Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vybrané první díly

 

Chladná - 1. kapitola

Chladná - 1. kapitolaEdward to v životě nemá lehké. Jeho bratr Emmett se mu neustále posmívá za jeho nulový sexuální život.
To se má ale změnit v den Emmettovy rozlučky se svobodou, kdy Emmett nabídne Edwardovi sázku. Pokud se mu povede vyspat se s jednou z modelek, už nikdy ho nebude zesměšňovat. Dokáže nezkušený Edward svést překrásnou Isabellu, která o něj nejeví ani nejmenší zájem? Příjemné čtení přeje Veubella. :)

 

Minulosť si ťa nájde - 1. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 1. kapitolaA je to tu, opäť nová poviedka z mojej hlavičky. :)
Ani sama neviem, čo by som napísala k obsahu. Nechcem vám toho veľa prezradiť... No dobre, takže len okrajovo. V dnešnej prvej kapitole sa pozrieme do minulosti Edwarda. Kapitola bude celá z jeho pohľadu. Najprv sa pozrieme na začiatok, ako to všetko vlastne začalo a potom nazrieme aj do prítomnosti. Budem len dúfať, že vás prvá kapitola zaujme. :)
Príjemné čítanie. Vaša 9moncici9

 

Odrazit se ode dna - 1. kapitola

Odrazit se ode dna - 1. kapitolaRoku 1945 se v Polsku pár dní po konci války zřizuje tábor pro lidi bez domova. Většina z jeho obyvatel jsou lidé poznamenaní životem v koncentračním táboře, kterým, kromě holého života, nezbylo vůbec nic. Edward zde pracuje jako dobrovolný lékař. Setkávání s bolestí a smutkem lidí se ho citově vůbec nedotýká a svou práci dělá kvůli odčinění vražd, které způsobil v minulých letech svého upírského života. Jeho pohled na svět je převrácen americkou dívkou Isabellou Swanovou, která v koncentračním táboře pouze o vlásek unikla smrti a nezbývá jí nic víc, než se stále číhající smrti poddat, nebo se odrazit ode dna a začít znovu žít. Jak by se vyvíjel vztah Belly a Edwarda v jednom z nejtěžších období našich dějin? Jak by fungovala láska ve vztahu, ve kterém jeden všechno ztratil a druhý právě nalezl?

Dokončeno

Upírkin miláčik - 1. kapitola

Upírkin miláčik - 1. kapitolaEsme Plattová si žila typickým upírskym životom do momentu, kým sa v nemocnici, kde pracuje ako zdravotná sestra, nezoznámila so šarmantným doktorom Carlisleom Cullenom, ktorý jej okamžite pomotal hlavu. Všetko by bolo jednoduché, pokiaľ by Carlisle nebol človek a nerandil s Esminou, nie príliš obľúbenou, kolegyňou Isabellou. Alice, najlepšia kamarátka Esme, však dostane nápad, ako donútiť Isabellu, aby Carlislea pustila k vode.
Podarí sa jej to? A ak áno, nebol by život až príliš jednoduchý, ak by šlo všetko úplne ako po masle?

 

Princezna?! Proč ne? - 1. kapitola - Cesta

Já vím, že na toto téma je tady povídek až až, ale stejně jsem se rozhodla sem jednu vložit. Isabella tentokrát není dcerou Ara, jak ve většině povídek bývá, ale Caia. Doufám, že se vám bude povídka líbit.

 

Dárečky - 1. kapitola

Dárečky - 1. kapitola Jak všichni ví, Rose vlastní dítě mít nemůže. Každý jí to poslední dobou připomíná, ale existuje přeci mnoho způsobů, jak si děťátko pořídit. Emm na jeden takový taky přijde, ale bude to správná volba? Když si konečně domů dovezou jedno malé stvořeníčko, ukáže se, že nebylo samo. Existuje snad nějaká možnost, že by dětí měli ještě víc?

 

Muž v dražbě - 1. kapitola

Muž v dražbě - 1. kapitolaIsabella Swanová je dcera bohatého poslance a už od malička byla vedene k dobrým mravům, dokonce jí bylo předepsáno, koho si vezme za manžela. Jenže všechno se vymkne z rukou v den, kdy Isabella slaví dvacáté šesté narozeniny. Jeden muž obrátí celý její život naruby. Budu ráda za každý názor, příjemné čtení, Sheela.

Dokončeno

Někdo se dívá 1

Někdo se dívá 1Měla všechno a teď nemá nic… Když člověku do života vstoupí smrt někoho blízkého, navždy ho to poznamená. Každý se s tím pere po svém. S Belliným způsobem smutku mnozí nesouhlasí, mají za to, že si zvolila špatný způsob. Ale co je vlastně správné a co není? Najednou nic není na svém místě a nic není tak, jak se zprvu zdálo. Opravdu Bella přestává svůj smutek zvládat nebo je tu někdo, kdo se na ni přece jen dívá? Povídka na ostří nože v podání mmoníka a TorencCullen…

 

Důkaz 1

Důkaz 1

Ona na konci zůstala sama. On zůstal sám poté, co ji doopravdy poznal. Na upírech je krásné to, že mají věčnost. A ta nabízí tolik možností...

„Páni!“ pronesla jsem hravě. „Skoro sto let jsem z tebe chtěla vymámit jedno milejší slůvko a teď, když jsi ženatý a máš dítě, to z tebe pomalu ale jistě začíná lézt,“ dobírala jsem si ho.
„Ehm…“ Než dokázal vymyslet smysluplnou odpověď, omotala se kolem něj štíhlá paže jeho ženy.

P.S.: Už dlouho jsem chtěla Tanye napsat happyend. Ale teprve až teď jsem jí našla chlapa, který by si ji zasloužil.

 

Láska z jeviště 1. kapitola

Láska z jeviště 1. kapitolaVánoční kapitolová soutěž. Bella se vrací zpátky do Forks, aby po letech s Charliem oslavila Vánoce. Hodně věcí se v jejím životě od odchodu změnilo, třeba to, že je úspěšná a slavná díky svému talentu lidi seřvat a donutit je dělat to, co ona chce. Krom Vánoc s Charliem má v plánu pomoc školnímu divadelnímu klubu s přípravou vánočního představení. Zároveň je v té době Edward donucen ucházet se o hlavní roli.

« Předchozí  1 ... 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 ... 216   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!