Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Gemm

Gemm

GemmPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Kristýna

Bydliště: Ústí nad Labem

Věk: 18

O mně: wake your dreams

Kontakt:

E-mail: konecna.kristyna (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 41

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 4. 2011

Poslední přihlášení: 24. 5. 2019, 19:35

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Gemm

Povídky od Gemm

KAPITOLOVÉ
Strejda vlkodlak (dokončená)
O život (dokončená)
Šedá eminence (píše se)
JEDNODÍLNÉ
Nikdo, nikde, s nikým • Vítěz bere vše • Prostě to řekni • Happy b-day • Známý neznámý • Hranice
DRABBLE
Promiň, maličká (300) • Nezbytné (200) • V pořádku (300)

Články:

 

V pořádku

V pořádkuTéma, které se omílalo už nejmíň milionkrát, ale jednoduše nejde přejít. Když Edward odešel, Bella to nezvládla. Edward byl hodně dlouho přesvědčený, že by Bellu proměnit nedokázal, protože by jí nevzal život. Ale co v tomhle případě? (300 slov)

 

Hranice

HraniceTahle povídka je trochu z jiného soudku, než je u mých jednorázovek zvykem. Pojednává nejspíš již o spoustakrát omílaném tématu, ale doufám, že i tak si zaslouží nějaký ten komentář.
Edward odešel a Bella se s tím vypořádala po svém - začala ho nenávidět. Jenomže přišla Victoria a udělala naší hlavní hrdince čáru přes rozpočet. Nečekejte žádný sáhodlouhý popis vnitřně rozervané Belly a její zdrcenost a bůhví co ještě z Edwardova odchodu. Ne, tady půjde o něco ždibec jiného. Vaše Gemm =)

 

Nikdo, nikde, s nikým

Nikdo, nikde, s nikýmExtra krátká, stejně jako všechny mé jednorázovky, oddechová povídka o bezvýznamném rozhovoru mezi dívkou a chlapcem, kteří by spolu nikdy v životě nepromluvili. Užijte si to, Gemm. ;)

 

O život - část třetí

O život - část třetíTřetí část příběhu Rose. Trvalo mi to dlouho, ale je to tady. =) Jak se dokáže vztah naší dvojice změnit v tak krátkém úseku? No, podíváme se. Díky, Gemm.

 

Happy B-day!

Happy B-day!Taková blbůstka o pěti stech třiceti třech slovech. Město Volterra, noc za úplňku. A Aro má narozeniny, shodou okolností jen pár týdnů před tím, co se chystá do Forks za účelem zničení nesmrtelného dítěte. Příjemné počtení, Gemm. ;) A nehledejte v tom nic vážného!

 

Chuť zakázaného - 5. kapitola

Chuť zakázaného - 5. kapitolaVelký hon na upíra je tu. Bella má nervy v kýblu a jak se ukáže, vcelku i oprávněně.

 

Chuť zakázaného - 4. kapitola

Chuť zakázaného - 4. kapitolaHon na Jamese. No, asi nedopadne tak úplně podle představ.

 

Chuť zakázaného - 3. kapitola

Chuť zakázaného - 3. kapitolaDalší kapitola, tentokrát začíná pohledem Edwarda. Jak se vypořádají s Jamesem?

 

Chuť zakázaného - 2. kapitola

Chuť zakázaného - 2. kapitolaEdward Bellu zachránil, a tak začíná jejich nejisté sbližování. Co tomu asi tak poví Jacob?

 

Chuť zakázaného - Prolog a 1. kapitola

Chuť zakázaného - Prolog a 1. kapitolaBella je obyčejná lidská dívka, která posledních pár let svého života prožila v indiánské rezervaci po boku svého kamaráda Jacoba Blacka. Odjeli spolu na univerzitu na Aljašku, kde ale potkají něco, co hlavně Belle dočista změní život. Edward Cullen je neuvěřitelně egocentrický a k jejímu neštěstí si právě tuhle bezbrannou vlčí kamarádku vybírá za svou oběť. Ale když se objeví James, okolnosti se budou muset změnit.

 

Nezbytné

NezbytnéJeden z možných scénářů pro Bellu a Charlieho. Drabble, dvě stovky slov. Gemm. =)

 

O život - část druhá

O život - část druháPokračování příběhu o Rose. Věnuje se Emmettovi, ale také dalším dvěma obětem, na které Rose narazí.

 

O život - část první

O život - část prvníTak trochu netradiční a krátká povídka o Rose. Protože každý upír má své temné období a Rosalie Haleová není výjimkou. Aneb když se Rose rozhodla pro pomstu svým vrahům a náhodou při tom narazila na někoho, kdo jí všechno začal komplikovat. Děkuju předem za komentáře a přeju příjemné čtení, Gemm. =)

 

Strejda vlkodlak - dvacátá druhá kapitola + epilog

Strejda vlkodlak - dvacátá druhá kapitola + epilogPoslední kapitola. Užijte si ji, jak jen se dá. ;)
Co udělá Edward pro to, aby si Bellu udržel?

 

Strejda vlkodlak - dvacátá první kapitola

Strejda vlkodlak - dvacátá první kapitolaDámy a pánové. Dneska je tu Belliin pohled na věc a Edward.

 

Strejda vlkodlak - dvacátá kapitola

Strejda vlkodlak - dvacátá kapitolaEdward je na scéně a zdá se, že se tam chce ještě nějakou tu chvíli udržet. ;)

 

Strejda vlkodlak - devatenáctá kapitola

Strejda vlkodlak - devatenáctá kapitolaJedna z posledních kapitol. Setkání s Edwardem, které nedopadne přesně podle jeho představ. Přesněji řečeno, nedopadne vůbec... :)
Příjemné čtení, Gemm... =)

 

Známý neznámý

Známý neznámýNo, asi tak před dvěma měsíci jsem se nudila a napsala první část téhle jednorázovky. Dneska mě nuda dostihla zas, takže jsem ji dopsala. Jako všechny mé jednorázovky není nijak akční a nehledejte v ní žádnou extra složitou zápletku nebo dechberoucí osud. Prostě je oddechová a já doufám, že vám vyloudí aspoň malý úsměv na rtech.
Jednoduše řečeno, Twilight po několika desetiletích.
Příjemné čtení, Gemm... =)

 

Strejda vlkodlak - osmnáctá kapitola

Strejda vlkodlak - osmnáctá kapitolaPrvní část z pohledu Edwarda, v druhé části pak Bella a její pochody myšlenek. =) Přejí hezké čtení, Gemm.

 

Strejda vlkodlak - sedmnáctá kapitola

Strejda vlkodlak - sedmnáctá kapitolaSvatba, dojmy, pojmy a šok. ;) Snad se vám bude líbit a přeji příjemné čtení a ještě příjemnější komentování.

 

Strejda vlkodlak - šestnáctá kapitola

Strejda vlkodlak - šestnáctá kapitolaSvatba. Po minulé, tragicky krátké kapitole, je tu nová a o něco delší. Nemyslím, že je, kromě prvního, slova co dodávat, snad jen... přeji příjemné čtení. ;)

 

Strejda vlkodlak - patnáctá kapitola

Strejda vlkodlak - patnáctá kapitolaDobře. Tahle kapitola popisuje vcelku krátký časový úsek a patří jenom a jedině naší hlavní dvojce. ;)

 

Strejda vlkodlak - čtrnáctá kapitola

Strejda vlkodlak - čtrnáctá kapitolaVíte, nějak mi ta kapitola vůbec nešla napsat. Ale protože zítra ráno odjíždím na seznamovací pobyt, chtěla jsem sem nějakou dát ještě před ním.
Je kratší, a protože je spíš jen taková nějaká, svatba se nám tímto posunuje až na šestnáctou kapitolu. ;)

 

Strejda vlkodlak - třináctá kapitola

Strejda vlkodlak - třináctá kapitolaTak. Tuhle kapitolu jsem psala strašně dlouho, oproti těm ostatním, ale snad si ji i tak užijete. Rozhodla jsem se, že na zapletení 'blondýny' a Edwarda je ještě brzy a je lepší malinko se porejpat ve vztahu naší hlavní dvojice. ;)

 

Strejda vlkodlak - dvanáctá kapitola

Strejda vlkodlak - dvanáctá kapitolaVšimli jste si, jak zatím dopadly všechny hádky naší povedené dvojice? Mlčením... Dnes se podíváme na to, jak to dopadne, když už se Belle prostě nechce mlčet. =)

 

Strejda vlkodlak - jedenáctá kapitola

Strejda vlkodlak - jedenáctá kapitolaMinulá kapitola a její poslední věta myslím dost jasně přdpověděla, o co se bude jednat v téhle. ;)
Podíváme se na to, jak dopadne už měsíc obávaná věc. Aneb co se stane s Renesmé? =)
P.S.: Pamatujete si, jak zněla poslední věta v perexu hned u první kapitoly téhle povídky? Ne? To nevadí, ale jak jsem napsala, to splním. =)

 

Strejda vlkodlak - desátá kapitola

Strejda vlkodlak - desátá kapitolaKulatá desátá kapitola. Doufám, že si ji užijete.
Bella si připadá šťastnější a Jake je až nenormálně vstřícný. Vydrží jim to? =)

 

Strejda vlkodlak - devátá kapitola

Strejda vlkodlak - devátá kapitolaPo dlouhé, dlouhé době je tu další kapitola. Musím říct, že jsem se s ní celkem nadřela. Ale taky vám musím říct, že společně s ní začíná takové to růžovější období, které ale samozřejmě nesmí trvat věčně. Protože jsem si usmyslela, že všech těch nedořešených situací a hádek tam bylo dost, všechno jsem to uzavřela. Jestli moc rychle, omlouvám se, ale za chvilku bych se v tom všem ztratila.
Díky, vaše opálená, ze Španělska plná štěstí a zážitků, Gemm. ;)

 

Strejda vlkodlak - osmá kapitola

Strejda vlkodlak - osmá kapitolaZajímá vás, jak na všechno nahlíží Jacob? Tak hurá do čtení, první část kapitoly totiž patří právě jemu. ;)
Zbytek je samozřejmě z Belliina pohledu, ale protože je zamtená, pravděpodobně budete zmatení i vy. Tahle kapitola je totiž celá taková... nepřehledná. :/
Jinak se podíváme na schůzku s Rosalií.

 

Strejda vlkodlak - sedmá kapitola

Strejda vlkodlak - sedmá kapitolaJacob se vůči Renesmé chová zvláštně. Jak se Bella vypořáda s Rosalií, zavolá jí vůbec? ;)
Snad si kapitolu přečtete a počkáte pár týdnů do další, protože zítra, nejpozději pozítří, letím do Španělska a absolutně nevím, kdy se vrátím. Díky, Gemm.

 

Promiň, maličká

Promiň, maličkáPrvní pokus o drabble. Tři sta slov o neznámé upírce, která jen chtěla najít své nové území.
Snad se bude aspoň někomu líbit. Díky, Gemm. =)

 

Strejda vlkodlak - šestá kapitola

Strejda vlkodlak - šestá kapitolaV téhle kapitole se podíváme na Belliino rande. Zajímalo by mě, zda dopadne podle vašeho očekávání... =)
A abychom se v příběhu posunuli zase o něco dopředu, přimotá se nám tam další postava.
Takže, přeji příjemné počtení, protože je tahle kapitola zatím ze všech nejdelší. ;) Gemm.

 

Vítěz bere vše

Vítěz bere všePravděpodobně mám slabost pro oddechovky, ve kterých se absolutně nic neděje... Tak tady jednu máte. =)
Aneb co všechno se může stát, když si náš mladý, teprve tři roky oddaný pár vyjede na dovolenou.

 

Strejda vlkodlak - pátá kapitola

Strejda vlkodlak - pátá kapitolaNěkdo se mě tuhle zeptal, co se mezi Bellou a Jacobem vlastně stalo, že se tolik nenávidí… No, tak jsem to přimontovala do téhle kapitoly. Osobně ji nepokládám za nějak záživnou, ale je fakt, že je asi celkem důležitá. ;)

Jo, a opět bude část kapitoly psaná z pohledu nikoho, ovšem dnes už se opilcům vyhneme. A já doufám, že ještě na dlouhou dobu, protože to by si pak museli naši hrdinové úplně odrovnat játra. :D

 

Strejda vlkodlak - čtvrtá kapitola

Strejda vlkodlak - čtvrtá kapitolaDalší... No, konečně se tu objeví další z hlavních postav. Prosím, přivítejte krásnou a neodolatelnou Renesmé Swanovou!
A doufám, že na vás všechny zapůsobí aspoň tak silně jako na Jacoba. ;)
Díky moc, Gemm... :P

 

Strejda vlkodlak - třetí kapitola

Strejda vlkodlak - třetí kapitolaTakže, tahle kapitola je... no... uvidíte sami. Jen prozradím, že asi polovina je psaná z pohledu nikoho, protože Bella jaksi nebyla při smyslech, aby vám mohla vyprávět sama. ;)

 

Strejda vlkodlak - druhá kapitola

Strejda vlkodlak - druhá kapitolaTakže, psaní téhle kapitoly mě neuvěřitelně bavilo, i když pořádně nevím proč. Navíc se v ní nic moc neděje a je spíš kratší, ale každopádně doufám, že si jí užijete stejně jako já a necháte mi další z těch milých komentářů, které jsem našla u prvního dílu. :P
A jak jsem říkala, berte to s nadhledem! ;)

Dokončeno

Strejda vlkodlak - první kapitola

Strejda vlkodlak - první kapitolaKdyž tu mohl být Edward - "Hajzel" a Bella - královna střední, tak proč by tu nemohl být namyšlený, egoistický a sarkastický Jacob? No, a možná i tak trochu hajzl? :)
Kdo by byl zvědavý na našeho malého milého vlka Jacoba v tomto podání, určitě se - prosím - nevyhýbejte této povídce.
Už mě štvaly vážné povídky, ale zároveň se jich nemůžu nabažit, a tak jsem se pokusila jednu takovou napsat. Jen takovou odlehčenější, takže ji, prosím, berte s nadhledem. A nebo ne... :)
Objeví se tu Bella jako maminka a Jacob jako úspěšný "podnikatel". A možná přijde i svatba... Přeji příjemné počtení a komentování. :P

 

Prostě to řekni...

Prostě to řekni...Původně drabble, nakonec krátká jednorázovka.
V hlavních rolích Edward Cullen a Isabella Cullenová. V jejich ložnici, v jeden deštivý podvečer, kdy Bells zžírala nuda. Jaké zbraně vytasí, aby odzbrolija svého manžela?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!