Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Faye

Faye

Práva: přispěvatel

Bydliště: České Budějovice

Věk: 16

O mně: Jsem člověk, který je často ponořen do svých myšlenek. Do svého vlastního světa, z kterého se nerada vynořuji. Dokáži se během záživného rozhovoru zadumat do vlastních myšlenek, a tím někdy své okolí trochu, ač nerada, podráždím. Když píši povídky, tak píši jen spontáně. Nědokáži se k tomu nutit. Musí to jít ze srdce. Má světlá stránka je, že umím uznat chybu. Jsem ráda, když mě na ní někdo upozorní, než aby se choval falešně a přetvařoval se. Tím u mě tato osoba končí. Co víc dodat? Možná to, že jsem neidentifikovaný druh, který se neshoduje s žádnými fakty. Často stojím narážkám, že žiju na své vlastní planetě, a málokdy se rozhodnu navštívit tu, na které jsem přítomná fyzicky. Tomu se musím smát. :D Stmívání miluji už dva roky. Pamatuji na naše první rande u mě v pokoji. Všichni už lehce oddechovala ve svých snech a já pod lampičkou špehovala, jak Bella s Edwardem zažívají romantickou chvíli na mýtině. To byly časy.

Kontakt:

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100000043198375

Web: www.online-fashion.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 10. 2011

Poslední přihlášení: 13. 11. 2013, 18:53

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Faye

Povídky od Faye

Povídky na pokračování: Bláznivý život >> Volterra - měsíční údolí >>

Jednodílné povídky:

Drabble: Prohraná sázka >>

Články:

 

Bláznivý život - 4. kapitola

Bláznivý život - 4. kapitola Tuto kapitolu jsem psala v horečce, takže se omlouvám za možné „výkyvy". Snad se vám i tak bude kapitola líbit. Příští kapitola totiž bude zlomová.
„Tu máš,“ podával mi Demetri lentilkovou čokoládu, kterou právě vytáhl z kapes. Ten upír mě snad nepřestane překvapovat. Vděčně jsem ji přijala a ihned ji rozbalila. „Mňam,“ ulevila jsem si. „Ty nosíš často u sebe takovéhle mňamky?“ zeptala jsem se. „Ano, vždycky je kradu ve spíži Arovi. Potají,“ zakřenil se. Tahle představa mě silně pobavila.

 

Jamesi!

Jamesi!Moje první drabble povídka po dlouhé době. Jedná se tripple drabble. Scénu s baseballem ze Stmívání nemusím nikomu představovat. Ale co kdyby to všechno mělo jiný průběh? Přeji pěkné čtení.

 

Bláznivý život - 3. kapitola

Bláznivý život - 3. kapitola Otevřela jsem oči a otočila jsem se za známým hlasem. Byl to Demetri. Měl na sobě bílé tričko, pod kterým se mu rýsovaly svaly. Černé upnuté džíny mu prodlužovaly postavu. Ležel na trávě na boku a jednou rukou si podepíral hlavu. Měřil si mě rudými kukadly a na tváři mu hrál přiměřený úsměv, na který bezesporu dokázal sbalit všechny ženy. Byl nádherný. Sakra, Terezo! Probuď se! Co je tohle za upíra? Napochoduje si sem a bez námahy se mi dostane pod kůži. Přeji pěkné čtení.

 

Bláznivý život - 2. kapitola

Bláznivý život - 2. kapitola Celá třída vyráží na noční prohlídku Volterrského hradu. Všechno se zdá být perfektní, až do určité chvíle. Dokáže nečekaný šok Tereza ustát? Přeji pěkné čtení.

 

Bláznivý život - 1. kapitola

Bláznivý život - 1. kapitola Tereza je sedmnáctiletá dívka, stejně jako její kamarádka Katka. Obě milují Stmívání. Jednou se jim poštěstí jet na školní výlet do Volterry. Toto je úvodní kapitola, která má za úkol zasvětit čtenáře do děje. Další kapitola bude dramatičtější! ;)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!