Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Petronela

Petronela

PetronelaPráva: webmaster

Reálné jméno: Petra

Věk: 26

O mně: Takže jmenuji se Petra, což jste si samozřejmě mohli přečíst o pár řádků výš. Mám vystudovanou vysokou školu se zaměřením na stavebnictví.

Miluji četbu a psaní. Ambice na napsání vlastní knihy však nemám.
Řekla bych, že jsem veselý člověk, co je pro každou špatnost :-D ... no, samozřejmě s rozmyslem a s mírou.

Co se týká mých povídek - většina mé tvorby je Edward a Bella - ale nemůžu hned zaručit, že to tak i skončí, většinou se spolu nějak zapletou, zůstanou hlavními hrdiny, ale potom... No, to si musíte přečíst sami.
Rozhodně se neřadím do žádného týmu proto taky už dopředu nemůžete nic očekávat.

www.one-night.webnode.cz - zde najdete všechny mé povídky. Díky adminství teď bez náskoku a v poslední době i bez aktuálních kapitol, protože kapacity mých stánek mají limity a jsem lína ten prostor navíc platit :D. Takže nejaktuálnější povídky jsou stále tady.

Kontakt:

E-mail: kozakovap23 (zavináč) gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/petra.p.kozakova.3

Web: www.one-night.webnode.cz

Statistiky:

Moje články: 463

Moje komentáře

Titulek článku Text
15.08.2019 (6:59)FanFiction na pokračováníPersonal taste - 16. kapitola Dablinka13 - moc děkuji za komentář, jsem vážně ráda že se ti povídka líbila.
09.08.2019 (18:57)FanFiction na pokračováníCo kdyby - 1. díl Ahoj, článek jsem ti opravila a jenom bych tě chtěla požádat, aby ses mrkla do pomoci autorů jak je to s přímou řečí a větami navazujícími - myslím, že ani jednu jsi neměla napsanou správně.

Co se pak úvodní kapitoly týká, proběhla jsi Belliny životní události hodně rychle a potom najednou se tam opět objeví on. Jsem zvědavá, jak to bude dál.
31.07.2019 (7:05)FanFiction na pokračováníSesterská pouta 42. kapitola Super, že jsi přidala další kapitolu. Doufám, že na další dílky nebudeme muset s ostatními čtenáři čekat tak dlouho. Tess má opravdu ránu a věřím, že se jí podaří Bellu přimět zůstat a nějak se sblížit s Rachell - mimochodem i na tuhle holku jsem zvědavá. Dost těžko prožívá aktuální situaci a Edward a ta jeho zamilovanost. Emoticon Emoticon ... Paráda Emoticon Emoticon
31.07.2019 (7:03)FanFiction na pokračováníTřetí do páru 1. část Začátek je opravdu velmi slibný a jsem tudíž zvědavá, co dalšího vymyslíš. Pořád mám na paměti tvou poslední oddechovku, která byla vynikající a věřím, že i tato bude stát opravdu za to. Emoticon
25.07.2019 (17:45)FórumFórum MischelleAliceCullen - můžeš mi prosím napsat do mailu v mém profilu název povídky? Myslela jsem, že spolu s tvým účtem se smazaly i povídky, ale asi se tam nestalo.
24.07.2019 (19:15)FórumFórum MischelleAliceCullen - Tvůj účet je smazán
24.07.2019 (15:07)FórumFórum MischelleAliceCullen - ahoj, chci se jenom zeptat, jestli si nechceš rozmyslet smazání všeho. Můžu vymazat pouze rozepsanou povídku, pokud jsi si jistá, že ji nehodláš dokončit. Poezie a jednorázovky by podle mě byla škoda mazat.
23.07.2019 (12:06)FanFiction na pokračováníPředurčená - 21. kapitola Veronika - na pokračování pracuju, ale teď jsem měla dovolenou takže jsem se ke psaní nedostala. Hodlám to však v brzké době napravit a kapitolu dopsat. Ne mém shrnutí najdeš i stav jednotlivých kapitol. Emoticon
30.06.2019 (16:01)FanFiction jednodílnéSama betuška - pokud mě napadne dobrý ústřední bod k pokračování, tak se mu bránit nebudu, ale zatím to nechám tak - na sílu nic psát nebudu a raději se opět vrhnu na mé rozepsané povídky na pokračování.
25.06.2019 (9:51)FanFiction na pokračováníPředurčená - 20. kapitola Bětuška - věř nebo ne, i já jsem zvědavá Emoticon. Pořád se držím prvotní vize příběhu, ale nejsem si vůbec jistá kam přesně směřujeme a jak tam vůbec dorazíme Emoticon Emoticon
24.06.2019 (20:17)FanFiction na pokračováníSesterská pouta 41. kapitola Je to super, že přibyla další kapitola. Zrovna jsem si sedala k tomu, že bych pro dnešek něco napsala a pak jsem v administraci zahlédla další dílek téhle povídky a prostě jsem neodolala. Jsem vážně ráda, že jsi přidala další kapitlku a doufám, že nebudu na pokračování muset čekat takhle dlouho znovu. Emoticon
22.06.2019 (21:27)Shrnutí povídekPovídky od Marianne Katka: Můžeš se pokusit autorku kontaktovat na mailu, který má uvedený na svém profilu. To je tak asi jediná šance, jak se o povídce dozvědět něco bližšího.
20.06.2019 (11:55)FanFiction na pokračováníTakmer najlepší kamaráti - 1. kapitola Dneska mám v kanceláři strašný odpor k práci a tak jsem se dala do čtení. Kromě občasného problému s orientací v rodech (mužský/ženský) - občas mi přišlo, že když mluvil Edward následně navazoval text v ženském rodě - byla kapitola super. Jsem hodně zvědavá jak se to bude vyvíjet dál. Emoticon
17.06.2019 (18:56)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 2. kapitola Páni, je to už chvíle, co se na stránkách objevil první díl, který mě naprosto odrovnal a tudíž mi malinkou chvíli zabralo se zorientovat v ději, ale i tak... Páni. Další skvělá kapitola z tvé tvorby a já jenom doufám, že se ti další díl podaří přidat co nejdřív, protože tohle bude bombová povídka.
16.06.2019 (15:03)FórumFórum Lorinne: Ahoj, článek jsem ti vrátila, můžeš ho upravit.
11.06.2019 (19:42)FanFiction na pokračováníPředurčená - 16. kapitola darkblue - 17. kapitola je hotová a zítra mám v plánu opravit a odpublikovat 18. kapitolu, současně s tím už pracuju na 19. ... celé je to jenom trochu náročné, když denně musím víc jak 12h koukat do monitoru, přesto se snažím.
09.06.2019 (19:22)FanFiction na pokračováníPředurčená - 17. kapitola Gabiiii - jsem ráda, že se ti povídka líbí. Během víkendu se mi podařilo napsat asi 1/3 a teď si k tomu opět sedla a mám napsanou 3/4 kapitoly. Věřím, že se mi to během zítřka podaří napsat. Chybí mi už jenom Alicin pohled na následující události.
Takže - děkuji za trpělivost a doufám, že si další kapitolu užiješ.
07.06.2019 (19:19)FanFiction na pokračováníPředurčená - 17. kapitola T - Ahoj, teď jsem toho měla trochu moc, ale pokusím se další kapitolu dopsat během víkendu.
26.05.2019 (19:05)FanFiction na pokračováníDej si na mě bacha, Edí! - 5. kapitola Tereza - tady máš odkaz na první kapitolu - www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/dej-si-na-me-bacha-edi-prolog
23.05.2019 (18:32)Shrnutí povídekPovídky od emam Ahoj,
po víc jak roce se vracím s otázkou ohledně dopsání tvé povídky Odpusť Alice. Budeš v ní pokračovat?
22.05.2019 (11:51)Shrnutí povídekPovídky od chloe Ahojky, už je to sice chvíle cos byla naposledy on-line na těchto stránkách, ale i přesta neztrácím naději že se ti podaří dokončit povídku Sesterská pouta a přidat i mnoho kapitol ostatní povídek, které mi leží v administraci. Emoticon
18.05.2019 (11:14)Shrnutí povídekPovídky od Marianne Katka - ahoj, jelikož autorka nebyla na stránkách už 2 roky, nepředpokládám, že by ses pokračování dočkala. Emoticon
13.05.2019 (17:30)FanFiction na pokračováníAmare ab imo pectore (Milovat z celého srdce) 1. kapitola Ahoj, článek jsem ti prošla a opravila. Mám k němu jenom pár připomínek:
- předně prosím neměn barvu ani velikost písma článku, vše je nastaveno tak, aby se na stránkách dobře zobrazovalo (si fonty a velikostí si můžeš hrát u sebe na shrnutí). Ostatně, článek, tak jak ho vidíš ty v administraci, tak ho vidím i já při opravě a publikaci, a jiná barva se hůř opravuje
- zkus členit text do odstavců. Tak jak jsi ho měla byl dost nepřehledný
- sem tam jsi měla chyby v uvozovkách
- měla jsi chyby v přímé řeči. Pokud za přímou řečí nenásleduje věta uvozovací (řekl, vykřikl, zeptal se, odpověděl, pozdravil, vyděsil se, souhlasil…), nesmí přímá řeč končit čárkou.
1) Po přímé řeči následuje činnost, kterou udělal někdo jiný:
„Vyřiď všem, že je mi líto, že jsem se nerozloučila, ale nešlo to.“ Přikývl.
„Můžu tě ještě o něco poprosit?“ Otočil se a vyčkával.
„Alice, prosím, nech to tak, jak to je!“ Jen přikývla.
2) Událost se stala až poté, co osoba domluvila, popř. popisuje své pocity:
„Vyřiď všem, že je mi líto, že jsem se nerozloučila, ale nešlo to.“ Popadla jsem kufr a vydala se vstříc novému životu.
„Vyřiď všem, že je mi líto, že jsem se nerozloučila, ale nešlo to.“ Chtělo se mi plakat, ale nedala jsem na sobě nic znát.

Pokud věta uvozovací následuje, nesmí přímá řeč končit tečkou. Zde je více možností.
1) Může končit vykřičníkem nebo otazníkem:
„Můžu tě ještě o něco poprosit?“ žádala jsem, než stihnul odejít.
„Alice, prosím, nech to tak, jak to je!“ vykřikla jsem.
2) V ostatních případech musí končit čárkou:
„Alice, za pět minut nastoupím do letadla. Nezabráníš mi v tom,“ řekla jsem odhodlaně.

Pokud mezi jednu přímou řeč vložíme větu, může to být napsáno dvěma způsoby.
1) „Pojď,“ řekla, „uvařím ti kafe."
2) „Pojď,“ řekla. „Uvařím ti kafe."

Příště si na to prosím dej pozor.

Jinak byla první kapitola moc hezká a jsem zvědavá, co se bude dít dále. Přeji hodně inspirace a úspěchu v příštím psaní.
13.05.2019 (5:51)FanFiction na pokračováníZ paprsků měsíčních - 1. kapitola Laura - vážím si tvého názoru. Je mi jasné, že úvod této povídky je něco jiného, než co obvykle píšu. Ale je to opravdu jenom úvod, v další kapitole kde už bude pohled hlavní hrdinky by se měl způsob psaní vrátit k mému normálu - pohledy někoho z venčí mi nikdy moc nešly, ale bohužel jsem se jim tady vyjmout nemohla. Takže ještě jednou děkuji za názor a snad tě pokračování nezklame.
12.05.2019 (14:45)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 30. kapitola Vysvětlíš mi, co se to s tou Bellou děje? Vrátí se domů jenom proto, aby znovu zdrhla?
A co proboha Jake? Co ten otisk o kterém mluvil? To se jako zachoval stylem, že pro svou lásku bude vším, čím ta dotyčná chce, takže v tuhle chvíli vlastně ničím? Emoticon
Doufám, že tyhle mé zmatky hodláš co nejrychleji uvést na pravou míru v další kapitole. Emoticon
12.05.2019 (14:32)O webuMáte zájem? elvinerha - ahoj, zřejmě jsi u povídky nezaškrtla, že je hotová, jelikož ji v administraci nevidím, takže tě poprosím, pokud ji máš nachystanou k publikaci, zaškrni u ní, že je hotová a já ji pak budu moct projít a odpublikovat. Děkuji
12.05.2019 (9:08)O webuMáte zájem? elvinerha: Vítej mezi námi! Práva jsem ti přidělila, teď zamiř do sekce Pomoc autorům, kde najdeš vše, co můžeš pro první psaní potřebovat. Přeji mnoho úspěchů do budoucna...
08.05.2019 (9:55)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 29. kapitola Jupí-ja-jej!!! Už jsem se na tuhle kapitolku moc těšíla a jsem ráda, že je tady. Moc jsme se v ní sice nepohnuli, ale jsem ráda, jakým směrem se to stáčí. Jen doufám, že se v následujících dílech nestane něco špatného... Ten konec totiž může zavánět všeličím.
17.04.2019 (19:02)FanFiction na pokračováníLáska co mi dává křídla 11. kapitola Super kapitola, jsem zvědavá, co má upír Bail v plánu s Bellou. Emoticon
09.03.2019 (16:07)FanFiction na pokračováníBella jako lovec - 30. kapitola Eithel: páni, moc děkuji Emoticon Emoticon . Jsem ráda, že se ti mé povídky líbí. Poslední dobou jsem neměla moc času na psaní vzhledem k nové práci a stěhování, ale co nejdřív se to pokusím napravit, aby sis mohla přečíst i pokračování této povídky. Emoticon
16.02.2019 (13:46)FanFiction na pokračováníPředurčená - 16. kapitola Alice - na další kapitolce se pracuje, teď mám ale pc v servisu a během víkendu se stěhuju. Neboj se, myslím na to, abych co nejdříve dopsala tu zbylou půlku kapitoly, ale v tuhle chvíli ti datum neřeknu Emoticon.
13.02.2019 (17:48)Shrnutí povídekPovídky od chloe Páni, už jsou to dva měsíce, co jsem ti naposledy psala o nové kapitolky, takže to musím hned napravit... Prosím, prosím Emoticon Emoticon další dílek Sester.
04.02.2019 (6:58)FanFiction na pokračováníLáska co mi dává křídla 10. kapitola By mě teď docela zajímalo, co měl ten sen znamenat. Bude to nějako jako hrůzostrašná předpověď budoucnosti? Edward toužící být s Bellou a Bethany, a ona unesena cizím upírem - podle všeho stvořitelem Edwardovi současné snoubenky?
Šup sem s další kapitolou.
31.01.2019 (17:39)FanFiction na pokračováníLáska co mi dává křídla 9. kapitola Opět super kapitola. Jsem zvědavá, jak to bude teď dál. Dalo se očekávat, že Bella nebude chtít, aby se Edward dozvěděl o své dceři, ale tak... No, jsem fakt zvědavá, tak šup sem s další kapitolou. Emoticon
28.01.2019 (18:03)FanFiction na pokračováníLáska co mi dává křídla 8. kapitola Skvělá kapitola. Jenom tak dál. Jsem zvědavá na to, kdo je ten neznámý upír a jestli Edward přijde na to, co je s Bellou jinak... A hlavně - jak bude reagovat na svou dceru? Emoticon Emoticon
15.01.2019 (11:44)FanFiction na pokračováníLovci - Nová generace - 13. kapitola Klea - jsem vážně ráda, že máš s povídkou trpělivost. Kapitolu jsem měla dlouho rozepsanou, ale vzhledem k dokončování diplomové práce, vánocům a státnicím jsem to prostě stihla až teď.
V tuhle chvíli začínám pracovat na pokračování a snad ti to trochu ozřejmí, co se stalo. Opět bude Jacobův pohled.
14.01.2019 (14:13)Shrnutí povídekPovídky od BreeTanner Přidávám se s dotazem na PsfB.
08.01.2019 (19:11)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 1. kapitola Jessy - tak to bude super, já mám za dva dny státnice, takže si dokážu představit, že jsi na tom s učením dost podobně. Držím palce, aby zkoušky dopadly dobře a aby šlo i následné psaní. Emoticon
08.01.2019 (17:48)FanFiction na pokračováníČervený dážď - 1. kapitola Ahoj, chci se jenom zeptat, kdy plánuješ další kapitolu, už se nemůžu dočkat.
02.01.2019 (11:59)FórumFórum Monetka - ahoj, projela jsem historii tvých komentářů a žádost o smazání jsem nenašla. Možná to mělo co dělat s tím, že jsi to psala nepřihlášená a do špatné kategorie, takže to mohl někdo přehlédnout. Bohužel jsem ti schopna smazat pouze povídky, nevím jak se mažou účty - je potřeba webmastera a ten na stránky chodí pouze sporadicky.
Nechceš si však smazání ještě rozmyslet? Zda je to nutné. Vynaložila jsi velké úsilí k tomu, abys povídku napsala a čtenáři se k ní ještě mohou chtít vrátit.
02.01.2019 (9:26)FórumFórum Zdravím všechny. Máme tady nový rok a proto bych chtěla všem na těchto stránkách popřát hodně štěstíčka, zdravíčka a autorské múzy. Doufám, že se i v průběhu tohoto roku budeme setkávat u nových povídek (ozývá se ve mě nenapravitelný snílek, co nepřestal věřit ve funkčnost těchto stránek). Emoticon
25.12.2018 (17:42)FórumFórum ada1987 - opraveno Emoticon. Na dodatečné opravy článků, kromě shrnutí, které máš normálně přístupné k editaci, jsem tady já. Emoticon
10.12.2018 (17:06)FanFiction na pokračováníSesterská pouta 40. kapitola Hmm, hmm... Tvoje otázka pod kapitolou je velmi zapeklitá. Nemám nejmenšího tucha, jestli by měla odjet nebo ne. Jako první mě napadá, že by měla zůstat, jelikož jsem byla zvědavá na vývoj jejího vztahu s Rachell, ale za těch pár týdnů, co Tess ležela v nemocnici se vlastně neviděly, takže nevím co si o tom myslet.
Z Bellina pohledu jasně chápu, že chce odjet. Cítí se zrazena všemi, kterým věříla, ačkoliv... mám takový dojem, že pohledný pan doktor bude docela páka na to, aby zůstala. Ale to se ještě uvidí.
Každopádně se vážně těším na Rachellin pohled - potřebuju vědět, co se dělo v období kdy byla Tess v nemocnici, u Cullenů a proč se nevídala s Bellou.
Prosím - co nejdřív další kapitolku. Emoticon
10.12.2018 (17:03)FanFiction na pokračováníSesterská pouta 39. kapitola Ač když jsem se dala do publikace 40. kapitoly, jsem si uvědomila, že jsem ti u téhle nenechala žádný komentář.
Tessin pohled byl fakt něco. To jak vnímala své koma a následně se dokonce viděla s rodiči, bylo super napsané.
No a vztahy mezi sestrami? Tak na to jsem opravdu velmi zvědavá.
10.12.2018 (17:01)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 28. kapitola Takže - předně se omlouvám, že publikace trvala tak dlouho, nebudu se vymlouvat, ale měla jsem toho poslední dny moc.
A hned v zápětí - co?!?!
No, tahle kapitola toho moc neozřejmila, ačkoliv se toho dá dost usuzovat z faktu, že se Jacob otiskl. Znovu - podotýkám Emoticon. Stále tedy musím přemýšlet nad tím, co se stalo s Bellou. Zdrhla přesně jak říkala Camovi?
Prosím prosím, co nejdříve další kapitolku. Emoticon
09.12.2018 (17:35)FórumFórum ada1987 - máš pravdu, uvědomuju si, že se web dost proměnil a že se nenajde už tolik autorek, co by na toto téma psalo, ale i tak se snažím stránky udržet v chodu právě pro těch pár povídek, co stále vzniká. Sama stále vytvářím nové a nové povídky s tímto základním motivem a jsem ráda, že se sem ty vracíš i jako čtenářka a že mezi tvá oblíbená díla patří i jedna z mých povídek. Emoticon
03.12.2018 (8:11)Shrnutí povídekPovídky od chloe Super, že jsi přidala další kapitolky. Taky jsem ráda za to, že se ti nějak podařilo udělat zkoušky. A co se týká soutěže - vzhledem k tomu, jak málo autorů vůbec píše, bych řekla, že by se účastnili tak max tři a to by si ještě mezi sebou jenom rozdělili ony pomyslné stupínky vítězství... Navíc, nikdy jsem neadministrovala nějakou soutěž a netuším tedy, jak to dělat.
24.11.2018 (9:31)FanFiction na pokračováníOtisk nebo láska? 27. kapitola Tak to konec... Emoticon. Jsem nehorázně zvědavá, co dalšího sis pro nás vymyslela, protože celou dobu, co jsem tuhle kapitolu četla, jsem musela přemýšlet nad tím, co by mohla být ta Edwardova noční můra, no a nakonec přijdeš s tím, že Bella zmizela!!!
A ještě ke všemu Alice viděla požár ve vesnici, kterou obvykle nevidí!!!
Páni, co se tam asi tak mohlo stát? Něco se pokazilo na Noci ohňů, že jo?
Prosím, honem další kapitolku Emoticon.
22.11.2018 (13:04)Shrnutí povídekPovídky od chloe Ahojky, tak se jdu opět připomenout o nějakou tu další kapitolku a zároveň se zeptat, jak se ti dařilo u zkoušek?
22.11.2018 (12:51)FanFiction na pokračováníCesta k lásce - 1. kapitola Ahoj, článek jsem ti opravila a odpublikovala, ale pro příště bych tě ráda upozornila na chyby, které ti vypsala před 6 lety Kajka:
- každá přímá řeč na novém řádku - hlavně pokud mluví jiná osoba,
- špatně napsané uvozovky - nepíší se dvě čářky, ale jedná se o znak, buď si je zkopíruj z této ukázky „Uvařím ti kafe." nebo použil zkratku Alt+0132, nebo piš článek ve wordu a přes klávesu Shift+ů a máš to,
- občas špatný slovosled a rovněž jsi měla chyby v jsem/jsme.

Dávej si na to, prosím, příště větší pozor. V současnosti sice články opravuju bez vracení, ale přece jenom jsi tam měla chyb opravdu hodně. Díky moc a hodně štěstí v dalším psaní.

Datum registrace: 1. 6. 2009

Poslední přihlášení: 17. 8. 2019, 17:12

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Petronely

Povídky od PetronelyKapitolové
- Ve víně je pravda. Ve snech budoucnost? I,II … dokončeno
- Stíny minulosti, Dva bratři a já … dokončeno
- Díky za každý den… dlouhodobě pozastaveno
- Zamilovaný anděl … aktualizuje se
- Všechno naruby tu je I, II, III … dokončeno
- Personal taste… dokončeno
- Jestli mě miluješ, proč umírám? … dokončeno
- Dívka v modrém … dokončeno
- Z paprsků měsíčních … připravuje se
- Bella jako lovec … dokončeno
- Lovci - Nová generace … píše se
- Předurčená … píše se

Spoluautorské
- Nejsi ten pravý … dokončeno (spoluautorka Haňule)
- Princezna Volturi… dokončeno (spoluautorka PrincesVolturi)
- Story befor story… dokončeno(spoluautorka Eclair)
- Mé rozpůlené srdce… dokončeno (spoluautorka eMuška)
- Láska jako nepřítel… píše se (spoluautorka caiusandathenodora)

Jednodílné
- Strážný upír I a II; A frozen second; I don't find my midnight sun; Como te olvido;
Věčný bojovník; Padající hvězda; Gotta be somebody; Tajný deník paní Isabelly;
Tetovaná konkubína; Last Christmas, I gave you my heart...; Can´t be tamed; Sama; Totemové zvíře

Soutěžní
- Upíří princezna (Stín historie - 8. místo)

Články:

 

Předurčená - 21. kapitola

Předurčená - 21. kapitolaZ následující kapitoly vás možná budou trochu bolet zuby, ale tak snad to snesete.

 

Sama

Nedoporučujeme číst do 15 let.

SamaUpírka se schopností ovlivňovat ostatní ve svém okolí vyprovokuje boj o moc a jejím nepřítel není nikdo jiný, než právě Volturiovi.
Ti, jako symbol své moci, jí vezmou dceru a nutí jí žít ve Volteře. Dívčin život však není jednoduchý, je dcerou nepřítele a není upír. Pro všechny je jiná a hlavně - na všechno je sama.

Omezení udávám pouze pro klid mé duše, jelikož někteří aktéři si úplně nevidí do pusy.

 

Předurčená - 20. kapitola

Předurčená - 20. kapitolaJe tady další kapitola a v ní začínáme realizovat Alicin plán. Je potřeba z Justina dostat nějaké informace. Co je Bella ochotna podstoupit, aby se jí to povedlo?

 

Předurčená - 19. kapitola

Předurčená - 19. kapitolaIsabella se dala do studia Carlisleova deníku. My do něj prostřednictvím této kapitoly trochu nakoukneme - kdo čeká dlouhý příběh z doktorovy minulosti, ten se nedočká - a potom se posuneme kousek dále. Kapitoly přibývají a je potřeba, aby se začalo něco skutečného dít, ne?

 

Předurčená - 18. kapitola

Předurčená - 18. kapitolaOpět po delší době tady máme další kapitolu. Bella se dala do pátrání a Edward je rozhodnutý ji pomoct, jak jenom to půjde. Podpoří ho v tom jeho rodina?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!