Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele IsabellaMarieLilyVolturi


IsabellaMarieLilyVolturi

IsabellaMarieLilyVolturiPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Isabell von Sirentad

Bydliště: Evropa

Věk: 18

O mně: No, tak co o mně říct? Miluju Twilight!!! To je ale tady všem naprosto jasný. No, prostě jsem praštěná puberťačkla, co miluje sci - fi a fantasy. Jednou z mých největších vášní a lásek je také hudba. Miluju hudbu a zpěv a jednou bych se chtěla stát zpěvačkou a herečkou. Jsem taky naprostej cvok, co provádí růzé šílené plány a ztřeštěné výmysly. No, takže asi tak... :D
Moje nejoblíbenější postavy ze stmívání jsou hlavně upíři. Vlkodlaky já moc nemusím... Koho naprosto miluju a zbožňuju jsou Volturiovi a znich hlavně Alec, pak z Cullenů mám ráda asi všechny stejně. I když ne, Miluju Jazze a Emma. :D

Moje oblíbené knihy:
Stmívání
Nový měsíc
Zatmění
Rozbřesk
Všechny díly Harryho Pottera
Eragon
Dívky v sedlech
Witch

Filmy:
Jak už jsem psala před tím, miluju sci - fi a fantasy, ale to není zdaleka všechno, co mě baví. Ráda taky koukám na komedie, historické filmy, sitcomy atd... Někdy se juknu i na nějakou romantickou věc, ale to jen zřídka. Nemám moc ráda telenovely, protože tam je toho všude plno. Prostě mi to moc nesedí, ale občas to není na škodu. :D

Kontakt:

E-mail: LadyIsabellvonSirentad (zavináč) seznam.cz

ICQ: 613889790ICQ status

Facebook: www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=100002519013537

Web: lady-isabell.mysteria.cz/

Statistiky:

Moje články: 58

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 10. 2010

Poslední přihlášení: 27. 2. 2016, 18:43

Shrnutí povídek:

 

Povídky od IsabellyMarieLilyVolturi

Povídky od IsabellyMarieLilyVolturi Kapitolové (2):
Krvavá růže ♥ Co jsem komu udělala?
Spoluautorské (4):
Proti své vůli - s Jane006 (rozepsaná) ♥ Už nejsem ta malá holčička... - s Kajushqa1 (rozepsaná) ♥ Láska mezi námi - s Enchantress (rozepsaná) ♥ Nezkrotná (rozepsaná) - s Arábek
Jednorázové (2):
Caiův boj o život ♥ Kytice černých růží
Drabble (9):
Promiň, musím tě zklamat ale... ♥ Záchranná mise ♥ Poslední, nečekané sbohem ♥ Má jediná... ♥ Jako v extázi... ♥ Nenávidím ji! ♥ Mamí, kde je děda? ♥ Tóny mrtvé lásky ♥ Miluji tě, tatínku
Poezie (3):
Věčnost bez tebe ♥ Tužba ♥ Cvokhaus ♥ Jsi pryč, a už se nevrátíš
Parodie (2):
Vyučovací hodina Rosalie Cullenové ♥ Jak Alice Cullenová o sluch přišla
Parodovaná poezie "Parozie" (1):
Cvokhaus
V přípravě:
Nebe, peklo, nebo ráj? (Kapitolová) ♥ Může se upír otisknout? (Kapitolová) ♥ Marcův boj o lásku (Jednorázová) ♥ Arův boj o moc (Jednorázová)
Nápady:
Princezna Isabella Anastasia... A dál? (kapitolovka) ♥ Zůstane to v rodině ♥ Matka příroda (Kapitolová) ♥ Dívka z lesa (Kapitolová)
♥ Pianiska (Kapitolová)

Články:

 

Krvavá růže - 12. kapitola

Krvavá růže - 12. kapitolaBella se v minulém díle dostala horké kaše. Výhružky, smích, vzdor... To všechno se objeví v dnešním díle, ale co Bella? Zachrání ji někdo nebo se snad zachrání sama, anebo skutečně skončí jako večeře sadistických upířích hostů? To se dozvíte v tomto díle Krvavé růže. Přeji krásné čtení, vaše IMLV.

 

Zůstane to v rodině - Prolog

Zůstane to v rodině - PrologZdravím, jsem tu opět pro Vás a tentokrát i s novou povídkou. Doufám, že se Vám bude líbit a budete ji mít rádi. O čem to tedy vlastně je? Bella... Edward... a jejich rozchod. Ale tentokrát je vše jinak. Bella se po pár měsících začne vyrovnávat s tím, že Edward je pryč a už se nejspíš nikdy nevrátí. Vydobývá si zpět svou ztracenou svobodu a důstojnost a snaží se zapomenout. Proto se rozhodne odjet... Jestli si ale myslíte, že jsem od Edwarda Cullena upustila a Bella bude žít život normální holky, tak to jste na omylu... Teď už zbývá jediné. Zjistit, jak do tohoto příběhu zapadají Volturiovi a záhadný amulet, jenž si Bellina rodina předává z generace na generaci. Ale o tom už v příštích pokračováních téhle povídky. Příjemné čtení Vám přeje IsabellaMarieLilyVolturi.

 

Krvavá růže - 11. kapitola

Krvavá růže - 11. kapitolaV tomto dílku se dozvíme, kdo Bellu a Ara vyrušil při jejich intimní chvilce, která mohla být zlomovým bodem pro jejich vztah. Uvízne díky tomu jejich vztah opět na mrtvém bodě nebo se vše konečně vyjasní? Začátek nové kapitoly bude také trochu bláznivý. Kocovina, bolest, vztek... A kdo to chudák odnese? Také se tu ukáže trocha zloby a intrik. Copak si na Bellu přichystala Jane?

 

Co jsem komu udělala? - 5. kapitola

Co jsem komu udělala? - 5. kapitolaCo nás čeká v této kapitolce... Poučování, bolest, vzplanutí, hašení, srandičky, honička, další vzplanutí a nakonec omdlení. Na tohle všechno se můžete těšit v této kapitolce, tak si užijte čtení. Doufám, že se bude líbit, Vaše IMLV.

 

Láska mezi námi - 13. kapitola

Láska mezi námi - 13. kapitolaJe tu další kapitola. Dozvíte se, kdo promluvil na Jaspera. Možná budete zklamaní, ale všechno má své důvody. Ve vzduchu visí mnoho otazníku ohledně nemoci, kterou trpí Bella. Jenže na tom není nejlíp ani Jasper, kterého sráží emoce k zemi. Nikdy se necítil hůř… A menší rada na závěr! Nezapomínejte, že to může dopadnout úplně jinak, než se na první pohled zdá.

 

Tvář smrti

Tvář smrtiKratičká básnička o Jasperovi a jeho období, než potkal Alice. O temných dnech, které trávil lovením lidí...

 

Láska mezi námi - 12. kapitola

Láska mezi námi - 12. kapitolaJe tu další kapitolka. Vystihuje ji pár jednoduchých slov: Bella a její záhadná nemoc... Co když na tom přece jen není tak dobře? A co Jazz a jeho nově objevená láska k Bells? Jak to všechno bude vnímat a cítit? To se dočtete níže. Jen... Nezapomínejte, že nic není tak, jak se zdá. A taky... Neukamenujte mě, prosím! :D

 

Krvavá růže - 10. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Po delší době další kapitola. Mám pro vás příjemnou zprávu! A to je, že tu máme první kulatiny! Moc vám všem děkuji za podporu a za to, že tuto povídku čtete a komentujete, bez vás by tu nebyla. A teď něco málo ke kapitole. Chtěli jste akci? Máte ji mít! Jen pro klid adminů... 15+

 

Láska mezi námi - 11. kapitola

Láska mezi námi - 11. kapitolaJsem tu i s další kapčou LMN. Snad se vám to bude líbit, ale možná některé z vás zklamu. Teď ale k ději... Tahle kapitolka bude založená spíš pocitově a bude se odehrávat v hloubi Belliné mysli. Jistě si vzpomínáte, že minule se nám Bella zhroutila jako hromádka z karet. Probudí se, neprobudí, nebo jak to bude dál? To už si ale musíte přečíst. Ať se vám to líbí - vaše Ench a Isa.

 

Už nejsem ta malá holčička... - 7. kapitola

Už nejsem ta malá holčička... - 7. kapitolaAhojky, tak mě tu zase máte. Hned na začátku je udělaný několikaměsíční časový skok, abychom se pohnuli v ději. V dnešní kapitolce se s Bellou a její partou vydáme na další párty. Na konci kapitolky vás čeká menší zvrat. Přeji vám příjemné čtení - Kajushqa1 a IMLV.

 

Co jsem komu udělala? - 4. kapitola

Co jsem komu udělala? - 4. kapitolaA máte mě tu zase i s novou kapitolkou CJKU. Minule jsem se vás ptala, jaké pohledy chcete nejčastěji. Docela mě překvapilo, že tam padlo tolikrát jméno Malfoy. Ale dobře, co bych pro vás neudělala. Tahle kapitolka bude z několika pohledů. Z Dracova, Fredova, Santiagova a nakonec bude krátký náhled do Harryho mysli. Doufám, že vás potěším a že se vám kapča bude líbit. Kapitolka je poněkud chaotická, ale to je tím, že je tam tolik pohledů. Máte tu přesně rozepsáno, jak kdo Bellu vnímal, žádný děj se tam neodehrává. Je tam jen nástin toho, co kdo k Belle cítí. Prostě objasnění takových těch pocitových situací. A příště už se konečně dostaneme k nějakému novému ději. Pěkné počteníčko, vaše IMLV. Jinak mě, prosím, omluvte za délku kapitoly, není to nic moc.

 

Krvavá růže - 9. kapitola

Krvavá růže - 9. kapitolaS radostí vám oznamuji, že jsem opět tu i s další kapitolkou Krvavé růže. Doufám, že jste na mě nezapomněli. V téhle kapitolce se totiž dočkáte diskotéky, do které se Bella nechala přemluvit. Demetri s Alecem se rozhodnou, že Bellu naučí tancovat, aby mohla jít na ples. Copak ji čeká, to už si musíte přečíst. Přeji vám příjemné počteníčko. Vaše IsabellaMarieLilyVolturi.

 

Nezkrotná - 4. kapitola

Nezkrotná - 4. kapitolaTak... Po delší době vám přinášíme další kapitolku Nezkrotné! Moc se omlouvám, že je to tak pozdě, ale na intru i ve škole mi dávaj docela zabrat. V téhle kapitolce se toho nic moc nestane. Pořád se budeme pohybovat ve velkém sále a také se nám tu něco přihodí. Z Joshe se vyklube pěkná... No, však vy asi víte. Přejeme vám příjemné počtení - Arabek a IsabellaMarieLilyVolturi.

 

Miluji tě, tatínku...

Miluji tě, tatínku...Přináším vám další svůj double drabble (200 slov). Děj je zasazen do několika měsíců po Rozbřesku, ale vše dopadlo jinak. Došlo k boji. Bellu zabili, vlky i Culleny taky, svědci byli nuceni se rozutéct do různých koutů světa, aby přežili, a Edward s malou Renesmé jsou na útěku. Nevím, jestli se vám to bude líbit, ale přeji příjmné počtení, vaše IMLV.

 

Láska mezi námi - 10. kapitola

Láska mezi námi - 10. kapitolaAhojky, tak mě tu máte zase i s 10. kapčou Lásky mezi námi. A protože máme dnes první kulatiny, čeká vás překvápko. Dnes tu budete mít dva pohledy. Bellin a Jazzův. Bella má nervy na pochodu a je zmatená. Štve ji Jacob, štve ji, že se nevyzná sama v sobě a však to znáte. Pak se po konečně podíváme na to, jak to všechno cítí Jazz. A mám pro vás dobrou zprávu. Konečně zjistí že... To už si musíte přečíst sami. Přeji vám příjemné počteníčko, snad se bude kapča líbit.

 

Tóny mrtvé lásky

Tóny mrtvé láskyTentokrát tripple drabble (300 slov) z trochu smutnějšího soudku. Je to o smutku jedné dívky, která nestihla... O smtri jejího milovaného a o tónech její mrtvé lásky.

 

Co jsem komu udělala? - 3. kapitola

Co jsem komu udělala? - 3. kapitolaTak, a jsem tu zase i s další kačou CJKU! V téhle kapitolce se podíváme na shledání Bella a Harryho. Bella se seznámí s nejlepšími přáteli a možná... Ne, kdepak, chci vás překvapit. To, co se možná stane, si už musíte přečíst... Příjemné počteníčko. Vaše IsabellaMarieLilyVolturi.
PS: A jelikož jste byli minule tak strašně hodní a napsali mi tolik nádherných komentářů, tak tu pro vás mám malou odměnu. Tak si prosím přečtěte vzkaz dole. Díky.

 

Mamí, kde je děda?

Mamí, kde je děda?Nessiina první slova. Všichni si jistě z Rozbřesku vzpomínáme na moment, kdy Bella popisovala, jak Renesmé poprvé promluvila. Můj double drabble (200 slov).

 

Krvavá růže - 8. kapitola

Krvavá růže - 8. kapitolaNakupovací maraton. Tohle v téhle kapitolce Bellu čeká. Je nutno upozornit, že když jde o nákupy, dokáže být Heidi tisíckrát horší než Alice. Snad to Bella přežije ve zdraví. A vy také. Přeji vám krásné počtení.

 

Už nejsem ta malá holčička... - 5. kapitola

Co je nejlepší přítelkyní zrazeného člověka? Podle Belly je to láhev vodky. Ale je to skutečné řešení? Zpije se pod náporem žalu a zrady Bella do němoty, nebo ji někdo zachrání?

 

Nenávidím ji!

Nenávidím ji!Nenávidím ji! To přece mluví za vše. Obrázek vám napovídá, že to bude mít něco společného s Jane. Koho nenávidí? A proč ho nenávidí? To se dozvíte v mém drabblu (100 slov).

 

Jsi pryč, a už se nevrátíš

Jsi pryč, a už se nevrátíšKrátká báseň z pohledu Belly, která v NM Edwarda nestihla zachránit. O utrpení jedné zamilované dívky...

 

Už nejsem ta malá holčička... - 3. kapitola

Už nejsem ta malá holčička... - 3. kapitolaTak, Bella s přáteli dorazila na bowling a vše se zdá být v pořádku, ale to by ovšem nesměla mít Codyho za bratra a Emmett by nesměl být jeho nejlepší kámoš. Jak jinak, než že se s Bellou a jejími přáteli "náhodou" potkají. Co se stane? Proč bude Belle smutno?

 

Co jsem komu udělala? - 2. kapitola

Co jsem komu udělala? - 2. kapitolaV tomto díle se Bella konečně dostane do Bradavic. Vzpomene si na jméno toho, co ji zachránil. Nebude to nikdo jiný než Remus. Bella se také osobně setká s Mozkomory. Jak to dopadne? A na závěr tu pro vás mám malou potyčku mezi Bellou a jednou problémovou osobou. Kdo to bude? To už si musíte přečíst. Přeji vám všem příjemné počteníčko. Vaše IsabellaMarieLilyVolturi.

 

Jako v extázi...

Drabble (100 slov). Bella a její strach... Ale z čeho? To už je otázka...

 

Jeden z nejhorších dnů jako skvělá příležitost k pobavení

Jeden z nejhorších dnů jako skvělá příležitost k pobaveníJedná se o double drabble (200 slov). Ptala jsem se některých, co četli můj drabble Má jediná..., jestli mám udělat také Bellin pohled. Ten nápad se vám líbil, takže tady to máte. :) Bellin pohled. P.S.: Buďte milosrdní a nezabíjejte mě, nemůžu za to, že mi přeskočilo.

 

Nezkrotná - 2. kapitola - 2. část

Nezkrotná - 2. kapitola - 2. částDruhá část druhé kapitoly je tady. Konečně zjistíte, co se s Bellou děje. Doufám, že nebudete zklamaní. Váš arábek a IMLV.

 

Co jsem komu udělala? - 1. kapitola

Co jsem komu udělala? - 1. kapitolaV této kapitolce se konečně dozvíte, do koho Bella před obchodem vrazila. Bella už neunese tíhu myšlenek a pocitů a vyrazí si do přírody. Ovšem neštěstí na Bellu číhá všude...

 

Nezkrotná - 2. kapitola - 1. část

Nezkrotná - 2. kapitola - 1. částV minulých dílech Bella zabila Renesmé, Jacoba, Charlieho a Leah. To donutí Culleny jednat. Carlisle Belle domluví převýchovu ve Volteře. Ovšem jak to chtějí udělat? Alec a Jane proti Belle nemají šanci. To ještě uvidíme... Tato kapitolka bude trošku delší, a bude rozdělena na dvě části. Ale je to jen výjimečně. Tuto povídku píšu s arabek a doufáme, že se vám bude líbit. :) Vaše IMLV a arabek.

 

Má jediná...

Má jediná...Tripple drabble (300 slov). Už je to nějaký ten pátek, ba dokonce rok, co Edward Bellu opustil. Ta se ze všeho dostala a zůstala s Jacobem. Ale to netuší, co se přihodilo... Jacob potal svou vyvolenou. Otiskl se. Kdo že je ta jeho druhá polovička? To už si musíte přešíst. Vaše IMLV.

 

Proti své vůli - 4. kapitola

Proti své vůli - 4. kapitolaS Jane006 vám přinášíme čtvrtou kapitolku! Dnes nastane rozhovor s Arem v jeho pracovně. Bude to skutečně jen rozhovor, nebo se Aro pokusí jednat? A kdo mu překazí jeho plán? To už si musíte přečíst. Vaše Jane006 a IsabellaMarieLilyVolturi

 

Krvavá růže - 7. kapitola

Krvavá růže - 7. kapitolaTato kapitolka bude ze začátku takova malá rekapitulace na předešlé události, ovšem z pohledu Ara. Všichni víme, že Bella občas brebtá ze spaní. Pamatujete si ještě na Bellin sen z minulé kapitoly? Tak vám prozradím jedno, Bella v pokoji nebyla sama. Co Arovi ze spani pověděla? Jak na to zareaguje náš vládce upírů? Potom přejdeme na Bellin pohled. Ta se poprvé blíže setká s Alecem a Demetrim, který dostane skvělý nápad. Ale projde tenhle nápad u Felixe? Jakožto její hlavní strážce za ni má zodpovědnost. A co na to bude říkat Aro? Co ho nakonec přesvědčí? Všem vám přeju příjemné počtení. Za komentíky vám budu vděčná. Vaše IMLV.

 

Co jsem komu udělala? - Prolog

Co jsem komu udělala? - PrologDvě rozdílné osoby, dva rozdílné osudy, ale je tomu doopravdy tak? Bella si spokojeně žije se svými rodiči a nic jí ke štěstí nechybí. Má bezva rodinu a kluka nepotřebuje. Ale i v jejím životě je malý háček. Zdají se jí divné sny, má zvláštní schopnosti a v její blízkosti se dějí divné věci. Pomalu se Belle začne odkrývat její skutečná minulost... Za komentáře vám budu moc vděčná. Chci vám jen říct, že tahle povídka bude přibývat hodně pomalu. A také to bude záležet na vašich komentících. Kdyžtak mi do komentíku napište, jestli má cenu pokračovat. Díky. :) Přeji vám příjemné počteníčko. Vaše IMLV.

 

Už nejsem ta malá holčička... - 1. kapitola

Už nejsem ta malá holčička... - 1. kapitolaČeká nás Belin první školní den na střední. Víc vám toho nepovím. Přejeme příjemné počtení. Vaše Kajushqa1 a IsabellaMarieLilyVolturi.

 

Nezkrotná - Prolog

Nezkrotná - PrologTady začíná náš příběh. Edward po porodu Renesmé promění Bellu v upírku. Vše je ale jinak. Z Belly je krvelačná upírka toužící po lidské krvi. Nechce být jako Cullenovi, nechce být vegetarián. Po zabití několika lidí se Cullenovi rozhodnou, že ji pošlou do Volterry na převýchovu. Ale nenaplní se jejich záměry. Vše skončí jinak, než Cullenovi měli v plánu. A to ještě nikdo z nich neví o Bellině daru. Díky němu se tak Bella stává skoro nejmocnější bytostí na světě.

 

Láska mezi námi - 7. kapitola

Láska mezi námi - 7. kapitolaTahle kapitolka bude docela praštěná. Skoro celá kapitolka bude z pohledu Belly a nakonec to završíme pohledem Esmé. Jak Bella zareaguje na Jasperova slova, která ji ranila? Uteče. Kdo ji najde? Ke Cullenovým zavítají hosté. Co Renesmé neúmyslně způsobí? Zjistí nakonec Bella, co k Jazzovi skutečně cítí?

 

Krvavá růže - 6. kapitola

Krvavá růže - 6. kapitolaTak, dnes už se snad posuneme trochu dál. Už je poněkud moc toho soužení, co říkáte? Sen, to je název dnešní kapitoly a mluví za vše. Dnes se bude Belle něco zdát, něco, co jí pomůže si v hlavě vše srovnat. Přeji vám příjemné počtení, vaše IMLV. :)

 

Láska mezi námi - 6. kapitola

Láska mezi námi - 6. kapitolaBella už má všeho po krk. Od té doby, co se s Jazzem políbili, kolem sebe chodí jako dva cizí lidé. Proto se půjde provětrat ven. A koho tam asi potká? Jaspera! Nečekaně. :D Příjemné počtení. IMLV.

 

Cvokhaus

CvokhausPůvodně to byla taková hra se jmény, ale moje hlava se zbláznila. Tak vám teď představuji cvokhaus.

 

Kytice černých růží

Kytice černých růžíBella je stále člověk, avšak Edward jejím svodům podlehl. Po dokonalé noci se ale Edward začne chovat velice zvláštně. Jaký je důvod jeho počínání? Bude tahle pohádka mít štastný konec?

 

Proti své vůli - 2. kapitola

Proti své vůli - 2. kapitolaV této kapitolce se podíváme, jak to bylo po tom, co Bellu někdo srazil na zem. Stihne onen anděl Bellu zachránit, nebo se stane něco nepředvídatelného? A v kom Bella nalezne oporu? Přejeme vám příjemné počtení a za komentíky bychom byly vážně vděčné. Vaše Jane006 a IsabellaMarieLilyVolturi.

 

Krvavá růže - 5. kapitola

Krvavá růže - 5. kapitolaPo menším zpoždění přidávám další kapču. Belle je mizerně po jejím "incidentu" s Arem. Felix se ji snaží nějak rozptýlit, a tak se Bella nechá provést po hradě. Tahle kapitolka je taková oddechová a nudná, ale příště už se snad bude něco dít.

 

Krvavá růže - 4. kapitola

Krvavá růže - 4. kapitolaPřináším vám další kapitolku Krvavé růže! Tentokrát se Bella podívá do velké síně a bude tam s Arem řešit jisté věci, které se týkají jejího bezpečí. Také se hned po ránu s někým skamarádí. S kým? Kdo ji vyděsí? Na konci vás čeká jedno malé překvápko. Co Aro zkusí na Bellu? A jak na to Bella zareaguje? To se dočtete níže. Pěkné počtení. Vaše IMLV.

 

Poslední, nečekané sbohem

Poslední, nečekané sbohemDouble drabble (200 slov). Bella a Edward ve Volteře. Edwarda mučí Jane, a vládci rozhodli, že Bella musí zemřít. V duchu se loučí se svou rodinou. Ale komu bude nakonec patřit její poslední sbohem?

 

Láska mezi námi - 3. kapitola

Láska mezi námi - 3. kapitolaPřináším vám další dílek Lásky mezi námi. V minulé kapitolce jsme se vydali na lov, který měl celkem nečekaný průběh. Co se stane Belle? Zapracuje opět její nešikovnost? A co na to Jasper? Jak budou reagovat ostatní Cullenovi, až se vrátí domů? Upřímně, myslím, že tahle kapitolka je celkem nudná a moc se mi nepovedla. A o to víc vám budu vděčná za každý komentář. Díky! Příští kapitolky bude psát Enchantress, takže se máte na co těšit!!! :)

 

Záchranná mise

Záchranná miseDrabble (100 slov). Bella zachraňuje Edwarda, ale zapracuje její nešikovnost. Není co víc k tomu dodat. Příjemné počtení.

 

Proti své vůli - Prolog

Proti své vůli - PrologTak a je tu prolog k mé spoluautorské povídce Proti své vůli. Já i má spoluautorka Jane006 vám přejeme příjemné počtení, doufáme, že se vám bude povídka líbit. Tak, a teď k ději. Bella dostane jako dárek k narozeninám dovolenou. Může si vybrat zemi, do které by chtěla. Itálie vždy byla její milovanou zemí a tak se na dovolenou vydává i se svými rodiči právě tam. Jednou na procházce po Římě potkají Heidi...

 

Caiův boj o život

Caiův boj o životJednoho dne, když Caius s bratry a gardou jedou do Asie, aby odstranili ty, kteří porušují zákon, dostane chuť se jen tak svobodně projít, sám. Ovšem jeho opuštění gardy se mu vymstí. Najde si ho vlkodlak, který patří ke skupině, co se snaží vyhladit upíry. Dojde k souboji. Když bude Caius, na pokraji smrti vzpomene si na svůj lidský život. Vzpamatuje se a vyhraje nakonec souboj, který měl téměř jistě prohraný?

 

Jak Alice Cullenová o sluch přišla

Jak Alice Cullenová o sluch přišlaTahle parodie je pokračováním k parodii: Vyučovací hodina Rosalie Cullenové. Jak už název vypovídá, bude to hlavně o polohluché Alicii, která přišla o sluch, když na ni minule Rose zařvala. Jaké budou její trable? Každý rozumí něco jiného... Příjemné počtení.

 

Promiň, musím tě zklamat, ale...

Promiň, musím tě zklamat, ale...Drabble (100 slov), Stmívání, klasická scéna na louce. Bella řekne Edwardovi, co k němu cítí. Už podle názvu je jasné, že kladná odpověď to nebude. Ale jaké k tomu má Edward důvody? Je to můj první drabble, tak za komentíky i kritiku budu vděčná.

NEWS

Kellan Lutz slaví!

Kellan Lutz slaví!Kellan Lutz slaví své 26. narozeniny!

 

Vyučovací hodina Rosalie Cullenové

Vyučovací hodina Rosalie CullenovéJak by to asi dopadlo, kdyby Rose byla učitelka a měla učit svou rodinu? Poradím vám, nic dobrého z toho nevzejde... Snad se bude líbit. Vaše Enchantress a IsabellaMarieLilyVolturi.

 

Krvavá růže - 3. kapitola

Krvavá růže - 3. kapitolaTak a je tu další pokračování krvavé růže! V téhle kapitolce se dozvíte, jak se Aro cítil, když trhal svou ženu na kusy. Jak bude Bella reagovat na to, že si ji Aro nastěhoval k sobě, do svých komnat?

 

Láska mezi námi - 2. kapitola

Láska mezi námi - 2. kapitolaJedna autorka jménem TwilightLenaGirl přestala psát svou povídku a zde na stmivani.eu končí. Jelikož nás námět a děj povídky velice zaujal, tak jsme se s mou kamarádkou Enchantress dohodly s výše zmiňovanou autorkou, že se této povídky ujmeme a dotáhneme ji do konce.
V této kapitole se dočtete, jak se Bella cítí. Bella bude vzpomínat jaké to bylo, když byla s Edwardem. Vzpomínkám neporučíš, prostě plynou.

 

Tužba

TužbaVím, že už je to ohrané téma, ale když už to mám napsaný... Básnička o tom, jak Edward opustil Bellu.

 

Krvavá růže - 2. kapitola

Krvavá růže - 2. kapitolaJe tu další kapitolka. Nejdříve jen krátký pohled Ara a pak se přesuneme opět na Bellu. Byl Bellin sen opravdu jen sen, nebo to byla realita? Skončí jako jídlo Volturiových? Ne! To bych vám neudělala. Tak že by se z ní stal upír? Uvidíme. Kdo jí bude volat? Kdo z členů gardy si z ní bude utahovat? A kdo bude Belle chtít ublížit? Komentáře potěší. :-)

 

Krvavá růže - 1. kapitola

Krvavá růže - 1. kapitolaTři měsíce po návštěvě Volterry Bella uteče od Edwarda do Volterry, protože ji nechce proměnit v upíra. Ale je to jen to, nebo je v tom i něco jiného? Mezitím Arovi ve Volteře vrtá hlavou Bella a její pozoruhodný dar. Jaké pocity má vůči ní nebo Edwardovi?

 

Věčnost bez tebe

Věčnost bez tebeTato báseň je dílo moje a mé nejlepší kamarádky LviceChladkove, která je spoluautorkou tohoto pokusu o poezii. Tato báseň je z pohledu Edwarda. Jsou to hlavně Edwardovy pocity z prvního dílu Twilight. Jak se cítil, když se setkal s Bell?
Toto je moje první básnička, tak komentáře i kritiku přivítám.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!