Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Strejda vlkodlak - dvacátá druhá kapitola + epilog

Strejda vlkodlak - dvacátá druhá kapitola + epilogPoslední kapitola. Užijte si ji, jak jen se dá. ;)
Co udělá Edward pro to, aby si Bellu udržel?


Strejda vlkodlak - Pokrok


„Bello...“ zašeptal zlomeně Edward. O co že mu do pekla jde? Neústupně jsem sevřela rty a pozorovala jeho měnící se tvář.

„Edwarde,“ opáčila jsem suše. Jenže pak se stala ta nejhorší a nejzoufalejší věc, kterou kdy Edward udělal. Svojí upírskou silou mne přitisknul ke zdi a rty natlačil na ty moje. Nejdřív jsem přidušeně vyjekla. Pak jsem si uvědomila, co dělá a zůstala jsem stát jak přikovaná. Bože, vážně by mi mělo být toho chlapa líto.

Po pár vteřinách se odtrhnul a trhaně se nadechnul. Oči mu plály a zvědavě analyzovaly moje pocity. Původně jsem mu chtěla jednu vrazit, ale protože by to nemělo valný úspěch, radši jsem nasadila kamenný výraz a nadzvedla jedno obočí.

„Jestli už jsi skončil...“

„Já tě chci zpátky,“ zašeptal tiše. Nevěřícně jsem zakroutila hlavou a pokusila se kolem něj projít ve chvíli, kdy se dveře rozrazily dokořán a nestál v nich nikdo jiný než Jacob.

„Blacku,“ zavrčel Edward.

„Pijavice!“ štěknul Jake a kývnul hlavou takovým způsobem, že to vyznělo jako urážka. „Potřebuješ něco?“

„Vlastně už nic.“

„Paráda, protože my odcházíme,“ šeptla jsem a rychle přeběhla k Jakovi. Propletla jsem naše ruce a urychleně ho začala strkat ze dveří. Edward pořád stál na tom samém místě a pozoroval mě. „Jo, jenom tak mimochodem. Předpokládám, že ty zprávy... no, vymyslel sis to, že?“ řekla jsem věcně a čekala jednoduchou odpověď. Přikývnul. Jasně, mělo mě to napadnout hned – stupidní záminka rozhovoru.

„Udělal ti něco?“ Vyšli jsme ven, Jake mi otevřel dveře od svého velkého černého auta, a když jsem nasedla, zase je za mnou zavřel. Kolena se mi cestou třásla jako kus sulcu a myšlenky v hlavě vířily jako zmatený roj včel.

Edward mě políbil. Nebyla to otázka mých pocitů. Bylo to daleko jednodušší – proč to udělal?

„Ne, nic,“ vydechla jsem souběžně s nastartováním motoru. „Kam jedeme?“

„Nemám páru. Pryč od něho. Co ti říkal?“  Pokrčila jsem rameny a podívala se na silnici před sebou.

„Nic... vlastně měl spíš otázky,“ dodala jsem a hluboce si povzdechla. Nedělalo se mi to jednoduše, ale nakonec jsem mu hezky převyprávěla celý ten zmatený rozhovor. Jake samozřejmě plival jed, když to poslouchal, ale vzal to překvapivě dobře.

„To jsem si mohl myslet,“ vyplivnul.

„Jo?“ ušklíbla jsem se.

„Jo, vždyť je mu teoreticky sedmnáct, nemá vyvinutý mozek.“

„Aha.“ Jacob se zakřenil a chlácholivě mě poplácal po stehně.

„Co si dáš k jídlu?“

„Nemám hlad.“

„Ale já jo. Jako vlk. Tam kam?“

„Vyber ty,“ nabídla jsem mu a usmála se. No, ten den nakonec nevypadal zase až tak tragicky. Ovšem na rtech mě nepřestával pálit ten polibek, jenž si Edward Cullen, ta šmouha na předním skle mého života, dovolil ukradnout.


EpilogStála jsem u pootevřeného okna a přes sevřené rty potlačovala úsměv. Alice se motala v obýváku a nadšeně zkoumala, které z šatů budou Renesmé sedět nejlépe.

„Myslím, že tyhlety,“ mínila Ness a párkrát se pootočila před zrcadlem. Na sobě měla tmavě modré šaty, kterým krom dvou tenkých provázků úplně chyběla výplň zad. Líbili se mi... To ten bručoun byl proti.

„To ani náhodou,“ mínil Edward přes závoj řas.

„Ale zlato, přece bys ji nenechal jít v pytli,“ zamrkala jsem jízlivě a omotala mu ruce kolem krku. Edward si odfrknul a poznala jsem, že pod mým působením roztál.

„Ach jo,“ zamručel. „Vy tři... teda čtyři jste jako tornádo,“ postěžoval si, když do místnosti vtančila Rosalie a znalecky si prohlédla Ness. Ta se šťastně usmívala a snažila se pomocí Alice doladit všechny detaily. Nemusela, vypadala báječně. Ale je pravda, že ten pravý maturitní ples má člověk jen jednou.

„Už můžete jít, Jeremy mě tady vyzvedne za půl hodiny. Nepotřebuju aby... no...“ odkašlala si Ness.

„Aby co?“ dělala jsem nechápavou. „Myslela jsem, že nám ho představíš.“

„Mami!“ zaskučela.

„Co je?“ protáhla jsem.

„Nech toho.“

„Čeho?“

„Ty víš!“

„Nemám ponětí,“ ujistila jsem ji pobaveně. Věnovala mi vražedný pohled, protože každý z přítomných musel slyšet ten příšerný řev motoru auta, které právě zastavilo před domem. Jeremy.

„Fajn. Užij si to, zlatíčko. Měj se,“ usmála jsem se, pohladila ji po ruce a v závěsu za Edwardem a ostatními Cullenovými odkráčela.

Ten byt patřil Renesmé. Byl to starý Jakův byt a dali jsme jí ho jako dárek k osmnáctinám. Sice jí tolik nebylo, ale vypadala tak. Většinou beztak byla u nás, ale přiznejme si, komu by se takový byteček nehodil. Cítila jsem se šťastná i smutná zároveň a přemítala jsem, jak je možné, abych cítila obojí najednou. Když jsem se otočila a podívala se na dveře, najednou se mi vybavil den, kdy jsem do nich vstoupila jako Jacobova nová spolubydlící. Usmála jsem se, už je to osm let.

***

„Řekni mi tak,“ loudil. Leželi jsme v posteli, hlavu jsem měla položenou na jeho stehně a on mě něžně hladil po vlasech.

Usmála jsem se. „Nemám na to náladu.“

„Prosím, zbožňuju, když to děláš.“

„Dřív se ti to nelíbilo,“ řekla jsem a s úsměvem vzhlédla.

„No, změnil jsem názor. Do toho, šup šup.“

„Řekla jsem, že nemám náladu,“ zamumlala jsem znovu. Jacob mi položil ruku do vlasů a začal je probírat mezi prsty.

„Říkalas mi tak pořád.“

„Přesně, proč se ti to najednou líbí? Je to hnusný.“

„Protože už mi tak neříkáš a mně to chybí.“ Našpulil pusu, oči dokořán a plné nevinnosti.

„Neříkám ti tak, protože to teď zní divně.“

„Prosím,“ zaškemral a musel cítit, jak jsem si hluboce povzdechla.

„Musím?“

„Jo. Použij to ve větě, jestli musíš.“

„Ty jsi tak divný,“ ušklíbla jsem se.

„Proto mě miluješ. Tak do toho.“

„Fajn. Řekl sis o to. Víš, Jaco... Fajn!“ zavrčela jsem a převalila se z něj na matraci. Renesmé byla buď ještě na plese, nebo už doma v našem starém bytě. My jsme teď bydleli v menším domě na kraji Seattlu. Cullenovi měli vilu asi třicet kilometrů od nás a k Jacobově neštěstí nás navštěvovali nějak moc často.

„Jsem těhotná, pse,“ pronesla jsem nejistě a nadzvedla jsem se, abych na něj líp viděla.

Jake chvilku rychle mrkal, pak se prudce posadil a shodil nohy z postele. Třásly se mu ruce, tak si je položil vedle těla a následně se na mě otočil.

„Dobře,“ odpověděl tiše.

„Dobře?“ zeptala jsem se pomalu a se zdviženým obočím.

„Jo, myslím. Skoro jsem vychoval Ness, můžu být dobrý táta i k...“

„Našemu dítěti,“ dopověděla jsem tiše a opatrně mu položila ruku na záda. Musím uznat, že zatím to bral skvěle.

Zamyslel se. „Jak se to stalo?

„No, víš, když jsou dva lidé, a tak nějak spolu -“

„Bello! Já vím, ale... chci říct, dávali jsme si vždycky pozor,“ uvažoval nahlas a otočil se ke mně čelem. Nervózně jsem pokrčila rameny.

„Vždycky ne... pamatuješ před třemi měsíci na Sethově svatbě?“ Ušklíbla jsem se, když se mi vybavila ta vzpomínka. „Byla to tvoje chyba.“

„Ta svatba byla tak nudná a Katie tak otravná, že jsem tě do té šatny prostě musel odtáhnout,“ prohlásil se širokým úsměvem.

„Nikdy našemu dítěti neřekneš, že jsme ho stvořili mezi botami, jasný?“ řekla jsem. Jake se natáhnul a vzal mě za ruku.

„Páni. Edward bude zuřit,“ oznámil mi se širokým úsměvem a přitáhl si mě zpátky do pevného objetí.

Jo, to bude.

 


 

 

No, nechce se mi sem vám toho moc psát. Doufám, že vám to nepřipadá příliš uspěchaný, já totiž už jinak nevím jak to udělat. Jen doufám, že jste si čtení užili a kritiku si nenecháte pro sebe... ;) Děkuju, Gemm. =)

Stalo se, že tuhle kapitlu moc lidí nepochopilo. No, zkuste se nad tím zamyslet, popřípadě si to pročíst znova. Jsem si jistá, že vám to nakonec dojde. Čímž chci říct, že moje beta to taky nepochopila na první pokus, ale když dočetla podruhé, hned to bylo lepší. 


předchozí ♦ shrnutíSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Strejda vlkodlak - dvacátá druhá kapitola + epilog:

 1 2 3 4   Další »
03.10.2018 [1:41]

marketasakyTak tohle bylo naprosto boží!:D

31. LuLu
17.09.2018 [9:49]

Juuuuuu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon tak to už hej!!!! Uplne super vtipná úžasná poviedka!!! Čítala som jednu kapitolu za druhou! Uplne pecka...reglils som sa skoro nonstop...a cely príbeh...a Edward a únos Nessie a svadba a bozk... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon jedna z najlepších čo som tu čítala uplne super Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon určite si to prečítam znova a znova a znova... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

31.07.2015 [14:57]

venaCullenNaprosto nádherný Emoticon Emoticon Emoticon
Lepší konec být ani nemohl Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

06.07.2012 [21:37]

NessieCullenBlackTeď jsem to všechno dočetla a... WoW... nemám slov Emoticon Píšeš naprosto bezvadně Emoticon Emoticon prostě nádhera Emoticon Celá povídka byla neuvěřitelná... neuvěřitelně dobrá Emoticon Vážně úžasný, dokonalý a já nevim co ještě Emoticon Emoticon Prostě BOMBA Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.06.2012 [22:20]

JusseppeCelá povídka byla super až na tuhle kapitolu Emoticon
Musím ti říct pravdu nepochopila jsem jí... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27. Ceola
14.02.2012 [15:54]

Skvělá povídka...bylo by docela dobré pokračování :)) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26. Rosalie hale
01.01.2012 [13:51]

Tak to byla krása Emoticon nechceš udělat pokračování? Emoticon

25. KArol
20.12.2011 [22:11]

Bylo to úžasný... Nebylo by špatné pokračování jak se narodí to dítě atd. :) Přemýšlej o tom ;)

12.12.2011 [15:04]

NespoutanaMoc pěkný, opravdu se mi to líbilo Emoticon

23. kolouš
24.11.2011 [20:51]

krásný Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!