Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Dívka z obrazu - 7. kapitola

Dívka z obrazu - 7. kapitolaAhojte, konečně jste se dočkali, je tu další díl DZO. :) Je o tom, jak někdo dopadne, když se motá do věcí jiných lidí. Snad se i zasmějete. :) Hezké čtení přejí werca13 a x0kubicmar0x Prosíme o komentáře. :)

Dívka z obrazu - 7. kapitola  

„Ale,“ nestihla nic doříct, neboť jsem to utnul hned na začátku, bylo by to na dlouho.

„Žádné ale, Karin, musím si to prostě vyřešit sám. Tečka, konec. Rozumíš?!“ řekl jsem. Vím, možná jsem byl trochu nevrlý, ale tohle prostě není její věc. Bella byla, vlastně je, moje manželka a ne její.

„Hele, nemusíš na mě hned řvát, já ti chtěla jen pomoct!“ zařvala na mě. Ještě že jsme v lese, protože její uječený hlas je už tak dost slyšet, natož když se rozhodne řvát. Doufám, že upíři nemohou ohluchnout, i když u ní bych si nebyl tak jistý.

„Já se omlouvám,“ řekl jsem s mírnou ironií v hlase. „Ale ty bys taky nemusela tak ječet, vystrašila si všechna zvířátka,“ řekl jsem posmutnělým hlasem a dělal, že mě to strašně mrzí.

„Tak si zajdeš na lov někde dál, mně je to jedno,“ řekla a naštvaně si to dupala zpět k hradu. Vypadala zajímavě, hlavně, když se pod její vahou hlína propadala. Teda ne, že by byla oplácaná, to vůbec, ale přece jenom je to kus kamene.

Najednou se zastavila. Asi slyšela můj smích. Otočila se a vyplázla na mě jazyk, a pak utekla jako malé dítě. To mě rozesmálo ještě víc. Dlouho jsem se tolik nepobavil. Naposledy, když vyhnala Rose Emmeta v županu s Hello Kitty ven. Ta vzpomínka vyvolala další výbuch smíchu.

Když jsem se konečně přestal smát, rozhodl jsem se, že je nejvyšší čas zajít si na lov. Přece jenom jsem byl naposledy na Aljašce, a to už je pěkně dlouhá doba. Ani jsem se nenadál a už jsem běhal po lese a hledal si něco k snědku. Bohužel Karinin pronikavý hlas udělal svoje, a tak mi opravdu vyplašila všechno, co by bylo k jídlu.

No, tak si aspoň trochu zaběhám, pomyslel jsem si a rozběhl se. Kochal jsem se krajinou kolem sebe, a tak jsem ani nevěděl, kde už jsem. Typoval jsem Španělsko, Pyreneje. Pumy, těšte se, jdu si pro vás, pomyslel jsem si a škodolibě se zasmál.

V tu chvíli mi začal v kapse vibrovat telefon. Tak si ještě chvilku můžete užívat.

„Edwarde, můžeš mi vysvětlit, kde sakra jsi?!“ zařvala na mě Alice. „Odešel jsi z oslavy beze slova s Karin, a pak ses neráčil vrátit vůbec! Tanya tady brečí, že jsi jí utekl, Aro šílí, že tě zajali Rumuni a my se můžeme strachy zbláznit, navíc už mi to Tanyino věčné fňukání leze na nervy. Vrať se do Volterry, hned!“ Tenhle hlas jsem znal. Nedovoloval žádné námitky a i jenom jedna hláska protestu neušla trestu v podobě nákupů. No, i přes to všechno jsem zaznamenal podtón strachu.

„Za dvě hodinky jsem doma, potřebuju si skočit na lov,“ řekl jsem klidným hlasem. Možná tímhle neuklidním Alici, ale Esmé bude jistě trochu klidnější.

„A to jsi nemohl zajít na lov do lesa za hradem?!“ opáčila rozzuřeně.                                        

„Ne to teda nemohl, protože Karin svým ječákem vyplašila všechno živé, co v lese bylo, a kdyby měly stromy nožičky, utekly by taky!“ řekl jsem stejným tónem na oplátku. Už mě celkem začala štvát, když nezná fakta, tak ať mlčí, ale to bych po ní chtěl něco nadpřirozeného, takže radši pomlčím zase já.

„Aha, ale zavolat si mohl! Až se napapáš, šmáruj hodně rychle do Volterry, rozumíš?!“ vyhrožovala mi sestřička ne zrovna milým hláskem.

„Ano, pane, za dvě hodiny, jak už jsem zmiňoval, budu tam,“ řekl jsem a už se chystal zavěsit, jenomže to bych nemohl mít za sestru Alici.

„Za dvě hodiny?! To se mi z ní rozskočí hlava, nemohl bys…?!“ nedořekla a už jsem slyšel Tanyin pískot.

„Ty mluvíš s Edwardem a ani mi ho nedáš?! Co si myslíš? Já se o něj bojím víc než ty!“ zaječela Tanya a už podle cizího vrčení bylo poznat, že to neskončí dobře.

„Cos to řekla?! Jak se opovažuješ?! Dej mi ten mobil, Tanyo! Pusť to, říkám ti, dej mi ho!“ tohle nebyla Alice, to byl Emmett. Začíná to být čím dál zajímavější.

Křáp, bum, prásk a Emmettův smích zazněl ve sluchátko. No, to by mě moc zajímalo, co se stalo pro tentokrát.

„Hele holky, nechte si to na potom! Na tohle není nikdo zvědavej!“ řekl moudře náš Emmettek. Odvděčením a zároveň odpovědí mu bylo dvoje zavrčení. Musel jsem se usmát. Takhle přes telefon to znělo vážně vtipně, ale být bych tam nechtěl.

„A kde je vůbec ten mobil? Edwarde, neviděl si můj mobil?“ zeptal se a já už prostě nemohl. Začal jsem se válet na zemi v křeči smíchu.

„Hledej, šmudlo, a zkus začít pravou rukou,“ dostal jsem ze sebe v pauzách, kdy jsem se nesmál.

„Jů, hele, tady je. A Edo, to nebylo vtipné. Když budeš zlobit, dám ti k telefonu Tanyu!“ Jenom to ne.

Okamžitě mě smích přešel. Uvědomil jsem si totiž, že až se vrátím do Volterry, bude tam na mě čekat nejen moje rodina, ale i Tanya, která bez pochyby plánovala svatbu a kupovala svatební šaty. Já tam nechci!!!

„Ne, prosím, já už budu hodný, slibuju,“ řekl jsem, teď bych mu odkýval všechno.

„Dobrá, já radši budu končit, protože ke mně směřuje hladová upírka, která je schopná zabíjet jen proto, aby s tebou mohla mluvit. Tak čau,“ ukončil náš super hovor a pokroutil jsem nad svou rodinou hlavou. Konečně se můžu najíst! Mobil jsem schoval do zadní kapsy kalhot a nasál vůni lesa. Čichové buňky si hned našly to, po čem touží už delší dobu. Na tváři se mi rozlil spokojený úsměv. Rozběhl jsem se a nechal se vést pachem zvířat. Bylo to už dlouho, co jsem byl na lovu, tak je na čase to změnit.

 


 

Doufáme, že se kapitolka líbila... 

 

 


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dívka z obrazu - 7. kapitola:

 1
6. BabčaS
20.05.2013 [19:45]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. Ella
18.05.2013 [11:59]

Další!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Jana
17.05.2013 [19:16]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. martina946
17.05.2013 [17:54]

Hele holky co to máte za blbé otázky. Jak by se nemohla nelíbýt? Musím říct že jsem se dost nasmála. Emmet v županu do Hello Kitty. Už jen ta představa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Tak ten rozhovor nejlepší, chudák Alice se tam muže posr...Zbláznit strachy a on si jde lovit Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A co teprve naše nebohá Tayna, která se o Edika bála nejvíce? Jak jste jí to mohly udělat? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Upřimně bych chtěla vidět se prát Alici s Taynou o mobil. No musím řict, že Emmet zabil jak nemohl najít mobil Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ale musím řict, že mě se stalo něco podobného, taky jsem jako debil hledala ovladač od televize a já ho měla celou dobu v ruce Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Tayna nám už chystá svatbu jo? No chudák Edward. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Moc se těším na další díl, tak ať tu je co nejdřív Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. PCullen
17.05.2013 [17:18]

Kapitola se mi líbila, ale ta doba čekání zrovna dvakrát ne.
Takže příští by mohla být o něco dřív. Emoticon Téměř tři měsíce je dlouhá doba! Emoticon Emoticon
Kapitola byla skvělá hlavně ten telefonní hovor. Emoticon Skvěle jen tak dál! Emoticon Emoticon Emoticon

13.05.2013 [11:49]

WhiteTieČlánek ti musím bohužel vrátit, kvůli chybám.

+ v textu nepoužívej smajlíky,
+ přímá řeč,
+ jsi/si,
+ číslovky se v textu píší slovem,
+ za diakritickými znaménky je mezera.

Až si vše opravíš, zaškrtni "článek je hotov". Děkuji.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!