Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Filmy » Nový měsíc » Melissa píše z natáčení New Moon

Melissa píše z natáčení New MoonMelissa Rosenberg (scénáristka série Stmívání) má pro fanoušky pár dobrých zpráv a novinek přímo z natáčení New Moon. Vypadá to, že se máme na co těšit!

 

Píši Vám z natáčení Nového měsíce - neuvěřitelně šťastného místa k přebývání. Čekali byste, že aspoň jeden člověk bude naštvaný kvůli tomu, že se už tak dlouho pracuje tak těžce, ale neslyšela jsem ani jednu kyselou poznámku.

Chris Weitz odvádí fantastickou práci. Volturiovi vypadají úúúžasně. Michael Sheen ztělesnil Ara tak kompletně, že pozdvihl roli na úplně jinou úroveň. Dakota jako Jane mě úplně odrovnala. Rob a Kristen jsou úchvatní a... Pravděpodobně bych to neměla tak prožívat-nikdo neuvěří, že je všechno perfektní, ale ono opravdu je!

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Melissa píše z natáčení New Moon:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!