Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Nespoutana

Nespoutana

NespoutanaPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Míša

Věk: 19

Kontakt:

E-mail: misa.matylda (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 62

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 10. 2009

Poslední přihlášení: 15. 3. 2017, 20:19

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Nespoutané

Povídky od NespoutanéFanfiction na pokračování:
Úsvit nového dne; You are the best of this world; Tajemství krve; Můžeš mi odpustit?; Můžeš mě milovat?

Fanfiction jednodílné:
Dítě; Nemocí ku zdraví; Carlisle a Esmé; Těžké přežití; Teror; Miluji tě, ale...; This is the end; Is this really the end?; The end of my world; Poslední vzpomínky; Osudové přání; Útěk z blázince aneb dej, ať nedopadnu takhle!

Drabble povídky:
Chybička se vloudila; Krásná smrt...; Nezáleží mi na tom, co jsi...; Mami, tati...

Články:

 

Můžeš mě milovat? - 7. kapitola + Epilog

Můžeš mě milovat? - 7. kapitola + EpilogKonečně je tady poslední díl povídky i s epilogem.
Jasper se vrací domů a vysvětluje Melanie svůj úhel pohledu. Spraví se jejich vztah, nebo ho Melanie opustí?

 

Můžeš mě milovat? - 6. kapitola

Můžeš mě milovat? - 6. kapitolaMelanie se probírá v nemocnici a Carlisle jí sděluje diagnózu. Dehydratace. Ale co když je všechno ještě horší?

 

Můžeš mě milovat? - 5. kapitola

Můžeš mě milovat? - 5. kapitolaMelanie se pomalu seznamuje s podstatou Cullenových a zvyká si. Ale něco jí stále vrtá hlavou...

 

Můžeš mě milovat? - 4. kapitola

Můžeš mě milovat? - 4. kapitolaSeznámení s Cullenovými, pár nakousnutých nezodpovězených poznámek, jedno velké tajemství, Emmettovy narážky a nakonec velké odhalení.

 

Můžeš mě milovat? - 3. kapitola

Můžeš mě milovat? - 3. kapitolaMelanie začíná mít malé podezření a Jasper se přiznává rodině. Příjemné čtení. ;)

 

Můžeš mě milovat? - 2. kapitola

Můžeš mě milovat? - 2. kapitolaJasper pomohl neznámé dívce se známýma očima. Nebo si to jen namlouvá? A co Melanie, jak ta to snáší?

Dokončeno

Můžeš mě milovat? - 1. kapitola

Můžeš mě milovat? - 1. kapitolaPřímo navazuje na povídku „Můžeš mi odpustit?“.
Elizabeth zemřela a Jasperův život sklouzl do ponuré rutiny. Spolu s rodinou se stěhuje do Los Angeles, aby znovu začali nový život. Najde Jasper v novém městě aspoň trochu štěstí? Podaří se mu uniknout z propasti sebezničením? Nebo bude navždy sám a zoufalý?

 

Můžeš mi odpustit? - 6. kapitola

Můžeš mi odpustit? - 6. kapitolaCullenovi se stěhují do Chicaga za Mellisou a nastupují do školy. Všechno se zdá být perfektní. Ale je tu jedno velké ALE...

 

Můžeš mi odpustit? - 5. kapitola

Můžeš mi odpustit? - 5. kapitolaElizabeth a Jasper prožívají šťastné období, které jim nemůžou překazit ani vzpomínky, které na Jaspera dýchají z každého koutu Chicaga. Oddychový díl.

 

Můžeš mi odpustit? - 4. kapitola

Můžeš mi odpustit? - 4. kapitolaJak to bylo doopravdy aneb Jasperův pohled na věc. A potom zpátky k Beth - jak ta to zvládá?

 

Můžeš mi odpustit? - 3. kapitola

Můžeš mi odpustit? - 3. kapitolaPo Gabrielově návštěvě je Beth mnohem jistější. Když ji Jasper poctí návštěvou přímo do domu, konečně se jí povede dostat se mu pod kůži. Ale od té doby je něco špatně...

 

Můžeš mi odpustit? - 2. kapitola

Můžeš mi odpustit? - 2. kapitolaElizabeth se vzpamatovává z Jasperova útoku a pomalu ztrácí naději, že by se něco mohlo změnit. Ale od čeho jsou přátelé?

Dokončeno

Můžeš mi odpustit? - 1. kapitola

Můžeš mi odpustit? - 1. kapitolaAlice nešťastnou náhodou zemřela ještě před svým setkáním s Jasperem, takže Jasper nikdy nenašel jiný způsob stravování. Roky ho ubíjela jeho schopnost, než se konečně naučil, jak ji využít ve svůj prospěch. Stal se z něj bezcitný krvežíznivý upír. Někdo by řekl, že je vše ztraceno... Ale co když Bůh opravdu existuje?

 

Mami, tati...

Mami, tati...Drabble o 100 slovech. Malá Renesmé už není zase tak malá a chystá se... No, nechte se překvapit ;)

 

Tajemství krve - 8. kapitola

Tajemství krve - 8. kapitolaAro pomalu začíná ztrácet nervy a Alex propadá zoufalství. Zvlášť když si na něj Aro vymyslí podlou lest. Projde Alex těžkou zkouškou jako vítěz, nebo jako poražený?

 

Tajemství krve - 7. kapitola

Tajemství krve - 7. kapitolaAlex je zavřený ve Volteře bez naděje na propuštění, když se setkává s Eleazarem. Eleazar se Alexovi snaží pomoct, ale kdo ví, jak to dopadne. Alice má jedno vidění za druhým a s ostatními mají co dělat, aby Alexe zachránili před jeho vlastním rozhodnutím.

 

Tajemství krve - 6. kapitola

Tajemství krve - 6. kapitolaAlex přijíždí do Itálie a těsně před zdmi Volterry je zastaven Cullenovými. Ale osud nebere ohledy na naše rozhodnutí a stejně si udělá, co uzná za vhodné. Cullenovi jsou chyceni a odvedeni do Volterry. Dostane Aro to, co chce? A co to vlastně je?

 

Nezáleží mi na tom, co jsi...

Nezáleží mi na tom, co jsi...Drabble. Scéna ze Stmívání. Edward veze Bellu domů z Port Angeles a baví se o jeho podstatě.

 

Tajemství krve - 5. kapitola

Tajemství krve - 5. kapitolaAlex se Esmé snaží vysvětlit, co vlastně v minulosti viděl, ale Esmé ho odmítá a s ní i Carlisle. Alex propadá zoufalství, píše dopis na rozloučenou a míří... kam? Čtěte. ;)

 

Tajemství krve - 4. kapitola

Tajemství krve - 4. kapitolaAlex nyní trčí v minulosti a my se konečně dozvídáme tajemnou totožnost jeho matky. :) Alex znovu prožívá svůj únos. Nakonec se vrací ke Cullenovým a prověřuje pravdivost svých vzpomínek...

 

Útěk z blázince aneb Dej, ať nedopadnu takhle!

Útěk z blázince aneb Dej, ať nedopadnu takhle!Přináším novou povídku. Není to parodie, ale doufám, že i tak vyvolá aspoň jeden úsměv. Renesmé sedí doma a nudí se. Vadí jí, jak jsou ostatní zamilovaní a utíká. :) Nečekejte žádnou hororovou zápletku, je to jenom taková malá oddechovka.
Přeji příjemné čtení!

 

Tajemství krve - 3. kapitola

Tajemství krve - 3. kapitolaKe Cullenovým se přidává Tracy, ale Alex se přesto cítí osamělý. Aro nemůže uvěřit, že mu Alex zmizel. Edward přináší hesla do lékařských databází. A Alex se vydává do minulosti...

 

Krásná smrt...

Krásná smrt...Přináším drabble o Emmettově "smrti". Medvěd se ho chystá sežrat, když přichází anděl...

 

Tajemství krve - 2. kapitola

Tajemství krve - 2. kapitolaTracy volá Cullenovým s úmyslem skrýt se pod Bellin štít. Alex poprvé ukazuje svou schopnost a děsí Alici. A Aro zjišťuje, že jeho plán nevychází...

 

Tajemství krve - 1. kapitola

Tajemství krve - 1. kapitolaAlex vzpomíná na svou minulost, kdy byl proměněn na upíra. Jenže když chvilku nedáváte pozor, minulost vás může doběhnout. Alex opět utíká a snaží se najít místo, kde bude konečně v bezpečí. A co Tracy, jeho dlouholetá kamarádka?

 

Tajemství krve - Prolog

Tajemství krve - PrologPřináším prolog k mé nové povídce. Děj se odehrává po střetnutí Cullenových a Volturiových. Hlavní hrdina je Alex - upír, který celý svůj život touží po jakékoliv informaci o své matce, od které byl odvezen vlastním otcem.
V prologu se mísí současnost s minulostí a může to vypadat neuspořádaně, ale věřte, že to má svůj význam. :)

 

Chybička se vloudila

Chybička se vloudilaMůj první drabble (100 slov), doufám, že bude mít úspěch. :)
Všichni víme, že Jacobovým osudem byl otisk do malé Renesmé. Co kdyby se ale něco pokazilo? Jak by to dopadlo?

 

Osudové přání

Mnohdy bychom byli rádi, kdyby se některá naše přání nikdy nesplnila...
Zatmění. Bitva s novorozenými. Jacob nepřišel na závěrečný Alicin večírek, takže La-Pushská smečka o nadcházejícím nebezpečí neví. Veškerá zodpovědnost je na Cullenových a Bella z toho šílí. Nikomu nedošlo, že má tu čest s Victorií, mají na práci důležitější věci, než přemýšlení. Třeba vymýšlení plánu na vítězství. A Bella má jediné přání - Edwardovo přežití za každou cenu. Ale opravdu za každou?

 

Poslední vzpomínky

Poslední vzpomínkyDívka seděla v lese a vzpomínala na chvíle, kdy byla šťastná... Poté, co ji opustili dva lidé, na kterých jí nejvíc záleželo, její štěstí se nenávratně ztratilo.
Při psaní této povídky jsem měla depresi, takže mi odpusťte její konec, prosím.

 

The end of my world - 3. část

The end of my world - 3. částPřidávám třetí a poslední část mé (původně) jednorázovky. Upozorňuji, že další část opravdu nebude. Děj přímo navazuje na předchozí dvě povídky, odkazy jsou na konci článku. Alice je šťastná, že znovu nalezla Jaspera, ale nic není tak, jak se zdá. Kdesi číhá zrada. Opravdu Aro zapomněl na vizi, kterou měla Alice před 30-ti lety? Upozorňuji - povídka má sad end. Příjemné čtení přeje Nespoutaná.

 

Is this really the end? - 2. část

Is this really the end? - 2. částNakonec mě vaše komentáře přemluvily a napsala jsem pokračování k povídce This is the end. Znovu jsem nechala otevřený konec, kdybyste náhodou chtěli další pokračování ;) Děj je trochu depresivní, ale končí dobře... nebo ne? Prosím napište komentáře, jak by měl vypadat třetí díl. Buď dopadne dobře, nebo špatně. Odkaz na 1. díl je pod článkem.

 

This is the end - 1.část

This is the end - 1.částPo dlouhé době přidávám další povídku. Není tak dlouhá, ale snad to nebude vadit.
Děj se odehrává těsně po bitvě v Zatmění, ale něco není tak, jak má být. Něco se zvrtlo. Celé je to z pohledu Alice. Uznávám, že tahle povídka není na takové úrovni jako obvykle, ale za přečtení určitě stojí. :)

 

Miluji tě, ale...

Miluji tě, ale...Příběh vypráví o tom, jak se Sam poprvé proměnil ve vlkodlaka. Ukazuje jeho zmatek a zděšení. Jestli se bude líbit, napište prosím komentář :)

 

Teror

TerorAsi už to tu bylo hodněkrát, ale neodolala jsem a pokusila se napsat, jak to bylo s Alicí. Jak vypadal její život před proměnou? Prosím o komenty.

Dokončeno

You are the best of this world, 11. díl

You are the best of this world, 11. dílA je tu konec mojí povídky. Je m i to líto, ale došly nápady. V tomhle dílku dojde k rozuzlení situace - tzn. Jacob oznámí Edwardovi a Belle, že s Clarou chodí. Jak to vezmou? Bude další rvačka? Dočtete se ;)

 

You are the best of this world, 10. díl

You are the best of this world, 10. dílPo delší době sem vkládám další kapitolu. Je opět z pohledu Clary. Když utekla z domu a narazila na Jacoba, rozhodla se, že přespí u něj doma. Druhý den se vydají na procházku a Jacob odběhne. Splní se Alicina vize? Jak to dopadne? Rozhodla jsem se, že tuhle povídku zkončím. Až se všechno vyřeší, nebude o čem psát. Takže zřejmě čtete jeden z posledních dílů.

 

You are the best of this world, 9.díl

You are the best of this world, 9.dílMoc se omlouvám, že jsem sem dlouho nic nepřidala, byla jsem nemocná a nemohla jsem psát. Tahle kapitola je z pohledu Alice a popisuje z jejího pohledu rozhovor s Clarou. Pohádá se kvůli tomu s Edwardem? Nebo s Jasperem? A co se stane, když uvidí katastrofální vizi? Kde je Jacob? Bude Clara v pořádku?

 

You are the best of this world, 8.díl

You are the best of this world, 8.dílJak Alice zareaguje na fakt, že nevidí Clařinu budoucnost? Dojde jí, že se schází s vlkodlakem? A co až se dozví, že onen (ne)šťastný je Jacob? :D Dozví se to i Edward s Bellou? A co Clara udělá, až bude mít dost věšeho vyzvídání ze směru rodičů? Odpovědi jsou v textu. ;) Teď tu nějakou dobu nebudu, jedu se třídou na lyžák...

 

You are the best of this world, 7.díl

You are the best of this world, 7.dílClara se dozví celou historku s Jacobem... Prosím o komentíky :)

 

You are the best of this world, 6.díl

You are the best of this world, 6.dílA mám tady další kapitolku mojí povídky. Určitě by se hodil komentář, protože jsem se zasekla na mrtvém bodě a potřebuju inspiraci, abych mohla pokračovat. Jinak: Zjistí Jacob nakonec, co je Clara zač? Jak bude reagovat? A jak proběhne jeho první setkání s Cullenovými po těch čtrnácti letech? Dočtete se :)

 

You are the best of this world, 5. díl

You are the best of this world, 5. dílClara se dá dohromady s Jacobem. Co udělá, až zjistí, že je vlkodlak?

 

You are the best of this world, 4. díl

You are the best of this world, 4. dílDalší kapitolka, opět z pohledu Jacoba. Co se stane, když se Jacobovi zranění nehojí? A co mu nesedí na Claře? Čtěte ;) Docela by mě potěšilo, kdybyste nechali nějaký komentář, jestli mám třeba něco zlepšit. Čěkám jakoukoli kritiku :)

 

You are the best of this world 3.díl

You are the best of this world 3.dílMáte tu třetí díl mojí povídky. Je z pohledu Jacoba. Je zrovna s kamarády na pláži, když se stane něco, co naprosto nečekal. A co se stane, když mu Seth později oznámí, že jsou ve městě Cullenovi? Jak se vyrovná s tím, že je Bella upírka? Čtěte ;)

 

You are the best of this world - 2.díl

You are the best of this world - 2.dílTak tu máte další kapitolku z mé nové povídky. Clara potká v lese toho divného kluka z pláže a seznámí se s ním a ještě netuší, jaké to bude mít následky. Příští díl bude z pohledu Jacoba ;)

 

You are the best of this world - 1.díl

You are the best of this world - 1.dílTady máte začátek slibované povídky. Trochu jsem pozměnila události, ale časem se to vysvětlí ;) (někde kolem 6-7 kapitoly). Cullenovi se z Forks odstěhovali hned po svatbě Belly a Edwarda. Bella se rozhodla, že bude rok studovat na Dartmouthu jako člověk. Ale asi po půl roce zjistila, že je těhotná... Víc nepovim ;) Doufám, že se vám to bude líbit, kdyžtak pište komentíky ;) Děkuju.

 

Úsvit nového dne, díl 13.

Úsvit nového dne, díl 13.Tak sem dávám poslední kapitolku Úsvitu nového dne. Je mi moc líto, že jsem to ukončila, ale docházeli mi nápady. Lepší krátká povídka s dějem, než dlouhá bez něj, ne? Ale mám rozepsaný další dvě povídky, takže pokud jste si mě oblíbili, koukněte do shrnutí ;) Děkuju všem, kdo tuhle povídku četli :)

 

Úsvit nového dne, díl 12.

Úsvit nového dne, díl 12.Přidávám další dílek :) Na začátku to má lehký podtón parodie, nemohla jsem si pomoct. Edward vezme Samanthu do lesa, ale tam... Nechte se překvapit ;)

 

Úsvit nového dne, díl 11.

Úsvit nového dne, díl 11.Tak tu máte další kapitolku. Co se stane tentokrát? Dočtete se ;D Jinak se povídka blíží ke konci, abyste nebyli překvapení. Je mi to líto, ale došla mi inspirace, tak to začínám ukončovat. Je mi to líto, ale nedá se nic dělat.

 

Úsvit nového dne, díl 10

Úsvit nového dne, díl 10Tak jsem vložila další dílek, doufám že se vám bude líbit. Samantha se jde podívat ke Cullenovým domů. Pište koemntíky. Děkluju.

 

Úsvit nového dne, díl 9.

Úsvit nového dne, díl 9.Rozhodla jsem se, že sem budu díly přidávat rychleji, protože rychleji píšu. Musím vás ale upozornit, že za chvíli bude konec, už jenom pár kapitolek :( V tomhle díle se Samantha sejde s Edwardem, který se jí pokusí všechno vysvětlit.

 

Úsvit nového dne, díl 8

Úsvit nového dne, díl 8Další kapitolku sem dávám trošku dřív, je to takový předvánoční dárek. Co se stane tentokrát? Odpustí Samantha Joshovi a sejde se s ním? Nebo se ho moc bojí? Jak to všechno dopadne? Dočtete se :)

 

Úsvit nového dne, díl 7

Úsvit nového dne, díl 7Ahojky, moc se omlouvám, že tak dlouho nebyla další kapitolka. Konečně sem jí dávám. Je to vpodstatě 6. díl z pohledu Samanthy. Co si bude myslet o Cullenových? A co o Joshovi? Přečtěte si ;) Čekám na kladné i záporné konemtíky :)

 

Úsvit nového dne, díl 6.

Úsvit nového dne, díl 6.Tak jsem se rozhodla, že sem dám další kapitolu. Slíbila jsem krapet napětí, máte ho mít. V tomhle díle se Edward jde omluvit Alici za jeho vystoupení. Najednou se stane něco nečekaného. Čeho se Edward bude muset vzdát, aby zachránil Samanthu? Je to trochu kratší, omlouvám se, nenašla jsem lepší zbůsob, jak to zakončit. Příští kapitolka bude z pohledu Samanthy.

 

Úsvit nového dne, díl 5.

Úsvit nového dne, díl 5.Mám tu další kapitolku, za to že jste tak pěkně psali komentáře :D Samantha potká v lese divnýho kluka a dá se s ním do řeči. Kdo to je? A co dělá tak hluboko v lese sám? Je to "úvodní kapitola" k příští kapitole. Přeju příjemné počtení. Spoluautorka je moje kamarádka, zatím není přihlášená.

 

Carlisle a Esmé

Carlisle a EsméKdyž jsem napsala o Edwardovi, rozhodla jsem se, že napíšu i o Esmé. Jak jí Carlisle poznal a jak se rozhodl? PLS komentíky :)

 

Dítě

DítěAsi většina z vás četla Rozbřesk. Rozhodla jsem se napsat druhou část z pohledu Rosalie. Ten, kdo ji nemá rád, by mohl změnit názor, a ten kdo ji rád má, by si mohl přečíst, co bylo, když Bella zavolala Rosalie, že je těhotná. Napište mi prosím komentáře. Děkuju.

 

Úsvit nového dne, díl 4.

Úsvit nového dne, díl 4.Samantha se domluví s Edwardem, kde se sejdou a Edward se znovu pohádá s Alicí. Slibuju, že od příští kapitoly se začne něco dít (teda pokud budou komentáře). Spoluautorka - Lenisek - Moc, moc ti děkuju za inspiraci!!!

 

Nemocí ku zdraví

Nemocí ku zdravíPříběh o tom, jak Carlisle našel Edwarda a rozhodl se, že ho přemění. PLS, komentíky.

 

Úsvit nového dne, díl 3.

Úsvit nového dne, díl 3.Takže je tady nová kapitolka. Jak jsem slíbila - z Edwardova pohledu. Edward si promluví s Alicí a udělá zásadní rozhodnutí. Pište mi komentáře, nebo další kapitoly NEBUDOU! ! !

 

Úsvit nového dne, díl 2.

Úsvit nového dne, díl 2.Ahoj, takže přicházím s druhou kapitolkou. Je to opět z pohledu Samanthy, ale příští kapitolu udělám z pohledu Edwarda. V téhle kapitole Samantha "pozná" Alici. Teprve se to rozjíždí, moc se omlouvám, že se tam ještě nic moc neděje, ale to všechno ještě přijde. Nemám přesně vymyšleno, jak bude příběh pokračovat, takže určitě mi tu nechte nějaký komentář ;)

Dokončeno

Úsvit nového dne, díl 1.

Úsvit nového dne, díl 1.Rozhodla jsem se napsat vícedílnou povídku. Bude o tom, co by se dělo, kdyby se Edward neudržel, když to nejvíc potřeboval. V první kapitole to všechno začíná - Cullenovi se přestěhovali do jiného města. Je to můj první pokus, ale myslím že se mi docela povedl. Prosím, pište komentáře, jestli mám něco zlepšit. Děkuju moc.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!