Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vrať mi mé tělo! 5. kapitola

Vrať mi mé tělo! 5. kapitolaMáme tu další kapitolu z pohledu Belly v těle Rose. Jak se vypořádá s... nadrženým Emmettem?
To se dočtete níže. ;)
Příjemné počtení přejí kajka007 a eMCullen. :)

„Rosie, tak co? Problémy vyřešeny?“ zasmál se za mnou Emmett. Ještě, než jsem se na něj otočila, ústy jsem naznačila jedno velmi neslušné slovo, ruce zaťala v pěst a nakrčila obočí.

„Jasně,“ snažila jsem se o uvolněný tón. „Jsem…“ zasekla jsem se. Já to věděla, věděla jsem, že se nemám otáčet. Docela Rose lituju, nechtěla bych přítele exhibicionistu, co chodí po domě… nahý. 

„Rose!“ uslyšela jsem něčí hlas, jak volá jméno. Dost dobře jsem nedokázala poznat, jestli je to za mými zády, za dveřmi, v garáži nebo dokonce u školy. Ale vzhledem k tomu, že se co nevidět ke mně, k Rose, do pokoje přihnalo střapatý tornádo, jsem usoudila, že zase tak daleko to nebylo.

„Eh?“ zasmála jsem se nevinně. Normálně bych se červenala jak rak, ale tentokrát mi do tváří žádná krev neputovala. A proč?

„Jé, já nechtěla rušit,“ chichotala se hned Alice, když uviděla Emmetta. Zhoupl se v kolenou, nebezpečně na mě zamával dlouhými řasami, rádoby svůdně se usmál a svou předností vyrazil kupředu. Lehce zděšeně jsem protočila a očima a nakonec jimi zakotvila u Alice. Doufala jsem, že můj pohled bude dostatečně prosebný.

Alice to ale asi zřejmě pochopila úplně jinak. S omluvným výrazem vycupitala z pokoje a ještě na mě stihla mrknout a zamumlat něco ve smyslu, že musí za Jasperem něco… vyřídit. Tohle není normální, tohle není normální, opakovala jsem si v hlavě, jako by to měla být nějaká spásná modlitba.

„Lásko?“ ozvalo se za mnou laškovně. Vyděšeně jsem polkla a nenápadně o krok ustoupila.

„No tak, Rose, co jsem zase provedl?“ Snažil se mluvit vážně, ale jeho… tělo jej zradilo.

„Nic,“ odpověděla jsem prostě. Co jsem s ním sakra měla dělat? Vždyť tohle všechno bylo jen krůček k mému znásilnění.

„Tak když nic, tak kde je problém? Včera jsme si to krásně užili a pamatuješ, slíbila mi pokračování,“ šeptal mi do ouška vzrušeně. Cože?! Rosalie… Bože můj. 

S šokem vepsaným ve tváři jsem se na něj po očku podívala a… musela jsem se smát. Emmett za mnou klečel na všech čtyřech a jako nějakej grizzly kroutil hlavou.

„Líbí se ti to?“ Vážně je takový nadržený pako? Copak by se mi to mohlo líbit?

A aby toho nebylo málo, přesně jak klečel, tak vyskočil snad metr vysoko, v letu zůstal ve stejné pozici a tak také dopadl zpět na postel. Ale protože je pořádný mamlas, a vzhledem k tomu, jak se k postýlce Rose a Emmett chovají, se matrace na jednom konci zhoupla a mě na druhém vystřelila neznámo kam.

Letěla jsem a letěla, už mi to připadalo docela dlouho… Párkrát jsem se od něčeho odrazila, ale stále pokračovala. Ty zdi byly jako trampolína. Zvláštní ale bylo, že mě to vůbec nebolelo. Spíš mě začalo bolet břicho od smíchu, když jsem v letu zpozorovala Emmettův výraz, ten stál za to!

Když jsem se konečně rozplácla od béžové zdi a rozbila stolek, na který jsem následně dopadla, rozhlédla jsem se po pokoji a hledala na sobě nějaké známky otřesu mozku, zlomenin či čehokoliv jiného, co by mě přesvědčilo, že jsem ještě alespoň trochu člověk. Nic se nedělo.

Naštvaně jsem bouchla rukou do země a rychle vyskočila na nohy.

„Promiň, lásko, já… Cokoliv, jen ne půst, prosím!“ zavyl stále nahý Emmett, svezl se z rozbité postele na zem, klekl si na kolena a začal… No, vypadalo to, jako by někoho zaříkával, ale nakonec mi došlo, že se mi asi snaží omluvit.

„Půst?“ zeptala jsem se nechápavě. „Proč bys měl držet dietu?“

„Cože?“ Pro změnu vypadal jednou vykolejený Emmett. „Proč bych měl držet dietu?“

„No, tak půst je…“ Ač jsem si to zakázala, Emmett byl první kluk, kterého jsem viděla tak… tak, jak patří. Klouzala jsem pohledem od vypracované hrudi níže a ještě níže, až jsem se zarazila na jeho… věrném příteli. Zůstala jsem zírat s pusou dokořán. Tohle se tam vážně vejde?

„Ty víš, jak to myslím. Šup sem, šup tam…“ zazubil se. Tak tohle to bylo… Rosalie mu tlumí kohoutek? V tom případě jsem našla jediný způsob, jak se vyhnout nevyhnutelnému znásilnění.

„Žádný takový,“ nasadila jsem panovačný tón, ale podle Emmettova pohledu á la ona je fakt blondýna, jsem usoudila, že se mi to úplně nepovedlo. Zatřásla jsem hlavou a znovu zkusila své štěstí.

„Nic nebude, mohl jsi mi něco zlomit,“ zvýšila jsem hlas a v duchu se chválila, jak jsem to krásně vymyslela.

„Děláš si srandu, lásko? Jsi upír, tomu se dá zlomit jenom srdce.“ Asi to mělo znít romanticky, ale mě to spíš děsilo. Nicméně jsem musela uznat, že to se zlomeninou jsem nevychytala. Ale na mou obranu… Kdo by si jen tak zvykl, ze dne na den, že je upír? Ne, nepřemýšlej o tom, třeba je to skrytá kamera…

„Ty jsi mi zase dneska nějakej chytrej. Radši se oblékni, kdo se na to má dívat.“ Fakt jsem to řekla?! Vsadila bych se, že to bylo jen v mé hlavě a nahlas jsem to nevysvětlila, ale Emmův ublížený a pohoršený pohled prozrazoval opak.

„Fajn,“ rezignoval nakonec. Se sklopenýma ušima zamířil kamsi ke dveřím. „Vážně nic?“ Přiskočil ke mně zezadu a já málem utrpěla šok. Může upír utrpět šok? O informacích mé aktuální existence bych si měla něco zjistit, ale hlavně nenápadně. Přece nemůžu přijít za… někým, zeptat se, co vlastně dělám, jak se liším od člověka, co žeru a vůbec tak obecně.

Fakt, že jsem upír, mě kdovíjak nezarazil. Když jsem byla odmalička vedená k tomu, že existují zubní víly, které jsou udělané z pitomé stoličky, vodníci, co mě vtáhnou do potrubí, když okamžitě nevylezu z vany, proč bych se z nemohla stát obětí podivného vtipu a změnit se v upíra? Což o to, s upírem se smířím, ale s kůží Rosalie? No fuj!

„Emmette, ne! Řekla jsem a tak to bude, chápeš? Takže tady máš slipy,“ hodila jsem je po něm a neubránila se pohledu na jeho malého-velkého kamaráda, „a pokojně pokračuj v… upírování,“ ukončila jsem svou řeč, aniž bych na sobě dala znát to, že jsem si té kraviny, co jsem řekla, byla vědoma. Upírování - to je jako kralování… Asi bych neměla tak často zalézat do svého pokoje s kýblem zmrzliny a pouštět si Honza málem králem. Povzdechla jsem si.

„Taky mi můžeš,“ zamumlal naštvaně, oblékl si slipy a otočil se ke své skříni. Vzala jsem si oblečení, které se nějak objevilo na posteli, zkontrolovala Emmetta, jestli mě nepozoruje, a pak si bleskovou rychlostí sundala župan a hodila na sebe všechno oblečení. Až když jsem byla hotová, všimla jsem si, že jsou to minikraťasy s podvazky a upnuté tílko. Už už jsem to se sebe chtěla sundat, ale v tu chvíli už se otáčel již oblečený Emmett. A před ním já se teda převlékat nebudu!


Tak a máte za sebou další kapitolu téhle naprosto praštěné povídky. :) Doufám, že vám bude za malý komentář stát. :)

Jinak opravdu ze srdce chceme poděkovat za komentáře u minulé kapitoly, takový zájem nás neskutečně mile překvapuje. Prostě díky!

kajka007 a eMCullen ♥


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vrať mi mé tělo! 5. kapitola:

 1 2 3 4   Další »
38. Rosel
25.05.2013 [16:07]

Rosel Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon umřuuu musela jsem si dat do pusi led jinak nych to neprezila Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

37. Yriss
13.07.2012 [10:58]

YrissParáda . Bella je Bellou aj v upírskom tele a tára dve na tri . Upírovanie ... Ale ani sa jej nedivím . Emm by asi vykoľajil každého . Aspoň bola sranda . úžasne som sa zasmiala . Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

36. Kačka
26.05.2012 [16:50]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

35. Petronela webmaster
26.05.2012 [10:14]

PetronelaNo, takže další kapitola je za mnou a musím říct, že Bella prožívá opravdu zajímavé ráno Emoticon - rozhodně bych s ní ale neměnila

34. rozaliC
21.05.2012 [15:40]

je suoer praštěná jako já takže se mi líbí

33. anonym
17.05.2012 [14:18]

Máte skvělé nápady ale chtělo by to aby se bella s tím emmettem vyspala Emoticon Emoticon

13.05.2012 [0:14]

N1I1K1O1LTak tohle bylo skvělý. Emoticon No, upírování tomu dodalo korunku, ale vážně jsem se nasmála. Emoticon Chudák Rose/Bella. Emoticon Emoticon A chudák Emmett. Naštěstí nemusí držet dietu, ale bude muset skousnout drobet jiný pust. Emoticon Emoticon
Boože, co se stane, až se setká s Bellou/Rose ve škole? Emoticon To bude teprve něco. Emoticon
Jdu spát, ale tohle byla skvělá kapitola. Neskutečné, co dokážeš... Jsi - jste obě - spisovatelky s velkým S! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12.05.2012 [21:53]

mokasinanádhernýýýýý dokonalí honem další

12.05.2012 [14:11]

11dalia11 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29. i love Edward Cullen
12.05.2012 [13:13]

Superpovídka! Emmett je trochu nadrženej!Teším se na pokračování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!