Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele NissiBell

NissiBell

NissiBellPráva: přispěvatel

Bydliště: ČR

Věk: 15

O mně: Začala jsem psát asi před dvěma lety. Moje první tvorby byly HODNĚ dětinské. S psaním jsem chtěla přestat. Opravdu moc mě bavilo psát, ale i já sama jsem věděla, že to není nic moc. V tu dobu jsem, už kolem sebe pořád viděla nápisy: NOVINKA! 4. díl twilight sagy ROZBŘESK. Vůbec jsem nevěděla, co to je a přišlo mi to, až komické, jak kolem toho všichni šílí. Pak mi kamarádka půjčila první díl (knihu) a já si okamžitě příběh naprosto zamilovala. Četla jsem ty knihy stále dokola a nikdy mě to neomrzelo. Nakonec jsem náhodou našla tuhle stránku, když jsem jen tak blbla na netu. Začala jsem si číst povídky ostatních a komentovala jak divá. Obdivovala jsem ty holky, které dokázaly stvořit tak krásné příběhy. Zkusila jsem štěstí a sepsala jeden díl. Byla jsem naprosto nadšená, když jsem uviděla 14 komentářů a všechny byly pozitivní. Nadšeně jsem se pouštěla do psaní dalších a dalších kapitol a stále mám ten nádherný pocit, když u svých článků vidím, že se vám to líbí. To právě vy jste mi dali zase chuť psát a zase cítím to štěstí, když něco píšu. Děkuji vám za to...

Kontakt:

E-mail: evik.konec (zavináč) gmail.com

Web: nissibell.webnode.cz/

Statistiky:

Moje články: 69

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 11. 2010

Poslední přihlášení: 6. 12. 2014, 09:41

Shrnutí povídek:

 

Povídky od NissiBell

Povídky od NissiBellPovídky na pokračování: Neštvi mě, Nessie! (dokončeno) // - Lovkyně lovců (pozastaveno) // - Hledači pokladu (pozastaveno) // - Zmatení upíři aneb Hra na lidi (rozepsaná) // - Božská Bella (dokončená) // - Skrze zpěv (rozepsaná) -//- Jednodílné: - Ten, který prosil hvězdy - // - 10 důvodů proč tě nenávidím - // - Mrcha Tanya, nebo snad ne? Drabble: - Odkaz Renesmé - // - Smrtonosné vidiny Poezie: - Šedá myška

Články:

 

Božská Bella - 11. kapitola

Božská Bella - 11. kapitola Po dlouhé době přidávám další a tím i poslední kapitolu. V této kapitole jde především o setkání upíra a bohů. A odpustí Edward Belle?

 

Skrze zpěv - 4. kapitola

Skrze zpěv - 4. kapitolaPrůběh první hodiny divadla, trocha zpěvu, hádka s Edwardem a další problémy. :)

 

Skrze zpěv - 3. kapitola

Skrze zpěv - 3. kapitolaOmlouvám se za zdržení. Ke kapitole... Pokračování Bellina dne ve škole, plus jedna mimoškolní aktivita. Původně tam sice neměla být, ale hodí se mi to tam :D

 

Božská Bella - 10. kapitola

Božská Bella - 10. kapitolaZáchrana Edwarda se trošku zvrtla. Přijde někdo na pomoc zoufalé bohyni, nebo bude unesena Amorem?

 

Božská Bella - 9. kapitola

Božská Bella - 9. kapitolaOmlouvám se za čekání. Nicméně přináším pokračovaní. Snad se bude líbit.
Povídka obsahuje především rozhovor Amora a Edward, ale reakci Belly na Edwardovo zmizení.

 

Skrze zpěv - 2. kapitola

Skrze zpěv - 2. kapitolaBelliny nákupy s Alice a první den ve škole. A setkání s Edwardem :)

 

Skrze zpěv - 1. kapitola

Skrze zpěv - 1. kapitolaBella je celosvětová popová hvězda. Avšak po smrti svých rodičů už dále zpívat odmítá a přestěhovává se do malého městečka Forks, kde nikdo neví, kdo to je. Bella žije život normální středoškolské dívky. Ale co když Edward náhodou uslyší Bellin zpěv? Zamiluje se školní idol do uzavřené, smutné a nevýrazné dívky? Bude mít tento příběh šťastný konec?

 

Božská Bella 8. kapitola

Božská Bella 8. kapitolaPřináším další pokračování. Tentokrát nás čekají pohledy Belly a Edwarda. Začínáme mířit do finále.

 

Božská Bella 7.

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Božská Bella 7.Početí dítěte a odchod Belly.

 

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 6. kapitola

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 6. kapitolaTak, co to bude tentokrát? Edward se s Bellou opět usmíří, ale zároveň nás čeká rozhovor a první společná noc v hotelu a Edward se nám také trošku podřekne.

 

Mrcha Tanya, nebo snad ne?

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Mrcha Tanya, nebo snad ne?Ve většině povídek je Tanya ta zlá a škodolibá, ale co vlastně víme o jejím životě? O její celoživotní lásce a o spoustě bolesti, kterou jí způsobil Edward? A je Edward opravdu takový andílek? Nahlédneme tedy na chvíli do mysli Tanyi a její verze zamilovaného, ale bolestného příběhu.

 

Božská Bella - 6. kapitola

Božská Bella - 6. kapitolaJak vlastně vypadají Belliny rozhovory s bohy? Tahle kapitola vám ukáže něco z minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

 

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 5. kapitola

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 5. kapitolaČeká vás odjezd do Itálie a setkání s jistou osobou + žárlivá scénka Edwarda.

 

Božská Bella - 5. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Božská Bella - 5. kapitolaMenší hádka s Amorem a Bellin první pokus. Vyjde to? :)

 

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 4. kapitola

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 4. kapitolaV této kapitole se moc nic zásadního neděje. Hádka s Edwardem a opití v baru s Emmettem. Edward má trošku slabou chvilku, takže se chová jako svatoušek, ale nenechte se zmást, zas tak hodná nebudu. :D Tešte se na pokráčko.

 

Božská Bella - 4. kapitola

Božská Bella - 4. kapitolaPřidávám další kapitolu. Mně osobně připadá trochu nudná, ale jde tam především o pochopení Amora a Edwarda. Snad se bude líbit.

 

Smrtonosné vidiny

Smrtonosné vidinyPo odchodu Edwarda. (100 slov)

 

Božská Bella - 3. kapitola

Božská Bella - 3. kapitolaKdo je ten nezvaný host? A do jakých problémů se zase Bella namočí? Řeknu to jednoduše - ani já sama nevím, jak tohle skončí. :D

 

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 3. kapitola

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 3. kapitolaTěšte se na hraní páru ve škole, hádku, další sázku a spojenectví.

 

Božská Bella - 2. kapitola

Božská Bella - 2. kapitolaKde se Bella probrala a kam se dostane? A jak na ni bude reagovat Edward?

 

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 2. kapitola

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 2. kapitolaSetkání s Cullenovými, Tanyou a taková menší dohoda. Snad se bude líbit... :) Omlouvám se, že jste museli dlouho čekat. :) Pokusím se polepšit.

Dokončeno

Božská Bella - 1. kapitola

Božská Bella - 1. kapitolaBella, je pravou Diovou dcerou. Žije na Olympu a touží po opravdové lásce. Na Olympu však není nikdo, pro koho by Bella chtěla otevřít své srdce a na Zem je bohům vstup zakázán. Co se stane, když Bella neuposlechne zákaz a vydá se na Zemi hledat pravou lásku? (Omlouvám se za extrémní krátkost kapitoly, normálně píši něco kolem 2000 slov, ale tohle je spíš uvedení do děje.)

 

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 1. kapitola

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - 1. kapitolaČeká vás návštěva Charlieho a myslím, že se na příště budete hodně těšit. :)

 

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - prolog

Zmatení upíři aneb Hra na lidi - prologAbyste pochopili příběh, tak musíte znát jednu podstatnou věc. V téhle povídce se upíři navzájem nepoznají. Necítí pachově rozdíl mezi člověkem a upírem. Příběh se bude střídat mezi pohledy Edwarda a Belly. (Prolog je z pohledu nikoho) Bella a Edward spolu vyrůstali a byli naprosto nerozluční, ale pak se Bella přestěhovala a po několika letech se i stala upírkou. Přijíždí do Forks a setkává se s Edwardem. Jak budou na sebe reagovat? A co má s povídlou společná název?

 

Lovkyně lovců 3. kapitola

Lovkyně lovců 3. kapitolaPo dlouhé době - za kterou se moc omlouvám - přidávám další dílek. Jde především o rozhovor s Edwardem a případné Bellino rozhodnutí. Jen jedno upozornění, možná to vypadá, že Bella okamžitě podlehla Edwardovu kouzlu, ale s tím si ještě několik kapitol počkejte. Protože Bella se, stejně jako já, nikdy nevzdává. :)

 

10 důvodů, proč tě nenávidím

10 důvodů, proč tě nenávidímPříběh je vyprávěn z pohledu Belly. Vypráví o vztazích s Cullenovými a především o školním děvkaři Edwardovi. Jak jejich nenávist dopadne?

 

Šedá myška

Šedá myškaPřicházím se svou první poezií. Celá básnička z neutrálního pohledu. Je o Belle a o jejích pocitech, ještě před dobou kdy se nastěhovala do Forks. No doslova, když byla šedá myška. (Báseň není celkově můj výtvor, tvořily jsme ji s mou kamarádkou, která však není na tomto blogu.)

 

Odkaz Renesmé

Odkaz RenesméMůj první drabble (100 slov). Drabble je o porodu Renesmé tak, jak ho neznáme.

 

Neštvi mě, Nessie! 31. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Neštvi mě, Nessie! 31. kapitolaTouhle kapitolou povídka končí. Jak dopadne střet mezi Arem a Cullenovými? A vyplní se Bellin sen? (Dávám omezení, kvůli drastickým scénkám.)

 

Neštvi mě, Nessie! 30. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 30. kapitolaTento dílek je předposlední, příštím celou povídku ukončím. Tak si ho vychutnejte. Čeká vás svatba. :)

 

Neštvi mě, Nessie! 29. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 29. kapitolaČeká vás jedno malinké překvapení. (Ale opravdu malinké.) A přípravy na svatbu. :)

 

Neštvi mě, Nessie! 28. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 28. kapitolaSetkání Edwarda a Belly. A jedno malinkaté překvapení :D

 

Neštvi mě, Nessie! 27. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 27. kapitolaČeká vás ples a Bella někoho potká v divokých pralesích. :) Snad se bude líbit.

 

Neštvi mě, Nessie! 26. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 26. kapitolaPřidávám další. Co zase provede Bella? A potrestá ji Aro?

 

Ten, který prosil hvězdy

Ten, který prosil hvězdyJednoduchý začátek. Bellu ve Volteře zabili. Vše se zdá být ztraceno, ale co když se do osudu vloží nevinné hvězdy? (Je to krátké, mělo to být původně drabble, ale nakonec je z toho malinkatá jednorázovka. Snad se bude líbit.):)

 

Hledači pokladu - 3. kapitola

Hledači pokladu - 3. kapitolaČeká vás rozhovor Belly a Edwarda a také mnoho promarněných životů.

 

Neštvi mě, Nessie! 25. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 25. kapitolaBella se dostává do Volterry a Edward je zcela zmaten... To je asi definice téhle kapitoly. Snad se bude líbit.
Vaše NissiBell. :) (Do pátku asi nic nového nevydám, odjíždím na švp.) :)

 

Hledači pokladu - 2. kapitola

Hledači pokladu - 2. kapitolaČeká vás dvojtý pohled. Co se plánuje za událost? Jaký má Edward názor na Bellu? Do čeho se Bella zase namočí a bude potrestaná? :)

 

Neštvi mě, Nessie! 24. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Neštvi mě, Nessie! 24. kapitolaKdopak je Esmé? A co zase provede Bella?

 

Neštvi mě, Nessie! 23. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 23. kapitolaPřibývá další problémek. :D

 

Neštvi mě, Nessie! 22. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 22. kapitolaČeká vás dvojtý pohled. Dočká se konečně Bella trošky štěstí?

 

Neštvi mě, Nessie! 21. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 21. kapitolaMinulý kratší dílek, vám vynahrazuji trochu delším. Splní se Belliny noční můry?

 

Neštvi mě, Nessie! 20. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 20. kapitolaTak, už jsem u dvacítky! Wow! Nikdy bych nevěřila, že to dotáhnu tak daleko. Děkuji vám, že se mnou máte trpělivost. :) Přidávám teda pohled Edwarda. Jak celou situaci vidí on? :) (Omlouvám se za kratší délku.) :)

 

Neštvi mě, Nessie! 19. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 19. kapitolaDočkáte se dvojtého rande. :)

 

Neštvi mě, Nessie! 18. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 18. kapitolaKdo je asi staronová postava?

 

Neštvi mě, Nessie! 17. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 17. kapitolaDočkáte se trochu sblížení s Nessie a objeví se nová postava.

 

Lovkyně lovců 2. kapitola

Lovkyně lovců 2. kapitolaPřidávám další díleček. Trošičku Edwarda potrápíme, co myslíte? :D

 

Neštvi mě, Nessie! 16. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 16. kapitolaPřešli jsme tu hádavou část a odteď se to bude jen zlepšovat. :)

 

Neštvi mě, Nessie! 15. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 15. kapitolaPřidávám další dílek. Doufám, že jsem moc nezklamala. Takže co se stalo potom?

 

Lovkyně lovců 1. kapitola

Lovkyně lovců 1. kapitolaPo dlouhé době opět přidávám další díl. Doufám že se bude líbit. :)

 

Hledači pokladu - 1. kapitola

Hledači pokladu - 1. kapitolaBella je poloupírka. Je dcerou kapitána pirátské lodi. Její otec ji vezme na výpravu za pokladem. Cesta na tajuplný ostrov je ale nebezpečná a při jedné z bouří je kapitán (a Bellin otec) utopen v záludném oceánu. Bellu posádka odmítá, poslouchat, a tak vymyslí plán, který ji však prokoukne jeden z námořníků (Edward). Společně tedy čelí posádce a hledají ostrov s pokladem. Najdou ho? A vydrží jejich láska? P.S.: Díly budu přidávat trochu pomaleji. Chci především psát mou povídku Neštvi mě, Nessie! :D

 

Neštvi mě, Nessie! 14. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 14. kapitolaV tomhle dílku se dozvíte, odkud že se to Derek vlastně vzal a také vás čeká malinké překvápko. :D Vaše NissiBell. (Omlouvám se, že podobu Dereka přidávám až teď. Nějak jsem na to zapomněla.)

 

Neštvi mě, Nessie! 13. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 13. kapitolaKdo je tajemná postava? A jak bude reagovat Edward? P.S.: Budu ráda, když se aspoň kouknete na můj nový výtvor: Hledači pokladu. A zanechte komentík. :)

 

Neštvi mě, Nessie! 12. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 12. kapitolaV tomto dílku začíná rivalita a příchod nové a důležité postavy. Snad se bude líbit. :)

 

Neštvi mě, Nessie! 11. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 11. kapitolaČeká vás vaření, žárlivost a vyznání citů. Snad zaujme. :) Vaše NissiBell.

 

Neštvi mě, Nessie! 10. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 10. kapitolaČeká vás zápas, nákupy a pošťuchování s Edwardem. Snad alespoň trochu zaujme. (Pls, kdyby jste měli nějaký nápad na pokráčko, napište mi ho sem. Pokud se mi bude líbit, zařadím ho do programu. :D Budu vděčná především za blbostí, ty já mám nejradši.) :D Vaše NissiBell.

 

Neštvi mě, Nessie! 9. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 9. kapitolaTento dílek sice není dějově příliš významný, ale i tak doufám, že se zalíbí. Vaše NissiBell.

 

Neštvi mě, Nessie! 8. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 8. kapitolaV tomto dílku se nic moc zajímavého neděje, jde spíš o předehru příštího dílku. Snad se bude třeba jen malinko líbit.

 

Neštvi mě, Nessie! 7. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 7. kapitolaČeká vás pohled Edwarda a malinké tajemství. Ať se líbí. :) Vaše NissiBell.

 

Neštvi mě, Nessie! 6. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 6. kapitolaBella je po škole a poprvé se objeví náklonnost Edwarda. Doufám, že se bude líbit.

 

Neštvi mě, Nessie! 5. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 5. kapitolaTento díl bude z pohledu Renesmé. Nesnažila jsem se o vtipné scény. Můj záměr byl přiblížit vám nemilosrdnou minulost Nessie. A alespoň z části vám ukázat Renesméinu mysl. Doufám, že se bude alespoň trošičku líbit.
Měním perex obrázek. Tento se na povídku víc hodí. Pokud máte jiný názor, napište mi to do komentářů, dík. :D

 

Neštvi mě, Nessie! 4. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 4. kapitolaV tomto dílku se dostaneme ke shledání s ostatními Cullenovými. Dočkáte se i střetu s Edwardem. Ať se líbí. :)

 

Lovkyně lovců - Prolog

Lovkyně lovců - PrologBella je upírka, ale svůj život nenávidí. Poté, co jí upíři vyvraždily rodinu, je posedlá jen jedním. Lovem upírů. Co se stane, když se do jednoho zamiluje? V této povídce se vám dostane dostatek humoru i smutku. :) Tento dílek bude o něco kratší. Jde jen o uvedení do děje. Slibuji, že v příštím už se to rozjede.

 

Neštvi mě, Nessie! 3. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 3. kapitolaV tomto dílku vás čeká příjezd do Forks a shledání s Cullenovými. Co na to Bella? Doufám, že se bude líbit.

 

Neštvi mě, Nessie! 2. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 2. kapitolaV tomto dílku přibude nová a velmi důležitá postava. Snad se bude líbit. :)

 

Neštvi mě, Nessie! 1. kapitola

Neštvi mě, Nessie! 1. kapitolaV této kapitolce vás čeká únos. A v příští se už konečně dostaneme k podstatě děje.
Jsem hrozně ráda, že se vám to líbí. I když je to třeba jen smajlík, mám z toho velikou radost. Děkuji všem, co si můj článek přečetli a okomentovali. :D

Dokončeno

Neštvi mě, Nessie! Prolog

Neštvi mě, Nessie!  PrologBella je upírka. Co se však stane, když dostane na hlídání pubertální a naprosto neposlušnou dívku? A jak do příběhu zapadá Edward?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!