Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vybrané první díly

 

Kouzelný advent - 1. kapitola

Kouzelný advent - 1. kapitola

Soutěžní povídka do Vánoční kapitolové soutěže.

Vánoce jsou pro každého obdobím radosti, štěstí a rodinné pohody. Jenže Belle přivádějí více starostí než radostí. Od chvíle, kdy ji Edward opustil coby poloupírku, musí vychovávat jejich dceru Nessie sama. Vždy na Vánoce však musí vzpomínat, protože právě na Vánoce se jí zhroutil svět. Jediné, co jí zůstalo, je Renesmé. Jediné, v co jí zbývá doufat, je to, že alespoň ona jí zůstane navěky.

Dokončeno

Šťastné a veselé 1. kapitola

Šťastné a veselé 1. kapitolaBella žije iba so svojím otcom Charliem, ktorý ju vychováva sám. Bellina matka totiž zomrela pred pár rokmi, ale niečo svojej dcére zanechala. Týždeň pred jej maturitným večierkom Bella dostane dar, ktorý jej zanechala mama aj s listom. Čo to bude? Ako Renée vedela, čo jej dcéra bude potrebovať, keďže zomrela ešte skôr, ako jej dcéra prišla do maturitného ročníka? Stretneme sa tu aj s našim milovaným Edwardom? To sa dozviete, keď sa začítate do mojej poviedky. Súťažná poviedka. Vianočná kapitolová poviedka, podmienka - sneží.

Dokončeno

Mamička pod stromček - kapitola prvá

Mamička pod stromček - kapitola prváVianočná kapitolová súťaž.

Príbeh mi napadol, ako keď udrie blesk na rozjasnenom nebi. Videla som názov filmu a ten ma zaujal natoľko, že som sa rozhodla spísať podľa názvu svoj vlastný príbeh. A vianočná súťaž sa zdala byť vhodným spôsobom, ako môj príbeh uzrie svetlo sveta.
Je to môj prvý pokus zúčastniť sa súťaže na webe, tak dúfam, že splním očakávania všetkých. I tie svoje.

Dokončeno

Vianočná nádej - 1. kapitola

Vianočná nádej - 1. kapitolaVianoce. Ľudia si pod tým predstavujú príjemný čas strávený s rodinou. No čo keď toto obdobie bude pre niekoho jedno z najhorších? Predsa, strata lásky bolí hlavne vtedy.
Ide o Vianočnú kapitolovú súťaž.

Dokončeno

Nejúžasnější Vánoce - 1. kapitola

Nejúžasnější Vánoce - 1. kapitolaBella je holka z Forks, která nesnáší zimu, sníh a Vánoce, především dostávání dárků a zpívání koled. Jenže tento rok se toho hodně změní a ona má zažít ty nejúžasnější Vánoce ve svém životě. Jedná se o Vánoční kapitolovou soutěž!

Dokončeno

Vánoční modlitba 1/4

Vánoční modlitba 1/4V době, kdy ještě celý svět vzhlížel k módě a životnímu stylu Francouzů, se v jednom malém městečku ve státě Washington započíná historie vánočních ozdob. Původcem je madame Swanová. Do popředí se však dostává její dcera Isabella se svým snem...

 

Moje dieťa nedostaneš! - Prológ + 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Moje dieťa nedostaneš! - Prológ + 1. kapitola„Som Boh. Jediný svojho druhu. Nadradený nad všetko a všetkých. Pán. Nič nie je nado mnou. Nedýcham, pretože to nepotrebujem. Moje srdce nebije, nedokážu ma zraniť. Ani poraziť. Slúži mi ten najpodradnejší druh – ľudia. Sú mojou potravou, mojimi otrokmi...“ znel jej hlas dostratena. Otočila na mňa svoje veľké zelené oči a zatvárila sa znechutene. Doslova vydesene. Ale potom sa pousmiala.

„Si šialený, vieš o tom?“ zaspievala svojím zvonivým hlasom...

 

Niebla siniestra II. - prolog

Niebla siniestra II. - prologJestli si ještě někdo pamatuje povídku Niebla siniestra, tak ho určitě potěší, že jsem se rozhodla napsat pokračování. Uběhlo již několik dní od Lucasovy smrti a Bella se z toho zhroutila. Je psychicky labilní a v takovém stavu je nebezpečná nejen sobě, ale i svému okolí. Co se může stát, když lovec lykanů a poloviční lykan zešílí?

 

La lujuria

La lujuriaIsabella Swanová je mladá, úspěšná, nezávislá a zadaná žena. Má milujícího přítele, se kterým plánují společnou budoucnost. Co se stane, když potká neodolatelného muže ze své minulosti? Zahodí zábrany a vše, co doteď vybudovala, nebo zůstane věrná?

Dokončeno

„Neřeknu ti sbohem…“ 1

„Neřeknu ti sbohem…“ 1Má nová povídka o Renesmé a Jacobovi. Doufám, že se vám tento příběh o nešťastné lásce plné hezkých i nehezkých překvapení bude líbit. Všechno jednou prostě končí - buď dnes, anebo zítra.

« Předchozí  1 ... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 216   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!