Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od mispulka

Povídky od mispulka

Rozepsané


První čtvrť
Tanec ve tmě
Protéza( s Misppule)
Náhodný život(s Misppule)
Probudila jsem se mrtvá(s Upírek)
Three words, two sorrows s Myls

Parodie

Emmet a želvička 1+2
Koupání Emmeta

Dokončené

Svěrací kazajka

Jednorázovky

Jen na tváři měla spokojený úsměv...

Připravované

Láska z bordelu
Super náhradník( s AliceHaleCullen)
Zrcadlo(s Blackrose-xq)

Nápady

Kloni
Bisexuálka

 

 

Užívej života, brouzdej se rosou, dřív než Tě navštíví zubatá s kosou.

 

 

 

Moje ICQ:482-904-049 (mispulka)

Moje skype: miska.helusova

Můj e-mail- m.helusova@seznam.cz

misulinka21@azet.sk

 

Jakékoliv připomínky, stížnosti, žádosti, prosby nebo jenom Ahoj, cokoliv tam pište.

 


Zdá se mi to, nebo už Stmívání.eu není to, co bývalo? Začali nové upírské ságy a už do toho každý plete postavy z VA, VD apod? Ano, každý má nějaký nápad, ale proč se to musí týkat dějů a postav ostatních upírských ság?

A bohužel, nějaké mé oblíbené a velmi kvalitní autorky končí. :(

 

Takže se loučím i já

sbohem, vaše mispulka :)

 

 


 

 

 

 

Stav: Rozepsaná

  

První čtvrť

 

 

Bella žije s matkou a jejím přítelem v Phoenixu. K maturitě dostala dárek zájezd do Itálie na dva týdny. Bella se setká se sympatikým italem Fabiem, když sama skoro o vlas unikne smrti. Fabio ji přemluví, ať s ním jede do Voltery a to se jim stane osudným. Bellu díky schopnostem promění, ale Fabia ne. Bella se setká také s Cullenovými, ale za jakých okolností?

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21.

22. 23. 24. 25.-1.část, 25.-2.část, 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. 35. 36.

37. 38.

 


 

 

 

Stav:Rozepsaná

 

(Tuto kapitolku budu psát pomaleji, protože si na ní dávám opravdu záležet)

 

 

 

Tuto povídku jsem vymyslela už asi před dvěma měsíci. Byl to takový zbloudilý nápad, nevěnovala jsem mu pozornost. Ale přečetla jsem si pár kapitol Slepé houslistky a to mi dodalo šťávu na vymýšlení. Inspirovala jsem se trošku Slepou houslistkou od Chobotničky a knížkou Naděje v hedvábné hřívě.

Bella je hvězdou školy v Phoenixu. Patří mezi nejhezčí holky a sama to ví. Dokud se jí nestala ta nehoda. Bella se předváděla na mototrce bez helmy a stal se jí vážný úraz. Spekulovalo se o tom, že ztratí paměť. To se naštěstí nestalo, ale Bella ztratila zrak. Nevidí. Nenávidí tu tmu. Odjede k otci do Forks, protože nechce, aby se po ní ve škole divně koukali, všichni o tom totiž ví. Bella se vzdává, nechce tu tmu, ale někdo jí z té deprese pomůže. Její nejlepší kamarádka. Bella v Phoenixu závodně tancovala, bude tancovat i po té nehodě?Jednou potká Bella Cullenovi. Ale bude je nenávidět, proč? A dá se dohromady s Edwardem?

 

 

1.+prolog, 2. 3. 4.

 

 


 

 

 

 

 

Stav:Rozepsaná

 

 

 

 

 

 

Spolupráce s Misppule

 

Bella je poloupír, její matka zemřela při porodu a Cullenovy jsou v tu samou dobu na lovu, zjistí to? A když ano nechají si Bellu?

 

1.+prolog, 2. 3. 4.

 


 

 

Stav: Rozepsáno

 

Spoluautorka: Misppule

 

 

 

Bella je šedesátiletá zámožná babička, která si nedovede připustit, že už je stará. Jednoho dne potká v nemocnici Edwarda a je to láska na první pohled. A začne ho pronásledovat a nadbíhat mu, bude se ho snažit sbalit. Nechá se Edward sbalit od šedesátileté důchodkyně?

 

1.

 


 

 

Stav:Rozepsaná

Spolupráce s Upírek

 

 

 

 

 

Měla jsem divnou náladu a z toho vznikl tuten nápad. Už mi dlouho vrtá hlavou.

Bella a Edward. Nejšťastnější pár pod sluncem. Mají krátce před svatbou. Jsou šťastní a zamilovaní,až do onoho dne. Bella uvidí, jak chce jednu slečnu přejet auto. Projede jí vlna adrenalinu. Slečnu odstrčí, ale neuvědomí si následky a sama skončí pod koly aut. Dostane se do bílé místnosti. Paní tam jí oznámí, že nemůže do nebe, protože je zasnoubená s upírem. Bella musí zrušit zasnoubení, aby se dostala do nebe. Ale nikdo ji nevidí ani neslyší, jen ...   Zruší jejich zasnoubení? Dostane se Bella do nebe?

 

Prolog+ 1. , 2., 3.

 TWTS

Stav:Rozepsaná

Spolupráce s Myls

Edward a Bella – nejzamilovanější pár na světě. Zaručeně. Oba jsou upíři. Tedy Bella je jen poloupír. Edward čte myšlenky a Bella pouhými myšlenkami hýbe věcmi.
Tanya. Je taková, jak ji známe – chce Edwarda za každou cenu jen pro sebe. A i ona má schopnost – může kohokoliv – kromě Bell – pouhým očním kontaktem přimět k čemukoliv, nebo mu vnuknout vzpomínku na něco, co se nikdy nestalo.
Díky Tanyiné schopnosti přijde Edward o Bell – on ji zabije. Jakmile si to ale uvědomí, bude pozdě. Příliš pozdě.
Bella se dostane do nebe, kde ale vůbec být neměla. Je na to ještě příliš, příliš, opravdu příliš brzo. Bella nějakou chvíli ( v nebi utíká čas mnohem, mnohem rychleji ) žije v nebi, ale trápí se. Stýská se jí po Edwardovi. Všichni si ji tam oblíbili a ani jeden obyvatel nebe nechce, aby se trápila. Proto se TI nejvyšší rozhodnou vrátit ji zpět na zem. Ale naskytne se další problém – Bellu si za manželku vybere sám Ďábel.
Setká se Bell s Edwardem? Nezapomene Edward? Bude svatba? To vše se dočtete v povídce.

1.

 

 


 

 

 

Stav:Připravuje se

 

Spoluautorka:AliceHaleCullen

 

 

Středoškolačka Bella je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Edwarda Cullena.


 

 

Stav:Připravuje se

 

 

Teď mívám strašně velkou chuť na vymýšlení povídek. Tuta mi napadla dneska. Chtěla jsem ji dát o Belle, ale nakonec je tu málo povídek o Emovi a Rose.

Emmet se jednou s Jazzem vsadil a prohrál. Musel jít do vykřičeného domu. Potkává tam sympatickou Rosalii. Zamiluje se do ní, ale ona ho odmítá. Proč? Co tají? Em zjištuje její tajemství.

  

 

 

Stav: Dokončená

 

 

  

Alice byla vždy normální dívka, dokud neměla pár tušení a předtuch. Po té zkušenosti jí rodiče šoupli do blázince. Tam se setkala s Jamesem. Pro ochranu byla proměněna v upíra a začíná si zvykat na svou rychlost a na útrpnou žízeň. Ve vizích má kluka, do kterého se zamiluje a začíná ho hledat.

 

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.-konec

  

 

 

 

Co se stane, když si Emmet koupí želvičku?

 

Emmet a želvička

 

Emmet a želvička 2 

 

 

 

 

Měla jsem pohřební náladu, tak z toho vznikla tato jednorázovka. Odehrává se v Novém měsíci, když Edward Bellu opustit. Co Bella udělala? Přenesla se přes to nebo ne?

Jen na tváři měla spokojený úsměv...

jednorázovka  na téma: Co udělala Bella po Edwardově odchodu


 

Kloni

Upírek + bella

Vědci přišli na to, že upíři existují. Proto vzali DNA upír a DNA člověka a vytvořili klony. Kloni vypadají jako upíři, jen jsou pomalejší a slabší. Kloni mají za úkol vyhladit všechny opravdové upíry. Ale co když se jeden klon zamiluje?

 

 

P.S. ke všem těmto nápadům hledám spoluautora.

 

 

Tak tuto je můj kočičák Mourek. Neřeknu mu jinak než Sluníčko nebo Milouš. On je můj nabíječ a moje můza. Vždycky, když píšu, on si lehne vedle mě, vrní a usne. Ale mě dává tolik energie a nápadů.  Díky němu vždy napíšu nějakou kapitolku.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od mispulka:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!