Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vybrané první díly

 

Ledové stříbro - Prolog

Ledové stříbro - PrologTato povídka navazuje na Nedokončený polibek a bude vyprávět příběh Tařina a Caiova syna Saxeriuse a dívky jménem Ariana. Napůl čarodějky a napůl upírky, která přišla do Volterry pro smrt jednoho z členů královského rodu. Snad se vám bude povídka líbit. :)

 

Master - Prológ

Master - PrológPaul spravil hlúpu chybu, ktorá ho priviedla smrteľne zraneného a úplne samého do hlbokého lesa. Z beznádejnej situácie ho zachráni tá najmenej vhodná osoba, významná členka Volturiovskej gardy, ktorá si z neho spraví svoju osobnú hračku.
Strhujúci príbeh plný tvrdého sexu i krásnych romantických zážitkov, kde pozorný čitateľ spozná, že nikto nie je taký zlý, aby ho nevyliečila štipka lásky, čaká len a len na vás. Priviažte svojho milého o posteľ, a potom sa príďte inšpirovať, ako s ním naložiť ďalej. Váš Destroyer of Happiness.

 

A Member of Guard - 1. kapitola

A Member of Guard - 1. kapitolaSeznamte se s Ethel Ivaškovovou, tři tisíce let starou upírkou s docenturou z fyzické mechaniky. Celý "život" byla nucena stát po boku Caia Volturiho, coby vedoucí jeho osobní gardy. Není tedy divu, že si za ta léta vytvořila jistý psychický nadhled na veškeré počínání klanu, jehož členy považuje za svou rodinu.

 

Svět nemrtvých - 1. kapitola

Svět nemrtvých - 1. kapitolaSvět už není, co býval, teď mu vládnou upíři, kteří postupně vyvražďují celou lidskou populaci. Jen hrstka lidí přežila jejich řádění a vybudovala si osadu, ve které přežívají každičký den. Avšak co se stane, když na jednu členku zaútočí upíři? Přežije toto setkání? Zemře nebo se stane jednou z nich?

 

Láska nebo sex? - 1. kapitola

Láska nebo sex? - 1. kapitolaPovídka vypráví o mladé Belle, která ještě nenašla místo ve svém životě a je ochotná udělat vše pro to, aby ho našla. Co přesně to znamená?

Dokončeno

Ten pravý 1

Ten pravý 1Isabella Swanová je slečna z lepší společnosti, která dospěla do věku na vdávání. Její otec ji přislíbil dvou synům bohatého vévody s tím, že si sama musí vybrat svého nastávajícího. Povídka začíná ve chvíli, kdy přijíždí na Cullenovic panství a příběh se pomaloučku rozvíjí... Příjemné čtení. :)

 

Královnina dcera - Prolog

Královnina dcera - PrologUmírala, ale smrti se nebála. Najednou však uviděla temnou postavu. Tu, kterou určitě vidět nechtěla. Její matku, královnu. Přišla, aby jí změnila život, dala jí moc a sílu. Aby ji proměnila.

 

Tajomstvo zlatého medailónu - 1. kapitola

Tajomstvo zlatého medailónu - 1. kapitolaKeď v roku 1898 v talianskom mestečku Colle di Val d´Elsa záhadne zmiznú manželia vplyvnej talianskej spoločnosti, ich dcéra - maličká Charlotte, je odvedená do Londýna k svojej jedinej príbuznej, tete Gabrielle. Dievčininou poslednou pamiatkou po rodičoch je zlatý medailón, ktorý jej neustále visí na krku. Po jedenástich rokoch sa Charlotte v sprievode svojej tety ocitá späť vo svojej rodnej zemi. Sled udalostí ju donúti odhaliť pravdu o svojej tajomnej minulosti, ktorá mala ostať navždy skrytá.

 

Vzpomínka na minulost – 1. kapitola

Vzpomínka na minulost – 1. kapitolaPovídka o Jasperovi, kterého dohnala vlastní minulost. Děj se odehrává během jeho působení v armádě, do které se dostane také velmi zvláštní dívka. Jasperovi je povědomá, takže se o ni začne zajímat. Brzy ale odhalí strašlivé tajemství, které mělo zůstat ukryté a které změní celý jeho život.

 

Miluj mě, jestli to dokážeš - 1. kapitola - Trochu špatné načasování

Miluj mě, jestli to dokážeš - 1. kapitola - Trochu špatné načasováníBella jede do školy svým milovaným autem a přitom přemýšlí. V noci se jí zase zdál ten stejný sen jako vždycky. Bojí se, že by se jednou mohl stát skutečností. A když dojede do školy, objeví se blízko v její přítomnosti jeden úžasný kluk...

« Předchozí  1 ... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 ... 216   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!