Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele rezule


rezule

rezulePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Tereza

Bydliště: Jihomoravský kraj

Věk: 15

O mně: Občas jsem normální jako každá jiná osoba, občas jsem to jen a jen já - bez špetky trpělivosti, tvrdohlavá a bláznivá holka narozená ve znamení Berana. Láska ke zlatým očím Edwarda Cullena mě dostala až sem a já jsem v sobě objevila vášeň k psaní, které už se nehodlám vzdát. :)

Miluju hudbu, bez ní bych nedokázala žít. Rozhodně ale neposlouchám nic ohraného, zbožňuju originální interprety, kteří produkují kvalitní hudbu, což jsou pro mě například Maroon 5, Foster the People, Muse a Lana Del Rey...

Kontakt:

E-mail: rezulka.k (zavináč) seznam.cz

ICQ: 408872648ICQ status

Skype: rezule597

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=1327414644

Statistiky:

Moje články: 109

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 2. 2011

Poslední přihlášení: 31. 8. 2022, 20:10

Shrnutí povídek:

 

Povídky od rezule

Povídky od rezule

Jednorázovky:

Neopětovaná láska / Šedesátnice / Navždy budeš v mém srdci / Naše budoucnost zůstala na Titanicu / Mou vášní je tanec a ty (nápad)

Kapitolovky: Žádná svatba nebude! (dokončená) / Těhotná?! (nová kapitolovka) / Pohled zabijáka (rozepsaná) / Prázdninový deník Isabelly Swanové (soutěžní, dokončená) / New York City! (v přípravě, spoluautorská) / Spolubydlící (spoluautorská) / Co se to děje?!(nápad)

Drabble:

Naše chvíle / Dcera / Má ukolébavka / Vzlyk / Schopnost / Ona se nejí! / Stýská se mi / Život beze světla / Jsem sobec? / Závidím jí! / Palčivá bolest / Proč zrovna já? / Beyoncé?! / Chvilka romantiky / Můžu být kosmonaut? / Bude se mi stýskat /

Poezie:

Upíří vzlyky / Krvelačný oběd

POZOR! První kapitola nové povídky je publikována!

Články:

 

Těhotná?! - 10. kapitola

Těhotná?! - 10. kapitolaAno, konečně jsou tu první kulatiny! :)

Nastává větší posun v ději... Rose a Emmett se rozhodnou vyjít s pravdou ven a oznamují Rosiným rodičům, že je těhotná.

 

Těhotná?! - 9. kapitola

Těhotná?! - 9. kapitolaTehdy, kdy si uvědomíte, že je vám s někým dobře... Je to pak ještě lepší. Příjemné počtení přeje rezule. ;)

 

Těhotná?! - 8. kapitola

Těhotná?! - 8. kapitolaChvíle radosti a štěstí! Příjemné počtení přeje rezule. ;)

 

Těhotná?! - 7. kapitola

Těhotná?! - 7. kapitolaNálady se mění, názory na osobnost jednoho člověka v blízkosti taky... Přeji příjemné počtení! ;)

 

Těhotná?! - 6. kapitola

Těhotná?! - 6. kapitolaPořádná hádka a... něco navíc. Mockrát vám děkuji za podporu a přeji příjemné počtení. ;)

 

Těhotná?! - 5. kapitola

Těhotná?! - 5. kapitolaKdyž se takzvaný přítel a vaše matka proti vám spiknou... Po delší době přeji příjemné počtení. :)

 

Pohled zabijáka: 9. kapitola - Šok

Pohled zabijáka: 9. kapitola - ŠokMožná to někdo z vás čekal, možná ne. Ale pro Bellu je tohle šok v každém případě... Přeji příjemné počtení. ;)

 

Potkali se na Vánoce od rezule

Potkali se na Vánoce od rezulePoviedka Potkali se na Vánoce od rezule sa umiestnila na 4. mieste.

 

Těhotná?! - 4. kapitola

Těhotná?! - 4. kapitolaJimmy se dozví o těhotenství Rose. Příjemné čtení přeje rezule. ;)

 

Těhotná?! - 3. kapitola

Těhotná?! - 3. kapitolaStále naštvaná Rose, stále snaživý Emmett, který by rád na každém rohu tvrdil, že tvoří pár. Jenže tenhle sen se mu očividně už brzy splní... Příjemné počtení, tentokrát opravdu o podstatný kus delší kapitoly. ;)

 

Pohled zabijáka: 8. kapitola - Zpověď, ta rozhodně pomůže...

Pohled zabijáka: 8. kapitola - Zpověď, ta rozhodně pomůže...Rebecca se snaží pomoct Isabelle, ale společně dochází jen k tomu, co si do té doby nechtěla nahlas Bella přiznat... Přeji příjemné počtení. ;)

 

Těhotná?! - 2. kapitola

Těhotná?! - 2. kapitolaStále se nacházíme v období před svatbou. Emmett očividně není zaskočený tím, že je jeho „Rosie" těhotná, což je jí samotné opravdu podezřelé...

 

Těhotná?! - 1. kapitola

Těhotná?! - 1. kapitolaNemiluje ho, avšak čeká s ním dítě. Je odhodlaná se mu kdykoliv a za jakékoliv nastalé situace pomstít. Jenže on rozhodně taky nebude donekonečna splachovací...

Nejoblíbenější dívka na střední, roztleskávačka s předem nalajnovanou dokonalou budoucností. Jenže napořád vše nemůže být naprosto perfektní. Na scénu se hrne upír, s nímž se za pomoci alkoholového oparu vyspí... Příběh o horoucím vzteku, tělesné přitažlivosti, pomstychtivosti a lásce.

Po - alespoň pro mě dlouhé - odmlce se vracím s novou povídkou, snad se bude líbit. ;)

 

Pohled zabijáka: 7. kapitola - Noční můra

Pohled zabijáka: 7. kapitola - Noční můraEdward si prostě nedá pokoj... Bude provokovat a Bella začíná litovat toho, že ho kdy vůbec poznala.

 

Pohled zabijáka: 6. kapitola: „Odjíždíš!“

Pohled zabijáka: 6. kapitola: „Odjíždíš!“

„Dobře, tak tedy odvolávám z této mise jen tebe, Caleb tu může zůstat – samozřejmě s podmínkou, že se to už nebude v žádném případě opakovat,“ zdůraznil zvýšeným hlasem a na chvíli, kdy jeho slova mířila ke Calebovi, se dotyčnému upřeně zadíval do očí. Pak však přesunul pohled zpět na šokovanou Isabellu a pokračoval. „Vezmeš si taxi, auto navíc tu nemáme a nazpátek obě budeme potřebovat. Dám ti nějaké peníze navíc, pak řidiči delší cesta určitě vadit nebude. V kavárně jsi sice dostala volno, ale pokud nechceš přidělávat další problémy, žádám tě, aby ses tam vrátila a pomohla Rebecce, když to za tebe vzala. Navíc tak aspoň budu mít pravdivé informace, že jsi dorazila domů a nikde nejsi na vlastní pěst, protože ona mi nelže. Budu vědět, že jsi dorazila do Forks a jsi opravdu tam,“ řekl ledovým tónem, z něhož doslova čišela autorita.

Přeji příjemné počtení, rezule. ;)

 

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 10. kapitola: Ádios!

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 10. kapitola: Ádios!Jak celý příběh skončí? Bude nakonec Bella šťastná? Naposledy u této povídky vám přeji příjemné počtení. ;)

Kapitola soutěžní povídky na téma Tajemství letní lásky, podmínkou byl uzavřený konec.

 

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 9. kapitola: Za pár let, upíre, nashledanou!

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 9. kapitola: Za pár let, upíre, nashledanou!Edward prozradí, co je ve skutečnosti zač.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - poslední sbohem.

 

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 8. kapitola: Krycí akce: „Nechtěj mě!“

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 8. kapitola: Krycí akce: „Nechtěj mě!“

Lehce opožděná kapitola, protože jsem byla týden pryč. Dnes se uskuteční velké rozhodnutí a přípravy na vaření pro Edwarda.

Soutěžní kapitola povídky na téma Tajemství letní lásky. Podmínkou byla nehoda.

 

Pohled zabijáka: 5. kapitola - Mnohem silnější, než by si kdo myslel

Pohled zabijáka: 5. kapitola - Mnohem silnější, než by si kdo myslel„Ty ses mě pokusila zabít?“ Odtrhl od ní pohled a začal si ji prohlížet od hlavy až k patě. Jí ale neušlo, že samet se proměnil v ostrý ledovec.

„Ale neudělala jsem to, přestože jsem mohla,“ odsekla stejně chladně, jako na ni před malou chvílí promluvil on.

Přeměřil si ji dalším zkoumavým pohledem.

Náhle, aniž by se to dalo očekávat, se objevil za ní. Ona od té chvíle, co se probudil, stála jen metr od stěny, která jí kryla záda. Znovu udělal něco nečekaného a v mžiku stál za jejími zády, až cítila jeho chladný dech na zátylku. Tentokrát s tím, že jí okamžitě vstaly všechny chloupky hrůzou, nic nedokázala udělat, nedokázala znovu převzít nadvládu nad svým tělem. Byl blízko, tak blízko...

V mysli jí okamžitě znovu vyskákaly všechny staré vzpomínky na něj.

 

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 7. kapitola: Adam překvapuje

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 7. kapitola: Adam překvapujePokud si někdo myslel, že si to Adam u Belly rozházel, asi ho zklamu, protože já pro něj mám slabost, a tak z toho vyvázne živ a zdráv. A co víc - vytáhne i ji na výlet. Jak se bude vyvíjet?

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - jeden (nebo oba) hlavní hrdinové se musí vydat na výlet.

 

Žádná svatba nebude! - Epilog

Žádná svatba nebude! - EpilogNastává loučení s touto povídkou. V klidu si sedněte a užijte posledních 5184 slov.

Co se stalo s Bellou? A co dítě? Jak celý příběh pokračoval?

Zhodnotit, zda je epilog přece jen originální, už je jen na vás. Dnes již naposledy s touto povídkou vám přeji příjemné počtení. :)

 

Žádná svatba nebude! - 31. kapitola

Žádná svatba nebude! - 31. kapitolaPoslední kapitola. Ano, já vím, taky mi přijde, jako kdyby to byl sen, protože to tak rychle, ale zároveň i pomalu uteklo... Z velké části si tentokrát společně s novomanželským - všimli jste si, jak krásně to zní? - párem užijete líbánky. Pak však nastane porod... Přeji příjemné počtení, rezule. ;)

 

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 6. kapitola: Dobrá, prozradím ti svůj příběh...

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 6. kapitola: Dobrá, prozradím ti svůj příběh...Bella Edward a rande. Ale ani pan Corey nemůže zůstat pozadu... Přeji příjemné počtení, rezule. ;)

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - do děje musí zasáhnou tajemství z minulosti jednoho z hlavních aktérů a nejlepší kamarád/kamarádka jednoho z hlavních představitelů.

 

Žádná svatba nebude! - 30. kapitola

Žádná svatba nebude! - 30. kapitola

Tak a je to tady. Po třiceti dlouhých kapitolách jsme se dostali k tomu, na co někteří čekáme už od samého začátku. Přeji příjemné počtení poslední kulaté kapitoly této povídky.

„Vážení svatebčané, představuji vám Isabellu a Edwarda Cullenovy.“ Nato se všichni zvedli ze svých míst a nadšeně začali tleskat.

 

Pohled zabijáka: 4. kapitola - Edward Masen je upír

Pohled zabijáka: 4. kapitola - Edward Masen je upírEdward Masen... Ten Edward, do kterého byla celý půlrok poblázněná. Ten Edward, co chodil s její setřenicí, která asi za rok po tomto incidentu společně s celou její rodinou shodou špatných okolností uhořela ve svém domě. Ten Edward, kterého nikdy po tom, co Renée zemřela a ona se přestěhovala do Forks, neviděla.

Ten Edward byl teď upír.

 

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 5. kapitola: Trochu si tě proklepnu...

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 5. kapitola: Trochu si tě proklepnu...Další postava přichází na scénu. Edward si to pěkně zavaří... A ještě mnohem víc trapasů si přečtete níže! Přeji příjemné počtení, rezule. ;)

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky. Podmínka - vtipná scéna.

 

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 4. kapitola: Kdo, ksakru, jsi?

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 4. kapitola: Kdo, ksakru, jsi?Přichází někdo, kdo nám příběh lehce naruší. O koho se jedná? To si budete muset přečíst. ;) Taky se nám Bella kupodivu spřátelí s panem domácím...

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - tajemný návštěvník/návštěvnice.

 

Pohled zabijáka: 3. kapitola - Lov

Pohled zabijáka: 3. kapitola - LovChtěla jeho tělo otočit obličejem k sobě, aby se mohla znovu napřáhnout a tentokrát místo na hrudi zasáhnout pořádně a mít tak konečně jistotu.

Jenže než to stihla udělat, zasáhlo ji zjištění, díky němuž na chvíli zkoprněla, přestože to pravidla sebezáchovy zakazovala. Jí ale nic jiného nezbývalo – ta nová informace byla ohromně silná.

To nebyl jen tak ledajaký upír. Byl to Edward Masen.

 

Žádná svatba nebude! - 29. kapitola

Žádná svatba nebude! - 29. kapitolaPřiznání těhotenství. Bude i záchrana z vězení? Kým? Přeji příjemné počtení, rezule. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 28. kapitola

Žádná svatba nebude! - 28. kapitolaBude usmíření? Příjemné počtení přeje rezule. ;)

 

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 3. kapitola: „Obyčejné“ ráno smolařky

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 3. kapitola: „Obyčejné“ ráno smolařkyČeká vás probuzení u moře společně s Adamem i Edwardem, Bellina nehoda i smluvení dvou schůzek. Přeji příjemné počtení, rezule. ;)

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - nutno použít následující slova: rybička, jahoda, krev, alergie, pláž, kniha.

 

Pohled zabijáka: 2. kapitola - Problémy

Pohled zabijáka: 2. kapitola - ProblémyTentokrát se seznámíme se všemi ostatními lovci. Přeji příjemné počtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 27. kapitola

Žádná svatba nebude! - 27. kapitolaKratší kapitola ze slibovaných pohledů matek. Jak všechno vnímá Esmé? A co Charlie s Renée? Opravdu se rozejdou? Přeji příjemné počtení, rezule. ;)

 

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 2. kapitola: Milé nebo příšerné překvapení?

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 2. kapitola: Milé nebo příšerné překvapení?Pokud někdo opravdu přečte tuto kapitolu až ke konci, tak se může označovat jako opravdu poctivý čtenář. Dopředu vás totiž musím upozornit, že kapitola má 4583 slov. Sama nevím, kde jsem je všechny vzala, nicméně musím vás ujistit, že je to poprvé, co je tak dlouhá kapitola, a i naposledy.

Bellu čeká šok v podobě dvou mužů, od kterých utekla. A zamotají jí oba hlavu už první večer poté, co přijeli...

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - nádech romantiky.

 

Pohled zabijáka: 1. kapitola - Las Vegas, baby!

Pohled zabijáka: 1. kapitola - Las Vegas, baby!Na začátku prvních pár kapitol se vždy vrátíme do časů, kdy se Bella srovnávala s tím, že je lovkyně, abyste měli šanci ji přes minulost lépe poznat. Pak vás čeká současnost a s ní i menší výprava... Přeji příjemné počtení, rezule. ;)

Dokončeno

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 1. kapitola: Příjezd na scénu

Prázdninový deník Isabelly Swanové - 1. kapitola: Příjezd na scénuIsabella Swanová je žena ve středním věku, která má velmi dobrý nadhled s příměsí cynismu na všechno, co se okolo ní děje. Nehodlá se usadit, nehodlá se vdát. Užívá si života a stále hledá toho pravého, který by splňoval všechny její náročné požadavky. Aby si však od chlapů na pár dní odpočinula, odlétá na prázdniny pryč ze Spojených států do Španělska. Jenže problémům se ještě nikdo nikdy nevyhnul - najdou si každého, i kdyby to nebyl takový smolař jako Bella. Problém v podobě ukecaného a věčně dokonalého šéfa a tajuplného souseda se dopraví i přes hranice jejího domova... Povídka plná léta, bláznivých situací, dokonalých chlapů a humoru.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - minimálně 1500 slov.

 

Žádná svatba nebude! - 26. kapitola

Žádná svatba nebude! - 26. kapitolaPokračování minulé useknuté kapitoly. Vydá se Bella za Edwardem? Dopadne už konečně všechno dobře? Přeji příjemné počtení. ;)

 

Pohled zabijáka: Prolog

Pohled zabijáka: Prolog

Přicházím s novou kapitolovkou raději dřív, protože na toto téma se tu už začínají objevovat povídky a já rozhodně nechci, aby se na mě pak někdo osočoval, že jsem nápad jen málo pozměnila. Ostatní povídky nečtu, tento nápad mám v hlavě už minimálně půl roku.

O čem to bude? Krev, zabíjení, nečekané situace, neobroušená romantika v té nejsurovější podobě. Bella se narodila s geny lovkyně upírů, a tak je i pořádně využívá. S dalšími stejného druhu je neustále ve střehu a zabíjí tyto zrůdy. Edwardovi nedělá problém zabít denně i deset lidí, je neustále žíznivý. Jenže co když se potkají? Dokážou se navzájem zabít? Edward je pro Bellu nebezpečí, kterého by bylo lepší se raději zbavit, Bella pro Edwarda lepší a voňavější svačinkou. Co když ale zapůsobí přitažlivost? Co se bude dít pak? A co když už se kdysi viděli a znali, než byl Edward proměněn?

Přeji příjemné počtení, rezule. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 25. kapitola

Žádná svatba nebude! - 25. kapitolaUž jsem slibovala, že se někdo popere. A tak si dnes o jedné pračce přečtete. Mezi kým bude? Myslím, že to bylo více než jasné... Přeji příjemné čtení. ;)

NEWS

Kristen Stewart for Vanity Fair

Kristen Stewart for Vanity FairTolik očekávaný photoshoot Kristen je tu!

 

Žádná svatba nebude! - 24. kapitola

Žádná svatba nebude! - 24. kapitolaSetkání s April. Jak to všechno dopadne? Fiaskem nebo překvapivě dobře? Ke konci se nám to začne nepěkně bortit... Přeji příjemné počtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 23. kapitola

Žádná svatba nebude! - 23. kapitolaBella si pomalu začíná uvědomovat, že to, co se stalo, jí naplánovalo život místo jí samotné. Je mi jasné, že většina z vás přímo nesnáší Jacoba - a já jsem na to podobně, i když v této povídce bude neškodný. ;) Nicméně dnes to s ním budete muset vydržet. Pak nastává další zvrat... Co to bude? To si musíte přečíst. ;)

NEWS

MTV Movie Awards 2012

MTV Movie Awards 2012Dnešní rok byl na nominace TS dost chudý, nicméně i tak zdařilý. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 22. kapitola

Žádná svatba nebude! - 22. kapitolaNa scéně se objevuje další stará dobrá kamarádka - Jess. A potom... Něco, co bylo zjevné už delší dobu. Objevuje se i Jacob... Přeji příjemné počtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 21. kapitola

Žádná svatba nebude! - 21. kapitolaBellino truchlení, Edwardovo šmírování a velké uvědomění, že takový krok kupředu byl špatný. Přeji příjemné počtení. ;)

NEWS

Robert Pattinson dnes slaví!

Robert Pattinson dnes slaví!Náš miláček Rob dnes slaví 26. narozeniny!

 

Žádná svatba nebude! - 20. kapitola

Žádná svatba nebude! - 20. kapitolaKapitola pokračuje tam, kde jsme skončili minule. Slibovala jsem, že všechno nakonec není tak zlé, jak to vypadá, a teď to konečně uvidíte i vy. Přijíždí také Kayla... Přeji příjemné počtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 19. kapitola

Žádná svatba nebude! - 19. kapitolaNa povrch vyplouvají nové pikantnosti. A pak větší zlom. Jenže všechno není tak, jak se zdá... Přeji příjemné počtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 18. kapitola

Žádná svatba nebude! - 18. kapitolaCo bude dál? Situace se nám pomalu zhoršuje, na scénu přicházejí problémy... Esmé a Renée? Z toho nemohou Edward s Bellou lehce vyváznout. Přeji příjemné počtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 17. kapitola

Žádná svatba nebude! - 17. kapitolaBude Edward na rodiče žalovat? Uvěřila by mu Bella vůbec? Co bude dál? Přeji příjemné počtení. ;)

 

Naše budoucnost zůstala na Titanicu

Naše budoucnost zůstala na TitanicuJejich láska je silná. Osud si pro ně však připravil něco úplně jiného než poklidný život po boku toho druhého. V osudnou noc plují na Titanicu, a to nemůže skončit jen tak...

Dnes je výročí potopení Titanicu, své doby naprosto unikátní lodi. V noci ze čtrnáctého na patnáctého dubna zemřelo okolo patnácti set lidí. Tato jednorázovka vznikla k jejich poctě.

 

Žádná svatba nebude! - 16. kapitola

Žádná svatba nebude! - 16. kapitolaOpět se nám na scéně objevuje Jess a ukazuje se jako správná kamarádka. Menší náhled do minulosti na střední ve Forks. Přeji příjemné počtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 15. kapitola

Žádná svatba nebude! - 15. kapitolaEdward u Cullenů. Bude rozmouvání? A co ještě stane, že to našeho miláčka naprosto vyvede z míry? Přeji příjemné počtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 14. kapitola

Žádná svatba nebude! - 14. kapitolaDalší menší zvrat, který nám prozradí, proč je Renée tolik proti svatbě Edwarda a Belly a zároveň tedy i spojencem Esmé.

 

Žádná svatba nebude! - 13. kapitola

Žádná svatba nebude! - 13. kapitolaAkce nebo oddechovka? Toť otázka! :D Přeji příjemné počtení. ;)

 

Navždy budeš v mém srdci

Navždy budeš v mém srdciEdward odešel od Belly. Ta to sice nesla těžce, ale vzchopila se a nyní, když má dvacet dva let, má malou dcerku, na cestě dalšího potomka a manžela. Jenže Edward se po několika letech vrací... Dokáže ho Bella nenávidět nebo ho miluje stále a opustí kvůli němu i své děti?

 

Žádná svatba nebude! - 12. kapitola

Žádná svatba nebude! - 12. kapitolaVětšina z vás Esmé podezírala z velkého podrazu. Světe div se - nic takového Bellu nečeká. Co se tedy ale zvrtne, že začíná mít o ní Bella pochyby? Také Edward se setkává s Renée...

NEWS

Klip k “Now That I’ve Found You”!

Klip k “Now That I’ve Found You”!Všichni víme, že se nedávno Nikki Reed vdala za zpěváka Paula McDonalda. Nazpívali spolu i píseň a k té teď vyšel i klip. :)

 

Žádná svatba nebude! - 11. kapitola

Žádná svatba nebude! - 11. kapitolaDostanou se nakonec opravdu tak hladce Bella s Edwardem od Swanových? Špetka romantiky, intrik a nakonec pro vás takový menší bonus. Neměla jsem ho v úmyslu ani moc psát, ale když jste si právě o tuto scénu tak říkali... Příjemné počtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 10. kapitola

Žádná svatba nebude! - 10. kapitolaNávštěva u Swanových. Co se přihodí? O trapné situace nebude nouze - to vám můžu slíbit. Přeji příjemné počtení! ;)

 

Žádná svatba nebude! - 9. kapitola

Žádná svatba nebude! - 9. kapitolaZáchrana v podobě Charlieho, Renée a Edwarda. Co se z této vražedné kombinace vyklube? Příjemné počtení. ;)

 

Bude se mi stýskat

Bude se mi stýskatOdchází Bella od Edwarda? Nebo od koho? Rozhodně jsem zvědavá na vaše názory ohledně tohoto drabblu.

 

Žádná svatba nebude! - 8. kapitola

Žádná svatba nebude! - 8. kapitolaNávštěva u Jess. A pak... Menší nehoda. Příjemné počtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 7. kapitola

Žádná svatba nebude! - 7. kapitolaJá vím... Měla se odehrát nečekaná situace, ale ta se tu nakonec ještě nestane. V příští kapitole už bude, slibuji! Prosím, neukamenujte mě za to. :D Jako menší odškodnění tu máme nečekaný pohled Esmé.

NEWS

Bude pokračování?

Bude pokračování?Je tu možnost, že by bylo pokračování naší oblíbené ságy?

NEWS

První ukázka z BD: Part 2!

První ukázka z BD: Part 2!K příležitosti vydání Blu-ray disku v Americe, se objevila i menší ukázka z BD: Part 2. :)

 

Žádná svatba nebude! - 6. kapitola

Žádná svatba nebude! - 6. kapitolaVysvětlení, pokračování návštěvy u Cullenů, nový dům. Přeji příjemné počtení. :)

NEWS

Datum vydání traileru k BD: Part 2!

Datum vydání traileru k BD: Part 2!Tak kdy? Kdy to bude? :P :D

NEWS

Kristen Stewart - focení pro Vanity Fair

Kristen Stewart - focení pro Vanity FairUž brzy se, jak vidno, můžeme těšit na nový photoshoot Kristen, který se objeví ve Vanity Fair. Dvě fotky z focení najdete v tomto článku.

NEWS

Ashley Greene - photoshoot for Lucky magazine

Ashley Greene - photoshoot for Lucky magazineKolem Ashley se pořád něco děje. Co tentokrát? Nový romantický photoshoot pro magazín Lucky!

NEWS

DVD bonus - „Domácí video” ze svatby

DVD bonus - „Domácí video” ze svatbyJedním z bonusů na DVD Breaking Dawn: Part 1 je i „domácí video” ze svatby. Jako kdyby někdo z rodiny všechno dění natáčel. Můžeme v něm vidět plno nových přípitků, gratulací a sladkých scén Belly a Edwarda.

 

Žádná svatba nebude! - 5. kapitola

Žádná svatba nebude! - 5. kapitolaCullenovi, hamburger, šatní skříň a... překvapení. Příjemné počtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 4. kapitola

Žádná svatba nebude! - 4. kapitolaBudík, let, žárlivá scéna, cesta do Forks, překvapení a nervozita. Příjemné čtení. ;)

 

Žádná svatba nebude! - 3. kapitola

Žádná svatba nebude! - 3. kapitolaSlíbený Edwardův pohled. Po něm už se vrátíme do reality.

 

Můžu být kosmonaut?

Můžu být kosmonaut?Možná je to blbost, ale stejně to sem dávám. Emmett se před chvílí probudil jako novorozený. Nad čím přemýšlí?

 

Žádná svatba nebude! - 2. kapitola

Žádná svatba nebude! - 2. kapitolaStále v minulosti. Jaké bylo první rande Belly a Edwarda? Každý komentář potěší. ;)

Dokončeno

Žádná svatba nebude! - Prolog a 1. kapitola

Žádná svatba nebude! - Prolog a 1. kapitolaBella a Edward se poznali, zamilovali se do sebe a po osmnáctiměsíční známosti se chtějí vzít. Jako každý pár se těší, až tuhle radostnou novinu sdělí rodině. Jenže ta to přijme úplně jinak! Společně se domluví, že to těm dvěma pořádně ztíží. A tak vypráví o svých dětech ty nejhorší historky z jejich dětství i přítomnosti. Vydrží i přesto všechno jejich vztah? Oddechová povídka na pokračování plná humoru právě startuje. :)

NEWS

Ashley Greene pro DKNY Jeans

Ashley Greene pro DKNY JeansAshley Greene, která se poslední dobou prosazuje také jako modelka, nafotila překrásnou kampaň pro uznávanou módní značku DKNY.

 

Krvavý oběd

Krvavý obědMá, v pořadí teprve druhá, kratičká poezie, se kterou jsou spokojená dostatečně na to, abych se ji sem odvážila dát. Edward se v blízkosti Belly neudržel a na louce v Stmívání ji zabil. Budu vděčná za každé slovíčko v komentáři. Děkuji.

 

Spolubydlící - 22. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Spolubydlící - 22. kapitolaPro shrnutí této kapitoly stačí pouze dvě slova. Pokračování párty. A myslím, že omezení 15+ vám napoví, co se asi semele.

 

Spolubydlící - 21. kapitola

Spolubydlící - 21. kapitolaTak. A jak rezule slíbila u předchozí kapitoly, máme tu slibovanou párty. Doufám, že se vám kapitola bude líbit. :-) Je to jen začátek, protože přípravy se protáhly více, než jsem předpokládala. Na ten hlavní děj párty si budete muset ještě jednu kapitolku počkat, i když si myslím, že stejně většina z vás už ví, co máme v plánu s Bellou a Edwardem. Příjemné čtení.

 

Upíří vzlyky

Upíří vzlykyMoje první poezie, se kterou jsem alespoň trochu spokojená na to, abych si troufla ji sem vůbec dávat. Na druhou stranu žádný zázrak nečekejte. Odehrává se v čase, kdy si Edward myslel, že je Bella mrtvá, v Novém Měsíci. Takže taková menší tesknivá chvíle. Má jen tři sloky, tak prosím, buďte tak hodní a přečtěte si ji, a hlavně okomentujte. Moc mne zajímají vaše názory.

 

Spolubydlící - 20. kapitola

Spolubydlící - 20. kapitolaDruhé kulatiny této kapitolovky jsou tu! Nemůžu uvěřit tomu, že jsme se dostali až k takhle pěknému číslu. V této kapitole se začínáme probojovávat k přání většiny čtenářů. Vypadá to, že už se nemůže stát nic špatného. My vás při tomto úsudku necháme tuto a ještě další kapitolou. Pak se uvidí... Příjemné počtení! ;)

NEWS

Změna stanovení premiéry Breaking Dawn - Part 1!

Změna stanovení premiéry Breaking Dawn - Part 1!Bontonfilm uvedl nové datum ohledně premiéry Rozbřesku - části 1. Bude dřív či později? Více v celém článku. :P

 

Spolubydlící - 19. kapitola

Spolubydlící - 19. kapitolaBella se dozví šokující zprávu, po které už nikdy nebude jako dřív. Jakou? A jak postoupí vztah Belly a Edwarda, zatímco on je jedinou její oporou? Přejeme příjemné čtení. :-)

NEWS

Matthew Bellamy (Muse) je otcem!

Matthew Bellamy (Muse) je otcem!Matthew Bellamy, frontman a zpěvák skupiny Muse, od níž zazněly na všech třech soundtracích Twilight ságy písně, se stali s Kate Hudson rodiči.

 

Chvilka romantiky

Chvilka romantikyPřemýšleli jste o Victorii a Jamesi taky někdy jako o mileneckém páru? Jasně, všichni o jejich poutu víme, ale to, že mohli být oba romantici, si asi už jen málokdo dokáže představit. Přece jen je máme pořád jen za ty krvelačné stvůry, co chtěli zabít Bellu. Mně jich bylo vcelku líto - byli ve špatnou chvíli na špatném místě stejně tak jako Bree -, a tak jsem napsala tento drabble. Ze začátku jsem si dala za úkol použít v něm tato slova: Slunce, bosá noha, mech, kopretina. A tohle z nich vzešlo.

 

Spolubydlící - 18. kapitola

Spolubydlící - 18. kapitolaDalší kapitola není nijak extra dlouhá, ale přidáváme ji celkem brzo, tak doufáme, že vás to alespoň trochu potěší. Na 19. kapitole se chystáme máknout, aby byla nejen brzo, ale i pořádně dlouhá. ;) A co se dočtete dnes? První školní den naší hlavní „spojky” Alice. Pokusí se už teď o něco? Nebo zatím jen bude obhlížet více situaci? Přejeme příjemné počtení... :)

 

Beyoncé?!

Beyoncé?!Můj naprosto první pokus o vtipný drabble. Napadl mě jednoho dne, kdy jsem přemýšlela nad pokusem Joe z Jonasů o parodii na Single ladie. Kdo by asi tak mohl tancovat a zpívat tuto písničku z Twilight postav?!

NEWS

Paramore v ČR!

Paramore v ČR!Oblíbená skupina Paramore, jejíž frontmankou je Hayley Williams, vystoupí na Rock for people. Do podvědomí se vám nejspíše dostali nejvíc díky písničce Decode, či I caught myself, které se objevily na soundtracích k Stmívání a Novému Měsíci.

 

Spolubydlící - 17. kapitola

Spolubydlící - 17. kapitolaOmlouváme se, že další kapitolu přidáváme až teď, ale ještě jsme doháněly poslední známky do školy. A ke kapitole... Co se stane dál s Bellou a Edwardem, když se potkali v nákupním centru? A jak dopadne návštěva u Angely a Leah? Bella dostane od Alice dárek. Co to bude a jak se bude Belle líbit? Přejeme příjemné čtení.

NEWS

Angelo Renai si zahraje pana Webera!

Angelo Renai si zahraje pana Webera!Angelo Renai si střihne menší roli v, námi tolik očekávaném, Rozbřesku. Mohli jste ho již vidět v oficiálním teaster traileru k první části. Co na něj říkáte? Hodí se podle vás na roli pana Webera?

 

Spolubydlící - 16. kapitola

Spolubydlící - 16. kapitolaDalší kapitola je snad ještě kratší než ta minulá, i přesto však doufáme, že se vám bude líbit, protože v ní najdete odpověď na to, co se stalo po té menší nehodě v obchodním domě... Bude Bella v pořádku? A co se stane pak? Nijak moc nezlomová kapitola, přesto dost důležitá na to, aby vše zapadlo do pomyslné skládačky, která vypluje na povrch v dalších kapitolkách. ;)

 

Spolubydlící - 15. kapitola

Spolubydlící - 15. kapitolaSpolečné nákupy s Alicí. A co se vlastně stane? Na konci kapitoly také můžete náhlednout Edwardovi do hlavy hned poté, co opustil Bellu v bytě. :-) Přejeme příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 14. kapitola

Spolubydlící - 14. kapitolaDalší kapitola je tu! Co bude po Edwardově odchodu následovat? Nic neprozradíme, snad jen to, že už se nevrátí. :P I přesto přejeme příjemné počtení... ;)

 

Spolubydlící - 13. kapitola

Spolubydlící - 13. kapitolaVe škole Bella nenachází ani Edwarda ani Angelu. Ovšem nemine ji rozhovor s Angelou. Co se nového dozví o Angele? A když se konečně vrátí domů, čeká na ni Edward. Nechá si konečně Bella vysvětlit celou situaci s Candy, a co dalšího se přihodí? Přejeme příjemné počtení. :-)

 

Proč zrovna já?

Proč zrovna já?Drabble o pochybnostech Renesmé ve věku, když už byla dost velká na to, aby mohla milovat Jacoba jako muže. Drabble jsem napsala již dávno, ale bylo mi líto ho jen tak smazat. Předem děkuji za komentáře, vždy potěší i ty kritické. ;)

 

Spolubydlící - 12. kapitola

Spolubydlící - 12. kapitola12. kapitola je tu, doufáme, že se vám bude líbit. O co půjde? Bella nejprve posnídá s Alice a pak škola. Udobří se s Leah? A co Angela, Edward a Candy? Přejeme příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 11. kapitola

Spolubydlící - 11. kapitolaTato kapitola je napsaná celá z Edwardova pohledu. A co se v ní dozvíte? Tak třeba co se stalo mezi Edwardem a Candy, když Bella utekla k sobě do pokoje. Přejeme příjemné počtení. rezule a eMCullen

 

Spolubydlící - 10. kapitola

Spolubydlící - 10. kapitolaA je to tu! První kulatiny této kapitolovky! Jak Bella zareaguje na neznámou Candy? Jak se zachová Edward? A kdo se v Bellině životě objeví jako další? Přejeme příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 9. kapitola

Spolubydlící - 9. kapitolaBella jde za Angelou s omluvou a vysvětlením, že chodí s Edwardem. Jak ji Angela přijme? Vyslechne ji, nebo před ní práskne dveřmi? A když Bella konečně příjde domů, čeká ji ještě jedno nemalé překvapení...

 

Spolubydlící - 8. kapitola

Spolubydlící - 8. kapitolaMinule se zdálo, že Edwarda a Bellu už nemůže nic rozdělit, ale je to opravdu tak? Co se nečekaného se stane? Přeji příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 7. kapitola

Spolubydlící - 7. kapitolaSpolečná večeře Belly a Edwarda. Přejeme příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 6. kapitola

Spolubydlící - 6. kapitolaTakže od této kapitoly jsem se přidala k eMCullen já, jako spoluautorka. Jsem jí za to velmi vděčná a doufám, že ji ani vás, kteří tuto úžasnou kapitolovku čtete nezklamu a nepřestane vás bavit i nadále. :) V této kapitolce se dočtete, pokračování Bellina školního dne a pak již tolik slibovanou cestu do zámečnictví. Přeji příjemné počtení. :)

 

Spolubydlící - 5. kapitola

Spolubydlící - 5. kapitolaDalší společný den Belly a Edwarda. Můžete se těšit na Leahin a Angellin výraz.

A s radostí vám oznamuji, že povídka se stává spoluautorskou! Takže se můžete těšit i na nápady od rezule.

 

Palčivá bolest

Palčivá bolestRiley těsně před proměnou v upíra. Drabble o tom, o čem asi přemýšlel, než se ho zmocnila Victoria. Předem děkuji za komentáře.

 

Závidím jí!

Závidím jí!Drabble z pohledu Rose o její žárlivosti na Bellu. Vím, že jich je tu na toto téma požehnaně, ale mně to prostě nedalo. Předem děkuji za komentáře - hlavně ty kritické, alespoň se poučím.

 

Jsem sobec?

Jsem sobec?Moje první tripple drabble (300 slov) je z pohledu Rose. Odehrává se v období, kdy je Emmett ve stádiu proměny. Nezapomeňte, že si navzájem ani nemohli popovídat. Předem moc děkuji za komentáře.

 

Šedesátnice

ŠedesátniceCo kdybychom trochu pozměnili děj od NM? Edward se k Belle vrátí, žádná Itálie se nekoná. Bella se podvolí Edwardovu nápadu a žije po jeho boku šťastný lidský život. Co ale Victorie? Co když Bella umírá? Promění ji Edward?

 

Neopětovaná láska - 2. část

Neopětovaná láska - 2. částPo hezkých komentářích jsem se vesele pustila do další části. Doufám, že se vám bude líbit alespoň tak jako předešlý díl. Tentokrát Jess zajde až příliš daleko. Předem děkuji za komentáře.

 

Život beze světla

Život beze světlaDrabble - Edwardův pohled - New Moon - před posledním rozhovorem s Bellou po narozeninách. Předem děkuji za komentáře, hlavně ty kritické, alespoň se z nich poučím.

 

Stýská se mi!

Stýská se mi!Psát z pohledu Alice se mi nějak zalíbilo, takže tady je další drabble z jejího pohledu. Je to v období New Moon, Alice vzpomíná na Bellu a Edwarda. Předem děkuji za komentáře - hlavně ty kritické, alespoň se poučím.

 

Neopětovaná láska - 1. část

Neopětovaná láska - 1. částZkoušeli jste někdy přemýšlet o odmítnutí Jessicy Edwardem? Nepamatuju se, jestli i v knize, ale ve filmu bylo něco v tom smyslu naznačeno. Proto jsem se rozhodla napsat tuhle jednorázovku. Pokračování dodělám podle toho, jestli se vám to bude líbit, takže předem děkuji za komentáře.

 

Ona se nejí!

Ona se nejí!Double drabble - 200 slov. Stmívání - Alice - první Bellina návštěva u Cullenů. Konverzace není úplně podle filmu ani knihy, tak se nezlobte. Předem děkuji za komentáže - i ty kritické, alespoň se poučím.

 

Schopnost

SchopnostTrochu drsnější double drabble. O Jane, když používá svou zlou schopnost. Takže než si ji přečtete, tak se zle nalaďte - pomůžete to. Předem děkuji za komentáře - především ty kritické, alespoň se poučím.

 

Vzlyk

VzlykDalší drabble, můj názor, jak se cítila Victoria, když zjistila, že je James mrtvý. Předem děkuji za komentáře - hlavně ty kritické, alespoň se poučím.

 

Naše chvíle

Naše chvíleMoje první drabble je z Edwardova pohledu svatba. Předem děkuji za komentáře, hlavně za ty krické. Protože z nich se alespoň poučím.

 

Má ukolébavka

Má ukolébavkaJiž několikrát zmiňovaná Bellina ukolébavka v mé verzi - z pohledu Belly. Předem děkuji za komentáře, i ty kritické, alespoň se pro příště poučím.

 

Dcera

DceraPrvní setkání Edwarda s Renesmé krátce po porodu, Bella je ve stádiu proměny v upíra. Předem děkuji za komentáře - hlavně ty kritické, alespoň se pro příště poučím.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!