Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Cora


Cora

CoraPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lida P.

Bydliště: Ostrava

Věk: 16

O mně: Ulítlá človíček, která miluje vlky, upíry, vlkodlaky, horory a další fantas magorie :).

Kontakt:

E-mail: lidunkap (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 62

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 8. 2010

Poslední přihlášení: 29. 1. 2015, 13:25

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Cory

Povídky od Cory♣Jednorázovky:
♦ Pomsta bude sladká, Edwarde Cullene! / ♦ Na kilometry vzdálená
♣Kapitolovky:
♦ Nový vládce? Ne, konec utlačování! - dokončená
♣Spoluautorské:
♦ Jsem princezna, budeš můj princ?
♣Básničky:
♦ Člověk a upír I. - Stmívání / ♦ Člověk a upír II. - Nový měsíc / ♦ Člověk a upír - Bree Tanner / ♦ Jasperova přeměna / ♦ Bolestné verše Leah / ♦ Emmettova proměna / ♦ Na první pohled / ♦ Esmeina proměna / ♦ Tvůj tajný ctitel - bonus k povídce Nový vládce? Ne, konec utlačování! / ♦ Alicina proměna / ♦ Rosaliina proměna / ♦ Proč ne já?! / ♦ Tomu já ríkám rodinka... / ♦ Volterský anděl smrti / ♦ Papat Emmettovu kočku se nevyplácí / ♦ Moje malá bohyně / ♦ Procitl jsem...
♣Drabble:
♦Aliciny nákupy / ♦ Exkluzivní nabídka!
♣Soutěžní:
♦ Chvíle dojetí? Ne, trapasu! / ♦ Májová romance / ♦ Vánoční překvapení

Články:

 

Mission complete

Mission completePříběh je o jednom mladém upírovi jménem Demetri, který již dlouhá léta pracuje u Volturiových a plní příkazy vyšších. Jeho úkolem je vyhledat a zneškodnit lidské škůdce, kteří by se mohli dovědět o upíří existenci, což je krajně nežádoucí. Tyto mise jej zavádí do různých koutů světa a tentokrát se náš mladý „přítel“ podívá do Ameriky, přesněji do Forks…

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! - Epilog

Nový vládce? Ne, konec utlačování! - EpilogTak a je tady epilog. Není sice moc dlouhý, ale snad vám bude stačit a hlavně, ať se vám líbí! Nakonec jsem jako konec zvolila sad end a pro ty, kteří ho prostě za nic nechtějí číst, je kapitola předešlá, kdy jsme skončili šťastně. Jak už jsem napověděla, nebude to nic veselého, ale i tak doufám, že se vám bude líbit a naposledy mě obdarujete svým komentářem. :) Vaše Cora ♥.

 

Byl jsi pro mě vším

Byl jsi pro mě všímPo dlouhé době další moje poezie, ovšem ne moc veselá. Je to z pohledu Renesmé, zřejmě někdy po osudovém dni...

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 31. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 31. kapitolaTak a je to tady. Konečně jsem se přemohla a napsala a opravila další, předposlední díl. Tak jak to bude pokračovat? Bude se už Jake chovat slušně?

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 30. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 30. kapitolaPomalu, ale jistě se chýlíme ke konci. Jak bude celý náš příběh pokračovat?

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 29. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 29. kapitolaZ pohledu Nessie se podíváme na závěrečnou bitvu s Wraithy. Jak asi dopadne? Budu moc ráda za vaše komentíky. :)

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 28. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 28. kapitolaTato kapitolka je takové menší mišmaš. Stane se v ní hodně a přitom nic moc. :D No, prostě si to musíte přečíst. :D A jen připomínám, že vaše komentáře mi vždy udělají radost. :)

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 27. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 27. kapitolaV této kapitole se zaměříme na to, jak to vlastně dopadlo a čí život byl navždy ukončen. Také zde máme nevyřčené otázky, které se týkají neznáme blondýnky s tyrkysovýma očima.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 26. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 26. kapitolaJak to nakonec dopadne s Jakem? A jak se vedlo ostatním? Přežili všichni? Toto jsou sice otázky, na které nenajdete odpověď, ale patří to k ději. :D Opět to nebude nijak veselá kapitolka.

 

Procitl jsem...

Procitl jsem...Poezie o blonďatém mladém upírovi, který si až po desítkách mrtvých uvědomil, že byl jen hloupu loutkou své paní...

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 25. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 25. kapitolaOpět se přesouváme na pohled Jacoba. Ze začátku máme menší shrnutí z jeho pohledu a potom pokračujeme v ději... A o co že tam jde? Přece se konečně dostáváme k ději! Není to nic hezkého, spíše další problémy...

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 24. kapitola - 2. díl

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 24. kapitola - 2. dílPokračování dvacáté čtvrté kapitoly. V tomto pokračování se dozvíte, proč Sam chtěl zabít naší Leah. Trošku veselejší, i když smutnější kapitolka.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 24. kapitola - 1. díl

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 24. kapitola - 1. dílNově z pohledu Leah. Tato kapitola bude navazovat na její druhou polovinu, která vysvětlí, proč šel Sam Leah po krku. V této kapče půjde hlavně o Leah a Jakea.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 23. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 23. kapitolaDalší, celkem nezáživná, kapitolka. Prosím o komentíky, minule jich tam bylo až žalostně málo.

 

Moje malá bohyně

Moje malá bohyněKrátká poezie, která mě napadla z nudy, když jsem byla na chatě. Z pohledu tajmeného měniče, který spatří malou dívku se svým bráškou v lese, jak si hrají.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 22. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 22. kapitolaTaková oddechová kapitolka. Opět z pohledu naší malé/velké Renesmé.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 21. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 21. kapitolaDneska je to opravdu dlouhá kapitolka. Děkuji všem, kteří mi minule zanechali komentář a těm, kteří mi ho zanechají i dnes. Popravdě jsem vůbec nepřemýšlela o minulém konci, že vás tak viděsí :D. Ale teď k dnešní kapitolce. Vrátíme se trošku do minulosti a všechno si to přejdeme z jiného pohledu. U Cullenů to pěkně skřípe a vypadá to, že je jeden vztah jen na nitce.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 20. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 20. kapitolaTak a je tady zase další kapitolka. Jak to bude pokračovat? A děkuji všem, kteří se mnou vydželi všech 20 kapitol, a také bych chtěla požádat všechny, kteří tuto povídku ještě stále čtou, aby mi zanechali komentář. Ať už v podobě smajlíka, nebo textu. :) Děkuji Cora.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 19. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 19. kapitolaV dnešní kapitole opustíme Wraithy a přemístíme se k Nessie a Belle. Jaký má vztah Bella k Jacobovi? Probere se někdy? A jak Nessie zareaguje na Belliny nárážky k rozchodu?

 

Volterrský anděl smrti

Volterrský anděl smrtiStručná poezie o Volterrském anděli smrti. Doufám, že se vám bude líbit. :) Cora

 

Papat Emmettovu kočku se nevyplácí!

Papat Emmettovu kočku se nevyplácí!Rýmovaná parodie o našem milém vlčkovi Jacobovi a Emmettově zesnulé kočičce Micince. Doufám, že se vám bude líbit. :) Cora.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 18. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 18. kapitolaČí byly výkřiky? Co se vlastně stalo a jak dopadl boj s Wraithy? Moc by mě potěšily komentáře, protože si nejsem jistá, jestli tato povídka za něco stojí...

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 17. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 17. kapitolaDalší dílek je tu. Tak jak to vlastně pokračovalo?

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 16. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 16. kapitolaJak už název této kapitolky napovídá, projevily sé mé sklony k sadismu :D. Co se s Nessie stane dále se dozvíte tady. Není určeno pro slabší povahy :).

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 15. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 15. kapitolaJak to bude pokračovat? A co přijde? Nebude to nic hezkého :). Překvapilo mě, jak najednou se tam objevilo tolik komentářů :D. Asi budu muset přizabíjet hlavní hrdiny častěji :D.

 

I ochrana někdy selže

I ochrana někdy selžeCo se stane, když Jacobovi a Renesmé praskne ochrana? Můj malý výmysl, když jsem se nudila. Je to básnička na toto téma. Snad se vám bude líbit a vy mi zanecháte komentář :).

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 14. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 14. kapitolaCelý den tréninku z Nessiina pohledu. Jak to prožívala ona? Přežije Jacob?

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 13. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 13. kapitolaDenalijští přijíždí do Forks, do města, ve kterém není nikdy klid.

 

Na kilometry vzdálená

Na kilometry vzdálenáProtože Leah je odjakživa moje oblíbená hrdinka, stále vymýšlím nějaké téma k ní. Tentokrát je to jednorázovka. Už jste si někdy připadali úplně sami, i když kolem vás jsou statisíce lidí? Tak si připadá i Leah, která tady své pocity popisuje.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 12. kapitola - 2. díl

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 12. kapitola - 2. dílDruhý díl 12. kapitoly. Jake s rodinou jdou na pohodový táborák k vlkům. Že by to bylo, jak naznačila Teerkaa98, Ticho před bouří? Děkuju všem lidem, kteří mi zanechali komentář :). Hlavně Teerkaa98 a Danca11 :).

 

Pomsta bude sladká, Edwarde Cullene!

Pomsta bude sladká, Edwarde Cullene!Krátká jednorázovka o Victorii, od doby, co přišla o Jamesa, až po proměnu Rileyho. Je to opravdu krátké, protože to nejprve měl být triple drabble, ale slov bylo moc a toho, co bych mohla odebrat, velmi málo.

PS: Strašně se těším na komentáře. :)

 

Exkluzivní nabídka

Exkluzivní nabídkaTento drabble je výplod mé fantazie, když jsme si psali s jednou kámoškou pozdě v noci na icq. Donutila mě to sem dát a tak jsem zvědavá, co na to řeknete :). Jednou se ve Volteře objevila zvláštní cedule se zajímavou nabídkou, ale přijme ji někdo vůbec? Věnováno skvělé holce a kamarádce, IsabelleMarieVolturi :).

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 12. kapitola - 1. díl

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 12. kapitola - 1. dílTato kapitola byla moc dlouhá, a tak jsem ji rodělila do dvou částí. Toto je ta první :D. Je taková oddechová. Naše Cullenovy totiž čeká návštěva La Push.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 11. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 11. kapitolaCo je čeká doma? A co je nového s Wraithy?

 

Jsem princezna, budeš můj princ? - 1. díl

Jsem princezna, budeš můj princ? - 1. dílJá a moje dobrá kamarádka Stefka22 vám přinášíme jednodílnou spoluautorskou povídku, kterou jsme rozdělili do tří částí. Toto je ta první. :D Alice je římská princezna (období středověku), ale zaplete se mezi upíry, kteří ji promění. Ona však nehodlá žít život krvelačné bestie, a tak se vydává hledat nový způsob přežití. Nalezne Cullenovy a okamžitě se zamiluje do Japera, nejnovějšího člena rodiny. Ten o ní však nejeví pražádný zájem. Princezna, zvyklá dostat vše, co si umane, ale nestrácí trpělivost. Jasper však ví, že v hloubi duše k ní něco cítí. Jak dlouho se naší princezně Alice dokáže stranit? Budou nakonec spolu?

 

Odpusť mi, prosím

Odpusť mi, prosímBásnička k mé povídce Nový vládce, ne konec utlačování! 10. kapitola. Je to omluva od Jake pro Nessie.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 10. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 10. kapitolaJacoba velmi mrzí, co řekl Nessie, a tak se jí chce omluvit.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 9. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 9. kapitolaPo malém oddychu se nám opět vrací krvelačné bestie. Wraithy jsou blíže našim hrdinům, než si myslí...

 

Tomu já říkám rodinka...

Tomu já říkám rodinka...Renesmé vypráví o své zvláštní rodině. Krátká poezie, ale doufám, že se aspoň někomu bude líbit. :)

 

Proč né já?!

Proč né já?!Básnička o Jakeovi a Belle. Jeho pocity, když si vybrala Edwarda a né jeho a potom, když mu dala Renesmé.

 

Aliciny nákupy

Aliciny nákupyKdyž jsem viděla, kolik lidí piše drabble, musela jsem se také zapojit. :) Určitě si každý, kdo četl Rozbřesk, vzpomene, jak Edward a Bella dostali od Cullenových domeček jako svatební dar. Můj drabble je o tom, jak jim Alice naplnila šatník. :) Je to můj první drabble, tak budu ráda za komentář, třeba i s kritikou. :)

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 8. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 8. kapitolaJak dopadla sázka Emmetta a Jakoba? Kdo vyhrál? A splnil nakonec jeden z nich tu bláznivou sázku a vzal si na sebe šaty? Jen čtěte a uvidíte :). A prosím o komentář, jestli stojí za to vůbec pokračovat :). Cora

 

Rosaliina proměna

Rosaliina proměnaRosalie Hale a její proměna. Co k tomu více říct? Snad jen hezké čtení a prosím o zanechání komentáře :).

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 7. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 7. kapitolaDalší kapitolka mojí kapitolovky. :) Stále je z pohledu Jakea, který se tentokrát bude přít s Emmettem. A o čem? To si přečtěte. :)

 

Alicina proměna

Alicina proměnaJak už název napovídá, je to báseň o Alice a její proměně.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 6. Kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 6. KapitolaDalší kapitola je tady a opět z pohledu Jacoba Blacka. Kdo byl ten záhadný vetřelec? Tuto kapitolku věnuju všem čtenářům, kteří mě potěšili komentářem. :) Moc děkuji.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 5. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 5. kapitolaDalší kapitolka je z pohledu Jacoba Blacka. Jak ho přijme zbytek rodiny? Co se stalo, že vlci žijou odděleně od lidí? A co se semele? Předem děkuji za komentáře, Cora :).

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 4. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 4. kapitolaPo kratké odmlce je tady další dílek. Kdo se objevil na chráněném území vlků? Přítel, či nepřítel? A umře někdo? Omlouvám se, že je tato kapitola tak krátká.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 3. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 3. kapitolaV této kapitole se vrátíme ke smečce z La Push. Jak jim se vede v tomto krutém čase?

 

Tvůj tajný ctitel

Tvůj tajný ctitelPoetický bonus k mé kapitolovce Nový vladce? Ne, konec utlačování! Je to jeden ze zamilovaných dopisů, které napsal Demetri Coře. Ať se vám líbí, vaše Cora♥.

 

Esméina proměna

Esméina proměnaPodle názvu asi poznáte, že je to o Esmé. Jenom zkráceně jsem se snažila zbásnit její proměnu a život před ní. Doufám, že se vám bude líbit :). Vaše Cora.

 

Na první pohled

Na první pohledTato báseň je o Jacobovi, jak mluví o citech k Nessie. No, není nic moc, ale doufám, že se alespoň někomu bude líbit.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 2. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 2. kapitolaPo delší odmlce jsem napsala další kapitolku. Promiňte za to čekání, ale prostě jsem nestíhala nebo se mi nechtělo. Kapitola je o Volturiových, jak dopadl střet mezi nimi a Wraithy. Něco málo i o Demetrim a jeho nalezené lásce :). Pokoušela jsem se to napsat tak, jak by to asi napsal on, no, ale nevím :D.

 

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 1. kapitola

Nový vládce? Ne, konec utlačování! 1. kapitolaPustila jsem se do práce a vzniklo z toho toto. Takže první kapitolka je o tom, jak vlastně na svět přišli Wraithy. Jejich vznik a něco málo o jejich stvořitelích, a také jak vlastně skončili. Omlouvám se za trochu zrychlený děj a nepřesné křížení. Ještě jsem nikdy nic nekřížila, takže s tím nemám zkušenosti :D. Moc děkuju za komentáře, které jsme mi zanechali u prologu, a doufám, že se vám i tato kapitola bude líbit.

Dokončeno

Nový vládce? Ne, konec utlačování! Prolog

Nový vládce? Ne, konec utlačování! PrologOd roku 2029 žijí mezi lidmi i stvůry, které lidé nazývají Wraithy. Obrovská stvoření, která touží po lidské krvi. Tou se ovšem neživí, živí se lidskou duší a energií. Krev je pro ně jen voňavá voda, s kterou si rádi hrají. Jsou silní a nebojí se ničeho. Ničí vše a všechny. Lidé se schovávají, upíři blouzní hlady, nebo už jsou dávno po smrti (té druhé). Měniči se snaží chránit své vesnice, ale zmůžou něco proti Wraithům, když ani královská rodina upírů, Volturiovi, proti nim nic nezmohla? Kdo, jak a proč wraithy stvořil? Budou jednou vládci země, nebo je někdo srazí na kolena a pomstí smrt ostatních? A jakou roli v tom hrají Cullenovi? To se dozvíte v mé povídce.

 

Emmett a jeho proměna

Emmett a jeho proměnaBáseň je o Emmettovi. Je to stručně zbásněný život od výletu do hor, až k dnešní době. Doufám, že se vám bude líbit, a zanecháte mi o tom komentář. Samozřejmě i s kritikou. :-) Věnováno Stefce22, kvůli které tato báseň vznikla :-).

 

Bolestné verše Leah

Bolestné verše LeahTak jsem zapracovala a je tady moje další báseň. Je z pohledu Leah, mojí vlčí oblíbenkyně. Je o tom, jak se cítí po tom, co ji Sam opustil. Doufám, že se vám bude líbit a budu moc ráda za komentář.

 

Jasperova přeměna

Jasperova přeměnaTak a jsem tady opět s další básní. Jako vždy není nic moc, jak už ji někdo pojmenoval (a po pravdě) je laická. Ale doufám, že se alespoň někomu bude líbit. A moc prosím o komentáře i s kritikou, jestli mám pokračovat.

 

Člověk a upír - Bree Tanner

Člověk a upír - Bree TannerOpět jsem zapojila svůj mozek a napsala báseň. Je z pohledu Bree o jejím životě, který určitě nebyl jednoduchý. Napsané je to podle knížky. Nevím, jak se mi povedla, doufám, že to mi napíšete vy. :D Velmi by mě potěšil váš komentář.

 

Člověk a upír II. - Nový měsíc

Člověk a upír II. - Nový měsícNapsala jsem pro vás i pokračování Člověk a upír. Moc děkuji lidem, kteří si první díl mé básničky přečetli a zanechali komentář. Je to opět zbásněné Stmívání, teď už druhý díl - Nový měsíc. Zase prosím o komentáře, a doufám, že se vám bude líbit :-).

 

Člověk a upír - Stmívání

Člověk a upír - StmíváníToto je můj první výtvor na těchto stránkách, ale také úplně první o Stmívání. Je to báseň o prvním dílu Stmívání. Sice je dost zkrácená, ale i tak doufám, že se vám bude líbit. A také bych chtěla poprosit o komentáře, jestli se vám báseň líbila a taky nějakou tu kritiku, přece jen začínám a chtěla bych se zlepšit. :-)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!