Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Petronela

Petronela

PetronelaPráva: admin

Reálné jméno: Petra

Věk: 26

O mně: Takže jmenuji se Petra, což jste si samozřejmě mohli přečíst o pár řádků výš. Mám vystudovanou vysokou školu se zaměřením na stavebnictví.

Miluji četbu a psaní. Ambice na napsání vlastní knihy však nemám.
Řekla bych, že jsem veselý člověk, co je pro každou špatnost :-D ... no, samozřejmě s rozmyslem a s mírou.

Co se týká mých povídek - většina mé tvorby je Edward a Bella - ale nemůžu hned zaručit, že to tak i skončí, většinou se spolu nějak zapletou, zůstanou hlavními hrdiny, ale potom... No, to si musíte přečíst sami.
Rozhodně se neřadím do žádného týmu proto taky už dopředu nemůžete nic očekávat.

www.one-night.webnode.cz - zde najdete všechny mé povídky. Díky adminství teď bez náskoku a v poslední době i bez aktuálních kapitol, protože kapacity mých stánek mají limity a jsem lína ten prostor navíc platit :D. Takže nejaktuálnější povídky jsou stále tady.

Kontakt:

E-mail: kozakovap23 (zavináč) gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/petra.p.kozakova.3

Web: www.one-night.webnode.cz

Statistiky:

Moje články: 454

Moje komentáře

Titulek článku Text
09.03.2019 (16:07)FanFiction na pokračováníBella jako lovec - 30. kapitola Eithel: páni, moc děkuji Emoticon Emoticon . Jsem ráda, že se ti mé povídky líbí. Poslední dobou jsem neměla moc času na psaní vzhledem k nové práci a stěhování, ale co nejdřív se to pokusím napravit, aby sis mohla přečíst i pokračování této povídky. Emoticon
16.02.2019 (13:46)FanFiction na pokračováníPředurčená - 16. kapitola Alice - na další kapitolce se pracuje, teď mám ale pc v servisu a během víkendu se stěhuju. Neboj se, myslím na to, abych co nejdříve dopsala tu zbylou půlku kapitoly, ale v tuhle chvíli ti datum neřeknu Emoticon.
13.02.2019 (17:48)Shrnutí povídekPovídky od chloe Páni, už jsou to dva měsíce, co jsem ti naposledy psala o nové kapitolky, takže to musím hned napravit... Prosím, prosím Emoticon Emoticon další dílek Sester.
04.02.2019 (6:58)FanFiction na pokračováníLáska co mi dává křídla 10. kapitola By mě teď docela zajímalo, co měl ten sen znamenat. Bude to nějako jako hrůzostrašná předpověď budoucnosti? Edward toužící být s Bellou a Bethany, a ona unesena cizím upírem - podle všeho stvořitelem Edwardovi současné snoubenky?
Šup sem s další kapitolou.
31.01.2019 (17:39)FanFiction na pokračováníLáska co mi dává křídla 9. kapitola Opět super kapitola. Jsem zvědavá, jak to bude teď dál. Dalo se očekávat, že Bella nebude chtít, aby se Edward dozvěděl o své dceři, ale tak... No, jsem fakt zvědavá, tak šup sem s další kapitolou. Emoticon
28.01.2019 (18:03)FanFiction na pokračováníLáska co mi dává křídla 8. kapitola Skvělá kapitola. Jenom tak dál. Jsem zvědavá na to, kdo je ten neznámý upír a jestli Edward přijde na to, co je s Bellou jinak... A hlavně - jak bude reagovat na svou dceru? Emoticon Emoticon
15.01.2019 (11:44)FanFiction na pokračováníLovci - Nová generace - 13. kapitola Klea - jsem vážně ráda, že máš s povídkou trpělivost. Kapitolu jsem měla dlouho rozepsanou, ale vzhledem k dokončování diplomové práce, vánocům a státnicím jsem to prostě stihla až teď.
V tuhle chvíli začínám pracovat na pokračování a snad ti to trochu ozřejmí, co se stalo. Opět bude Jacobův pohled.
14.01.2019 (14:13)Shrnutí povídekPovídky od BreeTanner Přidávám se s dotazem na PsfB.
08.01.2019 (19:11)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 1. kapitola Jessy - tak to bude super, já mám za dva dny státnice, takže si dokážu představit, že jsi na tom s učením dost podobně. Držím palce, aby zkoušky dopadly dobře a aby šlo i následné psaní. Emoticon
08.01.2019 (17:48)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 1. kapitola Ahoj, chci se jenom zeptat, kdy plánuješ další kapitolu, už se nemůžu dočkat.
02.01.2019 (11:59)FórumFórum Monetka - ahoj, projela jsem historii tvých komentářů a žádost o smazání jsem nenašla. Možná to mělo co dělat s tím, že jsi to psala nepřihlášená a do špatné kategorie, takže to mohl někdo přehlédnout. Bohužel jsem ti schopna smazat pouze povídky, nevím jak se mažou účty - je potřeba webmastera a ten na stránky chodí pouze sporadicky.
Nechceš si však smazání ještě rozmyslet? Zda je to nutné. Vynaložila jsi velké úsilí k tomu, abys povídku napsala a čtenáři se k ní ještě mohou chtít vrátit.
02.01.2019 (9:26)FórumFórum Zdravím všechny. Máme tady nový rok a proto bych chtěla všem na těchto stránkách popřát hodně štěstíčka, zdravíčka a autorské múzy. Doufám, že se i v průběhu tohoto roku budeme setkávat u nových povídek (ozývá se ve mě nenapravitelný snílek, co nepřestal věřit ve funkčnost těchto stránek). Emoticon
25.12.2018 (17:42)FórumFórum ada1987 - opraveno Emoticon. Na dodatečné opravy článků, kromě shrnutí, které máš normálně přístupné k editaci, jsem tady já. Emoticon
10.12.2018 (17:06)FanFiction na pokračováníSesterská pouta 40. kapitola Hmm, hmm... Tvoje otázka pod kapitolou je velmi zapeklitá. Nemám nejmenšího tucha, jestli by měla odjet nebo ne. Jako první mě napadá, že by měla zůstat, jelikož jsem byla zvědavá na vývoj jejího vztahu s Rachell, ale za těch pár týdnů, co Tess ležela v nemocnici se vlastně neviděly, takže nevím co si o tom myslet.
Z Bellina pohledu jasně chápu, že chce odjet. Cítí se zrazena všemi, kterým věříla, ačkoliv... mám takový dojem, že pohledný pan doktor bude docela páka na to, aby zůstala. Ale to se ještě uvidí.
Každopádně se vážně těším na Rachellin pohled - potřebuju vědět, co se dělo v období kdy byla Tess v nemocnici, u Cullenů a proč se nevídala s Bellou.
Prosím - co nejdřív další kapitolku. Emoticon
10.12.2018 (17:03)FanFiction na pokračováníSesterská pouta 39. kapitola Ač když jsem se dala do publikace 40. kapitoly, jsem si uvědomila, že jsem ti u téhle nenechala žádný komentář.
Tessin pohled byl fakt něco. To jak vnímala své koma a následně se dokonce viděla s rodiči, bylo super napsané.
No a vztahy mezi sestrami? Tak na to jsem opravdu velmi zvědavá.
10.12.2018 (17:01)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 28. kapitola Takže - předně se omlouvám, že publikace trvala tak dlouho, nebudu se vymlouvat, ale měla jsem toho poslední dny moc.
A hned v zápětí - co?!?!
No, tahle kapitola toho moc neozřejmila, ačkoliv se toho dá dost usuzovat z faktu, že se Jacob otiskl. Znovu - podotýkám Emoticon. Stále tedy musím přemýšlet nad tím, co se stalo s Bellou. Zdrhla přesně jak říkala Camovi?
Prosím prosím, co nejdříve další kapitolku. Emoticon
09.12.2018 (17:35)FórumFórum ada1987 - máš pravdu, uvědomuju si, že se web dost proměnil a že se nenajde už tolik autorek, co by na toto téma psalo, ale i tak se snažím stránky udržet v chodu právě pro těch pár povídek, co stále vzniká. Sama stále vytvářím nové a nové povídky s tímto základním motivem a jsem ráda, že se sem ty vracíš i jako čtenářka a že mezi tvá oblíbená díla patří i jedna z mých povídek. Emoticon
03.12.2018 (8:11)Shrnutí povídekPovídky od chloe Super, že jsi přidala další kapitolky. Taky jsem ráda za to, že se ti nějak podařilo udělat zkoušky. A co se týká soutěže - vzhledem k tomu, jak málo autorů vůbec píše, bych řekla, že by se účastnili tak max tři a to by si ještě mezi sebou jenom rozdělili ony pomyslné stupínky vítězství... Navíc, nikdy jsem neadministrovala nějakou soutěž a netuším tedy, jak to dělat.
24.11.2018 (9:31)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 27. kapitola Tak to konec... Emoticon. Jsem nehorázně zvědavá, co dalšího sis pro nás vymyslela, protože celou dobu, co jsem tuhle kapitolu četla, jsem musela přemýšlet nad tím, co by mohla být ta Edwardova noční můra, no a nakonec přijdeš s tím, že Bella zmizela!!!
A ještě ke všemu Alice viděla požár ve vesnici, kterou obvykle nevidí!!!
Páni, co se tam asi tak mohlo stát? Něco se pokazilo na Noci ohňů, že jo?
Prosím, honem další kapitolku Emoticon.
22.11.2018 (13:04)Shrnutí povídekPovídky od chloe Ahojky, tak se jdu opět připomenout o nějakou tu další kapitolku a zároveň se zeptat, jak se ti dařilo u zkoušek?
22.11.2018 (12:51)FanFiction na pokračováníCesta k lásce - 1. kapitola Ahoj, článek jsem ti opravila a odpublikovala, ale pro příště bych tě ráda upozornila na chyby, které ti vypsala před 6 lety Kajka:
- každá přímá řeč na novém řádku - hlavně pokud mluví jiná osoba,
- špatně napsané uvozovky - nepíší se dvě čářky, ale jedná se o znak, buď si je zkopíruj z této ukázky „Uvařím ti kafe." nebo použil zkratku Alt+0132, nebo piš článek ve wordu a přes klávesu Shift+ů a máš to,
- občas špatný slovosled a rovněž jsi měla chyby v jsem/jsme.

Dávej si na to, prosím, příště větší pozor. V současnosti sice články opravuju bez vracení, ale přece jenom jsi tam měla chyb opravdu hodně. Díky moc a hodně štěstí v dalším psaní.
22.11.2018 (6:21)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 26. kapitola Tak sleduju, že trochu nestíhám komentovat a že jsem ve skluzu, vzhledem k tomu, žes mi do administrace poslala další kapitolu Emoticon.
Jsem opravdu zvědavá, jestli mají slečny přede mnou pravdu a jestli se do toho Lia vloží nebo ne. Možná by měla. Bella se totiž opravdu chová jako trubka. Jako jasně, na jednu stranu ji chápu, ale na tu druhou - Jacob je vážně spíš její bratr, cokoliv romantického, co mezi nimi bylo, zemřelo s jejím posledním úderem srdce. Emoticon
No, a jelikož jsi zatím plánovala povídku ukončit někde u 30. kapitoly, tak jsem vážně, vážně zvědavá, jak to bude pokračovat. Emoticon
21.11.2018 (17:47)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 1. kapitola Tak jo, první kapitola nové povídky a na konci jsem hleděla jenom takhle - Emoticon. Ten Edwardův dopis byl prostě doslova a do písmene vražedný. Vůbec jsem nedokázala pobrat to, jak by v téhle povídce bylo všechno jinak, kdy Bella neuvěřila... A myslím, že i ona teď bude zažívat řádný šok.
Jsem opravdu zvědavá, co sis na nás připravila. Emoticon
18.11.2018 (20:21)FórumFórum Tak jo, je to už 4 měsíce, co jsem naposledy vyzívala ke psaní a publikování a teď jsem tu zase - za poslední měsíc mi do administrace přišly snad jenom nové kapitoly od Kecky a potom i mé samotné... Copak tyhle stránky vážně skončí s našimi povídkami? Emoticon
15.11.2018 (11:39)FanFiction na pokračováníLovci - Nová generace - 12. kapitola Klea - vývoj vztahu Ness a Jacoba bude řešen řekneme v nejbližších kapitolách. A co se týká Cullenových - i těch se dočkách, odhaduju to tak na 4 kapitoly a objeví se tam. Emoticon
13.11.2018 (18:45)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 25. kapitola Tak tohle Bellino rozhodnutí se mi vůbec nelíbí, ačkoliv se s ním dalo počítat podle konce minulé kapitoly. Každopádně - nelíbí se mi Emoticon.
V tomhle je Bella blbá až to bolí, ale myslím, že sama narazí, protože Jake se asi jen tak nezapojí do její hry na skutečný pár, což dal najevo už jenom tím svým překvapením nad jejím objetím a snahou o pusu Emoticon Emoticon.
Takže doufám, že jí nebude trvat zas moc dlouho přijít na to, že Cullenovi jsou pro ni lepším řešením - a hlavně potom Edward, který si chudák sype hlínu na hlavu a nejraději by se viděl pěkně v pekle za to, co provedl. Jo, jeho výchova se prostě nedá popřít. Emoticon

Každopádně - nevím co mě to napadlo, ale prostě se mi na myšlenka zčistajasna vynořila v hlavě - víš co by bylo super? Kdyby vlci pozvali Cullenovi na tu slavnost ohňů... Já vím, je to blbost a vlci by něco podobného neudělali, ale jak už jsi psala, je to taková magická událost a úplně živě bych si dokázala představit Bellu, jak sedí na jedné straně vatry a myšlenkami úplně mimo hledí do ohně do okamžiku, než se trochu vzpamatuje, zvedne zrak a uvidí naproti sobě Edwarda... To by bylo opravdu kouzelné, jenom praskající oheň mezi nimi a Bella by si uvědomila své city, které by se stejnou měrou odrážely v Edwardových očích Emoticon.
No nic, tohle jsem už trochu přepískla, takže to ber s rezervou.
A už se moc těším na další kapitolu Emoticon.
12.11.2018 (17:09)FórumFórum Kačka - možná máš na mysli povídku Pan asistent a já od Inomy Emoticon
12.11.2018 (10:07)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 24. kapitola Bellin pocit, že Jacobovi něco dluží bude jeden velikánský problém v tomhle všem... Uvidíme, jak se k tomu nakonec postaví. Emoticon
08.11.2018 (16:32)FanFiction na pokračováníLovci - Nová generace - 10. kapitola Klea - tak setkání s pachatelem se dočkáme už ve 13. kapitole, pokud můžu trochu spoilerovat, ale víc už nepovím. Emoticon
06.11.2018 (7:43)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 23. kapitola Paráda, paráda, paráda Emoticon Emoticon Emoticon.
Tohle byla asi nejpodařenější kapitola z celé série.
Neskutečně jsem si užívala Edwardův pohled i fakt, že nakonec došlo k puse. Emoticon
A jak se obvykle těším právě na Edwardův pohled, tak se teď nemůžu dočkat toho Bellina, abych zjistila, jak je na tom ona. Polibky Edwardovi oplácela, ale k Jacobovi má hodně silný vztah, přestože bych to spíš přirovnala k rodině než partnerovi. No uvidíme. Jsem zvědavá. Emoticon Emoticon
05.11.2018 (16:34)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 22. kapitola Tak, teď sleduju, že jsem tošku pozadu s komentáři k povídce Emoticon, každopádně wow... Jsem zvědavá, co měla návštěva Denalijských znamenat, jaký to bude mít vliv na Bellu a co na to řekne smečka (respektive jak zareaguje). Už se moc těším na pokračování. Emoticon
01.11.2018 (18:26)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 21. kapitola Suprovní kapitola. Popravdě u Lukea jsem ani nečekala, že by byl ochotný zůstat v posteli jako vzorný pacient, ale jsem ráda, že je Carlisleovi vděčný za život a nepokoušel se vyvolat nějaké rozbroje kvůli tomu, že ho ošetřoval právě upír.
Edwardův pohled a to jak v tom líta se mi hodně líbí - ty jeho myšlenky na Bellu mi vyvolaly úsměv na tváři Emoticon Emoticon. Jsem čím dál víc zvědavá na to, jak se popasuješ s tou základní otázkou - Otisk nebo láska. Emoticon Emoticon
30.10.2018 (19:13)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 20. kapitola Opět další skvělá kapitola, která mi neskutečně bodla - celé odpoledne se tady morduju s nějakými čísly a už mi to začínalo lézt na nervy, takže kapitola byla skutečným odreagováním.
Bella mě trošičku překvapila tím, jak Edwarda a Carlislea objala, ale nakoec super - hlavně, že si začíná uvědomovat, že je jí Edward dost sympatický a že se jí líbí v jeho náruči.
Maličko jsem tu postrádala Edwardův pohled, ale věřím, že mi to brzy vynahradíš. Emoticon
Tak a už teď se zase těším, až se budu moct "odreagovat" u další kapitoly. Emoticon
30.10.2018 (7:39)Shrnutí povídekPovídky od Kecky Ahojky, vůbec se nemusíš bát mi do administrace cokoliv posílat. Podle volného času to projdu a odpublikuji... Navíc jsou ty tvoje kapitoly pro mě takovým malým odreagováním od věčných čísel a technických blbostí, kterých je moje diplomka plná - btw. přesně za měsíc ji musím odevzdat, tak potom budu mít ještě víc času jak na psaní, tak i opravy atd. ale jak vidíš, rozhodně nezahálím - z další kapitoly Předurčené už mám cca 1/4 napsanou.
29.10.2018 (18:48)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 19. kapitola Jsem vážně ráda, že vlci překousli tu svou hrdost a nechali Carlislea s Edwardem, aby ošetřili Lukea i Cama. Teď už se těším na reakci Lukea, jakmile se probudí. Emoticon Emoticon
28.10.2018 (8:03)FanFiction na pokračováníPředurčená - 12. kapitola Seb - řekla bych, že Justinova sebejistota pramení z toho, že ví, že se nic nezmění ať už Cullenovi podniknou cokoliv... V tom je to kouzlo předurčení Emoticon - ale k tomu víc až v dalších kapitolách.
27.10.2018 (22:45)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 18. kapitola Vrrr... Vlci jedni pitomí. Snad nenechají aby se Lukeovi něco stalo!!! To by přece měli překousnout tu svou vlčí hrdost nebo spíš už blbost (v tomhle případě) a měli by se ho pokusit zachránit všemi možnými prostředky. Copak jsem jediná, které dochází, že pokud Luke zemře, bude se muset na jeho místo proměnit další vlk???

Každopádně by mě teď zajímalo, jestli měla Bella ten špatný pocit z lesa jenom kvůli událostem, které tam následovaly, nebo jestli za tím bylo ještě něco víc.
Už se moc těším na pokračování. Emoticon
26.10.2018 (21:23)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 17. kapitola Super kapitola. Zamlouvalo se mi, jak se Bella bavila s Jakem u těch hranic ačkoliv mi na mysl vytanulo, že aby se s ním mohla bavit, musel se proměnit v člověka a stát před ní nahý, protože jsem pochybovala, že s ní běžel jako člověk - aby jí stačil, určitě z něj musel být vlk a v té podobě by s ní asi podobně nekomunikoval. Emoticon
26.10.2018 (21:20)FanFiction na pokračováníPředurčená - 12. kapitola marketasaky: je mi líto, že se ti Bella zdá jako chudinka. Dost jsem přemýšlela nad tím, jak tuhle kapitolu zformulovat - 2x jsem ji přepisovala.
Jinak - nejednou bylo zmíněno, že Bella doslova nesnáší horory a teď se ocitla uprostřed jednoho takového. Byla v domě plném upírů a zjistila, že s jedním dokonce chodila. Bylo toho na ni prostě moc. Ale rozhodně se nemusíš bát, rázná Bella se vrátí jen co se trochu oklepe... tohle je vlastně takový začátek Emoticon.
26.10.2018 (18:36)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 16. kapitola Tak jo, konečně jsem se dostala i k téhle kapitole a je opět super. Nevím, jaké další superlativa bych ti sem měla napsat. Jsem ráda, že se příběh začíná dál vyvíjet.
Co se potom týká otázky, kterou jsi položila v komentáři u minulé kapitoly, tak já jsem rozhodně pro lásku. Jakkoliv je Jacob vcelku v pohodě, tak si nemyslím, že by měli trvat na něčem, co je de facto mrtvé a vztah mezi nimi je jenom umanutost. Otisk to podle mě byl pouze do Belliny smrti. A protože vlci se párují na celý život, nemyslím si, že by dokonce duchové Jacobovi našli novou partnerku, ale je fakt, že ani Bella pro něj nebyla partnerkou - kromě sem tam pusy se mezi nimi nikdy vztah dál nevyvíjel.
Tak jsem zvědavá, jak si s tímhle nakonec poradíš sama.
A taky, jak se to bude dál odehrávat s útoky v Seattlu. Snad nezesílí natolik, aby se do toho zapojili i Volturiovi.
25.10.2018 (19:52)FanFiction na pokračováníSesterská pouta 38. kapitola Super kapitola. Už jsem se na ni opravdu těšila a proto se omlouvám, že komentář přidávám až teď. Mám toho docela dost a už se popravdě těším, až začne prosinec a všechno se kolem uklidní.
Každopádně, to jsem odbočila. Líbilo se mi, jak Bella dala možnost Jacobovi navštívit Tess. Je fakt, že jejich vztah je nezvratně pošramocen, ale snad to nakonec zvládnout. Teď jsem jenom zvědavá, jak to bude dál. Emoticon
24.10.2018 (19:44)FanFiction na pokračováníPředurčená - 12. kapitola V pohodě, nic tak strašného se nestalo, pouze sis to přečetla bez korekce a bez poslední části, kterou bude tvořit Alicin pohled - tedy pokud se mi podaří usmlouvat word, aby se na něm přestalo pouze točit kolečko a hlásit "Neodpovídá" ... mám takový dojem, že všechna dnešní práce je pěkně v niveč. Emoticon
24.10.2018 (17:43)FanFiction na pokračováníPředurčená - 12. kapitola Kecka - nějak se ti podařilo přečíst si ještě něco, co není dodělané, páč tam má být i ta část s oznámením, na které právě teď jdu pracovat.
24.10.2018 (8:12)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 15. kapitola Ta Bellina lehce hysterická scéna byla dobře napsaná Emoticon. To, jak byla naštvaná na Cullenovi, ale potom prozřela a zhroutila se nad svou nemožností Emoticon.
Co se mi však zamlouvalo úplně nejvíc byl fakt, že to byl Edward, kdo ji jako první začal chlácholit ve svém náručí a určitě mi odpustíš poznámku - Ten v tom lítá Emoticon.
Společný výlet s Alicí byl fajn i to, že jsme se dozvěděli o její minulosti - jsem zvědavá, jestli nás hodláš takhle seznamovat s jednotlivými členy rodiny postupně Emoticon.
No nic, jdu na další kapitolku, abych se to dozvěděla.
23.10.2018 (9:32)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 14. kapitola Opět parádní kapitola. Komentář jsem se chystala napsat už včera odpoledne, ale nějak jsem se ponořila do diplomky a nedokázala se vynořit, takže píšu až teď.
Obavy Edwarda, že Bellu rozesmutní byly roztomilé, hlavně když se nabízel, že zavolá Alici, jenom aby ji rozptýlil a přivedl na lepší myšlenky.
A to, jak se nakonci Bella durdila kvůli tomu, že Cullenovi vnímají její rodinu pouze jako psy... no, její rodina přece taky nímá Cullenovi jako pijavice, tak co? Tedy, nepočítám zde Cama, který je upíří rodinou doslova fascinovaný.
Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Emoticon Emoticon Emoticon
22.10.2018 (5:08)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 13. kapitola Kecka - tím pozadu myslím, že jsem ho nenapsala hned ráno, jak jsem kapitolku prošla... A s tou další - neodolala jsem Emoticon, během dne jsem napsala skoro celou kapitolu k Předurčené a tak jsem potřebovala relax.
21.10.2018 (16:00)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 13. kapitola Tak, jsem malinko pozadu s komentářem, ale i tak ti musím říct, že to byla super kapitola. Jsem ráda, že to Jake bere vcelku v klidu, jakkoliv se mu asi nebude úplně zamlouvat Bellino bydlení u Cullenů - tedy doufám, že to skutečně plánuješ.
Seznámení s Ewou bylo super. Jakkoliv jsem trochu přemýšlela nad tím, proč jí Alf nechce říct, co se s ním děje. Jasně - sám je zmatený a má v tom trochu chaos, ale i tak... Vím, proč to vlci neříkají ostatním lidem ve vesnici (nechtějí je děsit), ale partnerům by to říct mohli, ne? Nebo se to týká jenom otištěným partnerům a to u Ewa neplatí? Tady tohohle se trošičku bojím, abych pravdu řekla. Vůče Ewě a jejím dětem by to bylo dost nefér, kdy se Alf otiskl do někoho jiného.
Teď jsem však zvědavá na pokračování. Emoticon
20.10.2018 (18:02)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 12. kapitola Přes veškeré povinnosti jsem si ráno nemohla zpříjemnit touhle kapitolou, ale vrhla jsem se na ni okamžitě, jakmile jsem se dostala ze školy domů.
Byla parádní, jenom jsem trošičku doufala, že Bellu přesunou k Cullenům už teď. Každopádně i současný vývoj situace je fajn... Dokonale si dokážu představit Carlislea a jeho nadšením svítící oči, když mu Bella s Camem odpovídali na otázky Emoticon.
Teď už se moc těším na vývoj situace v La Push a následně i všeobecně vztahů. Emoticon
19.10.2018 (19:58)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 11. kapitola Kecka - Vůbec si o můj zájem o povídku nedělej starosti. Strašně se mi líbí. A k tomu "nucenému" čtení - s TS jsme se domluvili na tom, že klidně můžu dávat články ven pouze s upozorněním, že neprošly korekcí, takže kdyby se mi to číst nechtělo, tak to ani nečtu tím si buď jistá. Emoticon
19.10.2018 (7:06)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 11. kapitola Kecka - tvůj pozdrav v administraci jsem si náležitě užila a kapitola opět učinila ráno hezčí přestože se právě trmacim na dva dny do Ostravy do školy - strašně se mi tam nechce.
Každopádně - kapitola byla opět skvělá a já už se teď nemůžu dočkat pokračování. Jake je pořád strašný paličák, ale naštěstí to s ním není tak hrozné, aby nevzal v potaz rozumné argumenty.
Navíc právě teď vidím nadšený Alicin výraz, až se dozví novinky.
A předpokládám, že nejenom Alice bude nadšená. Skoro bych si tipla,že nadšení budou všichni kromě Jakea Emoticon.

Datum registrace: 1. 6. 2009

Poslední přihlášení: 26. 3. 2019, 11:42

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Petronely

Povídky od PetronelyKapitolové
- Ve víně je pravda. Ve snech budoucnost? I,II … dokončeno
- Stíny minulosti, Dva bratři a já … dokončeno
- Díky za každý den… dlouhodobě pozastaveno
- Zamilovaný anděl … aktualizuje se
- Všechno naruby tu je I, II, III … dokončeno
- Personal taste… dokončeno
- Jestli mě miluješ, proč umírám? … dokončeno
- Dívka v modrém … dokončeno
- Z paprsků měsíčních … připravuje se
- Bella jako lovec … dokončeno
- Lovci - Nová generace … píše se
- Předurčená … píše se

Spoluautorské
- Nejsi ten pravý … dokončeno (spoluautorka Haňule)
- Princezna Volturi… dokončeno (spoluautorka PrincesVolturi)
- Story befor story… dokončeno(spoluautorka Eclair)
- Mé rozpůlené srdce… dokončeno (spoluautorka eMuška)
- Láska jako nepřítel… píše se (spoluautorka caiusandathenodora)

Jednodílné
- Strážný upír I a II; A frozen second; I don't find my midnight sun; Como te olvido;
Věčný bojovník; Padající hvězda; Gotta be somebody; Tajný deník paní Isabelly;
Tetovaná konkubína; Last Christmas, I gave you my heart...; Can´t be tamed

Soutěžní
- Upíří princezna (Stín historie - 8. místo)

Články:

 

Lovci - Nová generace - 13. kapitola

Lovci - Nová generace - 13. kapitolaDneska tady mám pohled někoho, koho jsem snad nikdy nepsala - nebo si aspoň nemůžu vzpomenout, že by ano.

Každopádně - máme tu pohled Jacoba!
A právě Jacob narazí na problém, kterému se Veronika s Kevinem snaží přijít na kloub už nějakou tu chvíli.

 

Láska jako nepřítel - 10. kapitola

Láska jako nepřítel - 10. kapitolaTakže - Caius po dlouhých letech narazil na Asu. Jaký teď asi bude její osud, když padla do rukou jednoho z mocných vládců Volatterau?

 

Předurčená - 16. kapitola

Předurčená - 16. kapitolaTakže - přece jenom jsem si ještě letos našla chvíli na to, abych napsala aspoň jednu další kapitolu této povídky.
Máme za sebou Edwardovo vysvětlování a tak nás čeká jenom chvíle, kdy to Bella musí nějak strávit. Jak pak bude vypadat pondělní setkání ve škole? A co Denaliovi?

 

Láska jako nepřítel - 9. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Láska jako nepřítel - 9. kapitolaV dnešní kapitole se Volturiovi vydali na cestu do Rumunska, aby definitivně zlikvidovali Stefana s Vladimirem. Cestou Caius přemýšlí nad zákony, které během své vlády vytvořili, aby tak chrálini upíří existenci před lidmi - s vývojem lidské rasy vcelku rychle odhalili jaké potencionální nebezpečí pro ně může v budoucnu představovat.

P.S. Přikládám omezení hlavně kvůli nevybíravému slovníku několika hrdinů.

 

Předurčená - 15. kapitola

Předurčená - 15. kapitolaTakže, dneska se mrkneme na Bellin návrat z La Push a navážeme i na rozhovor Cullenových s Eleazarem.
Přeji příjemné počtení. PetronelaUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!