Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Filmy » Jiné filmové projekty » Nezabudni na mňa na HBO

Nezabudni na mňa na HBOKaždý, kto nemal šancu pozrieť si film Nezabudni na mňa, má skvelú príležistosť.

Ak máte doma HBO, tak 5. 3. (sobotu) si môžete o 20:00 pozrieť film Nezabudni na mňa s hlavnou postavou Robertom Pattinsonom.

Popis: V romantickej dráme Nezabudni na mňa hrá Robert Pattinson mladého rebela z New Yorku, Tylera, ktorého vzťah s otcom (Pierce Brosnan) je od rodinnej tragédie na bode mrazu. Tyler si nevie predstaviť, že by niekto mohol pochopiť, čím všetkým musel prejsť – až do chvíle, keď neuveriteľnou hrou osudu stretne Ally (Emilie de Ravin). Láska bola tou poslednou vecou, na ktorú by chcel myslieť, ale keďže jej prítomnosť pôsobí na jeho dušu ako balzam, bezhlavo sa do nej zamiluje. Ich láska mu pomáha opäť nájsť šťastie a zmysel života. Ale šťastné chvíle netrvajú dlho – na povrch vyplávajú skryté tajomstvá a zdá sa, že šťastena hrá s Tylerom a Ally nefér hru.
Nezabudni na mňa je nezabudnuteľný príbeh o moci lásky, sile rodiny a o tom, ako je dôležité naplno prežívať každý deň nášho života.

nezabudni na mňa

ZdrojSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nezabudni na mňa na HBO:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!