Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele eMCullen

eMCullen

eMCullenPráva: Veterán

Reálné jméno: eMí

Bydliště: Znojmo

Věk: :-)

O mně: Nejsem zaujatá, ale některé autorky mě tu vyloženě se... štvou.

A kdo chce vědět něco o mně, ať jde navštvit profil kajky007.

Kontakt:

E-mail: eMCullen (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 360408502ICQ status

Skype: casinka.casinka

Facebook: www.facebook.com/em.holikova

Statistiky:

Moje články: 71

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 11. 2010

Poslední přihlášení: 15. 11. 2016, 22:32

Shrnutí povídek:

 

Povídky od eMCullen

Povídky od eMCullen

Jednodílné:

Osudová přednáška /○○/ Shoda náhod /○○/ Noc nocí - v přípravě

Drabble:

Poslední okamžik

Kapitolové:

C-Style - rozepsaná /○○/ Spolubydlící - dokončená

Spoluautorské:

New York City! (rezule - v přípravě) /○○/ Wedding paradise (dopíše DeninaLove) /○○/ Tajný ctitel (zuzinecckaa - v nečinnosti) /○○/ Vrať mi mé tělo! (kajka007, rozepsaná)

Nápady:

Láska čeká za dveřmi /○○/ Kouzlo designu

Ostatní:

Grafika pro vaše shrnutí

Články:

 

Doslovné přání

Doslovné přáníBella Swanová má nejlepšího kamaráda Edwarda Cullena. Tráví s ním většinu svého volného času a neobejde se den, kdy by si alespoň nezavolali. Jednoho dne Edward téměř beze slova na rozloučenou zmizí. Bella je z toho celá zoufalá, a tak dlouho neváhá a rozhodne se, že stráví Vánoce se svým otcem Charliem ve Forks.
Má jen jediné přání a to je, aby ještě jednou, aspoň na chvilku, spatřila svého nejlepšího kamaráda, kterého miluje.
Její přání je vyslyšeno a opravdu jen na krátký okamžik spatří Edwarda. Má ještě ale naději vyznat se, co k němu cítí?
Přejeme příjemné čtení, kajka007 a eMCullen.

 

Vrať mi mé tělo! 21. kapitola

Vrať mi mé tělo! 21. kapitola„Ale,“ vzdychla jsem, ale on mě hned zarazil slovy „Konec diskuze“, a tak už jen naštvaně vydechla vzduch z plic, v duchu zanadávala, že karma je svině, a odkopala deku na zem. Líně jsem se posadila na postel, počkala, až se za Swanem zavřou dveře, a vyrazila ke koupelně. Vzpomněla jsem si totiž, že jsem tam nad zrcadlem viděla lékárničku. Rozhodně jsme se nevzdávala, do té školy mě prostě dnes nikdo nedostane.

 

Vrať mi mé tělo! 20. kapitola

Vrať mi mé tělo! 20. kapitolaHrozně moc jsem chtěla udělat ještě malý pohyb hlavou, abych jej mohla políbit, ale naštěstí jsem se zarazila. Kdyby se mi někdy poštěstilo a on by mě políbil, chci být ve svém těle.

Hezké počtení vám přejí kajka007 a eMCullen

 

Vrať mi mé tělo! 19. kapitola

Vrať mi mé tělo! 19. kapitola„Velmi slabé slovo, Rose. Dokážeš si vůbec představit, co ti na to Bella řekne? Co ti na to řekne Emmett, rodina? Přemýšlela jsi vůbec, nebo sis prostě řekla, že jí posereš život a i tak jsi i udělala, mm?“

kajka007 a eMCullen

 

Vrať mi mé tělo! 18. kapitola

Vrať mi mé tělo! 18. kapitola„Buď zticha, nechci to slyšet, dobře?“ pronesl ostře a pohledem pořád sledoval silnici.

kajka007 a eMcullen

 

Shoda náhod

Shoda náhodNejdřív se zdá jeden slunečný den v Port Angeles, kde Bella Swanová studuje na vysoké škole, jako každý jiný. Jenže pak v parku narazí na muže, který ji uchvátí na první pohled. Bronzové rozčepýřené vlasy, postava bez jediné chybičky, kůže jak z mramoru... Je z něj naprosto uchvácená a jak se na první pohled zdá, ani ona jemu není lhostejná. Jenže jak rychle se muž snů ukázal, tak rychle i zmizel...

Netrvá dlouho a do Forks přijíždí Bellina kamarádka Angela. Chce jí představit svého dobrého přítele, který se už má nějaký ten čas potulovat v okolí Port Angeles a Forks...

 

Vrať mi mé tělo! 17. kapitola

Vrať mi mé tělo! 17. kapitolaPohled Rose... Jessica zvrací, Bella se opíjí. Přejeme hezké počtení. kajka007 a eMCullen

 

C-Style - 16. kapitola

C-Style - 16. kapitolaAno, stejně jak vám, tak ani mně se nechce věřit, že je tu další kapitola. A co se v ní bude dít?

Na práci, jak si Bella s Edwardem plánovali, už jaksi nezbyl čas, a tak nezbývá nic jiného než vyrazit na dobrou večeři plnou romantiky.

Příjemné čtení, eMCullen. :-)

 

Vrať mi mé tělo! - 16. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 16. kapitolaTentokrát se - sice po delší době, ale přece - vracíme za Rose. Jak bude pokračovat rozhovor, který posledně neskončil zrovna dobrými slovy? A co Rose plánuje Belle jako odplatu za ostříhané vlasy?

No, nezbývá nám než všem čtenářům popřát příjemné čtení. :-)

 

Vrať mi mé tělo! 14. kapitola

Vrať mi mé tělo! 14. kapitolaOna je mrtvý upír... Myslím, že všichni víme, co tím Rose myslí.

 

Vrať mi mé tělo! 13. kapitola

Vrať mi mé tělo! 13. kapitolaMáme tu další kapitolu z pohledu Belly v Rosině těle. A stane se něco, co asi nikdo z vás nečeká. Snad se zase pobavíte. kajka007 a eMCullen

 

Vrať mi mé tělo! - 12. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 12. kapitolaPředtím byla kratší odmlka, teď o něco delší a jen díky mé úžasné kajce007 tu máte tuto kapitolu. A co se bude dít?

Opět se podíváme za Rose. Ta se rozhodla přejít do útoku, a tak se nám pomalu, vlastně možná rychle, začíná spouštět válka mezi Rose a Bellou. A co se rozhodla provést Belle? To se dozvíte v této kapitole. :-)

Přejeme příjemné čtení, kajka007 a eMCullen

 

Vrať mi mé tělo! 11. kapitola

Vrať mi mé tělo! 11. kapitolaAhojte, po menší odmlce jsme zpátky. Tentokrát pohled Bellly a tak trošku trable s pravou Rose. Více níže. Hezké počtení přejí kajka007 a eMCullen. :)

 

Vrať mi mé tělo! - 10. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 10. kapitolaA máme tu první kulatiny. :-)

Tentokrát se opět podíváme za Rose na školní parkoviště, kde se potkává s Bellou. Možná se vám jejich prvotní reakce nebude moc zdát, ale šok je šok...

Příjemné čtení, eMCullen a kajka007. :-)

 

Vrať mi mé tělo! 9. kapitola

Vrať mi mé tělo! 9. kapitolaDalší kapitolka z pohledu Belly je tady, ráno stále pokračuje. :D Bude i menší incident s Edwardem. Hezké čtení. Kajka007 a eMCullen. :)

 

Vrať mi mé tělo! - 8. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 8. kapitolaA jsme zase u Belly. Čeká ji první lov a řekněme, že z toho bude mírně... v šoku.

Přejeme příjemné čtení. :-)

 

Vrať mi mé tělo! 7. kapitola

Vrať mi mé tělo! 7. kapitolaTak a máme tu další kapču z pohledu Belly. Ráno ještě nekončí a Bella to zrovna lehké mít nebude. :D Hezké počtení. :)

 

Vrať mi mé tělo! - 6. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 6. kapitolaA máme tu další kapitolu, tentokrát z pohledu Rose. Co se stane, když ve spěchu tak nějak zapomene na to, že není upír, ale prachobyčejný člověk?

Příjemné čtení, samozřejmě s trochou nadsázky, přeje eMCullen a kajka007.

 

Vrať mi mé tělo! 5. kapitola

Vrať mi mé tělo! 5. kapitolaMáme tu další kapitolu z pohledu Belly v těle Rose. Jak se vypořádá s... nadrženým Emmettem?
To se dočtete níže. ;)
Příjemné počtení přejí kajka007 a eMCullen. :)

 

Vrať mi mé tělo! - 4. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 4. kapitolaA máme tu další kapitolu. :-)

Bellinu reakci na 'převtělení' už jsme měli, ale co Rose, jak ta zreaguje? Myslím, že to chudák holka nebude mít zrovna jednoduché...

Příjemné čtení přejí eMCullen a kajka007.

 

C-Style - 15. kapitola

C-Style - 15. kapitolaKonečně je tu další kapitola. O čem?

Bella s Edwardem se konečně dostává do Paříže.

 

Vrať mi mé tělo! 3. kapitola

Vrať mi mé tělo! 3. kapitolaA máme tu další kapitolku. :)
Tentokrát už se konečně dostáváme trošku do děje. Bellinka se nám probouzí v těle Rose a rozhodně to pro ni nebude jednoduché. Jak se vypořádá s Emmettem a nepříliš příjemnými fakty, se dozvíte níže.
Příjemné počtení vám přejí kajka007 a eMCullen.

 

Vrať mi mé tělo! - 2. kapitola

Vrať mi mé tělo! - 2. kapitolaBellu má ten nahoře opravdu rád. A také se na vlastní kůži přesvědčí, že zákon schválnosti je pěknej zmetek...

 

Vrať mi mé tělo! 1. kapitola

Vrať mi mé tělo! 1. kapitolaBella i Cullenovi žijí v malém deštivém městečku Forks, aniž by o sebe příliš jevili zájem. Bella je ještě méně výrazná než šedá myš a Cullenovi jsou všemi považováni za krále školy, i když jim samotným se to příliš nelíbí. Tedy možná až na Rose… A právě tady začíná náš příběh. Jednoho dne se Belle a Rose, dvěma dívkám, které mají společné opravdu snad jen to pohlaví, stane neuvěřitelná věc. Vymění si těla. Rosalie se probudí v malém Belliném pokoji a Bella naopak vedle Emmetta uprostřed Cullenovic vily. Jak bude Edward reagovat na to, že najednou nemůže číst myšlenky ani Rose? A jak se Rose vyrovná s tím, že bude muset na nějakou dobu neurčitou žít v obyčejném lidském těle? A Bella? To už je snad všem jasné, že probudit se jednoho rána jako upírka není zrovna… Normální. Jak tohle všechno dopadne?

 

Grafika pro vaše shrnutí

Grafika pro vaše shrnutíChcete si oživit shrnutí obrázkem nebo nápisem, ale na internetu žádný nesplňuje vaše představy? Stačí říct! Ráda pomůžu a jsem si jistá, že se vždy nějak domluvíme. :-)

 

Osudová přednáška

Osudová přednáškaPo dlouhé době strávené na Stmívání.eu jsem se konečně dostala k napsání první jednorázovky. A o čem?

Bella studuje druhým rokem na univerzitě v Seattlu. Stařičký profesor Harrison patří k jejím oblíbencům, ale i on si chce užít klidné stáří a své místo přenechává nástupci mladší generace - Edwardu Cullenovi.

Už od prvního setkání, od prvního pohledu, to mezi nimi jiskří, ale bude cesta ke štěstí opravdu tak jednoduchá, jak se na první pohled zdá? A co večerní setkání, která profesor Cullen pořádá, jak ta pomůžou v prohloubení vztahu Belly a Edwarda?

Příjemné čtení!

 

Tajný ctitel - 4. kapitola

Tajný ctitel - 4. kapitolaDo školy nám konečně nastoupí tak očekávaní Cullenovi a dočkáme se prvního seznámení Edwarda a Belly...

zuzinecckaa

 

C-Style - 14. kapitola

C-Style - 14. kapitolaSpolečné ráno a poslední plánování cesty do Paříže, města lásky...

 

Tajný ctitel - 3. kapitola

Tajný ctitel - 3. kapitolaV minulé kapitole se někdo ozval... V této kapitole Neznámý zase něco napíše... Pěkné počtení přeje zuzinecckaa, Kika57 a eMCullen.

Kika57

 

C-Style - 13. kapitola

C-Style - 13. kapitolaJaká bude reakce našich dvou hlavních hrdinů na překvapení od Alice?

 

C-Style - 12. kapitola

C-Style - 12. kapitolaEdward se s Bellou vrací z ne příliš vydařeného víkendu, trošku to mezi nimi skřípe, a co nevidět dostanou další společný úkol...

 

C-Style - 11. kapitola

C-Style - 11. kapitolaSpolečné ráno a návštěva u Charlieho...

 

C-Style - 10. kapitola

C-Style - 10. kapitolaA máme tu víkend a první kulatiny této kapitolovky. Myslím, že si naše dvojice zaslouží trochu té romantiky...

 

C-Style - 9. kapitola

C-Style - 9. kapitolaBella se konečně dostane k Edwardovi...

 

C-Style - 8. kapitola

C-Style - 8. kapitolaDalší den v C-Stylu. A první nakupování Alice a Belly.

 

C-Style - 7. kapitola

C-Style - 7. kapitolaTak, a máme tu společný oběd. Bella se dozví něco o Edwardově rodině.

 

C-Style - 6. kapitola

C-Style - 6. kapitolaJaký dárek má Edward přichystaný pro Bellu?

 

C-Style - 5. kapitola

C-Style - 5. kapitolaBellin první den v nové práci. Podaří se jí společně s Edwardem překvapit Alici?

 

C-Style - 4. kapitola

C-Style - 4. kapitolaBella zažije nemalé ranní překvapení. Jaké? A jak se nakonec rozhodne? Bude Alicinou asistentkou nebo ne?

 

C-Style - 3. kapitola

C-Style - 3. kapitolaTak, a máme tu pokračování rozhovoru mezi Bellou a Alicí. Přijme nabídku stát se módní asistentkou, anebo ne? A co Jessica, když jí to Bella všechno poví?

 

C-Style - 2. kapitola

C-Style - 2. kapitolaKonkurz na módní asistentku do C-Stylu.

 

C-Style - Prolog + 1. kapitola

C-Style - Prolog + 1. kapitolaSe začátkem školního roku přicházím s novou kapitolovkou. Cullenovi vlastní lifestylový časopis C-Style. Edward je generálním ředitelem celé firmy a Alice je ředitelkou módního oddělení. Alice se rozhodne uspořádat konkurz na její asistentku. Dívek, které by měly o práci zájem, je opravdu hodně, ale Alice není s žádnou spokojená až do doby, než se tam objeví Bella Swanová. Bella tam jde ale jen jako doprovod své nejlepší kamarádce Jessice. To Jessica sleduje nejnovější trendy v módě a snaží se být IN, zatímco Bella nosí to, co je pohodlné, ale není žádná šmudla. Jak se všechno semlelo, že se právě Bella stane Alicinou asistentkou? A jaký vztah bude mít s Edwardem Cullenem? Prosím o komentáře. :-)

 

Spolubydlící - 28. kapitola + Epilog

Spolubydlící - 28. kapitola + EpilogNeplánovala jsem, že už bude jen jedna kapitola a krátký epilog, ale vážně už jsem nevěděla o čem mám psát. Slíbila jsem vám třicet kapitol a mrzí mě, že jsem to nedodržela, ale nechtěla jsem posledními kapitolami shodit celou povídku. A co se stane? Bella konečně pozná celou Edwardovu rodinu. Pak přeskočíme tři roky a budeme na konci Bellina studia. Čeká ji velké překvapení...

 

Spolubydlící - 27. kapitola

Spolubydlící - 27. kapitolaCandy už se rozhodla, co udělá. Jak to s ní dopadne? A proč Belle zavolá Michael?

 

Spolubydlící - 26. kapitola

Spolubydlící - 26. kapitolaPomůže Bella Candy s Michaelem? Anebo bude stát na straně své kamarádky? A jak dopadne návštěva Belly u Angely a Leah? Příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 25. kapitola

Spolubydlící - 25. kapitolaAhoj všichni! Vrátila jsem se z dovolené, a tak vám hned přidávám další kapitolu, jak jsem slíbila. Bella se konečně dozví celou pravdu o Edwardovi. Jak vezme to, že její přítel a spolubydlící jsou upíři? Příjemné čtení.

NEWS

New Abduction poster

New Abduction posterNový plakát k filmu Taylora Lautnera.

 

Spolubydlící - 24. kapitola

Spolubydlící - 24. kapitolaSetkání s Candy. Kdo Bellu zachrání? Část kapitoly je i z Edwardova pohledu a nebude tam nic jiného než rozhovor s Candy. A myslím, že vás vážně všechny překvapím, proč si chtěla Candy s Bellou promluvit.

NEWS

Nové fotky z Breaking Dawn

Nové fotky z Breaking DawnSummit Entertainment zveřejnil další fotky z Breaking Dawn.

 

Spolubydlící - 23. kapitola

Spolubydlící - 23. kapitolaPo vydařeném večeru následuje menší přestřelka mezi Alicí a Edwardem, jestli řeknou Belle své tajemství. Alice chce s pravdou ven, ale Edward ne. A další den se Bella rozhodne zamířit na návštěvu za svými kamarádkami Leah a Angelou. Kdo ji zastaví po cestě? S touto kapitolou nejsem moc spokojená, ale upravovat ji nemá cenu. Je velmi krátká, ale přesto budu doufat, že mi tu zanecháte komentář.

NEWS

Happy B-day, Cam!

Happy B-day, Cam!Dnes 16. 8. slaví své narozeniny Cam Gigandet.

 

Poslední okamžik

Poslední okamžikTohle je můj první pokus o drabble, tak to prosím berte s nadhledem. :-) Poslední okamžik z Bellina života - 100 slov.

 

Spolubydlící - 22. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Spolubydlící - 22. kapitolaPro shrnutí této kapitoly stačí pouze dvě slova. Pokračování párty. A myslím, že omezení 15+ vám napoví, co se asi semele.

 

Wedding paradise - 18. kapitola

Wedding paradise - 18. kapitolaTahle povídka se stala spoluautorskou. eMCullen mi dovolila, abych napsala tuhle kapitolu.
Doufám, že se vám tato povídka bude líbit i když budu také součástí...
Předem děkuji za komentáře. :) DeninaLove

 

Spolubydlící - 21. kapitola

Spolubydlící - 21. kapitolaTak. A jak rezule slíbila u předchozí kapitoly, máme tu slibovanou párty. Doufám, že se vám kapitola bude líbit. :-) Je to jen začátek, protože přípravy se protáhly více, než jsem předpokládala. Na ten hlavní děj párty si budete muset ještě jednu kapitolku počkat, i když si myslím, že stejně většina z vás už ví, co máme v plánu s Bellou a Edwardem. Příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 20. kapitola

Spolubydlící - 20. kapitolaDruhé kulatiny této kapitolovky jsou tu! Nemůžu uvěřit tomu, že jsme se dostali až k takhle pěknému číslu. V této kapitole se začínáme probojovávat k přání většiny čtenářů. Vypadá to, že už se nemůže stát nic špatného. My vás při tomto úsudku necháme tuto a ještě další kapitolou. Pak se uvidí... Příjemné počtení! ;)

 

Spolubydlící - 19. kapitola

Spolubydlící - 19. kapitolaBella se dozví šokující zprávu, po které už nikdy nebude jako dřív. Jakou? A jak postoupí vztah Belly a Edwarda, zatímco on je jedinou její oporou? Přejeme příjemné čtení. :-)

 

Spolubydlící - 18. kapitola

Spolubydlící - 18. kapitolaDalší kapitola není nijak extra dlouhá, ale přidáváme ji celkem brzo, tak doufáme, že vás to alespoň trochu potěší. Na 19. kapitole se chystáme máknout, aby byla nejen brzo, ale i pořádně dlouhá. ;) A co se dočtete dnes? První školní den naší hlavní „spojky” Alice. Pokusí se už teď o něco? Nebo zatím jen bude obhlížet více situaci? Přejeme příjemné počtení... :)

 

Spolubydlící - 17. kapitola

Spolubydlící - 17. kapitolaOmlouváme se, že další kapitolu přidáváme až teď, ale ještě jsme doháněly poslední známky do školy. A ke kapitole... Co se stane dál s Bellou a Edwardem, když se potkali v nákupním centru? A jak dopadne návštěva u Angely a Leah? Bella dostane od Alice dárek. Co to bude a jak se bude Belle líbit? Přejeme příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 16. kapitola

Spolubydlící - 16. kapitolaDalší kapitola je snad ještě kratší než ta minulá, i přesto však doufáme, že se vám bude líbit, protože v ní najdete odpověď na to, co se stalo po té menší nehodě v obchodním domě... Bude Bella v pořádku? A co se stane pak? Nijak moc nezlomová kapitola, přesto dost důležitá na to, aby vše zapadlo do pomyslné skládačky, která vypluje na povrch v dalších kapitolkách. ;)

 

Spolubydlící - 15. kapitola

Spolubydlící - 15. kapitolaSpolečné nákupy s Alicí. A co se vlastně stane? Na konci kapitoly také můžete náhlednout Edwardovi do hlavy hned poté, co opustil Bellu v bytě. :-) Přejeme příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 14. kapitola

Spolubydlící - 14. kapitolaDalší kapitola je tu! Co bude po Edwardově odchodu následovat? Nic neprozradíme, snad jen to, že už se nevrátí. :P I přesto přejeme příjemné počtení... ;)

 

Spolubydlící - 13. kapitola

Spolubydlící - 13. kapitolaVe škole Bella nenachází ani Edwarda ani Angelu. Ovšem nemine ji rozhovor s Angelou. Co se nového dozví o Angele? A když se konečně vrátí domů, čeká na ni Edward. Nechá si konečně Bella vysvětlit celou situaci s Candy, a co dalšího se přihodí? Přejeme příjemné počtení. :-)

 

Spolubydlící - 12. kapitola

Spolubydlící - 12. kapitola12. kapitola je tu, doufáme, že se vám bude líbit. O co půjde? Bella nejprve posnídá s Alice a pak škola. Udobří se s Leah? A co Angela, Edward a Candy? Přejeme příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 11. kapitola

Spolubydlící - 11. kapitolaTato kapitola je napsaná celá z Edwardova pohledu. A co se v ní dozvíte? Tak třeba co se stalo mezi Edwardem a Candy, když Bella utekla k sobě do pokoje. Přejeme příjemné počtení. rezule a eMCullen

 

Wedding paradise - 17. kapitola

Wedding paradise - 17. kapitolaBella s Edwardem jedou na do Forks za Cullenovými. Jak zareagují na to, že se Bella s Edwardem budou brát?

 

Spolubydlící - 10. kapitola

Spolubydlící - 10. kapitolaA je to tu! První kulatiny této kapitolovky! Jak Bella zareaguje na neznámou Candy? Jak se zachová Edward? A kdo se v Bellině životě objeví jako další? Přejeme příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 9. kapitola

Spolubydlící - 9. kapitolaBella jde za Angelou s omluvou a vysvětlením, že chodí s Edwardem. Jak ji Angela přijme? Vyslechne ji, nebo před ní práskne dveřmi? A když Bella konečně příjde domů, čeká ji ještě jedno nemalé překvapení...

 

Wedding paradise - 16. kapitola

Wedding paradise - 16. kapitolaBella si vybírá šaty a Edward ji přijde navštívit do kanceláře. Společně si naplanují výlet. Kam to bude? Podle mě to je trošku nudná kapitola, ale budu doufat, že tady necháte aspoň nějaký komentář.

 

Spolubydlící - 8. kapitola

Spolubydlící - 8. kapitolaMinule se zdálo, že Edwarda a Bellu už nemůže nic rozdělit, ale je to opravdu tak? Co se nečekaného se stane? Přeji příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 7. kapitola

Spolubydlící - 7. kapitolaSpolečná večeře Belly a Edwarda. Přejeme příjemné čtení.

 

Wedding paradise - 15. kapitola

Wedding paradise - 15. kapitolaJak zareaguje Bella na Edwardovu žádost o ruku?

 

Spolubydlící - 6. kapitola

Spolubydlící - 6. kapitolaTakže od této kapitoly jsem se přidala k eMCullen já, jako spoluautorka. Jsem jí za to velmi vděčná a doufám, že ji ani vás, kteří tuto úžasnou kapitolovku čtete nezklamu a nepřestane vás bavit i nadále. :) V této kapitolce se dočtete, pokračování Bellina školního dne a pak již tolik slibovanou cestu do zámečnictví. Přeji příjemné počtení. :)

 

Spolubydlící - 5. kapitola

Spolubydlící - 5. kapitolaDalší společný den Belly a Edwarda. Můžete se těšit na Leahin a Angellin výraz.

A s radostí vám oznamuji, že povídka se stává spoluautorskou! Takže se můžete těšit i na nápady od rezule.

 

Wedding paradise - 14. kapitola

Wedding paradise - 14. kapitolaPo delší době přicházím s další kapitolou. :-) Povídka už se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Co se bude dít dále s Bellou a Edwadem po dvou měsících?

 

Spolubydlící - 4. kapitola

Spolubydlící - 4. kapitolaEdward s Bellou se jdou podívat do bytu. Edward si balí věci a začíná se stěhovat k Belle. Můžete se těšit i na konec kapitoly z Edwardova pohledu, kde se dozvíte, jak na něj působí Bella a co si o ní myslí. Příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 3. kapitola

Spolubydlící - 3. kapitolaBella věsí inzerát a Edward na něj okamžitě volá.

Tuto kapitolu chci věnovat AndyBCullen, která mě nakopla, když jsem se zasekla u inzerátu. Díky.

 

Wedding paradise - 13. kapitola

Wedding paradise - 13. kapitolaKam Edward Bellu pozve?

 

Spolubydlící - 2. kapitola

Spolubydlící - 2. kapitolaBellu čeká první den ve škole. S kým se seznámí?

Dokončeno

Spolubydlící - Prolog + 1. kapitola

Spolubydlící - Prolog + 1. kapitolaBella se stěhuje do Seattlu, aby mohla studovat na vysoké škole. Oba rodiče bydlí ve Phoenixu, tak si musí pronajmout byt. Po dvou měsících je Bella nucená hledat spolubydlícího, protože nájem je příliš drahý. Rodiče jí sice dali peníze, ale nechce je utratit všechny najednou. A shodou okolností i Edward Cullen hledá byt. Dříve bydlel na koleji, ale jeho spolubydlící byl příšerný, tak se rozhodl najít si něco jiného. Na školní nástěnce najde Bellin inzerát, tak na něj zavolá, aniž by tušil, že dotyčná je dívka. Nastěhuje se Edward k Belle? A vzplane mezi nimi láska nebo nenávist? Tak to už si budete muset přečíst. Budu čekat na komentáře a podle úspěšnosti napíšu pokračování. :-) eMCullen

 

Wedding paradise - 12. kapitola

Wedding paradise - 12. kapitolaCo se bude dále dít mezi Edwardem a Bellou? Kam ji pozve? Nechte se překvapit.

 

Tajný ctitel - Prolog + 1. kapitola

Tajný ctitel - Prolog + 1. kapitolaA je tady další povídka. Myslím, že už samotný název dost vypovídá, ale jen tak pro shrnutí... Bella studuje v prvním ročníku na Forkské střední. Koncem zimy jí na e-mail napsal někdo, kdo si přezdíval Neznámý. Začnou si psát každý den. Bella se do Neznámého nevědomky zamiluje. Bude láska vzájemná? Kdo je vůbec Neznámý? A má jejich vztah šanci přežít realitu?
Není to žádný zázrak, ale přesto budu doufat, že se najde pár čtenářů, kteří si tuto povídku rádi přečtou.
Žádná jiná přezdívka mě nenapadla, vím, že nic originálního, ale co se dá dělat. :-)
Prolog a první kapitola je jen vtáhnutí do děje a první e-mail na vás bude čekat už ve druhé. :-) Vaše eMCullen

 

Wedding paradise - 11. kapitola

Wedding paradise - 11. kapitolaNa Bellu čeká návštěva.

 

Wedding paradise - 10. kapitola

Wedding paradise - 10. kapitolaK této kapitole vám toho moc neřeknu snad jen... Jessica se konečně rozhodne říct Alici, kdo je otcem dítěte, a co se odehrálo onen večer. Příjemné čtení.

 

Wedding paradise - 9. kapitola

Wedding paradise - 9. kapitolaTahle kapitola je napsaná z Alicina pohledu. Můžu vám slíbit, že ji čeká rozhovor s Jessicou. A co se tam stane? Je to spíš taková oddechová kapitola, tak nečekejte žádné zvraty. Ale budu moc ráda za každý komentář nebo smajlík. =)

 

Wedding paradise - 8. kapitola

Wedding paradise - 8. kapitolaKonečně jsem napsala kousek kapitoly i z Edwardova pohledu. Co se mu honí hlavou, když utekl od své rodiny? Jak se zachová, když nahlédne Alici do mysli a zjistí, že je Jessica těhotná? A co Bella?

 

Wedding paradise - 7. kapitola

Wedding paradise - 7. kapitolaBella se vrací ke Cullenovým, aby jim pomohla najít Edwarda. Jessica neví, že Edward utekl, ale i ona má tajemství, které chce říct Belle. Jaké?

 

Wedding paradise - 6. kapitola

Wedding paradise - 6. kapitolaOmlouvám se, že mi trvalo tak dlouho, než jsem přidala další kapitolu – škola. Ale teď už k obsahu. Bella udělá rozhodnutí, kterého by mohla do budoucna litovat. Ovšem to nebude jediné rozhodnutí. Edward udělá něco, co by od něj nikdo nečekal. Ani Alice ne.

 

Wedding paradise - 5. kapitola

Wedding paradise - 5. kapitolaV noci bude mít Bella návštěvu. Kdo to bude? Myslím, že většina z vás už to stejně ví. =)

 

Wedding paradise - 4. kapitola

Wedding paradise - 4. kapitolaDozví se konečně Jessica, kdo je Edward a celá jeho rodina? Bella také pojede navštívit Charlieho a Jakea. Příjemné počtení.

 

Wedding paradise - 3. kapitola

Wedding paradise - 3. kapitolaDnes Bella pojede do Forks ke Cullenovým. Jak ji všichni přivítají, hlavně Rosalie a Jasper? Jak se zachová Jasper, který cítí Belliny pocity, když je Edwardovi nablízku? Je tu napsaná jen část z návštěvy u Cullenů. V příští kapitole bude pokračovaní. Příjemné počtení. =)

 

Wedding paradise 2. kapitola

Wedding paradise 2. kapitolaKdo byl Bellin záhadný volající? O co Bellu požádá? Přečtěte si níže.

 

Wedding paradise Prolog + 1. kapitola

Wedding paradise Prolog + 1. kapitolaBella pracuje jako úspěšná svatební agentka v Seattlu. Připravila už tucet svateb a vždy s úspěchem. S Cullenovými už se Bella setkala jak na střední škole, kdy byla Edwardova přítelkyně, tak na svatbě Emmetta s Rosalie. Teď je pozvaná, aby připravila dvojsvatbu pro Alice s Jasperem a Edwarda s Jessicou. Jak se zachová Bella, když má připravovat svatbu svému bývalému příteli a nejlepší kamarádce? Co si pro Bellu svatba přichystá? Nechte se překvapit.
Je to moje první povídka, tak se omlouvám za nedostatky. Budu moc ráda za všechny komentáře. Vaše eMCullenUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!