Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele x0kubicmar0x

x0kubicmar0x

x0kubicmar0xPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Martina

O mně: Jsem osoba, která při troše dobré nálady překypuje ironií a sarkasmem. Samozřejmě v dobrém slova smyslu. :)

Kontakt:

E-mail: kubicmar (zavináč) email.cz

Web: kubic-mar.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 32

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 2. 2012

Poslední přihlášení: 11. 1. 2014, 17:36

Shrnutí povídek:

 

Povídky od x0kubicmar0x

Povídky od x0kubicmar0xKapitolové:
Lost heart - rozepsaná
Dívka z obrazu - rozepsaná (werca13)

Aktualizace: 29. 10.

Články:

 

Lost heart - 19. kapitola

Lost heart - 19. kapitolaBella se dozví, kde Cullenovi momentálně sídlí.

 

Lost heart - 18. kapitola

Lost heart - 18. kapitolaPlánování. Dozvíte se, co bude dál. :-)

 

Lost heart - 17. kapitola

Lost heart - 17. kapitolaDalší díl Bohem zapomenuté povídky, ale stále tak nějak věřím, že si na ni ještě pár lidí vzpomene. Bella s Jessicou navštíví dům Cullenových a možná se někomu vrátí paměť. :) Kubicmar.

 

Dívka z obrazu - 8. kapitola

Dívka z obrazu - 8. kapitolaAhoj, tak tady je další kapitola DZO. V ní se dozvíme, jak to dopadlo s Edwardem, když se vrátil z lovu. Hezké počtení přeje werca13 a x0kubicmar0x

 

Dívka z obrazu - 7. kapitola

Dívka z obrazu - 7. kapitolaAhojte, konečně jste se dočkali, je tu další díl DZO. :) Je o tom, jak někdo dopadne, když se motá do věcí jiných lidí. Snad se i zasmějete. :) Hezké čtení přejí werca13 a x0kubicmar0x Prosíme o komentáře. :)

 

Dívka z obrazu - 6. kapitola

Dívka z obrazu - 6. kapitolaTahle kapitola je víceméně nudná. Dozvíte se, kdo je na obraze, i když už možná tušíte. :) Odkryjeme kousek Edwardovy minulosti a okrajově se zmíníme o Karin. Taky nebude chybět otravná Tanya. :) Hezké čtení. Kubicmar a werca13

 

Lost heart - 16. kapitola

Lost heart - 16. kapitolaKapitola, která je víceméně o ničem, ale patří sem. Jak se Bella rozhodne najít Cullenovy? Kubicmar :)

 

Dívka z obrazu - 5. kapitola

Dívka z obrazu - 5. kapitolaZlomová kapitola, ve které si Edward uvědomí, že naděje umírá opravdu jako poslední. Tak jaký obraz si vybere? :) Kubicmar a werca13.

 

Dívka z obrazu - 4. kapitola

Dívka z obrazu - 4. kapitola Edwarda čeká setkání s Arem. Jak to dopadne? Nakonec Edwarda čeká psychická opora ze strany jednoho člena z rodiny. Kdo to bude? Kdo Edwarda konečně pochopí? Příjemné čtení. Kubicmar a werca13.

 

Dívka z obrazu - 3. kapitola

Dívka z obrazu - 3. kapitolaV dalším díle DZO Edward poletí a pojede do Volterry. Ke konci se po delší době sejde se svou upíří rodinkou a napadne ho něco, co vás možná nepřekvapí. Příjemné čtení. Kubicmar.

 

Dívka z obrazu - 2. kapitola

Dívka z obrazu - 2. kapitola Další díl DZO tentokrát z mé dílny. A co se stane? Edward stráví pár dní na Aljašce a poté následuje krátký telefonát od Alice. Doufám, že se vám kapitola bude líbit. Příjemné čtení, werca13.

 

Dívka z obrazu - 1. kapitola

Dívka z obrazu - 1. kapitolaMinulost je minulost, přítomnost je přítomnost. Lidé můžou zapomínat, plést se... Ale jak to je u upírů? Můžou jen tak zapomenout? Jak se Edward vypořádá se životní ztrátou? Co vlastně ztratil? A vypořádá se s ní vůbec?

 

Dívka z obrazu - Prolog

Dívka z obrazu - PrologBella žije ve Forks, když se do toho samého města přistěhuje rodina Masenů. Edward s Bellou se už od malička nesnáší, ale to se jednou změní. Hned po tom přichází na scénu Jessica Stanleyová. Jak do příběhu mezi Edwardem a Bellou zasáhne? Spolu s autorkou werca13 Vám přinášíme novou povídku s názvem Dívka z obrazu.

 

Krvežíznivé monstrum - 3. část

Krvežíznivé monstrum - 3. částPoslední část Krvežíznivého monstra. Dozvíme se, kdo vlastně za tím vším stál a jak to všechno dopadlo. Doufám, že se Vám část bude líbit.

 

Lost heart - 15. kapitola

Lost heart - 15. kapitolaZdá se, že pár lidem Tanya zapomněla upravit paměť a Bella se začne zajímat o jednu rodinu. Kdo má paměť v pořádku a o koho se Bella začne zajímat? Tohle bude v této kapitole. Příjemné čtení. Kubicmar.

 

Krvežíznivé monstrum - 2. část

Krvežíznivé monstrum - 2. částV téhle části se dozvíte, kdo Belle pomohl a co se stalo se starým pánem o berličce. Celá část z pohledu Edwarda. Kubicmar.

 

Lost heart - 14. kapitola

Lost heart - 14. kapitolaVšichni se probudí z Tanyina daru. Edward se od základů změní a naplno se začne věnovat své „lásce". Tanya je nadmíru spokojená a konečně si užívá svou vysněnou věčnost, která zní: Jen já a Edward. Alice bude mít tu čest poznat svého nového bratra a Bella bude usilovně přemýšlet. Užijte si tři pohledy, kubicmar.

 

Krvežíznivé monstrum - 1. část

Krvežíznivé monstrum - 1. částBella žije se svou sestrou Scarlet a otcem Charliem v městečku Forks ve státě Washington. Jednoho dne dá Charlie Belle dárek, o kterém vůbec nic neví. Tudíž ani netuší, jak je pro Bellu nebezpečný. Z obyčejné věci se stane smrtelná záležitost. Ale někdo jí pomůže. Kdo to bude? Co je ta věc, co Bells dostane jako dárek od svého otce? A kdo se postaral o to, aby se ta věc dostala do rukou Belly? Povídka bude mít 3 části. Doufám, že se vám bude líbit. Kubicmar.

 

Lost heart - 13. kapitola

Lost heart - 13. kapitolaBella s Edwardem se odeberou do Edwardova pokoje. Bella bude mít strach, který bude mít právem. Použije Tanya svůj dar, nebo se slituje a nechá je žít? Můžu prozradit, že se holky trochu chytnou. A kvůli komu? Pěkné čtení, Kubicmar.

 

Lost heart 12. kapitola

Lost heart 12. kapitolaSlíbený posun v čase. Edward se bude k Belle chovat jinak a překročí jisté hranice. Proč? Kdo přijede navštívit rodinu Cullenových? A čeho se Edward bojí? To vše ve 12. kapitole... Snad se bude líbit. Pěkné čtení, Kubicmar. :)

 

Lost heart 11. kapitola

Lost heart 11. kapitolaÚspěšně překonáme Bellin strach. Pohled Belly i Edwarda. Pěkné čtení. :) Kubicmar

 

Lost heart 10. kapitola

Lost heart 10. kapitolaMáme tady první kulatiny. A jelikož byly předchozí kapitoly krátké, tak 10. kapitola je delší. A o co v této kapitole půjde? Bella se konečně dozví o Edwardovi. A jak na to zareaguje? To se dozvíte sami... Kubicmar

 

„Co se stalo?“

„Co se stalo?“Napadlo mě, že by se Belle něco mohlo stát, protože většinou vždy, když bylo vše perfektní, se něco pokazilo. Tento příběh navazuje na Rozbřesk. Moje fantazie zapracovala a vzniklo tohle. Snad se to bude líbit. Byla bych moc vděčná za komentáře, protože mě zajímá, jak se vám povídka líbila/nelíbila. Pěkné čtení. Kubicmar

 

Lost heart 9. kapitola

Lost heart 9. kapitolaV minulé kapitole se Bella přiznala ke svým snům, na které Edward zareagoval nečekaně. V této kapitole bude i Edwardův pohled. Belle se bude zdát další sen, na který odmítá zapomenout, a Edward si musí promluvit se svou rodinou. O čem si potřebuje promluvit? Bude reakce zbytku členů rodiny kladná či naopak? Doufám, že se kapitolka bude líbit. Kubicmar

 

Lost heart 8. kapitola

Lost heart 8. kapitola„Můžeme si povídat?“ zeptal se. A tak proč ne? S povzdechem jsem uklidila knížku a upřela svůj zrak na něho.

 

Jsem v ráji

Jsem v rájiPřežije Bella 2. světovou válku? Můj první drabble o 200 slovech. Snad se bude líbit. Kubicmar

 

Lost heart 7. kapitola

Lost heart 7. kapitolaJak zareaguje Bella na malý výslech Jessicy? Příjemné čtení. :)

 

Lost heart 6. kapitola

Lost heart 6. kapitolaLouka, Edward. Sny jsou zpátky. Pěkné čtení. :)

 

Lost heart 5. kapitola

Lost heart 5. kapitolaKino, sen, procházka, louka a Edward. Příjemné čtení.

 

Lost heart 4. kapitola

Lost heart 4. kapitolaŠkola, hovor s matkou a kino. Pěkné čtení. :)

 

Lost heart 3. kapitola

Lost heart 3. kapitolaPrvní Bellin den ve škole. Koho asi na biologii potká? Pěkné čtení :)

 

Lost heart 2. kapitola

Lost heart 2. kapitolaBellina procházka v lese, návštěva Jess a záhadná šmouha. Pěkné čtení. :)

 

Lost heart 1. kapitola

Lost heart 1. kapitolaBelle umře člen rodiny. Po namáhavých rocích v Jacksonvillu se stěhuje zpátky do Forks, kde najde svou životní lásku. Vstoupí někdo do vysněného páru a zničí tak všechno, co jde? Jak Bella bude řešit Edwardovo zlomené srdce?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!