Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Cory

B.S and E.C


Povídky od Cory♣Jednorázovky:
♦ Pomsta bude sladká, Edwarde Cullene! / ♦ Na kilometry vzdálená
♣Kapitolovky:
♦ Nový vládce? Ne, konec utlačování! - dokončená
♣Spoluautorské:
♦ Jsem princezna, budeš můj princ?
♣Básničky:
♦ Člověk a upír I. - Stmívání / ♦ Člověk a upír II. - Nový měsíc / ♦ Člověk a upír - Bree Tanner / ♦ Jasperova přeměna / ♦ Bolestné verše Leah / ♦ Emmettova proměna / ♦ Na první pohled / ♦ Esmeina proměna / ♦ Tvůj tajný ctitel - bonus k povídce Nový vládce? Ne, konec utlačování! / ♦ Alicina proměna / ♦ Rosaliina proměna / ♦ Proč ne já?! / ♦ Tomu já ríkám rodinka... / ♦ Volterský anděl smrti / ♦ Papat Emmettovu kočku se nevyplácí / ♦ Moje malá bohyně / ♦ Procitl jsem...
♣Drabble:
♦Aliciny nákupy / ♦ Exkluzivní nabídka!
♣Soutěžní:
♦ Chvíle dojetí? Ne, trapasu! / ♦ Májová romance / ♦ Vánoční překvapení

odcoryprofil


Rozhodla jsem se na těchto stránkách skončit s psaním, některé povídky budu i nadále číst, ale přidávat zřejmě už nic. :)

 

Významné události

Dne 9. 8. 2010 jsem se zaregistrovala na stmívaní.eu.

Dne 11. 8. 2010 jsem se stala přispěvatelem.

Dne 16. 8. 2010 vyšlo mé první dílo - Člověk a upír I.

1.10. 2010 jsem se stala ověřeným přispěvatelem

oddělovač


 

 

 

 

Demetri, aneb Charlie Bewley♥!

 

 

 

vlci

 

 

Leah a Seth, moji dva vlčci.

 

 

znakvolturi

 

 

Potom je jich tu spousta, kteří jsou mi sympatičtí: Jasper, Emmett, Alice a Caius. Proč? To se mě opravdu neptejte :-D. Sice je jich trochu víc no, ale já za to nemůžu... :-D Jinak jsem hlavně team Volturi!

 

 

 

oddělovač

Kapitolové

konec utlačování !

konec utlačování !

Děj - Tento příběh nás zavede do 21. století, p řesněji do roku 2030. Svět ovládla rasa Wraithů. Rasa, která se živý lidskou duší a energií. Těla ovšem nechávají zohavená, protože milu jí vůni krve. Tato rasa krvelačných stvůr utlačuje již námi známé upíry a vlkodlaky. Lidé se schovávají před svoji smrtí, která přichází z rukou Wraithů. Upíři, živící se též krví lidí, vymírají nebo jsou vražděni Wraithy, kteří touží po absolutní nadvládě nad světem, aby mohli mít lidi jenom pro sebe. Poslední skupina, která lidi chrání, zburcuje poslední žijící vlkodlaky a vypukne vzpoura... Dokonce tak velká, že některá z bojujících ras, zahyne. Jak tato válka dopadne?  Která skupina zemře? Je tenhle příběh jen o boji, krvi, mrtvých nebo i lásce, toleranci a ústupu? To se dozvíte v mé první povídce!

Postavy : Cullenovi, Volturiovi, vlci, Wraithi, lidí a další.

Stav : Dokončená

Nápad na tuto povídku je od TorencCullen, která byla tak laskavá a vymyslela mi ho. Moc děkuji.

 

Prolog ... ..... 1. kapitola ... ...

2. kapitola ←  Bonus_Tvůj tajný ctitel ............

3. kapitola ..... ..... 4. kapitola .....

5. kapitola ..... ..... 6. kapitola .....

7. kapitola ..... ..... 8. kapitola .....

9. kapitola .....

10. kapitola Bonus_Odpusť mi, prosím

11. kapitola ..... ..

12. kapitola - .. 1. díl ..... - .....2. díl .....

13. kapitola ..... ..... 14. kapitola .....

15. kapitola ..... ..... 16. kapitola .....

17. kapitola ..... ..... 18. kapitola ....

19. kapitola ..... ..... 20. kapitola .....

21. kapitola ..... ..... 22. kapitola

23. kapitola .....

24. kapitola - .. 1.díl ..... 2.díl ........

25. kapitola ..... ..... 26. kapitola .....

27. kapitola ..... ..... 28. kapitola .....

29. kapitola ..... ..... 30. kapitola .....

31. kapitola .....

Epilog Bonus_Byl jsi pro mě vším


 

oddělovač

 

Jednorázové

 

 

Krátká jednorázovka o Victorii, od doby, co přišla o Jamesa, až po proměnu Railyho. Je to opr avdu krátké, protože to nejprve měl být triple drabble, ale slov bylo moc a toho, co bych mohla odebrat, velmi málo.

 

  

 

Další jednorázovka s příchutí poezie je o Leah a jejím trápením nad životem bez lásky. Vyprávění je z jejího pohledu.

oddělovač

Poezie

 

clovekaupir

člověk a upír

 

Můj první výtvor na stmívání.eu . Je to básnička o Stmívání (Člověk a upír) a Novém měsíci               (Člověk a upír II. - Nový měsíc ) .

Není tam sice dost věcí zachycených, ale alespoň jsem se pokusila dát tam ty nejdůležitější.

 

Stmívání

Nový měsíc

 

oddělovač

 

breetanner1

 

mojebree

Člověk a upír - Bree Tanner

Báseň je o Bree, která zrovna nejlehčí a nejšťastnější život rozhodně nemněla. Je to něco jako novela k mé jiné básni Člověk a upír.

Opět napsané podle knihy.

 

 

 

oddělovač

Jak už název napovídá, báseň vypráví o přeměně Jaspera a jeho životě, který končí u rodiny Cullenů, kde žije šťastně  se svou ženou Alice.

 

oddělovač

 

BolestnéveršeLeah


leah

Další moje báseň patří mé oblíbené vlčici - Leah. Je o tom, jak se chudák cítí, když ji Sam opustil, zemřel ji otec a stala se měničem. A jak už název napovídá, není to nic šťastného...

 

 

 

 

 

 

oddělovač


Emmettova proměna je má další báseň. Zkrácená a zbásněná verze na emmettovu proměnu a jeho další život. Hlavně s Rosalii.

oddělovač

 

nadpis

Je to báseň o Nesiie z pohledu Jacoba.

oni

 


Další moje poezie je o Esmé.

Její proměně a životě před tím.


Další báseň ze série něčí proměny.

Tentokrát je to o Alici.

 

Rosaliina proměna v básni podle mě.

 

 

 

Básnička o Jakeovi a Belle. Jeho pocity, když si vybrala Edwarda a né jeho a potom, když mu dala Renesmé.

 

 

Nessie vypráví o své rodině ve verších :).

 

Co se stane, když Jacobovi a Renesmé praskne ochrana? Můj malý výmysl, když jsem se nudila. Je to básnička na toto téma. Snad se vám bude líbit a vy mi zanecháte komentář :).

TADY

 

Zase další moje parodovaná poezie. Jaké by to asi bylo, kdyby měl Emm kočičku Micinku a Jake mu jí spapal?

 

Tato poezie je o Volterském anděli smrti a jeho krutosti. Co je asi zač to nelítostivé bloňďaté stvoření?

Krátká poezie z pohledu tajemného měniče, který spatří mladou vlčí dívku se svým bratrem v lese, jak si hrají. Stačí jediný pohled a chlapec je v zajetí nerozbitných pout.

Mladý, blonďatý chlapec byl už od počátku svého nového života jen loutkou. A co bylo ještě horší, bylo to, že ten, kdo tahal za nitky, byla kráska bez duše.


Můj první drabble je o Alice a nákupech. Každý, kdo četl Rozbřesk, ví, že Bella a Edward dostali jako svatební dar domeček. Tento drabble je o tom, jak jim Alice vybavovala skříň.

 

Dosti šíleny drabble, který vznikl jednou za pozdní noci, když jsem si psala s ká

moškou na icq. Také je to ona, IsabellaMarieVolturi, která mě to donutilato sem dát. Ale doufám, že aspoň někomu se tato kravinka bude líbit :).

 

 

 

oddělovač

Soutěžní drabble, které se sice moc dobře neumístilo, ale mě se celkem líbí. Téma bylo: kytice, dítě, hrbol.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednorázovka s názvem  Vánoční překvapení vznikla jako soutěžní jednorázovka. Není nic moc, ale možná se někomu líbit bude :). Je to o Nessie a Jakeovi.

 

 

 

 

 

 

Soutěžní povídka Májová romance vznikla pro soutěž Stín historie - Středověký máj. Celkově jsem se umístila na 5. místě. Myslím si, že se mi dost povedla :).

Eleazar znal Carmen už od jejího lidského života. Jak to s nimi bylo?

Spoluautorka - Stefka22

Skupina - Jednorázová

Děj - Alice je římská princezna (období středověku), ale zaplete se mezi upíry, kteří ji promění. Ona však nehodlá žít život krvelačné bestie a tak se vydává hledat nový způsob přežití. Nalezne Cullenovi a okamžitě se zamiluje do Japera, nejnovějšího člena rodiny. Ten o ní však nejeví pražádný zájem. Princezna, zvyklá dostat vše, co si umane, ale nesrácí trpělivost. Jasper však ví, že v hloubi duše k ní něco cítí. Jak dlouho se naší princezně Alice dokáže stranit? Budou nakonec spolu?

1. díl - Život princezny

2. díl -

3. díl -


Nápady


 

Isabelle Hains je čerstvě šestnáct let. Po rozvodu jejich rodičů se stehuje k otci do deštivého městečka Forks. V den, kdy dorazí do školní budovy, narazí na krásného Edwarda Cullena a jeho rodinku. Isabell mu padne ihned do oka, ale ona má oči jen pro Jaspera. Mladého, nenápadného kluka s bronz vlasy a alabastrovou kůži. Seznámí se, začnou se přátelit. Jenže problém je ten, že Jasper má přítelkyni, která má dost jeho avantýru. Jak dopadne vztah mezi Jazzem, jeho přítelkyní a Belly? Nebo se naopak úkaze někdo, kdo mu zamotá hlavu tak, že se změní od základů?
Po týdenní docházce se Belle stane nehoda, kde ji najde Edward v kaluži krve na silnici směr Seatl.
S vědomím, že ho nechce, jí presto věnuje věčnost. Stává se z ní novorozena, která prahne po krvi. Naučí Cullenovi Isabellu pravidlům, které stanovili Volturiovi? Jak to cele dopadne?  Najde proutník Jasper pravou lásku? A co Bella? Naučí se ovládat? A laská, mine ji, nebo si ji najde?

Opět od zlaté TorencCullen. Moc děkuji. Já tě nemít...

 


 


 

Lukas byl díky své aroganci, bezohlednosti a neschopnosti podvolit se alfa vlkovi vyhnán ze smečky a nebylo mu už nikdy dovoleno se vrátit. I přes tento zákaz se po několika desetiletích přišel podívat na krajinu, která do jisté události byla jeho domovem. Zde se narodil, vyrůstal, zde se stal vlkem a také zde potkal někoho, s kým si dokázal představit zbytek života. Avšak ve všem je háček. Ten největší byl ten, že dotyčná dívka, do které se otiskl, byla teprve osmiletá holčička. Po dlouhém uvažování a přemáhání sám sebe se rozhodl, že musí toto prokleté místo opustit. Ne však na vždy, jen do doby, než dívčina vyroste a on si pro ni přijde. Bude to mít však tak jednoduché? A co nová generace smečky, dovolí mu zůstat v La Push, nebo ho vyženou tak, jako jejich předchůdci? A změní se a nebude už tím arogantním sobcem, kterým byl dříve, nebo to Leah nebude vadit? Budou nakonec spolu, nebo se pojednou otisk zmýlil?

 

Poděkování

 

♥ Patří hlavně uživateli akkisek, která mi se vším pomohla a to jsem byla teda hondě otravná a spoustu jednoduchých věcí nechápala. Díky, že jsi se mnou měla trpělivost a tolik mi pomohla ♥

♥ Další díky patří TorencCullen, která mi pomáhá s povídkami, obrázkami a vším dalším, za což jsem ji hrozně vděčná. Moc děkuju za vše, jsem ráda, že jsem tě poznala ♥


A taky velké dík patří těm, kteří si přečtou mé výtvory a zanechají komentář.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Cory:

 1 2 3 4   Další »
38. ou vvbhnpkh6b5rcczzzgguu
17.08.2017 [12:50]

Napsala bys prosím tu povídku jasper zlobí líbí se mi to Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon [.e Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.02.2013 [14:18]

Danca11Ahoj, tady se hlásí drahoušek Dančovský, který tímhle opožděně reaguje na tvoje úžasné a dlouhé komety vedoucí až ke konci JPU a taky ten na mém shrnutí. Já sama jsem komentátor na baterky, který spoustu povídek přečetl a nenechal u jediné kapitoly byť jenom toho smajlíka, takže za jakého idiota bych byla, kdybych ti vyčítala že píšeš pozdě? Emoticon Emoticon
Jsem nehorázně ráda, že jsi se dostala až ke konci povídky a ten tvůj komentář u epilogu... hodně blbý nápad byl pustit si ke čtení Hero od Nickelbacku, protože v kombinaci s tou tvojí chválou to pro moje ego bylo něco neskutečnýho, a mám dojem, že jestli budeš takhle pokračovat, ještě si začnu myslet, že jsem génius.
Každopádně ale děkuju, děkuju, děkuju a děkuju za to, že tady pořád jsi a máš o mě zájem - tím patříš do ohroženého druhu těsně unikajícího vyhynutí. :DD
Ale zpátky do reality - teď mám vyhlášenou pauzu, protože jsem zahlcená školou i nápady na povídky nejen na téma Stmívání. Mám rozepsané Prokletí v krvi (nápady), ale opožděně jsem zjistila, že ten nápad je dost podobný jiné povídce tady, tak trochu nevím, co dál. Já si vždycky cenila originalitu a nechci být za kopíranta, ale zase je mi líto mazat to, co už mám napsané, protože myslím, že je to dobře napsané a navíc mě to psaní baví, takže... dilema, no.
Emoticon Emoticon
Tak jo, snad to jako odpověď a poděkování stačí a nezahltím ti to tady svými vysoce nesouvislými kecy. Emoticon Emoticon Emoticon

03.11.2012 [10:40]

Danca11 Coři, Coři, Coruško, ani nevíš, jak strašně jsi mě potěšila. Emoticon Emoticon
Jak už jsem psala, tvoje komenty mi strašně chyběly a ten nový jsem si četla alespoň dvakrát, slovo hatlamapatlamatilkách nejmíň pětkrát, než jsem to pobrala. Emoticon Emoticon Emoticon
Moc ti děkuju. Emoticon Emoticon

26.10.2012 [16:04]

Danca11Ahoj, můj hlavní komentátore, ty mi taky chybíš, neboj se. Přesněji tvoje úžasné, dlouhé a povzbudivé komenty. Musím se přiznat, že jsem se dost bála, že ze stmívka odcházíš nadobro - to by mě dost vzalo. Tvůj koment na shrnutí mě neskutečně uklidnil a potěšil. Snad se všechno vyřeší a zlepší. Budu ti držet pěsti a těšit se, až se vrátíš.Emoticon Emoticon

01.08.2012 [12:11]

TerusQaBerusQaAhoj prosím píšu povídky a teď jsem začala psát 5. kapitolu byla bych moooc ráda kdybyste si nějakou přečetly a napsaly komentář byla bych moc ráda vzhledem k tomu že moc čtenářu nemám ..asi je to tím že jsou prázdniny a nikdy není doma :D no ale byla bych strašně ráda kdybyste si moji povídku přečetli Děkuju
tady je můj profil: www.stmivani.eu/profiles/TerusQaBerusQa/
Emoticon Emoticon Emoticon

02.06.2012 [10:03]

Danca11 Díky, já jsem taky s novou profilovkou na nejvýš spokojená... jinak na shrnutí mám hned na začátku jednu hezkou fotečku Spikeyho a k JPU mi eMCullen udělala hezký obrázek, tak se když tak koukni. Emoticon
Se psaním na tom nějak valně nejsem, píšu třetí kapitolu. Strašně mě štve, že to vduchu úplně vidím, ale nejsem schopná to pořádně napsat. Kupodivu jsem zjistila, že mi ani nevadí psát z pohledu Spikea, možná mi to vyhovuje i víc než u Mel. Ale už se začínnám chytat, navíc už máme ve škole více méně pohodu, tak mám i dost času na psaní. V půli června chci začít zveřejňovat, tak doufám, že tě ještě nějaké dva týdny čekání neodradí.
Emoticon Emoticon

29.05.2012 [21:43]

Danca11 Promiň, ale doteď jsem si nevšimla tvého komentu na mojem shrnutí. Jak mi neustále říkají všichni v okolí, jsem tak trochu mimo, no.Emoticon Emoticon
Spike umře při závěrečné bitvě, ale zachrání při tom svět, takže je to hrdinský čin. V Angelovi by potom měl nějakou dobu být jako duch, ale to jsem jenom četla na netu, neviděla jsem to naživo.

11.05.2012 [20:53]

Danca11 Já bych teda Nového vládce rozhodně nenazvala patlaninou, byla to jedna z mých oblíbených povídek. Moc tě obdivuju za tu skvěle popsanou závěrečnou bitvu a sad end. Já bych něco takového nenapsala, ani kdyby mi vyhrožovali vraždou.
Ironií je, že i když zastávám názor, že všechn orozhodně nekončí šťastně a někdy je sad end tím nejplepším řešením, já nemám to srdce zabít nějakou ze svých hlavních postav.
U chystané kapitolovky jsem o tom uvažovala, ale nehodlám se zbytek života nenávidět za to, že jsem chudáčka Spikea poslala na smrt (jako by nestačilo, že ho zabili v Buffy). Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

06.05.2012 [21:25]

Danca11 Povídku se Spikiem už píšu, chtěla bych to dělat formou 1 kapča z pohledu Mel, další bude Spikeův pohled, ale uvidím, jak to bude vycházet. Zatím mám napsaný prolog s první kapčou a teď sepisuju druhou kapitolu a snažím se dostat do hlavy Spikeovi. Chci nejdřív skončit Terapeutku a pak až se pustit naplno do JPU a taky si napsat pár kapitolek do zásoby, protože někdy prostě nálada a čas na psaní je, někdy ne. Takže přesně to říct nemůžu a slibovat raději nebudu, ale nemyslím, že bys musela čekat nějak dlouho.Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.05.2012 [19:01]

Danca11 Tak to jsme na tom stejně. Já proti Angelovi nic nemám, ale Spikeovi nesahá ani po kotníky. Spike je prostě Spike, co dodat :DDD
Já mám prostě v povaze přetvářet si příběhy a cpát do děje své vlastní postavy. Jsem už skoro alergická na to, jak je spousta povídek pořád o tom samém - Belle a Edwardovi a právě proto o nich zásadně nepíšu.
No, nevím, jestli to je tak úplně geniální odpověď na tvůj koment, ale jsem ráda, že nejsem jediný, kdo je momentálně jasný team Spike Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!