Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele werca13

werca13

Práva: přispěvatel

Věk: 14

O mně: Jsem strašný blázen do Stmívání a ráda čtu povídky na tomhle webu. A vlastně díky tomu jsem začala psát sama. Doufám, že moje povídky budou alespoň z poloviny tak dobré jako ty vaše. A jsem team Edward a Jacoba moc nemusím.

Kontakt:

E-mail: verunkabel (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 20

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 11. 2011

Poslední přihlášení: 17. 2. 2015, 20:11

Shrnutí povídek:

 

Povídky od werca13

Povídky od werca13Kapitolové:
Dívka z obrazu - rozepsaná (x0kubicmar0x)
Zdravotní sestra? Ne, bratr - pozastavená

Články:

 

Devil´s daughter - 1. kapitola

Devil´s daughter - 1. kapitolaAhoj, už dlouho jsem tady nic nepřidala, takže přicházím s novou povídkou. Devil´s daughter. Hlavní v této povídce je, že Edward bude chtít pomstít smrt svých rodičů. V této kapitole se dozvíte, proč je musí pomstít. Moc prosím o vaše názory na povídku. Chci vědět, zda stojí za to pokračovat... Hezké čtení přeje werca13

 

Zdravotní sestra? Ne, bratr - 11. kapitola

Zdravotní sestra? Ne, bratr - 11. kapitolaAhoj, máte tu další kapitolu zsnb. Předem se chci omluvit, že je tu tak pozdě. Ale jednak jsem byla v zahraničí, kde byl signál na dvě věci, a ještě mi navíc onemocněl člen rodiny, takže jsem na psaní neměla ani čas a ani náladu. Ale vynahradila jsem to dlouhou kapitolkou, doufám, že se bude líbit. Je jak z pohledu Belly, tak Edwarda. Opět prosím o komentáře, chci vědět, co si o tom myslíte. Díky a hezké počtení přeje werca13. :)

 

Dívka z obrazu - 8. kapitola

Dívka z obrazu - 8. kapitolaAhoj, tak tady je další kapitola DZO. V ní se dozvíme, jak to dopadlo s Edwardem, když se vrátil z lovu. Hezké počtení přeje werca13 a x0kubicmar0x

 

Zdravotní sestra? Ne, bratr - 10. kapitola

Zdravotní sestra? Ne, bratr - 10. kapitolaAhojte! Moc se omlouvám, že je tu kapitolka tak pozdě, ale měla jsem problémy s počítačem. Doufám, že teď to už bude v pořádku... Jinak, tahle kapitolka je z pohledu Edwarda a konečně se dozvíme, co si potřeboval promyslet... Hezké čtení, vaše werca13 P.S. Děkuji za komentíky... :)

 

Zdravotní sestra? Ne, bratr - 9. kapitola

Zdravotní sestra? Ne, bratr - 9. kapitolaAhoj, je tu další kapitola, už jsem myslela, že ji nedopíšu, ale doufám, že se Vám bude líbit. Dozvíme se, co se stalo v nemocnici, a jak to nakonec dopadlo... Hezké čtení, werca13.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!