Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele SissaVampire

eclipse kiss


SissaVampire

SissaVampirePráva: Veterán

Reálné jméno: Sissa Rose Cullen

O mně: ...radšej nie, fakt.

Tí, čo ma nepoznajú, možu ľutovať. Tí, čo ma poznajú, už ľutujú.

Šialená červenovláska, shopaholic, upír-vegetarian :)

Twilight milujem až nezdravo, ale práve táto sága ma doviedla k písaniu. Moja najobľúbenejšia postava je Rosalie, o ktorej je väčšina mojich poviedok. Ak sa páčia, som naozaj rada, ak nie, vždy sa dá kliknúť preč.

Rosalie a Emmett sú pre mňa dokonalý pár snov <3

Keby som sa mala prirovnať k niekomu zo ságy, bola by to Rose. Nie kvôli kráse, ale skôr kvôli zložitej povahe.

*Za následky čítania mojich poviedok neberiem zodpovednosť :D.
**~~~ Team Rosalie ~~~**
===> Team Emmett <===

Kontakt:

E-mail: xoxo.blondies (zavináč) gmail.com

ICQ: 353035762ICQ status

Web: www.xoxo-blondies.blogspot.com

Statistiky:

Moje články: 72

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 7. 2009

Poslední přihlášení: 5. 1. 2022, 21:09

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od SissaVampire

Poviedky od SissaVampire

Kapitolovky: • Kam čert nesmie, pošle Rosalie – Aj diabol je anjelom • Príbeh Poloupírky  

Jednorázovky: Naveky spolu • Keby bolo keby – Rosalie’s story I,II,III • Keby bolo keby – Story of Esme I,II,III • Born to Die • Midnight Dare • (Never) Alone • All I’ve ever needed 

Drabble: Dokonalosť • Všetko najhoršie • Vianoce a Cullenovci • Anjel menom Rosalie • Problem? • Osudové stretnutie • „Bella, I envy you...“ • Keď tu nie si...

Paródie: Dobrú noc, Nessie

Články:

 

Keby bolo keby - Story of Esme IIl.

Keby bolo keby - Story of Esme IIl.„Nádych...“ povedal pokojným, no pevným hlasom a zhlboka sa nadýchol. V očiach som mala neprítomný pohľad a ani som sa nepohla. Cítila som, ako ma uprene sledovali veľmi jasné oči. Pokúsila som sa nadýchnuť, ale moje telo nespolupracovalo. Bezvládne som ostávala v kresle a moja myseľ a zdravý rozum boli rozletené na milión zúfalých častí.

 

Keby bolo keby - Story of Esme II.

Keby bolo keby - Story of Esme II.Nasledovali svadobné sľuby. Jeden druhého sme dojali k slzám tým najkrajším spôsobom. Všimla som si, že som nebola jediná, komu tiekli slzy. Pozrela som sa na svadobných hostí, z ktorých časť plakala od šťastia so mnou.

 

Keby bolo keby - Story of Esme I.

Keby bolo keby - Story of Esme I.Rozmýšľali ste už niekedy o tom, aké by to bolo, keby Esme našla svoje šťastie už počas ľudského života? Ako by dopadlo jej manželstvo s Charlesom Evensonom? A čo Carlisle Cullen? Očaril by šestnásťročné dievča tento dokonalý lekár? Alebo by to bolo všetko úplne inak? Keďže mám slabosť pre ľudské príbehy našich obľúbených upírov, musela som dať svoje myšlienky na papier. Aj keď je to jednorázovka, bude rozdelená do troch častí.

 

Príbeh Poloupírky - Prológ

Príbeh Poloupírky - PrológAhojte! Som späť! ;)
Pamätáte si na moju poviedku Kam čert nesmie, pošle Rosalie? Áno? Výborne! Páčila sa? Ešte lepšie! Je tu totižto druhá séria. :)
Po Edwardovom odchode rodina Cullenovcov opustila New York a tri čerstvo zosobášené zamilované páry začali žiť nový život. Časom sa ale veci menia... Malá poloupírka Bells vyrástla, Alice a Jasper sa po rokoch cestovania usadili a Rosalie s Emmettom sa rozviedli. Dvakrát. Ale napokon sa k sebe vždy vrátili.
O päťdesiat rokov sa Cullenovci vrátia do New Yorku, ale nič nie je ani zďaleka ako predtým. Čo vyrástlo z rozkošnej poloupírskej bábiky? Vzorné mladé dievča, alebo čistá rebelka? Ako sa dostane do Londýna, kde stretne záhadného muža menom Anthony Masen a čo sa medzi nimi udeje? Zmení jej život, alebo to všetko bude úplne inak ako sa zdá?
Pekné čítanie želá Siss.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - Epilóg

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - EpilógEmmett a ja sme boli od začiatku úplne iný prípad. Nenávideli sme sa a keby mi niekto pred časom povedal, že muž, ktorý mi zničil auto, šaty a kabelku, podvádzal ma a klamal mi, bude ten, koho si vezmem za manžela, asi by som ho poslala kade ľahšie. Dnes si neviem predstaviť život bez Emmetta. Niekedy nedokážem pochopiť, ako môžeme my dvaja tvoriť pár, no inokedy to dáva perfektný zmysel.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 44. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 44. kapitolaMohol som ju pozvať do luxusnej reštaurácie a požiadať ju o ruku pred ľuďmi, ale to je príliš ohrané. Mohol som to urobiť aj počas prestávky basebalového zápasu, kedy by sme sa objavili na veľkej obrazovke v strede štadióna, ale ani to sa mi nepozdávalo. Alebo dostať snubný prsteň do krvného obehu nejakého zvieraťa a potom ju nechať to zviera uloviť.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 43. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 43. kapitolaZnovu sme s Rose ostali samé a spomínali sme na začiatky nášho priateľstva. Bola som šťastná, že túto chvíľu môžem tráviť práve s ňou. O pár minút neskôr sme začuli príchod limuzíny, v ktorej sa viezli Jasper, Emmett a Edward. Všetko bolo pripravené, každý tu bol a obrad sa mohol začať.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 42. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 42. kapitolaVšetky pohľady sa stočili na mňa, ale moje oči nevideli nikoho iného, len Carlislea. Stál pred ozdobeným altánkom v čiernom smokingu a unesene na mňa hľadel. Bella prišla na koniec a Alice ju posadila na lavičku vedľa seba. Usmiala som sa a urobila som prvý krok vpred. Pomaly som kráčala v ústrety svojmu budúcemu manželovi a užívala som si každý moment.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 41. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 41. kapitolaZatvorila som kapotu a chrbtom som sa o ňu oprela. Och, čo budem teraz robiť?! Podľa všetkého ma Emmett prekukol. Vždy, keď sa mi pozrie do očí, mám pocit, ako by mi videl až do duše. Poza všetku pretvárku a celé divadlo... Ako keby sme boli nejak prepojení a rozumeli sme si aj bez slov.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 40. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 40. kapitola„Až po tebe,“ povedal Emmett, keď sme vychádzali na terasu. Práve teraz som bola rada za svoje obtiahnuté bedrové nohavice. Prešla som pred ním ladným krokom a zastala som pri zábradlí terasy.
„Odteraz budeš musieť počúvať mňa a ak urobíš nejakú hlúposť, budem taká zlá, že si budeš priať, aby si sa nikdy nenarodil!“ povedala som výhražne a on sa na mňa nevinne usmial.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 39. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 39. kapitolaMala som pocit, že tajne dúfal, aby som sa neovládla. Možno mu krivdím, ale moje pocity ma neklamú často. Určite Emmetta neprijme do rodiny. A čo ostatní? Carlisle a Esme vedia, ako mi ublížil...

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 38. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 38. kapitolaBežala som rýchlosťou svetla a nezastavovala som sa. Chcela som od všetkého ujsť, no niečo mi vravelo, aby som za ním túto noc šla. Možno to bol osud, ktorý si zo mňa v poslednom čase pekne uťahuje.

 

Pokuta

PokutaDouble drabble zo stresu a dlhého učenia na skúšky. Snáď vás Emmett zase raz pobaví. Pekné čítanie želá Siss.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 37. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 37. kapitolaPostavil sa na zadné, zreval a poškriabal ma ostrými pazúrmi. Cítila som to ako slabý dotyk a zasmiala som sa. Namiesto medveďa som si oproti sebe predstavila Emmetta a zvalila som ho na chrbát. Skočila som naň a jedným pohybom som mu zlomila väzy.

 

Dobrú noc, Nessie - I. časť

Dobrú noc, Nessie - I. časť

Vtipné rozprávky na dobrú noc pre Renesmee v podaní Jacoba, ktorý zamieňa hlavné postavy za členov rodiny Cullenovcov. 

Dnes tu máme prvý diel a s ním Rosalie. 

Dúfam, že sa poviedka bude páčiť a pobaví vás, ale za následky po prečítaní neberiem zodpovednosť. Pekné čítanie želá SissaVamp.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 36. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 36. kapitola„Si niečo ako anjel strážny?“ opýtala sa ma a na mojich perách sa zjavil krivý úsmev.
„Od anjela mám na míle ďaleko,“ povedal som a ona sklopila zrak.

 

All I've ever needed

All I've ever neededRosalie a Emmett tak trochu inak. Príbeh dvoch mladých, zamilovaných ľudí, ktorých krásnu budúcnosť prekazila vojna. Smútok nešťastnej Rosalie, ktorá navždy stratila svoju lásku.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 35. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 35. kapitola

„Možno pre Emmetta nie som dosť dobrá.“

„On nie je dosť dobrý pre teba,“ opravila som ju.

 

(Never) Alone

(Never) AloneOkolitý svet pre mňa neexistoval. Väčšinu času som upadala do stavu zombie, kde som sa nachádzala len ja a chmúrne myšlienky. Netušila som ako dlho to ešte vydržím a vedela som, že by som s tým mala niečo robiť. Nebolo to ľahké.

 

Keď tu nie si...

Keď tu nie si...Tripple Drabble
New Moon ~ Bella pár dní po odchode Edwarda

 

„Bella, I envy you..."

„Bella, I envy you...Eclipse ~ Tripple drabble ~ Rosalie a Bella
Začiatok mojej obľúbenej scény tretieho filmu - alebo, čo som robila minulú noc o pol druhej, keď som mala prestávku v učení. Snáď sa bude páčiť. Príjemné čítanie,
Siss :)

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 34. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 34. kapitola„Ty chceš, aby som sa do teba zamilovala?!“ opýtala som sa pobaveným tónom, ale v skutočnosti mi nebolo všetko jedno. Čakala som na jeho odpoveď a celá som pri tom tŕpla.

Emmett sa len zasmial a podal mi pohár šampanského.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 33. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 33. kapitola„Dobrú noc, Esme,“ povedal som láskavo. Naznačila, že mi neskôr zavolá a nenápadne mi poslala vzdušný bozk. Ach, ako ju len milujem. Najradšej by som si ju hneď teraz pritiahol k sebe a celú vybozkával, ale musím sa ovládať. Dnes mám ešte poslednú nočnú a potom budeme už len spolu.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 32. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 32. kapitolaKeď sme sa vrátili domov, bola už tma a ja som vo vile cítila vôňu ďalšieho upíra. Rýchlo som zbehla do obývačky a Jasper mi bol v pätách. Sedel tam Carlisle a Rosalie, ktorá keď ma zbadala, stratila reč. Prekvapene na mňa hľadela a ja som sa musela pousmiať.
„Tak už viem, ako je to s tou tvojou dokonalosťou!“ zasmiala som sa.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 31. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 31. kapitolaOstal som v našej vile sám – Carlisle bol u Esme a Rosalie bola niekde s Emmettom. Sadol som si do obývačky a nervózne som poklepkávala nohou na podlahu. Nevydržal som dlho v pokoji, tak som sa postavil a prechádzal som sa hore-dole po dome. V rukách som drvil svoj Samsung a čakal na hovor od Edwarda. Moje jediné prianie bolo, aby Alice bola v poriadku.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 30. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 30. kapitolaOdchádzali sme okolo pol štvrtej ráno, obaja obsypaní trbliekami, Jasper s party klobúčikom a ja s ružovým boa okolo ramien. Obaja sme sa hlasno smiali a boli sme dosť pripití. Jasper ale povedal, že cestu domov zvládne odšoférovať a mne sa to zdalo vtipné, tak som súhlasila. Nohy sa mi motali a uvedomila som si, že tequily, vína a šampanského som mala až príliš. Sadli sme si do auta a Jasper šliapol na plyn.

 

Midnight dare

Midnight dareJednorázovka, o ktorej som mala jasno, keď som na dovolenke sedela večer na balkóne a hľadela na odrazy mesačného svetla od hladiny mora. :)
Heidi, Demetri a ich odlúčenie... Dúfam, že sa bude páčiť.
Siss

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 29. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 29. kapitolaEmmett vybral náhrdelník zo škatuľky, postavil sa od stola a prešiel ku mne odzadu. Odhrnula som si vlasy na bok a on mi zapol retiazku. Jeho prsty sa nenápadne otreli o moju šiju a keby som bola človek, mala by som zimomriavky.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 28. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 28. kapitolaChutilo to trochu sladko a bolo to poriadne husté. Znovu ma striaslo a položila som pohár na stolík. Edward si sadol vedľa mňa a pohladil ma po ramenách.
„Prosím, povedz mi, že to nie je ľudská...“ hovorila som potichu.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 27. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 27. kapitolaAhojte, neviem, či si vôbec túto poviedku ešte pamätáte, ale dúfam, že áno. Dlho som nič nepridávala, lebo škola a priateľ mi zaberali viac času, ako som myslela. Ale konečne mám prázdniny, takže sa plánujem venovať písaniu oveľa viac ako doteraz. Dúfam, že sa kapitola bude páčiť. Sissa

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 26. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 26. kapitolaAhojte, véééľmi sa ospravedlňujem, že som tak dlhú dobu nič nepridala, ale mala som skúškové, potom mi začal nový ťažký quarter, potom ďalšie skúškové, ktoré už takmer končí, vo štvrtok mám ešte poslednú skúšku, no povedala som si, že musím napísať aspoň jednu kratšiu kapitolu. Dúfam, že sa bude páčiť, pokračuje pri rande Rosalie a Emmetta. :)
Pekné čítanie,
SissaVamp

 

Born to die

Born to dieKrátka jednorázovka o Esme a jej pocitoch chvíľu pred tým, ako skočila z útesu...

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 25. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 25. kapitola„Dobrý večer, slečna Haleová. Som veľmi rád, že ste prijali moje pozvanie a dnešný večer strávime spolu.“

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 24. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 24. kapitolaNervozita vo mne sa stupňovala priam zlovestným tichom medzi nami. Netušila som, čo bude nasledovať. Pritisla som si ruky na hruď a sklopila som pohľad. Carlisle na mňa nemo hľadel, no v jeho hlave sa určite prekrikovalo tisíce myšlienok. Zreničky mal rozšírené a v tvári neopísateľný výraz.

 

Osudové stretnutie

Osudové stretnutieAhojte, tu je jedno double drabble (200 slov) o Alice a Jasperovi ako výsledok môjho učenia sa na skúšky. :D Dúfam, že sa bude páčiť. Pekné čítanie, Siss.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 23. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 23. kapitolaZazvonila som na zvonček pri dverách a čakala, kým mi príde otvoriť. Po chvíli sa zjavil vo dverách v pásikavom svetríku a svetlých rifliach. Keď ma uvidel, takmer mu vypadli oči z jamiek. Celú si ma premeral, kým ja som sa zvodne usmievala a pohadzovala vlasmi.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 22. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 22. kapitolaAhojte,
konečne pridávam ďalšiu kapitolu, chcela som to spraviť už skôr, ale kamaráti mi pripravili nečakanú párty. Zajtra letím na Slovensko, tak na letisku budem mať určite čas čo-to napísať. Ďakujem za komentáre k predchádzajúcej kapitole, dúfam, že sa vám bude páčiť aj táto, aj keď je skôr taká oddychová. Pekné čítanie, Siss.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 21. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 21. kapitolaAhojte, minulú noc som nestrávila nad ústavným právom, ako som chcela, tak som radšej napísala ďalšiu kapitolu. Dúfam, že sa bude páčiť... Enjoy. Má názov Návšteva. Siss

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 20. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 20. kapitolaAhojte,
našla som si chvíľu času a dokončila som 20. kapitolu. Dúfam, že sa bude páčiť, aj keď pár posledných kapitol ostalo bez komentára, tak neviem, či mám písať ďalej...
Pekné čítanie, Siss.

 

Problém?

Problém?Ahojte, tak si píšem esej do školy, keď zrazu dostanem blbý nápad, ktorý ma proste donútil otvoriť nový dokument vo Worde a hodiť to na papier. No a tak vzniklo toto trolling double drabble (200 slov). Problém? :D (Baseball)
Pekné čítanie, Sissa.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 19. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 19. kapitolaAhojte, túto kapitolu som písala včera, vlastne dnes, o pol tretej ráno, keď som sa vrátila z Breaking Dawn 2. Bolo to úplne úžasné, normálne som sa rozplakala :'). Na túto kapitolu nie som nijak hrdá, dôležitý je len koniec. Do konca týždňa by som možno mohla pridať ešte jednu, keďže už mám po skúškach a tento týždeň mám viacmenej voľno. Siss:)

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 18. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 18. kapitolaVždy som túžila po nadpozemskej kráse a to sa mi splnilo. Jediné, čo mi chýba, je láska. Priznám si to, ale čo je to láska k mužovi, keď mám svoju dokonalosť, obdiv, nákupy, šperky, peniaze... Nič viac si nemôžem priať a necítim, že by mi v živote niečo chýbalo...

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 17. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 17. kapitolaPred časom by som na nič takéto ani nepomyslela a teraz by som sa zobúdzala v cudzej posteli s cudzím chlapom po divokej žúrke. Je pozoruhodné, ako dokáže láska človeka zmeniť. No teraz je na rade Rosalie... Kedy stretne lásku svojho života? Kedy sa zamiluje a pochopí, čo znamená láska? Prajem jej to, aj keď si nie som istá, či to ona vôbec chce. Obávam sa, že nie.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 16. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 16. kapitolaPokračovala som na schodoch a keď som bola takmer na vrchu, z dverí vybehol vysoký tmavovlasý muž a silno do mňa narazil. Moja kabelka mi vyletela z ruky a dopadla na kamenné schody.

„Čo ste slepý?“ vyletela som naňho, hneď ako som si uvedomila, že moja nová čistá biela Guess kabelka bude teraz celá špinavá a možno sa mi v nej rozbilo zrkadlo.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 15. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 15. kapitolaNajlepší salón krásy v New Yorku momentálne praskal vo švíkoch. Toľko spolužiačiek pokope som nevidela na žiadnej prednáške ako práve tu a teraz. Všetky sme sa chystali na promócie a večierok. Vedľa mňa sedela Alice a jej hairstylista Nicolas jej pripínal príčesky. Samozrejme, že ako upírka som sa mohla učesať aj doma, ale už sme sa s Alice dohodli, že pôjdeme do salónu spolu a ja som to nechcela kaziť. Manikúru som mala hotovú a líčenie ma čaká hneď po vlasoch.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 14. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 14. kapitola„Nechoď,“ šepla som a otočila som sa za ním. Carlisle zastal a ja som k nemu podišla. Otočil sa na mňa a ja som sklopila zrak.
„Mohli by sme sa porozprávať, alebo tak...“ povedala som ticho a dúfala, že tu so mnou ostane.
„Porozprávať, alebo tak,“ zopakoval šeptom, vzal si moju tvár do dlaní a nežne ma pobozkal na pery.

 

Blond disaster alebo dve ryšavé bloncky a Cullenovci - 8. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Blond disaster alebo dve ryšavé bloncky a Cullenovci - 8. kapitolaAhojte, po dlhom čase nová kapitola! Dúfam, že si poviedku ešte pamätáte, hihi. Takže dneska tu máme odhalenie pár Edwardových tajomstiev a ranný rozhovor. Pekné čítanie želajú Sissa a Bobo.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 13. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 13. kapitolaRozhliadol som sa okolo seba a bolo tu veľa ľudí a vydýchaný vzduch. Odpil som si z pohárika a položil som ho pred seba. Pozrel som sa na hodinky a už bolo niečo po druhej. Rosalie sa bavila niekde v dave a ja som tu sedel sám. Myslel som si, že keď s ňou pôjdem do klubu, bude sa mi venovať a bude ma znovu vidieť tak, ako keď sme boli spolu. Ach, asi to už vzdám... Nemá cenu trápiť sa kvôli žene, ktorá na mňa kašle...

„Ahoj, si tu sám?“ začul som spoza seba tenký hlas a otočil som sa na barovej stoličke.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 12. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 12. kapitolaAhojte! Zmaturovala som a skončila som! :D Dopísala som ďalšiu kapitolu a dúfam, že sa bude páčiť. Viem, že to trvalo dlho, ale dôvodom boli maturity. Dnešná kapitola je prevažne o Carlisleovi a Esme. Samozrejme, Rosalie sa nezaprie a dostane sa do problémov. Pekné čítanie želá Siss.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 11. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 11. kapitola„Carlisle,“ začala som nesmelo. „To pozvanie na večeru ešte platí?“
„Samozrejme!“ povedal šťastne. Videla som v jeho očiach radosť a spadol mi kameň zo srdca. Toľko som nad tým rozmýšľala.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 10. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 10. kapitolaAhojte, je tu desiata kapitola, aké okrúhle číslo. :) Dozviete sa, ako dopadol večierok a prvé stretnutie Esme s Rosalie a Edwardom. Prečo sa chce Rosalie odsťahovať? Edwardovi chýbajú časy minulé a chcel by to s Rose skúsiť ešte raz. Poteším sa každému komentáru, aj smajlíkom. Pekné čítanie želá Siss. :)

 

Keby bolo keby - Rosalie's story lll.

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Keby bolo keby - Rosalie's story lll.Ahojte, je tu tretia - a teda posledná - časť mojej jednorázovky o Rosalie. Je to vyvrcholenie celého príbehu, udeje sa tu veľa vecí. Royce ukáže svoju pravú tvár, Rosalie zistí, že sa veľmi mýlila a čo má s týmto všetkým spoločné Emmett? Skončí sa všetko dobre, alebo práve naopak?

Pekné čítanie želá Siss. :)

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 9. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 9. kapitolaNevedela som, ako reagovať. Na jednej strane som bola šťastná, lebo na mňa nezabudol a chce ma znovu vidieť. Na druhej strane som mala nehorázne výčitky svedomia. Ako som mohla? Ani mi nenapadlo, že by mohol riešiť niečo dôležité a urobila som unáhlený záver. Bez rozmýšľania som sa vyspala s iným a ani si to nepamätám. Čo som to zase urobila?! Nezaslúžim si Jaspera...

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 8. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 8. kapitola„Dopekla, Rosalie, čo ty vieš o láske?! Bola si už niekedy zamilovaná? Milovala si niekedy niekoho?!“ vybehla po mne.

Áno. Asi...

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 7. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 7. kapitolaNetuším, aké plány s ňou Jasper má, ale láska na celú večnosť to nebude. Skôr či neskôr si všimne že neje, nepije, nespí, nestarne, nemôže chodiť von keď svieti slnko... Vtedy nastanú komplikácie. Hádky, vysvetľovania a nakoniec rozchod. Preto si nezačínam s ľuďmi žiadne vážne vzťahy. Nemajú predsa budúcnosť...

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 6. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 6. kapitolaRútila som sa ulicami nočného New Yorku a stále som pridávala plyn. Bola som maximálne vytočená a ignorovala som všetky predpisy cestnej premávky. Preletela som na červenú a cez dve plné čiary som prešla do druhého pruhu. Začula som za sebou zvuk policajných majákov a stlačila som plynový pedál až na podlahu. Zaostávali za mnou a ich zvuk bol stále slabší a slabší...

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 5. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 5. kapitolaDlhé karamelové vlasy jej spadali do polovice chrbta a ako kráčala, veľké vlny sa jej hojdali zo strany na stranu. Kráčala v čiernych lodičkách na vysokom opätku a pôsobila veľmi sebaisto. Mala krásnu, zaoblenú postavu a anjelskú tvár. Krémová blúzka a čierna sukňa so zvýšeným pásom zvýrazňovali jej prednosti. Pohodila vlasmi a zmyselne si zahryzla do pery.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 4. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 4. kapitola„Rose, ty nie si bezcitná.“ Zasmiala sa Alice. „Len dokážeš dať mužovi pocítiť, ako ti na ňom nezáleží. To je lepšie, ako keby si mala byť naivná a od všetkého si niečo sľubovať.“

 

Blond disaster alebo dve ryšavé bloncky a Cullenovci - 7. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Blond disaster alebo dve ryšavé bloncky a Cullenovci - 7. kapitolaAhojte, sme radi, že sa predchádzajúca kapitola páčila! Dúfam, že sa bude aj táto, aj keď sa v nej nič nedeje. Ďakujeme za všetky komentáre, veľmi potešili! Cullenovcom príde list... Od koho? Súvisí to nejako s blonckami? Pekné čítanie želajú Šialené Bloncky. :D

 

Blond disaster alebo dve ryšavé bloncky a Cullenovci - 6. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Blond disaster alebo dve ryšavé bloncky a Cullenovci - 6. kapitolaAhojte, po nehorázne dlhom čase sme späť s našou paródiou Blond Disaster! Áno, áno, zase sa v škole nudíme, tak píšeme... čo z toho, že maturujeme, sranda musí byť! Neviem, či si na túto paródiu ešte pamätáte, ale to blonckám nevadí, haha! Táto kapitola je dosť dlhá a pribudnú tu dve nové postavy. Tak príjemnú zábavu želajú dve šialené blonďaté slečny :D.

 

Keby bolo keby - Rosalie's story ll.

Keby bolo keby - Rosalie's story ll.Ahojte, je tu druhá časť mojej jednorázovky o Rosalie. Ďakujem za komentáre k predchádzajúcej časti a dúfam, že sa vám bude páčiť aj táto. Rosalie oznámi Roycovi, že je tehotná, ako to Royce prijme? Bude teda naozaj skvelý manžel, alebo to pred Rose len istý čas hral? Rosalie sa na plese zoznámi s istým mužom, na ktorého nebude vedieť zabudnúť... A veľa iného. Pekné čítanie želá Siss.

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 3. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 3. kapitolaAhojte, po dlhšom čase pridávam ďalšiu kapitolu. Ďakujem za komentáre k predchádzajúcej, holky máte pravdu, Rosalie je v prvých kapitolách na zabitie! :D A inak to nebude ani v tejto, ale myslím, že horšie ako tu, to už nebude. Tak dúfam, že sa vám to bude páčiť a ak nie, snáď ma "nezakillerujete" za ten dej a to šialenstvo, čo sa tu odohráva. Pekné čítanie želá Siss. P.S. Pribudne nám tu jedna nová postava. :)

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 2. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 2. kapitola„Nemôžem tomu uveriť,“ začala Alice. „Je to tvoj brat, no vôbec sa na seba nepodobáte. Spoločný máte akurát dokonalý vzhľad, ale inak nič...“ Zachichotala som sa a kráčali sme ďalej.

 

Keby bolo keby - Rosalie's story l.

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Keby bolo keby - Rosalie's story l.Rozmýšľali ste už niekedy o tom, aké by to bolo, keby Rosalie zostala človekom? Ako by to dopadlo, keby sa vydala za Royca, mala by naozaj taký rozprávkový život? Aké by to bolo, keby bolo keby... Táto myšlienka mi napadla nedávno a musela som napísať túto jednorázovku. Aj keď je to jednorázovka, bude rozdelená do troch častí. V prvej bude len svadba a... veď si prečítate. :) Už vám je asi jasné, podľa mojich poviedok, kto je moja najobľúbenejšia postava. Dúfam, že sa vám to bude páčiť. Pekné čítanie želá Siss. :)

Dokončeno

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 1. kapitola

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - 1. kapitolaAhojte, je tu prvá kapitola tejto poviedky. Bude to len taký úvod, Rosalie vám porozpráva o svojej minulosti... Dúfam, že sa bude páčiť. Sissa

 

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - Prológ

Kam čert nesmie, pošle Rosalie - Aj diabol je anjelom - PrológAhojte, prinášam vám novú poviedku! Tentokrát bude hlavnou hrdinkou krásna upírka Rosalie Lillian Hale. Rosalie je upírka už pätnásť rokov a svoj život si užíva naplno. Býva v New Yorku s Edwardom a Carlisleom. Rosalie a jej najlepšia kamarátka Alice žijú vo svete zábavy, módy, peňazí a sexu. Neriadia sa žiadnymi pravidlami, okrem jedného - nesmú sa zamilovať. Ale čo sa stane, ak do New Yorku príde Rosaliin nevlastný brat Jasper? Alice sa do Jaspera bezhlavo zamiluje, ako to pôsobí na kamarátstvo s Rosalie? Ako zmení Carlisleovi život nová riaditeľka nemocnice? Čo sa stane, keď sa v Rosaliinom živote objaví dokonalý muž jej snov? Poruší pravidlo a zamiluje sa? Ale on tú pravú už dávno našiel. Až vtedy nastanú komplikácie a jej život sa od základov zmení... Prológ je písaný z pohľadu Rosalie. Ak si ho prečítate, nechajte mi, prosím, aj komentár, aby som vedela, či mám v poviedke pokračovať. Pekné čítanie želá Sissa.

 

Anjel menom Rosalie

Anjel menom Rosalie Ahojte, je tu môj prvý tripple drabble (300 slov), aj keď pôvodne to mal byť len obyčajný drabble. Raz som z ničoho nič dostala nápad... Čo si myslel Emmett o Rosalie, keď ju prvýkrát uvidel? Vravel, že vyzerá ako anjel, ale dostal sa naozaj do neba? Pekné čítanie želá Sissa.

 

Vianoce a Cullenovci

Vianoce a CullenovciAhojte, keďže sú Vianoce, dostala som malý nápad na vianočné drabble (100 slov). Ako asi vyzerajú Vianoce u Cullenovcov? Písané je to z pohľadu Carlisla. Dúfam, že sa vám to bude páčiť. Merry Christmas želá SissaVampire. :)

 

Všetko najhoršie

Všetko najhoršieAhojte, prichádzam s novou drabble poviedkou (double drabble - 200 slov). Téma E+B je pre mňa neobvyklá na písanie, vlastne toto je moja prvá poviedka čisto o tomto páriku. Naozaj neviem, či sa vám bude páčiť. Keďže ja tiež dnes oslavujem 18-ku a tiež sa mi stalo niečo podobné, rozhodla som sa napísať toto drabble. Dúfam, že sa vám to bude páčiť a necháte mi komentár. Pekné čítanie želá Siss.

 

Dokonalosť

DokonalosťAhojte, z ničoho-nič som dostala nápad a pokúsila som sa napísať drabble poviedku - je to moja prvá. O tom, ako asi sa cítila Rosalie, keď sa prvýkrát po premene uvidela v zrkadle. Vtedy ešte nevedela, že upíri nemôžu mať deti. Dúfam, že sa vám to bude páčiť. (200 slov)

 

Naveky spolu

Naveky spoluAhojte :) dneska som bola celý deň doma, tak som napísala túto jednorázovku :) Potrebovala som trošku pauzu od My true story... Je to krátka lovestory Cloe a Justina. Cloe sa presťahuje s rodinou do Londýna, kde stretne Justina. Ako sa k sebe budú správať? A ako to vlastne skončí? Pekné čítanie želá, SissaVampUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!