Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele maryblack

JacobsJacob


maryblack

maryblackPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Marie

Bydliště: Olomouc

Věk: 34

O mně: Jsem mamina dvou dětí. Ráda čtu a poslouchám hudbu. Mám ráda Twilight ságu a můj oblíbenec je Jacob. Nebudu rozebírat proč, prostě je.
Když jsem přečetla poslední knihu - Rozbřesk, cítila jsem, jako by nebyla dopsaná celá. Chyběl mi tam i Jacobův šťastný konec a tak jsem se rozhodla, že si ho napíšu sama.
Tak se mnou prosím buďte trpěliví, je to moje první povídka, dřív jsem nikdy nepsala. Ale když jsem si přečetla některé povídky, které jste napsali, rozhodla jsem se, že to zkusím taky. Doufám, že se vám to bude líbit.

Kontakt:

E-mail: berusa85 (zavináč) seznam.cz

Facebook: www.facebook.com/mtkadleckova

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 2. 2012

Poslední přihlášení: 7. 12. 2019, 23:13

Články:

 

Nemehlo na zumbe

Nemehlo na zumbe

Ak vie na Olympijskom polostrove niekto vrtieť zadkom ako latinskoamerické tanečnice, tak potom je to Jacob Black. A ak po tom istom polostrove kráča niekto, kto má obe nohy ľavé, nemôže to byť nikto iný ako Isabella Swanová. Ale čo keď jedna stávka prinúti túto nešikovnicu dostaviť sa na jednu z hodín zumby, ktorej inštruktorom nie je nikto iný než sám Jacob? A čoho chcel Jake vlastne dosiahnuť, keď po vyhranej stávke Bellu donútil, aby sa práve ona prišla natriasať na spôsob Jennifer Lopez?

Ďalší spoluautorský počin z dielne Empress + maryblack. Všetkým prajeme veselé Vianoce! ♥

 

Správna voľba - 3. časť

Správna voľba - 3. časť

Všetko sa dáva do pohybu a odhalí sa nejedno tajomstvo, prelejú sa potoky sĺz.

Ako sa so svojim osudom popasujú traja mladí ľudia, čo sú spolu spojení viac, než sa na prvý pohľad zdá? A pre koho sa Bella nakoniec rozhodne? Naplní poslednú vôľu svojej priateľky a zvolí si manželstvo bez lásky? Alebo sa vzoprie a vyberie si šťastný život po Jacobovom boku?

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.

 

Správna voľba - 2. časť

Správna voľba - 2. časťBella si premyslí všetky pre a proti a oznámi otcovi svoje rozhodnutie ohľadom svadby. Nemá najmenšie tušenie, že sa stretla s osobou, ktorá do budúcna tak veľmi ovplyvní jej život.

Rose je rozhodnutá vymazať Edwarda zo svojho života a spozná niekoho, kto jedného dňa do jej osudu zasiahne významným spôsobom.

A čo keď sa Belle vďaka Rosalie pripomenie vlastná minulosť?

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.

 

Správna voľba - 1. časť

Správna voľba - 1. časťCarlisle Cullen je veľmi vplyvný muž, a keď niečo chce, ide si tvrdo za tým. Tentoraz sa rozhodol, že ožení svojho syna Edwarda s Isabellou, dcérou policajného dôstojníka Charlieho Swana.

Lenže, čo keď Edward miluje inú a Belle vstúpi do cesty jej osudový muž? Aké intrigy Carlisle použije, aby Edward opustil Rosalie? A akú úlohu v tom všetkom zohrá Emmett McCarty, ktorý Belle zlomil srdce, keď rok predtým bez stopy zmizol? A čím vlastne Carlisle prinúti Charlieho, aby žiadal od svojej dcéry zväzok z rozumu?

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.

 

Cesta ke štěstí je klikatá - 5. kapitola

Cesta ke štěstí je klikatá - 5. kapitolaDen boje se blíží. Vyhrají Cullenovi? Smíří se Edward s láskou, kterou k sobě Jacob a Ness cití?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!