Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Aliciny nákupy


Aliciny nákupyKdyž jsem viděla, kolik lidí piše drabble, musela jsem se také zapojit. :) Určitě si každý, kdo četl Rozbřesk, vzpomene, jak Edward a Bella dostali od Cullenových domeček jako svatební dar. Můj drabble je o tom, jak jim Alice naplnila šatník. :) Je to můj první drabble, tak budu ráda za komentář, třeba i s kritikou. :)

To bude super! Stačí pár dní a bude hotovo! Esmé udělala nákres nového domečku, který dáme jako svatební dar Edwardovi a Belle. Základy jsou postavené, tak se může stavět zbytek domu. Edward o tom překvapení neví, doufám. Mě ale čeká to nejtěžší - vybavit jim šatní skříně.

„Alice, co nejrychleji a ať to můžou někdy vzít na sebe, jasné?!“ varovala mě Esmé, když jsem odcházela nakupovat. Jen jsem jí lišácky přikývla a běžela k mému autíčku. To budou koukat!

Z obchodu jsem se vrátila v pět ráno, tudíž jsem tam byla osm hodin. Stálo to ale za to, skříně jsou plné!
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Aliciny nákupy:

 1
05.10.2012 [16:15]

NikuseAliceMiluju Alice a nákupy taky, proto jsem si tenhle drabble musela přečist. Udělala jsem dobře. Krásné. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!