Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vybrané první díly

2.narzis - Tik Tak Tik TaK Tik Tak


 

Láska na útěku - 1. kapitola

Láska na útěku - 1. kapitolaIsabella Swannová, mladá dívka studující na střední škole ve Forks, kde zároveň našla lásku svého života, krásného „rezavovlasého poloboha” Edwarda Cullena. Vše se seběhlo hrozně rychle, žádost o ruku, plánování svatby a do toho maturita. Avšak Bella si není jistá, zdali je to přesně, co chce. Co když Edward má více tajemství? A je úvazek na celý život přesně to, co chce?

 

Wrong generation - 1. kapitola

Wrong generation - 1. kapitolaNe každý má stejnou šanci, ale pokud jsme ji dostali, je jen na nás, jak s ní naložíme. Někdo se jí oddá, jiný si s ní pohrává, až ji nakonec zahodí, a ti nejodvážnější či nejbláznivější ji roztrhají, jako by byla z papíru. Stvoření, která ji ale nakonec hodí po svých ochotných dárcích, žijí na chvíli v tomhle příběhu. Pojďte si je znepřátelit... Povídka o tom, co se stane, když jste tak hloupí, že rozzuříte vládce, ale natolik chytří, že jim unikáte.

Dokončeno

Nechtěná 1. kapitola

Nechtěná 1. kapitolaPrvní kapitola mé první povídky, kterou zde přidávám. Doufám, že se bude líbit. Eviie :)

 

Nejasné proroctví 1. kapitola

Nejasné proroctví 1. kapitolaŽádný pomalý rozjezd, žádné dlouhé představování. Jedna obyčejná cesta z kina se stane pro Bellu neobyčejnou a začíná tím dobrodružství, které jí nadobro změní život. Příjemné čtení.

 

Nástrahy osudu - 1. kapitola

Nástrahy osudu - 1. kapitolaEdward snil o krásné hnědooké brunetce od okamžiku, kdy ji Alice poprvé viděla ve své vizi procházet se s ním ruku v ruce uprostřed lesů. Trvalo to devatenáct let, než si k ní měl najít konečně cestu a prvně ji vidět tváří v tvář ve skutečném světě, ale stalo se něco, s čím nikdo z Cullenových nepočítal. Těsně před oním osudovým setkáním vyznal Belle lásku jiný muž a ona mu své city vřele opětovala, čímž Edward ztratil veškerou naději a vyklidil bojiště. Od té doby uběhlo už šest let, Bella vystudovala univerzitu v Seattlu, porodila dceru a chystá svatbu. Ale nic není tak jednoduché a sluncem zalité, jak se zdá, jinak by přeci nespřádala plány k tajnému úniku ze zlaté klece, kterou jí všichni závidí. Před osudem se nedá utéct a láska si nakonec vždycky najde cestu.

 

Sesterská pouta Prolog + 1. kapitola

Sesterská pouta Prolog + 1. kapitolaCelým městečkem Forks otřásla zpráva o nehodě a smrti manželů Swanových a jejich dvou dcer Tess a Rachell. Co už se ale v novinách nedočtete, je, že tuto tragickou nehodu přežily obě jejich dcery. To by do toho totiž nesměl strkat nos nám všem velmi dobře známý upír Edward Cullen. Jak tato událost zamíchá osudy nových a našich starých známých postav? + Stará povídka v novém kabátu. (remake povídky Sestry, jak se patří)

 

Sowern - Prolog a 1. kapitola

Sowern - Prolog a 1. kapitolaPo odmlce nová povídka. Je o Elize Sowernové, která rozhodně není člověkem, ale sama neví co je zač. Žije sama a straní se, snaží se přežít, protože její vzpomínky na upíry nejsou zrovna pěkné. A k ní na školu upíři nastoupí, Cullenovi i s Renesmé (v této povídce není Jacob ani smečka). Jak změní Elize život, když ji do života vstoupí Cullenovi? A co s nima má společného? To všechno se dozvíte, tak doufám, že se bude líbit. :)

 

A rovnou dvakrát!!! (prolog)

A rovnou dvakrát!!! (prolog)Kristen a Isabella jsou dvojčata. Sice si jsou naprosto nerozeznatelně podobné, ale vůbec si nerozumí. Matka je proto posílá za otcem, aby si k sobě našly cestu. Edward a Robert jsou poloupíří dvojčata a jeden bez druhého neudělá ani krok. Pomohou holkám se sblížit nebo je naopak ještě rozdělí?
V prologu pohled Kristen a Roberta. Stěhování a blbnutí, prostě jen... uvítání do děje. Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Všetky príchute života - 1. kapitola

Všetky príchute života - 1. kapitolaBella má devätnásť a všetko, čo si len v živote môže človek priať. Jej idylické šťastie však naruší neznámy muž, ktorý jej svet obráti hore nohami. Zo starého dokumentu sa dozvedá, že ju jej predok predal obchodníkovi Edwardovi Masenovi a teraz mu celá patrí. No s tým osudom sa Bella nedokáže zmieriť a Edwarda odmieta. Banky jej otca sa zrazu ocitajú v krachu, mladšieho brata podozrievajú z vraždy a všetky klamstvá jej rodiny vychádzajú na povrch. Dokáže Bella ďalej bojovať o svoju slobodu alebo sa podvolí osudu?

 

Distanc - Kapitola 1.

Distanc - Kapitola 1. Moje nová povídka na téma Edward & Bella.
Byla v hodinách slohu nejlepší; psala ty nejtroufalejší eseje v ročníku; vyhrávala recitační soutěže, a proto se vydala cestou novinařiny.
Teď je ale vše jinak. Je na suchu. Ve všech směrech. Múza ji už snad nadobro opustila a už si ani pořádně nepamatuje, kdy naposledy napsala kloudný článek. A pak potká jeho. Troufalého, cynického a neuvěřitelně krásného, díky kterému dokáže znovu psát.
Komentáře mě moc potěší, protože si upřímně nevěřím, jestli má smysl vůbec psát. Ale stejnak přeji příjemné čtení, Kik. :)

« Předchozí  1 ... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 ... 218   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!