Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vybrané první díly

 

Překonání

PřekonáníJaké bylo první setkání Edwarda s malým Edou? Bylo to v lese, jeden hledal klid a ten druhý vlkodlaky. Aneb co bylo před první Překážkou...

Domnívám se, že můžete číst i bez znalosti zmiňované povídky na pokračování.

Překonání vzniklo jako poděkování za vaše hlasy v povídce měsíce. ♥

 

Алкоголь ублюдок, alebo alkohol je sviňa - 1. kapitola

Алкоголь ублюдок, alebo alkohol je sviňa  - 1. kapitola

Nová poviedka z mojej dielne. Je to trochu klišé, ale sľubujem vám neoznačkovaný záver. Príbeh je inšpirovaný skutočnou udalosťou.


Čo všetko môže zmeniť jeden obyčajný študijný pobyt v hlavnom meste Ruska, v Moskve? To všetko sa dozviete vo vnútri.

Príjemné čítanie. LiviaCullen

Dokončeno

Prokletí ztráty paměti 1. kapitola

Bella a Abygail jsou sestry. Dvojčata, co se už na první pohled nemají příliš v lásce. Co se stane, když obě dvě potká tragická nehoda, při níž dojde k následnému kómatu a ztrátě paměti?

 

Stratený živel - Prológ + 1. kapitola

Stratený živel - Prológ + 1. kapitolaBoli raz štyri sestry: Esme, Rosalie, Alice a Bella. Neboli to obyčajné dievčatá. Boli to čarodejky, dokázali ovládať prírodné živly (oheň, vzduch, zem, voda). Avšak ich najmladšia sestra Bella sa ešte v útlom veku stratila. Sestry sa s tým po čase vysporiadali a žili spolu ďalej. Čo ak Bellu znova stretnú? Čo ak sa do toho zamiešajú aj iné nadprirodzené bytosti?

Dokončeno

Jasperova dcera Prolog + 1. kapitola

Jasperova dcera Prolog + 1. kapitolaJasper Whitlock, major v občanské válce, přeměněný do armády novorozených upírkou Mariou. Ten příběh všichni známe, ale po útěku z armády ho nenašla Alice, ale Cullenovi. Po naučení se zvířecí krvi se Jasper vrátil mezi lidi a našel jednu dívku, Renée, do které se zamiloval. Jeho láska byla oboustranná. Z jejich lásky se narodilo dítě, holčička jménem Isabella, ale Renée při porodu zemřela. A tak začal příběh Jasperovy dcery Isabelly. Přeji příjemné čtení a snad se bude líbit. CC

Dokončeno

Láska nalezená mezi tyrany - Prolog a 1. kapitola

Láska nalezená mezi tyrany - Prolog a 1. kapitolaOpravdu lze najít lásku mezi tyrany? Mladá žena, zkoušená osudem, se shodou nečekaných událostí dostane do italské Volterry, kde doufá v nový začátek. Ten ale nepřijde zrovna v podobě, jakou si představovala.
Povídka o naději, víře a lásce, o odvaze, sebezapření, síle překonat vlastní stíny. Co všechno může člověk dokázat a vydržet jen silou vlastní vůle? Jak daleká a strastiplná bude cesta ke štěstí?

Dokončeno

Lidské bestie - 1. kapitola

Lidské bestie - 1. kapitolaBella se stala upírkou, protože zemřela násilnou smrtí rukou obyčejného člověka. Měla štěstí, že ve Forks žili Cullenovi, kteří ji proměnili v upíra. A přestože je upírka, lidé budou Belle ubližovat znovu a znovu. Skončí to někdy? Zůstanou s Edwardem spolu?

 

Bloody Games - Prolog + 1. kapitola

Bloody Games - Prolog + 1. kapitolaPřicházím s novou povídkou a tentokrát se odvažuji kombinovat, neboli spíš se inspirovat fenoménem Hunger Games.

Z rozkazu věčností znuděného Ara se každoročně pořádá zvrácená reality show zvaná Bloody Games, ve které bojuje dvacet upírů na život a na smrt v aréně plné nástrah. Když je do Her vylosován mladý vegetarián Edward Cullen, nezbývá mu nic jiného, než se vydat bojovat o život...

 

Srdcová královna - Prolog

Srdcová královna - PrologJe jen jedna šance, stejně tak i v příběhu upírky, která byla ve špatný čas na špatném místě.

Zavřela jsem oči a opřela se o Demetriho rameno. Jeho vůně mě oslabovala. Kdybych stála, podlomila by se mi kolena.

Snad jsem Vás navnadila. :)
Kimberly ♥

 

Ladies of victory - 1. kapitola

Ladies of victory - 1. kapitola

Děj se odehrává v 18. století.
Esmé (ovdovělá žena se dvěma dětmi) si vezme za muže vévodu z Nordshiru, ale přijde tím o Alice - jednu z dcer, která nesouhlasí se sňatkem, protože rod z Nordshiru nenávidí. Její mladší dcerka Bella je s otčímem smířená, ale po společných týdnech uznává názor Alice. Matka je slepá a Bella to nehodlá dál snášet a rozhodne se provdat, aby opustila domov, kde se všichni změnili a navíc tu řádí vévodova dcera Rosalie.
Spoluautorská povídka s Irtemed. Příjemné čtení!

« Předchozí  1 ... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 ... 216   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!