Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Nespoutané

Povídky od NespoutanéFanfiction na pokračování:
Úsvit nového dne; You are the best of this world; Tajemství krve; Můžeš mi odpustit?; Můžeš mě milovat?

Fanfiction jednodílné:
Dítě; Nemocí ku zdraví; Carlisle a Esmé; Těžké přežití; Teror; Miluji tě, ale...; This is the end; Is this really the end?; The end of my world; Poslední vzpomínky; Osudové přání; Útěk z blázince aneb dej, ať nedopadnu takhle!

Drabble povídky:
Chybička se vloudila; Krásná smrt...; Nezáleží mi na tom, co jsi...; Mami, tati...

Ahojky lidičky, hlásí se Nespoutaná :)

Povídka Tajemství krve je pozastavená pro nedostatek zájmu z vaší strany a pro nedostatek nápadů z mojí strany. Omlouvám se čtenářům. Až mě něco napadne, budu pokračovat.

Kdybyste jinak něco potřebovali, stačí mi napsat sem do komentářů, nebo na můj e-mail jednorozec7@seznam.cz.

 

 

Fanfiction na pokračování:

 

Můžeš mi odpustit?

- U k o n č e n á

Alice nešťastnou náhodou zemřela ještě před svým setkáním s Jasperem, takže Jasper nikdy nenašel jiný způsob stravování. Roky ho ubíjela jeho schopnost, než se konečně naučil, jak ji využít ve svůj prospěch. Stal se z něj bezcitný krvežíznivý upír. Někdo by řekl, že je vše ztraceno... Ale co když Bůh opravdu existuje?

1. kapitola ° 2. kapitola ° 3. kapitola ° 4. kapitola ° 5. kapitola ° 6. kapitola

 

 

Můžeš mě milovat?

- U k o n č e n á

Přímé pokračování k povídce ,Můžeš mi odpustit?'.

Elizabeth zemřela a Jasperův život sklouzl do ponuré rutiny. Spolu s rodinou se stěhuje do Los Angeles, aby znovu začali nový život. Najde Jasper v novém městě aspoň trochu štěstí? Podaří se mu uniknout z propasti sebezničením? Nebo bude navždy sám a zoufalý?

1. kapitola ° 2. kapitola ° 3. kapitola ° 4. kapitola ° 5. kapitola °

6. kapitola ° 7. kapitola + epilog

 

 

Tajemství krve

- P o z a s t a v e n á

Alex. Na první pohled normální upír se zvláštním darem. Ale pod pevnou skořápkou se skrývá chlapec, který zoufale touží najít svou matku, od které byl unesen vlastním otcem. Ale roky ubývají a on se postupně vzdává naděje. Na svět vyplouvá mnohem horší problém - Volturiovi. Dokáže jim Alex utéct? A dokáže najít aspoň jednu fotografii své matky?

Prolog ° 1. kapitola ° 2. kapitola ° 3. kapitola ° 4. kapitola ° 5. kapitola ° 6. kapitola ° 7. kapitola ° 8. kapitola °

 

 

Úsvit nového dne

- U k o n č e n á

Samantha je sedmnáctiletá dívka, žijící s matkou a mladší sestrou v Montréalu. Jednoho dne se tam přistěhují Cullenovi a Samantha se zamiluje do Edwarda. Myslí si, že je dokonale šťastná. Když se však jednou jde projít do lesa a potká velice zvláštního chlapce, zjistí, že láska je velice zákeřná. Kdo je ten chlapec a co skrývá? Jednou je Samantha potká oba dva najednou a dopadne to katastrofálně...

1. díl ° 2. díl ° 3. díl ° 4. díl ° 5. díl °  6. díl ° 7. díl ° 8. díl ° 9. díl °

10. díl ° 11. díl ° 12. díl ° 13. díl

 

You are the best of this world

- U k o n č e n á

Clara je dcera Edwarda a Belly. Právě je jí třináct let, ale studuje střední školu. Jednou, když je s kamarádkou na pláži, uvidí krásného kluka. Jako by tomu osud chtěl, potkají se ještě jednou. Clara se do něj zamiluje a začnou spolu chodit. Ani jeden neví, čeho je ten druhý schopný, proto když se to dozví, budou mít chvilkovou krizi. Jak tomu utečou? Budou spolu vůbec dál? Co se stane, když se jejich životy ocitnou v ohrožení? A co rodiče - jak se s tím vyrovnají Bella a Edward?

1. díl ° 2. díl ° 3. díl ° 4. díl ° 5. díl ° 6. díl ° 7. díl ° 8. díl

9. díl ° 10. díl ° 11. díl

 

 

Fanfiction jednodílné:

 

Dítě

Když se Bella rozhodla, že si Renesmé nenechá vzít, zavolala Rosalie. Tato povídka vypráví celou druhou část Rozbřesku z jejího pohledu. Co si myslela po telefonátu Belly? Jak se cítila, když kolem sebe narážela jen na nenávist, zlobu a nepochopení?

 

Nemocí ku zdraví

V povídce je zobrazeno, jak Carlisle našel Edwarda. Když ho s jeho matkou přivezli do nemocnice se španělskou chřipkou. Všichni víme, jak se Carlisle rozhodl, ale kdo ví, jak se cítil, čím si to odůvodnil a jak trpěl při Edwardově proměně? V této povídce jsem se to pokusila aspoň trochu popsat.

 

Carlisle a Esmé

Co se Carlislovi honilo hlavou, když do nemocnice přivezli Esmé? Umírající, zraněnou, krvácející na těle i na duši? Když okamžitě věděl, že ji miluje a nechce bez ní žít, ale ostatní doktoři ji převezli do márnice, že nemá šanci?

 

Těžké přežití

Tuto parodii jsem vytvořila s uživatelkou Lady Cullen. Když se dvě ztřeštěný holky nudí na ICQ, vznikne z toho tohle. Doufám, že se vám to bude líbit.

S h r n u t í   L a d y   C u l l e n

 

Teror

Jak vypadal Alicin život před tím, než byla proměněna? Kdo byl její zachránce? A jak se jí vedlo? To se dozvíte v této povídce ;)

 

Miluji tě, ale...

Povídka vypravuje o tom, jak se Sam poprvé přeměnil ve vlka. Snažila jsem se co nejlépe popsat jeho zmatek a zděšení. Doufám, že se bude líbit ;)

 

This is the end

Děj se odehrává těsně po bitvě v zatmění. Ale něco je jinak, něco se zvrtlo. Celé je to z pohledu Alice. Jak se s tím vyrovná?

(1. díl)

 

Is this really the end?

Pokračování povídky This is the end. Alice se vrací domů a má tajemství. Ale nikdo se ho nedozví. Co Alice viděla? Splní se její vize? Bude všechno jako dřív?

(2. díl)

 

The end of my world

Pokračování dvou předchozích povídek "This is the end" a "Is this really the end?". Alicina vize se opravdu vyplnila, ale je to to, co chtěla? Opravdu by si to přála, kdyby tušila důsledky? Přežije rod Cullenů?

(3.díl)

 

Poslední vzpomínky

Dívka seděla v lese a vzpomínala na chvíle, kdy byla šťastná... Poté, co ji opustili dva lidé, na kterých jí záleželo nejvíce, se štěstí nenávratně ztratilo.

 

Osudové přání

Mnohdy bychom byli rádi, kdyby se některá naše přání nikdy nesplnila...

Zatmění. Bitva s novorozenými. Jacob nepřišel na závěrečný Alicin večírek, takže se La-Pushská smečka o nadcházejícím nebezpečí neví. Veškerá zodpovědnost je na Cullenových a Bella z toho šílí. Nikomu nedošlo, že má tu čest s Viktorií, mají na práci důležitější věci, než přemýšlení. Třeba vymýšlení plánu na vítězství. A Bella má jediné přání - Edwardovo přežití za každou cenu. Ale opravdu za každou?

 

Útěk z blázince aneb dej, ať nedopadnu takhle!

Renesmé sedí doma a nudí se. Vadí jí, jak jsou ostatní zamilovaní a utíká :) Nečekejte žádnou hororovou zápletku, je to jenom taková malá oddychovka.
Přeji příjemné čtení!

 

 

Drabble povídky

 

Chybička se vloudila

Všichni víme, že Jacobovým osudem byl otisk do malé Renesmé. Co kdyby se ale něco pokazilo? Jak by to dopadlo?

 

Krásná smrt...

Přináším drabble o Emmettově "smrti". Medvěd se ho chystá sežrat, když přichází anděl...

 

Nezáleží mi na tom, co jsi...

Scéna ze Stmívání. Edward veze Bellu domů z Port Angeles a baví se o jeho podstatě.

 

Mami, tati...

Malá Renesmé už není tak malá a chystá se říct rodičům... No, nechte se překvapit :)

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Nespoutané:

 1 2 3   Další »
27. Kate3
15.07.2016 [23:14]

Kate3Nespoutana, děkuju ti velice za tvůj komentář. Vážím si ho. Emoticon Jsem ráda, že se povídka líbila. Další část jsem dala k publikování, tak uvidíme, kdy bude venku. Styl psaní v povídce zvolený je zvolen schválně, aby dokresloval atmosféru tehdejších let. Emoticon Jsem zvědavá, jak se bude líbit závěr povídky. Emoticon Emoticon Ještě jednou děkuji moc! Emoticon Emoticon

02.03.2013 [19:11]

NespoutanaSimiik: Ahoj, povídku Tajemství krve jsem pozastavila jednak kvůli nezájmu a jednak kvůli tomu, že mi došly nápady (což hrálo větší roli). Bohužel mě momentálně nic nenapadá, ale pokud dostanu nápad, tak se k povídce určitě vrátím Emoticon Jinak jsem si tuhle povídku taky zamilovala a hrozně moc ráda bych ji dopsala. Takže - budu dělat, co budu moci Emoticon

25. Simiik
02.03.2013 [9:33]

SimiikAhojky, budeš někdy v budoucnu pokračovat v povídce Tajemství krve? Povídka má velice zajímavý příběh a byla by škoda ji nedopsat. Emoticon

15.01.2013 [11:35]

NespoutanaFaye: Další díl jsem právě přidala Emoticon

23. Faye
13.01.2013 [10:14]

FayeAhojky, miluju tvou povídku můžeš mě milovat?. Je skvělá Emoticon Emoticon Kdy bude další, třetí, kapitola? Emoticon Emoticon

22. Never
02.12.2012 [13:44]

NeverVidím, že hodně lidí má teď dlouhodobější pauzy, ty jo :D :) Tu povídku si určitě přečtu :P
U mě asi taky moc nic... Až na to, že jsem poslední rok v Krumlově, což... pff, ani to tak špatné není :D

21. Never
01.12.2012 [23:36]

NeverJá se taky snažím něco dopsat. :D Jsem se sem vrátila po roce a půl a kde nic, tu nic, moje shrnutí na mě koukalo jako vyoraná krysa. :D A co jinak? :)

20. Never
27.11.2012 [1:49]

NeverAhoj :) Tak jak jde život? :)

12.04.2012 [18:30]

NespoutanaClaire97: Dva roky jsem byla u Ponyclubu, takže jsem takové knihy měla pořád Emoticon Odkud jí znáš?

12.04.2012 [18:17]

Ano, Nespoutaná duše, tak to je skvělí, já myslela, že tu knihu vážně nikdo nezná! Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!