Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Rochelle

Povídky od RochellePovídky na Pokračování: Zabít, nebo milovat? ; Impassible

Zabít, nebo milovat?

Bella prožívá velkou změnu. Po rozchodu s Paulem se rozhodne změnit svůj život od základu.

Pomáhá jí v tom její nejlepší kamarádka Jessica a její nový přítel Jacob, se kterým se seznámila.

Ale Bella změní život ještě jedné osobě. Upírovi, který ji jednou zahlédne v parku a nemůže se jí v myšlenkách zbavit. Nesmírně touží dívce ublížit, ale nadruhou stranu ji taky touží milovat.

1.Kapitola

2.Kapitola

3.Kapitola

4.Kapitola

5.Kapitola

6.Kapitola

7.Kapitola

 8.Kapitola

9.Kapitola

10.Kapitola

11.Kapitola

12.Kapitola

13.Kapitola

14.Kapitola...Asi někdy kolem 22.září...možná dřív.

 


Velice se omlouvám všem, kteří čtou mé povídky, ale příštích pár dnů toho budu mít opravdu moc...A když říkám opravdu, tak opravdu :(.Ještě k tomu všemu se chci přihlásit do spisovatelské soutěže a opravdu nestíhám psát. To ale neznamená, že přestávám psát! A proto mám otázku na vás. Chcete kratší díly v samozřejmě v kratším časovém rozmezí, anebo naopak delší díly, ale v trochu delším časovém rozmezí? Opravdu, budu se snažit jak nejvíc to jen půjde, ale taky jsem jen člověk :). Tak mi svůj názor napište do komentářů pod tento článek prosím. Díky všem.

 

 

 


 

Impassible (Bez srdce)

V podstatě navazuje na Rozbřesk. Jacob se nemůže vypořádat s tím, že jeho láska Renesmé odcestuje s rodiči do Hanoveru. Bella se to snaží vyřešit, ale všechno se jí nějak vymiká z rukou. Její nový domov bude totiž obývat ještě jedna osoba. Chůva, kterou Edward najal, aby Nessie nemusela být celou dobu sama, co budou Bella s Edwardem trávit čas ve škole. Dokáže se Bella přenést přes žárlivost, kterou k chůvě cítí, nebo jí to zničí celý její vysněný život?

1.Kapitola

2.Kapitola

3.Kapitola

4.Kapitola

5.Kapitola...za hodně dlouho...xD__Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Rochelle:

 1
2. Petronela admin
26.05.2018 [10:07]

PetronelaKatka: ahoj, vzhledem k tomu, že autorka nebyla na stránkách už skoro 8 let, nepředpokládám, že se nějakého pokračování této povídky dočkáš.

1. Katka
26.05.2018 [9:40]

Ahoj velmi sa mi paci tvoja poviedka impassible kedy bude pokracko? Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!