Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Filmy » Nový měsíc » Peter mluví o natočených scénách!

Peter mluví o natočených scénách!Peter Facinelli (Carlisle Cullen) v rozhovoru mluví o scénách, které už natočil a o dalších věcech týkajících se natáčení New Moon. Pokud se těšíte na hodně scén s Cullenovými, tak asi budete zklamáni. Zdroj: about.com

Tak už jste začali natáčet?

Už natáčíme.

 

Jak už jste daleko?

No, nic se netočí popořádku, ale teď jsme zrovna natočili....tak se na to podíváme....narozeninovou scénu. To už jsme natočili. A také už máme scénu s hlasováním. Neřeknu vám, o čem jsme hlasovali - přečtěte si knihu. Co dalšího už jsme natočili? Natočil jsem scénu, jak zašívám Bellu, což byla krásná malá scéna. Já už jsem v podstatě skoro skončil. Mám ještě natáčet pár záběrů v květnu a pak už jsme hotovi.

 

Je ve filmu přidáno více scén s rodinou Cullenů?

To víte, je to těžké, protože když děláte film založený na knize, tak když tam toho přidáte příliš oproti knize, fanouškům se to nebude líbit. Myslím, že jsme...Je tu vždy cesta kreativního vyjádření věcí. Ale když už jsme u přidávání věcí - v knize je toho už tak tolik, že je těžké ještě něco přidávat. Máte 500 stránek knihy, které musíte namačkat do dvou hodin.

 

Ale všichni tam chtěli víc Cullenů.

No jo. Budou si muset počkat na třetí díl. Ve třetím jsme častěji - a samozřejmě ve čtvrtém.

 

Četl jste Stepheniiny knihy?

Samozřejmě. Všechny čtyři.

 

Dříve, než jste natáčel první?

Ne, četl jsem první tři, než se začalo natáčet. Čtvrtá ještě nebyla dopsaná. Ale teď už mám přečtenou i čtvrtou.  Jsem z ní nadšený, protože Bella je těhotná a já jsem doktor. Ale jako jakýkoliv doktor, který rodí děti, tak když Bella rodí, já tam nejsem.

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Peter mluví o natočených scénách!:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!