisí Jacob? A čo Leah? Nemá to všetko na svedomí práve ona?

 

Láska či závislosť 11. kapitola

Láska či závislosť 11. kapitolaV minulom diele bola opísaná situácia u Cullenovcov, teraz sa pozrieme na Jacoba a jeho využitie voľného času. Pohľad Leah. Naozaj sú s Jacobom spolu?

 

Láska či závislosť 10. kapitola

Láska či závislosť 10. kapitolaTáto kapitola je o týždňoch, ktoré nasledovali, keď Nessie nechala Jacoba stáť s otvorenými ústami v lese. Ako to dopadlo s rodinou a ako s tým suvísí Leah? A čo Jake?

 

Renesmé a Jacob - dospeláci

Renesmé a Jacob - dospeláciTento tripple drabble (300 slov) je z pohľadu Belly a jej vnímania Renesméinho života. Akú má Nessie prácu? Čo robí Jacob? A čo na to Edward?

 

Láska či závislosť 9. kapitola

Láska či závislosť 9. kapitolaNess sa nepodaril jej plán zatajiť situáciu pred rodinou, ktorí už istotne niečo šípia. K tomu sa Jacob objavil skôr, ako dúfala. Dokáže ho oklamať pre jeho vlastné dobro? Stihne Jacob povedať Ness, čo k nej cíti?

 

Láska či závislosť 8. kapitola

Láska či závislosť 8. kapitolaRenesmé sa rozhodla, že s Jacobom skončí, aby ho od seba oslobodila. On jej chce povedať, čo k nej cíti. A akú úlohu si v tom zahrajú Cullenovci? Má Ness nejaký plán ako ich vyradiť z hry? Podarí sa?

 

Láska či závislosť 7. kapitola

Láska či závislosť 7. kapitolaDozvieme sa prečo Jacob Ness nepovedal, že ju má rád? Čo si o tom bude myslieť Leah? Bude s tým súhlasiť, alebo Jacobovi skoro odtrhne hlavu?

 

Láska či závislosť 6. kapitola

Láska či závislosť 6. kapitolaČo vlastne Leah od Jacoba chce? Pomôcť mu? A ako by to chcela urobiť? Uverí jej Jacob?

 

Láska či závislosť 5. kapitola

Láska či závislosť 5. kapitolaTáto kapitola je z pohľadu Leah. Kam išla, keď sa dorozprávala s Renesmé? Nad čím premýšľa? A ako to súvisí s Jacobom?

 

Láska či závislosť 4. kapitola

Láska či závislosť 4. kapitolaLeah odišla a nechala Renesmé s jej myšlienkami samú. Aké otázky ju budú najviac trápiť? Bude veriť tomu, čo jej Leah povedala?

 

Láska či závislosť 3. kapitola

Láska či závislosť 3. kapitolaAko sa Leah zmierila so svojou minulosťou? Aká je jej téoria o spútaní? Prečo je presvedčená, že Jacob a Nessie sa k sebe hodia?

 

Láska či závislosť - 2. kapitola

Láska či závislosť - 2. kapitolaPokračovanie mojej prvej zverejnenej poviedky. Ako sa Nessie dozvedela o pripútaní sa? Dozvie sa konečne o Jacobovej tajomnej minulosti? Ako s tým súvia Sam a Emily? Prezradí Leah aj niečo o sebe?

Dokončeno

Láska či závislosť - 1. kapitola

Láska či závislosť - 1. kapitolaRenesmé Cullenová žije šťastný a dokonalý život so svojou upírskou rodinou a partiou vlkolakov. Jacob je však čosi viac ako len priateľ. Záleží jej na ňom a myslí si, že sa zaľúbila. Lenže čo sa stane, keď zistí, že Jacob je k nej pripútaný? Je to vôbec láska? Nie je len zavislý od jej šťastia?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!