Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele KristinaCullen

KristinaCullen

KristinaCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Kristína

Bydliště: Slovensko, Cabaj-Čápor

Věk: 16

O mně: Čo také by som mohla o sebe prezradiť. Zo začiatku som si myslela, že Twilight je riadna sprostoť, ked som však videla film, celkom sa mi to zapáčilo a povedala som sestre, aby mi zohnala aj knihu, tak som si prečítala Súmrak aj Nov a Zatmenie s Úsivot som si stiahla. Potom prišli vianoce a ja som dotala knihy. Na túto stránku som sa dostala len vdaka tomu, že som čítala polnočné slnko. Moja obľúbená postava je Edward a Jasper s Alice, najmä v trojke, kde sú strašne zlatí...

Kontakt:

E-mail: kopp.kristy (zavináč) gmail.com

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100000973504715

Statistiky:

Moje články: 42

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 7. 2009

Poslední přihlášení: 7. 8. 2013, 21:38

Shrnutí povídek:

 

Povídky od KristinaCullen

Povídky od KristinaCullenKapitolové: Piata rasa Jednorazové: Nájdenie svojho úplného šťastia, Dopísané: WOW, Som blázon, Dievča plné prekvapení, Motlidbičky: Zdravas Alice, Aro náš, Edwardičku

Články:

NEWS

Nezabudni na mňa na HBO

Nezabudni na mňa na HBOKaždý, kto nemal šancu pozrieť si film Nezabudni na mňa, má skvelú príležistosť.

 

Dievča plné prekvapení - 18. kapitola + Epilóg

Dievča plné prekvapení - 18. kapitola + EpilógA je tu posledná 18. kapitola s Epilógom. Som veľmi rada, že ste čítali moju poviedku a pridali k nej komentár. Ďakujem vám za ne.

 

Dievča plné prekvapení - 17. kapitola

Dievča plné prekvapení - 17. kapitola17. kapitola s názvom Nádej. Som team Bella a Edward, takže sa nemusíte báť, že bude Im bude s Petrom.

 

Dievča plné prekvapení - 16. kapitola

Dievča plné prekvapení - 16. kapitolaA je tu 16. kapitola. Vôbec netuším, koľko ich ešte bude. Viem, že chcete, aby Im bola s Edwardom, ale nehody sa stávajú. Príjemné čítanie.

 

Dievča plné prekvapení - 15. kapitola

Dievča plné prekvapení - 15. kapitolaAby som vás ešte viac napla, tak som pridala kapitolu z Edwardovho pohľadu. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Príjemné čítanie vám praje KC.

 

Dievča plné prekvapení - 14. kapitola

Dievča plné prekvapení - 14. kapitolaŠtrnásta kapitola s názvom Ples. Prešiel týždeň a Im sa ešte stále nerozhodla. Čo spraví? Čo hrozného vyvedie Aro? To všetko sa dočítate tu.

 

Som blázon - 13. kapitola + Epilóg

Som blázon - 13. kapitola + EpilógPosledná kapitola. Som rada, že ste čítali túto poviedku a dali ste mi aj komentár, ktorý mi mnohokrát pomohol v písaní. Kapitola je venovaná všetkým, ktorí mali také nervy a čítali túto poviedku až dokonca.

 

Dievča plné prekvapení - 13. kapitola

Dievča plné prekvapení - 13. kapitolaTak som zvedavá, čo budete hovoriť na túto kapitolu. Má názov Peter, pomôž mi.

 

Som blázon - 12. kapitola

Som blázon - 12. kapitolaLen tri kometáre? Som sklamaná...

 

Dievča plné prekvapení - 12. kapitola

Dievča plné prekvapení - 12. kapitolaJe tu dvanásta kapitola s názvom Odhalenie.

 

Som blázon - 11. kapitola

Som blázon - 11. kapitolaVeľmi si to nezaslúžite, lebo mám len tri komentáre, ale aj tak pridávam kapitolu. Príjemné čítanie vám praje KC.

 

WOW - 8. kapitola + Epilóg

WOW - 8. kapitola + EpilógJe tu posledná kapitola tejto poviedky. Ani ja som netušila, že toto bude posledná kapitola, tak sa na mňa nehnevajte, prosím. Ja som proste na Happy Endy, takže táto poviedka nemôže končiť nijak inak.

 

Dievča plné prekvapení - 11. kapitola

Dievča plné prekvapení - 11. kapitolaJe tu jedenásta kapitola s názvom Vitajte v rodine. Čo znamená, že Alice porodila, ale čo sa bude diať, ak začne rodiť aj Rose? Prosím berte ohľad nato, že netuším vôbec nič o pôrodoch a v živote som nerodila, takže bola by som rada, keby ste túto kapitolu čítali s privretými očami. Prajem píjemné čítanie.

 

Som blázon - 10. kapitola

Som blázon - 10. kapitolaJe tu desiata kapitola, čo znamená, že oslavujeme guľatiny. Ani netušíte, ako veľmi ma prekvapuje, že tá poviedka má tak veľa kapitol. Upozorňujem, že vo všetkých poviedkach sa zaviedli vražedné konce a u tejto to nie je výnimka. Kapitola má názov Jacob Black.

 

WOW - 7. kapitola

WOW - 7. kapitolaTak a je tu ďalšia kapitola. Za ten koniec sa vôbec neospravedlňujem a upozorňujem, že keď bude kolísať počet komentárov všetky kapitoly budú končiť "vražedným koncom," ako to nazýva moja kamarátka. Tieto konce sa zavedú vo všetkých mojich poviedkach. Prajem príjemné čítanie.

 

Dievča plné prekvapení - 10. kapitola

Dievča plné prekvapení - 10. kapitolaTak a je tu 10. kapitola. Oslavujeme prvé guľatiny. Nikdy som si nepomyslela, že sa dostanem až tak ďaleko a za to všetko vďačím vám. Kapitola má názov mená, čo určite viete, čo to znamená.

 

Som blázon - 9. kapitola

Som blázon - 9. kapitolaTak a je tu pokračovanie, dočkali ste sa a ja dúfam, že pribudne aspoň nejaký koment.

 

Dievča plné prekvapení - 9. kapitola

Dievča plné prekvapení - 9. kapitolaDočkali ste sa pokračovanie, ktoré dávam skôr, ako je plánované, ale tak to rozhodla pani múza. Kapitola je venovaná jednej skvelej babe PinkVolturi a babám, ktoré ju prišli navštíviť.

 

WOW - 6. kapitola

WOW - 6. kapitolaDočkali ste sa 6. kapitoly a môžem len dúfať, že mi dáte aspoň jeden komentár.

 

Dievča plné prekvapení - 8. kapitola

Dievča plné prekvapení - 8. kapitolaKeďže som už prišla z tábora, začínam písať ako predtým. Kapitola má názov Domov, sladký domov a každý pochopí, prečo sa tak volá. Čo si myslíte, čo Edward povie?

 

Som blázon - 8. kapitola

Som blázon - 8. kapitolaTak a je tu pokračovanie. Zrejme do svojho odchodu už nestihnem nič pridať z blázna, takže to berte prosím na ohľad. Za ten koniec ma asi dorazíte, najmä keď sa dozviete, čo je Belle až o týždeň a pol. Príjemné čítanie.

 

Som blázon - 7. kapitola

Som blázon - 7. kapitolaA je tu 7. kapitola. Budú ešte dve a je koniec. Možno bude aj druhá séria alebo to pridám ako bonusy, ale to všetko, až po tábore. Kapitola má názov Otázky a odpovede a myslím, že nemusím vysvetľovať, o čo pôjde.

 

Som blázon - 6. kapitola

Som blázon - 6. kapitolaOznamujem, že ešte nejaké dve, tri kapitoly a bude koniec. Táto kapitola má názov Ty si sa vrátila a myslím, že každý chápe, čo to znamená.

 

Dievča plné prekvapení - 7. kapitola

Dievča plné prekvapení - 7. kapitolaOznamujem dopredu, že je kratšia ako obvykle. Edward sa stretne s Im a povie jej pravdu. Ako sa Im rozhodne? Vráti sa ku Cullenovým?

 

Som blázon - 5. kapitola

Som blázon - 5. kapitolaA je tu pokračovanie. V tejto kapitole môžete čakať pohľad Edwarda, Belli a nikoho. V pohľade Edwarda je časť textu napísaná kurzívou, aby to bolo lepšie viditeľné, kde Belle niečo hovorí, ale vo svojej mysli. A potom v pohľade nikoho, tam hovorím o Belle a Edwardovi, ako o anjeloch, aby ste sa náhodou nepoplietli alebo nezmýlili. Len toľko k tomu a prajem príjemné čítanie.

 

WOW - 5. kapitola

WOW - 5. kapitolaTak a je tu piata kapitola WOW. Nikdy by som nepovedala, že sa tak ďaleko dopracujem. Kapitola má názov fyzika a určite všetci pochopíte, prečo som ju tak nazvala. Prajem príjemné čítanie. Vaša KristinaCullen.

 

Dievča plné prekvapení - 6. kapitola

Dievča plné prekvapení - 6. kapitolaTak a je tu pokračovanie. Kto by povedal, že sa dopracujem až k 6. kapitole? Ja určite nie. Kapitola má názov videá, každý určite chápe prečo.

 

Som blázon - 4. kapitola

Som blázon - 4. kapitolaViem, že mi to trvalo dlho, ale dočkali ste sa a ja tiež. Ďakujem všetkým, čo čítajú túto poviedku a zanechávajú mi komentár. Verte alebo nie, ale veľmi mi to pomáha pri písaní. Prajem príjemné čítanie a mám pre vás otázku. Chcete aby Bella bola s Edwardom?

 

Wow - 4. kapitola

Wow - 4. kapitolaTak a je tu pokračovanie po dlhej dobe. Prosím, zanechajte mi hocijaký komentár, nech viem, či má zmysel písať. Ďakujem a prajem príjemné čítanie.

 

Dievča plné prekvapení - 5. kapitola

Dievča plné prekvapení - 5. kapitolaTak a je tu pokračovanie. Zdá sa mi, že v rekordnom čase, čo sa u mňa veľakrát nestáva. Mám pre vás otázočku. Chcete aby sa Im vrátila alebo nie? A ešte chcete E + B alebo B + niekto iný. Prajem príjemné čítanie.

 

Som blázon - 3. kapitola

Som blázon - 3. kapitolaTak a je tu pokračovanie. Tento krát je kapitola kratšia, lebo je len na dve strany vo Worde, zrejme všetky kapitoly budú takto kratšie, ale budem ich pridávať častejšie. Alebo sa pokúsim. Alice prichytí Edwarda ako sa bozkáva s Bellou, ale je tu jeden malý problém. Osobne si myslím, že tá kapitola je veľmi nudná a je napísaná, len kvôli zlému počasiu, takže ak bude samá kritika, nečudujem sa. Prajem príjemné čítanie.

 

WOW - 3. kapitola

WOW - 3. kapitolaPo dlhom čase je tu pokračovanie. Môžem vám len poďakovať za to, že vydržíte a napíšete mi komentár. Prajem príjemné čítanie.

 

Dievča plné prekvapení - 4. kapitola

Dievča plné prekvapení - 4. kapitolaTak aj je tu pokračovanie. V tejto kapitole sa Bella konečne pobije s Emmettomm a s Edwardom bude mať hodinu meditácie. Prajem príjemné čítanie a dúfam, že mi zanecháte nejaký ten komentár. Túto kapitolu venujem svojej kamarátke a adminke MillieCull, ktorá bohužiaľ túto stránkuuž opúšťa, teda, čo mi povedala.

 

Som blázon - 2. kapitola

Som blázon - 2. kapitolaTak a ďalšia kapitola je tu. Venujem ju samanete, lebo len vďaka nej som si pohla a napísala 2. kapitolu. Dúfam, že ma za ten koniec nebudete vraždiť, lebo by som chcela ešte dlho žit. Prajem príjemné čítanie.

 

Wow - 2. kapitola

Wow - 2. kapitolaTak, a je tu pokračovanie. Prajem príjemné čítanie!

 

Dievča plné prekvapení - 3. kapitola

Dievča plné prekvapení - 3. kapitolaTak a je tu pokračovanie. Keďže som bola zlá, nechala som vás v napätí, čo sa deje s Alice. Jedna baba uhádla, čo jej je. Takže som sa rozhodla, že jej túto kapitolu venujem. Bohužiaľ na daľšiu kapitolu si budete musieť chvíľku počkať, lebo musím napísať kapitolu WOW, Som blázon a Venatrix Desmodus. Zatiaľ nemám ani čiarku, ale možno príde pani múza a rozkáže mi, aby som pridala 4. kapitolu.

 

Dievča plné prekvapení - 2. kapitola

Dievča plné prekvapení - 2. kapitolaKeďže boli komentáre a prosby, aby som pridala ďalšiu časť, tak ju tu máte. Zrejme ma za ten koniec zabijete, ale dúfam, že nie.

Dokončeno

Wow - prológ + 1. kapitola

Wow - prológ + 1. kapitolaPo odchode Edwarda, Bella zistila, že je tehotná. Porodila dvojičky: Renesmee a Anthony. Pridali sa k nej aj ďalší upíry a teraz žijú v Spokane. Čo sa stane, keď sa do mesta prisťahujú Cullenovi? Ako sa zachová Bella? A čo deti? Budú mať otca radi?

Dokončeno

Som blázon - Prológ + 1. kapitola

Som blázon - Prológ  + 1. kapitolaTáto poviedka je o Edwardovi, ktorý sa nachádza medzi tromi dokonalými pármi. Po nociach sa snaží nevnímať zvuky z vedľajších izieb a dalo by sa povedať, že sníva o tom, že raz stretne dievča, do ktorého sa tiež zamiluje. Raz v noci sa mu v izbe zjaví dievča a od tej chvíle k nemu do izby chodí každú noc, o tej istej hodine a o tej istej hodine aj odchádza. Rozprávajú sa o rodine, minulosti a podobne. Nemusí mať pred ňou žiadne tajomstvá, lebo vie, že on je upír. Dievča miluje a rád by ju predstavil rodine, ale je tu jeden problém. Vidí ju iba on. Jeho rodina si o ňom myslí, že mu šibe. Je prvý upír, z ktorého sa stal blázon alebo je v tom niečo viac? Ako s tým bude žiť?

Dokončeno

Dievča plné prekvapení - prológ + 1. kapitola

Dievča plné prekvapení - prológ + 1. kapitolaPrešlo už 100 rokov od odchodu Edwarda (New Moon). Z Belly sa stala upírka a teraz žije vo Voltere. Zo svojho ľudského života si nič nepamätá. Aj keď spomienky zmiznú, bolesť ostáva. Do Voltery príde Carlisle a Bella s ním odíde, lebo nebola za ten čas nikdy z Voltery na dlhšiu dobu preč a Carlisle jej to chce dopriať. Najmä preto, lebo na vedu okolo upírov je rovnako šialená ako on.

 

Nájdenie svojho úplného šťastia

Nájdenie svojho úplného šťastiaBella po odchode Edwarda sa nasťahovala k Eleazarovi a ostatným lebo bola tehotná. Po polroku k nim prídu Cullenovi. Ako sa všetci zachovajú, keď zistia, že je tam Bella a má dcéru? S touto jednorazovkou mi veľmi pomohla nataliecullen začo jej veľmi pekne ďakujem.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!