Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Isabells

Isabells

IsabellsPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Petra

Věk: 23

Kontakt:

E-mail: Isabells (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 491328159ICQ status

Statistiky:

Moje články: 28

Moje komentáře

Datum registrace: 10. 1. 2009

Poslední přihlášení: 13. 1. 2010, 23:01

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Isabells

Povídky od IsabellsTajemství

Články:

 

Twilight parodie od The Hillywood Show - Za scénou

Twilight parodie od The Hillywood Show - Za scénouVideo o tom, jak se natáčela parodie Twilight od The Hillywood Show. Pokud vám náhodou jejich skvělá parodie unikla, tak odkaz na ni najdete v článku.

 

Buffy vs Edward

Buffy vs EdwardVideo o tom, jak by to dopadlo, kdyby se potkala Buffy, přemožitelka upírů s Edwardem. Buffy teda rozhodně není tak chápavá jako Bella. :-) Když už jsem u tématu Buffy...Kdo u vás vede? Angel nebo Edward?

NEWS

New Moon parodie od The Hillywood Show

New Moon parodie od The Hillywood ShowThe Hillywood Show pro nás má první náhled na jejich připravovanou parodii na New Moon. Pokud jste viděli jejich Twilight parodii (video v článku), je vám jasné, že od téhle partičky můžeme očekávat dobře odvedenou a zábavnou práci.

NEWS

Scény z natáčení New Moon

Scény z natáčení New MoonThe Kyle and Jackie O Show nám přinesli záběry mezi natáčením scén z Nového měsíce! Jde o sestřih z natáčení různých scén, tak si můžeme udělat obrázek, jak to bude ve filmu vypadat.

NEWS

Původ hlášky Spider Monkey z filmu Stmívání

Původ hlášky Spider Monkey z filmu StmíváníZajímá vás, kdo vymyslel a vybral větu: „You better hold on tight spider monkey.“, kterou jsme mohli slyšet ve filmu, když Edward a Bella lezli po stromech? Catherine na to nedávno odpovídala MTV. Dočtete se také, jaké byly další možnosti pro tuto hlášku. \\Přidána fotka chápana pro představu:-)

NEWS

New Moon Stills

New Moon StillsTak tu máme nové fotky z filmu New Moon! Doufám, že na nás budou hrnout stále další a další, aby nám zkrátili čekání na film, které se po zhlédnutí teaser traileru zdá nekonečné.

NEWS

Seřazené fotky ze scény z Itálie

Seřazené fotky ze scény z ItáliePěkně udělané video s chronologicky seřazenými fotkami z natáčení scény v Itálii. Krásně je z toho vidět, jak bude celá scéna ve filmu přibližně vypadat.

 

Něco pro fanoušky LOST a Edwarda

Něco pro fanoušky LOST a EdwardaJak jistě ví všichni fanoušci LOST, dnes večer je na abc velké finále páté sezóny a k té příležitosti tu pro vás mám povedenou parodii na LOST, kde celkem velkou roli nehraje nikdo jiný než náš báječný Edward Cullen! Dude, that guy is a vampire:-)

NEWS

Žena našla scénář k New Moon v odpadcích

Žena našla scénář k New Moon v odpadcíchŽena našla scénář k New Moon v odpadcích! Nicméně se nebojte, naštěstí byla moc milá a vrátila ho Summit Entertainment. Co byste za to dali, abyste ho nalezli vy?

NEWS

Melissa píše z natáčení New Moon

Melissa píše z natáčení New MoonMelissa Rosenberg (scénáristka série Stmívání) má pro fanoušky pár dobrých zpráv a novinek přímo z natáčení New Moon. Vypadá to, že se máme na co těšit!

 

Tajemství - 6.kapitola : Čas je relativní pojem

Tajemství - 6.kapitola : Čas je relativní pojemNeuvěřitelné se stalo skutečným. Po více než čtvrt roce jsem konečně našla čas a chuť k napsání další kapitoly. Je mi jasné, že už většinou nebudete vědět, o co šlo, tak jsem vám dala do úvodu odkaz na shrnutí. Děkuji všem, kteří mou povídku dále budou číst a ještě na mě nezapomněli a slibuji, že se polepším. Přeji hezké čtení a komentujte, prosím, abych měla představu, jestli to čtete...

//Kapitolu jsem dala na titulku, abyste vůbec postřehli, že opět píšu.

 

Všechno nejlepší k narozeninám

Všechno nejlepší k narozeninámHodně štěstí, zdraví, hodně štěstí, zdraví...

Celý tým Stmívání přeje VŠECHNO NEJLEPŠÍ RosaliiHale k dnešním narozeninám!!!

NEWS

Channing Tatum jako Riley?

Channing Tatum jako Riley?Ještě se ani nedotočil Nový měsíc a už se spekuluje o obsazení rolí do Zatmění…Koho navrhuje Mellisa Rosenberg (scénáristka Twilight a New Moon) jako Rileyho? Myslí si, že perfektní pro tu roli by byl Channing Tatum – nám známý z filmu Let’s Dance (Step up). Co si o tom myslíte?

NEWS

Peter mluví o natočených scénách!

Peter mluví o natočených scénách!Peter Facinelli (Carlisle Cullen) v rozhovoru mluví o scénách, které už natočil a o dalších věcech týkajících se natáčení New Moon. Pokud se těšíte na hodně scén s Cullenovými, tak asi budete zklamáni. Zdroj: about.com

NEWS

Fanouškovské plakáty k filmu NEW MOON

Fanouškovské plakáty k filmu NEW MOONFanoušci ságy Stmívání nezahálí a začínají se objevovat opravdu povedené plakáty k filmu New Moon, který přijde do kin na podzim...

 

Shrnutí FF povídek

Shrnutí FF povídekZtrácíte se v množství povídek zveřejněných v poslední době? Zde budou povídky shrnuty pro lepší orientaci všech chtivých čtenářů a článek bude aktualizován. Tímto prosím autorky, zda by mi neposlaly, pokud chtějí, shrnutí svých příběhů. Mohu to napsat sama, ale každý svůj příběh dokáže popsat nejlépe. Update: 2.5.

 

Jak se mohla Bella zamilovat do Jacoba?

Jak se mohla Bella zamilovat do Jacoba?K napsání článku mě inspirovaly Vaše nenávistné komentáře u povídek na adresu Jacoba. Nemáte ho rádi, protože to je ten prašivý vlkodlak, který se snažil Edwardovi odloudit Bellu a ona se do něj nakonec opravdu zamilovala? Nechápete, jak je to možné? Třeba se Vaše zloba zmírní, když si přečtete, co si o tom myslí Stephenie Meyer...

+ doplněno o výsledky ankety

 

Tajemství - 5.kapitola

Tajemství - 5.kapitolaTak jsem konečně dokončila další kapitolu s názvem Henry a ti druzí. Doufám, že se bude líbit a napište mi, co si o tom myslíte. Dozvíte se zde něco o Henrym a Isabella se poprvé a možná naposled ve svém životě potká s vlkodlaky...

 

Tajemství - 4. kapitola

Tajemství - 4. kapitolaPo delší pauze způsobené vytížeností ve škole přidávám kapitolu s názvem Pravdy a lži. Děkuji všem, že jste měli trpělivost. Doufám, že se bude líbit a vydržíte ji dočíst až do konce. :-) Hodnoťte dle libosti... V následující kapitole se dozvíte o Henryho minulosti a Isabellině schopnosti...

 

Twilight kvíz

Twilight kvízPřeložila jsem pro Vás zajímavý kvíz, který se týká Stmívání a všeho kolem něj. Myslíte si, že o Stmívání víte vše a nic Vás už nemůže překvapit? Prověřte své znalosti upířího světa v tomto ne zrovna lehkém kvízu...A popravdě - kolik otázek zodpovíte dobře? :-)
Zdroj: http://www.reelzchannel.com/

 

Vyjádření Egmontu k vydání Rozbřesku

Vyjádření Egmontu k vydání RozbřeskuDůvod zdržení vydání a informace o datu vydání!

NEWS

Hana Pestle - Need

Hana Pestle - NeedZpěvačka a textařka, která se snaží prosadit svou písničku do filmu Nový měsíc. Co si o tom myslíte? Má šanci uspět?

 

Tajemství - 3. kapitola

Tajemství - 3. kapitolaDalší část mé povídky má název Nevítaná návštěva. Přeji příjemné počtení a hodnoťte a kritizujte dle libosti. :-)

 

Tajemství - 2. kapitola

Tajemství - 2. kapitolaDalší část mé povídky s názvem Olympijský poloostrov. Doufám, že se bude líbit. Děkuji všem, kteří si našli čas ji přečíst. Pište prosím komentáře, ať vím, co na to říkáte.:-)
Upozornění: V mé fikci se budou objevovat věci a postavy ze všech knih, takže pokud jste četli jen první knihu a nechcete vědět víc, radši nečtěte...

NEWS

Let me sign - Robert Pattinson

Let me sign - Robert PattinsonText a překlad písně, kterou zpívá Robert Pattinson v jedné z klíčových scén filmu.

Dokončeno

Tajemství

TajemstvíToto je moje první povídka s názvem Tajemství, která bude na několik částí. Doufám, že se Vám bude líbit. Většinou v mé fikci platí zákonitosti světa Twilight, jak ho známe od Stephenie...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!