Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Rubrika 15+

 

Where I belong? 9

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Where I belong? 9Edward zastavil pred garážou. Všetci traja sme vystúpili a ja s Emily sme ostali stáť pri aute. Bola vyplašená z toľkých upírov, aj keď som ju na to upozorňovala. Držala ma za ruku a stála tesne za mnou. Takmer na mňa nalepená. Edward kráčal k domu, privítať sa s rodinou, ktorá už čakala na verande. Objímali sa asi päť minúť a my sme tu stáli ako sprosté. Odkašľala som si a všetci vzhliadli na mňa a potom Emily. Ešte viac sa prikrčila.

 

Tretia manželka - 18. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Tretia manželka - 18. kapitola„Isabella, si v poriadku?“ opýtal sa, keď som len strnulo ležala. Uvažovala som, čo povedať. Privrela som oči a potom sa odhodlala k niečomu neskutočnému. Posadila som sa, na čo sa Edward odtiahol a dal mi tak priestor, aby som sa zošmykla z postele, k jeho nohám. Kľakla som si na kolená pred neho a placho sa usmiala. Ruky som mu nesmelo položila na kolená.

 

Uväznená - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Uväznená - 3. kapitolaMila má návštevu, nie práve príjemnú. Vekové omedzenie je len pre pokoj mojej duše. Táto kapitola bola pre mňa veľmi ťažká, tak majte trochu ohľadu. Príjemné čítanie. LiviaCullen

 

Drogy nebo nic! - 2. kapitola - Plamen vášně neuhasíš!

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Drogy nebo nic! - 2. kapitola - Plamen vášně neuhasíš!Belle se Jason zalíbil! Co však záhy zjistí? A co může způsobit alkohol v krvi?

 

Noc patrí upírom - 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Noc patrí upírom - 1. kapitolaAko by to vyzeralo, keby ľudia o upíroch vedeli? Dej sa odohráva po páde Volturriovcov a svet už nikdy nebude taký, ako predtým.

 

Tretia manželka - 17. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tretia manželka - 17. kapitola„Bella, nemáte sa prečo cítiť trápne. Sme manželia. Nikto na svete vám nebude bližšie, než ja.“ Pohladil ma po pleci. Jeho slová sa mi vpili cez kožu do útrob a tam zostali uväznené v mojim srdci. Nikto na svete mi nebude bližšie, než on. Zamrazilo ma z toho.

 

Zakázaná Zóna - 1.kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zakázaná Zóna - 1.kapitolaBella sa len ťažko vyrovnáva so smrťou oboch rodičov. Má len svojho o rok mladšieho brata Emmetta. Keď sa jej do života votrie ďalšia trauma, porovnateľná so smrťou oboch rodičov, bude to mať ešte ťažšie. A je to len na nej, ako sa s tým vyrovná. Ak sa s tým vôbec vyrovná.

 

Virus mrtvých - 22. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Virus mrtvých - 22. kapitola„Zničím jeho důvěru v tebe a v to vaše bratrstvo kočičích tlapek! Jak si mu to mohl udělat?! Moment… Já vlastně vím. Jsi přece Izmael Vogler a neumíš milovat nikoho jiného, než sebe. Jsi jen egoistický kokot, co využívá mého vlastního bratra jako zkurvený lék pro případ nouze!“

 

Third Race - Kapitola 15

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Third Race - Kapitola 15Upíři přišli do La Push v hojném počtu, k bitvě ale nedojde, Chrisovi se totiž podaří najít mnohem lepší řešení. Užijte si předposlední kapitolu. :)

 

Len si užívam, nemilujem!

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Len si užívam, nemilujem!Erotická poviedka o Edwardovi a Belle.
15+ - Neviem, či to patrí práve do tejto skupiny, ale radšej som to zaškrtla. ;) Prajem príjemné čítanie.

« Předchozí  1 ... 15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 ... 145   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!